PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
TORUŃ, 22.06.2019
Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny.Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego U16
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS WLKS Wrocław 53-011 Wrocław Wyścigowa 15 899-25-30-879 1 1
2. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 23 21
3. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 33 30
4. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 54 39
5. KP KS Wda Świecie 86-100 Świecie ul.Sienkiewicza 18 559-000-21-25 9 8
6. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 4 4
7. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 27 27
8. KP LUKS Serock 86-120 Serock Wyzwolenia 47, Serock 5591852914 11 9
9. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 25 19
10. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 60 46
11. KP MKS Inowrocław 88-100 Inowrocław Wierzbińskiego 2 556-274-82-78 29 20
12. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 37 32
13. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 17 16
14. KP UKS Cyprianka 87-811 Fabianki Cyprianka 888-19-44-566 16 14
15. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 4 2
16. KP UKS Duo-Set Świecie 86-100 Świecie Chmielniki 5 559-16-58-388 6 3
17. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 1 1
18. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 7 4
19. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 2 1
20. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 1 1
21. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 2 2
22. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 4 3
23. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 10 6
24. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 3 3
25. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 2 1
26. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 4 4
27. PM MTS Junior Sopot 81-820 Sopot 23 Marca 32 5851055328 2 2
28. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 3 3
29. WN GUKS Asy Dywity 11-001 Dywity Spóldzielcza 4 739-32-92-665 2 2
30. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 5 4
31. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 9 9
32. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 5 5
33. WN LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 11-100 Lidzbark Warmiński Wierzbickiego 3A 743-203-41-91 3 2
34. WN LUKS Lidzbark Welski 13-230 Lidzbark Welski Świerkowa 14 5711714883 1 1
35. WN MLKS Ostróda 14-100 Ostróda Sportowa 1 - 7 4
36. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 4 4
37. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 15 9
38. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 3 1
39. WN UKS Jedynka Bartoszyce 11-200 Bartoszyce ul.R.Traugutta 23 7431834624 6 4
40. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 13 7
41. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 19 12
42. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 7 6
43. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 15 15
44. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 4 4
45. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 3 3
46. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 1 1
47. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 6 5
48. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 2 2
49. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 5 4
50. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 5 3