PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
Sezon 2021
Zgłoszenia zawodników ZKN - szkolenie wojewódzkie
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. ... niestowarzyszona ... 1 1 1 0 0
2. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 2 2 2 0 0
3. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 1 1 1 0 0
4. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 3 3 3 0 0
5. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 9 9 9 0 0
6. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 9 9 9 0 0
7. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 4 4 4 0 0
8. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 5 5 5 0 0
9. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 13 13 13 0 0
10. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 4 4 4 0 0
11. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 5 5 5 0 0
12. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 3 3 3 0 0
13. DS MLKS Polonia Środa Śląska 55-300 Środa Śląska Konstytucji 3-go Maja 4 913-12-14-657 1 1 1 0 0
14. DS MLKS Sokół Lubin 59-300 Lubin ul.Sybiraków 11 6922129863 1 1 1 0 0
15. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 2 2 2 0 0
16. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 4 4 4 0 0
17. DS UKS Sprint Legnica 59-220 Legnica Wierzyńskiego 1 6912360346 1 1 1 0 0
18. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 2 2 2 0 0
19. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 1 1 1 0 0
20. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 4 4 4 0 0
21. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 1 1 1 0 0
22. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 13 13 13 0 0
23. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 7 7 7 0 0
24. KP KS Wda Świecie 86-100 Świecie ul.Sienkiewicza 18 559-000-21-25 1 1 1 0 0
25. KP KSLZS Kruszwica 88-150 Kruszwica Sportowa 1 556 25 39 534 Kruszwickie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe 88-150 Kruszwica Sportowa ! 5562539534 2 2 2 0 0
26. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 6 6 6 0 0
27. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1 1 0 0
28. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 3 3 3 0 0
29. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 7 7 7 0 0
30. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 1 1 1 0 0
31. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 8 8 8 0 0
32. KP UKS Duo-Set Świecie 86-100 Świecie Chmielniki 5 559-16-58-388 1 1 1 0 0
33. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1 1 0 0
34. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 4 4 4 0 0
35. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 5 5 5 0 0
36. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 3 3 3 0 0
37. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 1 1 1 0 0
38. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 3 3 3 0 0
39. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 7 7 7 0 0
40. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 Lubuski Związek Lekkiej Atletyki 65-056 Zielona Góra Pl. Matejki 3a 929 16 50 893 4 4 4 0 0
41. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 1 1 1 0 0
42. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 5 5 5 0 0
43. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 6 6 6 0 0
44. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 Klub Sportowy Żeglina w Sieradzu 98-200 Sieradz Sportowa 1 827198882 2 2 2 0 0
45. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 2 2 2 0 0
46. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 2 2 2 0 0
47. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 5 5 5 0 0
48. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 12 12 12 0 0
49. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 3 3 3 0 0
50. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 4 4 4 0 0
51. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 4 4 4 0 0
52. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 9 9 9 0 0
53. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 2 2 2 0 0
54. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 8 8 8 0 0
55. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 2 2 2 0 0
56. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 1 1 1 0 0
57. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 3 3 3 0 0
58. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 LUDOWY KLUB SPORTOWY MOSIR SIERADZ 98-200 SIERADZ SPORTOWA 1 8272280064 1 1 1 0 0
59. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 3 3 3 0 0
60. LD UMLKS START Wieruszów 98-400 Wieruszów os Warszawska 3/23 9970152318 1 1 1 0 0
61. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 8 8 8 0 0
62. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 7 7 7 0 0
63. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 5 5 5 0 0
64. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 5 5 5 0 0
65. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 4 4 4 0 0
66. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 2 2 2 0 0
67. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 1 1 1 0 0
68. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 1 1 1 0 0
69. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 4 4 4 0 0
70. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 10 10 10 0 0
71. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1 1 0 0
72. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 1 1 1 0 0
73. MA LKS Kłos Olkusz 32-300 Olkusz Nullo 32 637 180 55 28 1 1 1 0 0
74. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 3 3 3 0 0
75. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 1 1 1 0 0
76. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 3 3 3 0 0
77. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 2 2 2 0 0
78. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 4 4 4 0 0
79. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 2 2 2 0 0
80. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 1 1 1 0 0
81. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 2 2 2 0 0
