PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
WARSZAWA, 20.09.2020
Mistrzostwa warszawy i Mazowsza Dzieci
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 16 8
2. MZ Akademia Sportu Otwock 05-480 Karczew Grota Roweckiego 7m26 5322087759 22 14
3. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 21 14
4. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 74 40
5. MZ BKS Wataha Warszawa 01-853 Warszawa Starej Baśni 6/60 1182126114 5 5
6. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 8 4
7. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 21 11
8. MZ KS Atak Agrykola Warszawa 03-242 Warszawa Kondratowicza15m41 5242890230 22 13
9. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 18 11
10. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 33 13
11. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 11 5
12. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 2 1
13. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 20 13
14. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 Stowarzyszenie Mazovia ProActiv 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 1 1
15. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 1 1
16. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 83 43
17. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 17 8
18. MZ UKL Olimpijczyk 112 Warszawa 03-287 Warszawa Zaułek 34 5242888606 UKL Olimpijczyk 112 03-287 Warszawa Zaułek 34 5242888606 12 6
19. MZ UKS 48 Warszawa 00-574 Warszawa Sempołowskiej 4 5252399820 18 9
20. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 13 9
21. MZ UKS G-8 Bielany Warszawa 03-957 Warszawa Szegedyńska 11 1181582212 Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany 03-957 Warszawa Szegedyńska 11 1181582212 60 30
22. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 46 27
23. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 2 2
24. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 3 1
25. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 64 30
26. MZ UKS Melo Błonie 05-870 Błonie Łąki 2 118 204 99 80 11 5
27. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 1 1
28. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 71 33
29. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 2 1
30. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 28 16
31. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 20 10
32. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-651 Warszawa Gwiaździsta 25/47 524 27 04 730 24 13
33. MZ UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04-855 Warszawa Bajkowa 17/21 952 198 44 98 96 51
34. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 6 5