PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LUBAWKA, 29.04.2021
2. Wieczorny Mityng LubawkAthletics
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 45 21 45 0 0
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 24 10 24 0 0
3. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 81 58 81 0 0
4. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 11 8 11 0 0
5. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 5 5 5 0 0
6. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 33 19 33 0 0
7. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 6 6 6 0 0
8. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 21 11 21 0 0
9. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 56 23 56 0 0
10. DS UKS Sprint Legnica 59-220 Legnica Wierzyńskiego 1 6912360346 10 9 10 0 0
11. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 4 3 4 0 0
12. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 14 7 14 0 0
13. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 21 8 21 0 0
14. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 12 12 12 0 0
15. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 22 10 22 0 0
16. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 5 5 5 0 0
17. LB WKS Sobieski Omega Systems Żagań 68-100 Żagań Kochanowskiego 6/29 9241423540 1 1 1 0 0
18. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 15 8 15 0 0
19. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 2 2 2 0 0
20. OP KS Victoria Olesno 46-300 Olesno Klubowa 1 5761589865 1 1 1 0 0
21. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 1 1 1 0 0
22. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 1 1 1 0 0
23. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 8 7 8 0 0
24. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 28 28 28 0 0
25. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 3 1 3 0 0
26. WP UKS Czwórka Kościan 64-000 Kościan abpa Antoniego Baraniaka 1 6981469968 2 2 2 0 0
27. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 51 18 51 0 0
483 0 0