82. MA WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 32-720 Nowy Wiśnicz Rynek 1 8681963837 1 1 1 0 0
83. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 6 6 6 0 0
84. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 2 2 2 0 0
85. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 7 7 7 0 0
86. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 2 2 2 0 0
87. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 1 1 1 0 0
88. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 1 1 1 0 0
89. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 1 1 1 0 0
90. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 Stowarzyszenie Mazovia ProActiv 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 1 1 1 0 0
91. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 5 5 5 0 0
92. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 2 2 2 0 0
93. MZ MKS Pułtusk 06-100 Pułtusk New Britain 1 568-14-92-572 1 1 1 0 0
94. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 2 2 2 0 0
95. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 6 6 6 0 0
96. MZ OKS Skra Warszawa 02-031 Warszawa Grójecka 47/51 7010356251 6 6 6 0 0
97. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 2 2 2 0 0
98. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 7 7 7 0 0
99. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 2 2 2 0 0
100. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 2 2 2 0 0
101. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 1 1 1 0 0
102. MZ UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 05-515 Nowa Iwiczna Krasickiego 56 123 103 49 10 1 1 1 0 0
103. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 1 1 1 0 0
104. MZ UKS Kusy Warszawa 01-952 Warszawa Samuela Lindego 20 1181262890 3 3 3 0 0
105. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 3 3 3 0 0
106. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 1 1 1 0 0
107. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 1 1 1 0 0
108. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 3 3 3 0 0
109. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 2 2 2 0 0
110. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 3 3 3 0 0
111. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 3 3 3 0 0
112. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 3 3 3 0 0
113. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 3 3 3 0 0
114. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 1 1 1 0 0
115. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 1 1 1 0 0
116. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 2 2 2 0 0
117. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 1 1 1 0 0
118. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 1 1 1 0 0
119. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 34 34 34 0 0
120. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 7181936759 6 6 6 0 0
121. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 15 15 15 0 0
122. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 6 6 6 0 0
123. PD UKS Czwórka Białystok 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 Uczniowski Klub Sportowy Czwórka 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 3 3 3 0 0
124. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 2 2 2 0 0
125. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 9 9 9 0 0
126. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 Gmina Miasto Krosno 38-400 Krosno Lwowska 28 A 6840013798 1 1 1 0 0
127. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 7 7 7 0 0
128. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 5 5 5 0 0
129. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 9 9 9 0 0
130. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 2 2 2 0 0
131. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 4 4 4 0 0
132. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 5 5 5 0 0
133. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 10 10 10 0 0
134. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 1 1 1 0 0
135. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 1 1 1 0 0
136. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 6 6 6 0 0
137. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 30A 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 17 17 17 0 0
138. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 2 2 2 0 0
139. PM KKB Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 5922260344 Kociewski Klub Biegacza Starogard Gd 83--20 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 592 2260344 1 1 1 0 0
140. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 1 1 1 0 0
141. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 Stowarzyszenie LKS FENIX 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839 317 88 50 1 1 1 0 0
142. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 1 1 1 0 0
143. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 1 1 1 0 0
144. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 2 2 2 0 0
145. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 1 1 1 0 0
146. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1 1 0 0
147. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 2 2 2 0 0
148. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 1 1 1 0 0
149. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 2 2 2 0 0
150. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 10 10 10 0 0
151. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 2 2 2 0 0
152. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 1 1 1 0 0
153. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 7 7 7 0 0
154. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 10 10 10 0 0
155. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 2 2 2 0 0
156. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 1 1 1 0 0
157. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 3 3 3 0 0
158. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 Gmina Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego 16 959 14 86 127 3 3 3 0 0
