PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LDK! Sezon 2020
Zgłoszenie zawodników do GSP i GSU
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ... niestowarzyszona ... 2 2
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 16 16
3. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 11 11
4. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 14 14
5. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 17 17
6. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 32 32
7. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 15 15
8. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 16 16
9. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 17 17
10. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 21 21
11. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 23 23
12. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 26 26
13. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 16 16
14. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 54 54
15. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 16 16
16. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 16 16
17. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 21 21
18. KP MUKS Kangur Żnin 88--40 Znin Brzozowa12b 5621811855 3 3
19. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 27 27
20. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 2 2
21. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 10 10
22. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 16 16
23. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 30 30
24. LB MLLKS BiegamBoLubię Gubin 66-620 Gubin Westerplatte 12e/1 926-167-16-14 31 31
25. LB MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 66-435 KOŁCZYN Sulęcińska 29 4290058776 15 15
26. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 19 19
27. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 8 8
28. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 1 1
29. LD LUKS Strzałków 97-500 Radomsko Kolumba 2 7722368233 1 1
30. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 15 15
31. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 13 13
32. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 15 15
33. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 21 21
34. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 18 18
35. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 28 28
36. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 15 15
37. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 12 12
38. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 20 20
39. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 1 1
40. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 17 17
41. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 20 20
42. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 1 1
43. MZ MAL-MKLA Mława 06-500 Mława Waryńskiego 2/B 569-18-79-108 1 1
44. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 17 17
45. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 16 16
46. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 17 17
47. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 3 3
48. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 23 23
49. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 28 28
50. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 20 20
51. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 16 16
52. MZ UKS Kusy Warszawa 01-952 Warszawa Samuela Lindego 20 1181262890 1 1
53. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 15 15
54. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 6 6
55. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 11 11
56. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 13 13
57. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 7 7
58. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1
59. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 19 19
60. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 19 19
61. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 18 18
62. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 15 15
63. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 24 24
64. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 23 23
65. PD GOKSiT Suchowola 16--15 Suchowola Plac Kościuszki 13 545-18-14-227 20 20
66. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 35 35
67. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 16 16
68. PD LUKS Eurocentr Suchowola 16-150 Suchowola Augustowska 2 brak Gmina Suchowola 16-150 Suchowola Plac Kościuszki 5 545-18-13-529 5 5
69. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 13 13
70. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 13 13
71. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 18 18
72. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 18 18
73. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 31 31
74. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 17 17
75. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 31 31
76. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 11 11
77. PM LKS Prime Food Brda Przechlewo 77-320 Przechlewo Człuchowska 26 8431063021 1 1
78. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 9 9
79. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 1 1
80. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 15 15
81. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 30 30
82. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 1 1
83. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 16 16
84. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 18 18
85. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 18 18
86. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 40 40
87. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 16 16
88. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 15 15
89. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 20 20
90. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 22 22
91. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 17 17
92. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 27 27
93. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 17 17
94. SL UKS 10 Zagórze 41-200 Sosnowiec Racławicka 25 6441296300 1 1
95. WN GSLA Gierzwałd 14-107 Gierzwałd Gierzwałd 33 741-209-03-87 5 5
96. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 31 31
97. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 5 5
98. WN LKS Korab Olecko 19-400 Olecko Park 8471622863 17 17
99. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 27 27
100. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 14 14
101. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 16 16
102. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 15 15
103. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 26 26
104. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 18 18
105. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 12 12
106. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 14 14
107. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 35 35
108. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 14 14
109. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 21 21
110. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 15 15
111. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 1 1
112. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 1 1
113. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 36 36
114. ZP MLKS Lubusz Barlinek 74-320 BARLINEK KOMBATANTÓW, 3 5971639049 MLKS LUBUSZ 74-320 BARLINEK KOMBATANTÓW 3 5971639049 1 1
115. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 17 17
116. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 1 1
117. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 15 15
118. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 13 13
119. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 16 16
120. ZP UKS OSoT Szczecin 71-245 Szczecin Szafera 3/5/7 8522636651 11 11
121. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 21 21