PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
GDAŃSK, 08.08.2020
Mityng Kwalifikacyjny U18, U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1
2. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 1 1
3. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 1 1
4. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 42 24
5. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 4 4
6. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 6 5
7. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1
8. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 9 6
9. KP MLKS Krajna Sępólno 89-400 Sępólno Krajeńskie CHOJNICKA 19 555-000-69-09 1 1
10. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 7 7
11. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 2 2
12. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 1 1
13. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1
14. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 2 1
15. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1
16. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1
17. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
18. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 2 2
19. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 2 2
20. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 2 1
21. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 2 1
22. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 2 1
23. MZ UKS 48 Warszawa 00-574 Warszawa Sempołowskiej 4 5252399820 1 1
24. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 1 1
25. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 3 2
26. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 32 19
27. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 68 50
28. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 2 2
29. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 4 4
30. PM KKB Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 5922260344 Kociewski Klub Biegacza Starogard Gd 83--20 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 592 2260344 4 4
31. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 6 6
32. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 3 1
33. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 2 1
34. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 2 2
35. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 2 2
36. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 3 3
37. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 13 9
38. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 16 12
39. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 11 7
40. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 22 14
41. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 11 7
42. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 4 4
43. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk ul. Komety, 19 957-00-27-271 1 1
44. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 12 7
45. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 39 31
46. PM SKS Sokół Malbork 82-200 Malbork Al.Wojska Polskiego 493 579-16-41-754 1 1
47. PM UKS Jedynka Reda 84-240 Reda Łąkowa 36/38 5881953397 2 2
48. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 2 2
49. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 22 16
50. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 3 2
51. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 10 7
52. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 21 17
53. WN KS Polonia Pasłęk 14-400 Pasłęk Kraszewskiego 2 578-25-56-977 Gmina Pasłęk 14-400 Pasłęk Pl.św.Wojciecha 5 5783052813 1 1
54. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 4 2
55. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 4 3
56. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 1 1
57. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 5 4
58. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 2 2
59. ZP MKL Szczecinek 78-400 Szczecinek Wiatraczna 5 6731895569 1 1
60. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 5 5
61. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 2 2