159. SK STS Skarżysko-Kamienna 26-110 Skarżysko-Kamienna Spółdzielcza 19 6631594615 3 3 3 0 0
160. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 3 3 3 0 0
161. SK ULKS Gryf Rytwiany 28-236 Rytwiany Szkolna 9 866-173-47-89 1 1 1 0 0
162. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 4 4 4 0 0
163. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 6 6 0 0
164. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 8 8 8 0 0
165. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 3 3 3 0 0
166. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 3 3 3 0 0
167. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 1 1 1 0 0
168. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 3 3 3 0 0
169. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 1 1 1 0 0
170. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 3 3 3 0 0
171. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 1 1 1 0 0
172. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 1 1 1 0 0
173. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 5 5 5 0 0
174. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 5 5 5 0 0
175. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 7 7 7 0 0
176. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 5 5 5 0 0
177. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 3 3 3 0 0
178. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 Gmina Miasta Tychy 43-100 Tychy Niepodległości 49 6460013450 2 2 2 0 0
179. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 1 1 1 0 0
180. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 4 4 4 0 0
181. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 1 1 1 0 0
182. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 2 2 2 0 0
183. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 2 2 0 0
184. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 2 2 2 0 0
185. SL UKS 10 Zagórze 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 4 4 4 0 0
186. SL UKS 5 Plus Rydułtowy 44-280 Rydułtowy Strzelców Bytomskich 13 647-188-43-84 1 1 1 0 0
187. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1 1 0 0
188. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. Boryńska 38c , siedziba w 651 161 95 83 1 1 1 0 0
189. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 1 1 1 0 0
190. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 16 16 16 0 0
191. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 5 5 5 0 0
192. WN KS Polonia Pasłęk 14-400 Pasłęk Kraszewskiego 2 578-25-56-977 Gmina Pasłęk 14-400 Pasłęk Pl.św.Wojciecha 5 5783052813 2 2 2 0 0
193. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 Lekkoatletyczny Klub Sportowy 14-260 Łąkowa 8 2 2 2 0 0
194. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 1 1 1 0 0
195. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 2 2 2 0 0
196. WN MLKS Ostróda 14-100 Ostróda Sportowa 1 - 1 1 1 0 0
197. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 2 2 2 0 0
198. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 Gmina Miejska Iława Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji 14-200 Iława Niepodległości 11B 7441660083 1 1 1 0 0
199. WN PKS Gwardia Szczytno 12-100 Szczytno Piłsudskiego 30 7451006540 3 3 3 0 0
200. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 2 2 2 0 0
201. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 1 1 1 0 0
202. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 2 2 2 0 0
203. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 4 4 4 0 0
204. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 3 3 3 0 0
205. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 13 13 13 0 0
206. WP LKS Maraton Turek 62-700 Turek Sportowa 9 668-13-24-527 1 1 1 0 0
207. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 3 3 3 0 0
208. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew Kossaka 2 617-20-52-635 1 1 1 0 0
209. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 3 3 3 0 0
210. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 7 7 7 0 0
211. WP MKS Baszta Szamotuły 64-500 Szamotuły Mickiewicza 9 787-17-19-459 1 1 1 0 0
212. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 12 12 12 0 0
213. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 1 1 1 0 0
214. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 2 2 2 0 0
215. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 2 2 2 0 0
216. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 3 3 3 0 0
217. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 1 1 1 0 0
218. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 9 9 9 0 0
219. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 1 1 1 0 0
220. WP UKS Przełaj Żerków 63-200 Żerków Cmentarna 10 617-20-03-080 Uczniowski Klub Sportowy 63-210 Żerków Cmentarna 10 6172003080 1 1 1 0 0
221. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 3 3 3 0 0
222. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 1 1 1 0 0
223. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 4 4 4 0 0
224. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 1 1 1 0 0
225. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 3 3 3 0 0
226. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 2 2 2 0 0
227. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 7 7 7 0 0
228. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 1 1 1 0 0
229. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 7 7 7 0 0
230. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 3 3 3 0 0
231. ZP MKS Olimp Łobez 73-150 Łobez B. KRZYWOUSTEGO 19 253-01-83-328 1 1 1 0 0
232. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 1 1 1 0 0
233. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 1 1 1 0 0
234. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 1 1 1 0 0
235. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 1 1 1 0 0
236. ZP ULKS Tychowo 78-220 Tychowo Parkowa 20 672-18-76-731 1 1 1 0 0
237. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 9 9 9 0 0
830 0 0