PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
KWIDZYN, 28 listopada 2020
92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, U23, S)
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 1 1
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 10 10
3. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 1 1
4. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 8 8
5. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 1 1
6. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 2 2
7. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 5 5
8. DS ULKS Bystrzyca Kłodzka 57-500 Bystrzyca Kłodzka Mickiewicza 14 881-12-03-528 1 1
9. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 3 3
10. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 1 1
11. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 2 2
12. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 10 10
13. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 4 4
14. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 7 7
15. KP LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 85-836 Bydgoszcz ul.Filmowa 1 953-21-58-195 1 1
16. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 4 4
17. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 6 6
18. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 4 4
19. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 3 3
20. KP UKS Dąb przy SP w Stobnie 89-502 Raciąż Stobno 33 5611444183 1 1
21. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1
22. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 3 3
23. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Warszawska 99/1 5993190757 1 1
24. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 2 2
25. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 3 3
26. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 7 7
27. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 3 3
28. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 Lubuski Związek Lekkiej Atletyki 65-056 Zielona Góra Pl. Matejki 3a 929 16 50 893 1 1
29. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 2 2
30. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 1 1
31. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 1 1
32. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 1 1
33. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 5 5
34. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 4 4
35. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 3 3
36. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 LUDOWY KLUB SPORTOWY MOSIR SIERADZ 98-200 SIERADZ SPORTOWA 1 8272280064 1 1
37. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1
38. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 4 4
39. LU LKS Znicz Biłgoraj 23-400 Biłgoraj Targowa 15 9181109997 1 1
40. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 3 3
41. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 2 2
42. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 2 2
43. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 11 11
44. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 6 6
45. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 1 1
46. MA LKS Kłos Olkusz 32-300 Olkusz Nullo 32 637 180 55 28 2 2
47. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 1 1
48. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 3 3
49. MA UKS Kusy Bukowno 32-332 Bukowno Spacerowa 1 637 206 75 64 1 1
50. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 5 5
51. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 6 6
52. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
53. MZ BKS Wataha Warszawa 01-853 Warszawa Starej Baśni 6/60 1182126114 4 4
54. MZ Ducla Academy Warszawa 00-459 Warszawa Myśliwiecka 9 1181795008 1 1
55. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 4 4
56. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 1 1
57. MZ LKS Osuchów 96-323 Osuchów Szkolna 1 838-17-22-236 1 1
58. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 Stowarzyszenie Mazovia ProActiv 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 1 1
59. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 1 1
60. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 8 8
61. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 2 2
62. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 13 13
63. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 5 5
64. MZ Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 01-471 Warszawa Narwik 18/43 5223185128 3 3
65. MZ UKS Clan Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Traugutta 2 NIP: 7582218662 1 1
66. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 3 3
67. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 3 3
68. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 1 1
69. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 9 9
70. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 3 3
71. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 3 3
72. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 1 1
73. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 9 9
74. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 20 20
75. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 1 1
76. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 1 1
77. PK GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 36-059 Bratkowice Bratkowice 399 517-012-45-25 5 5
78. PK KML Lubaczów 37-600 Lubaczów Adama Mickiewicza 199 7931631054 Stowarzyszenie Klub Młodego Lekkoatlety Lubaczów 37-600 Lubaczów Adama Mickiewicza 199 7931631054 1 1
79. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 1 1
80. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 2 2
81. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 5 5
82. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 3 3
83. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 1 1
84. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 3 3
85. PK ULKS Technik Trzcinica 38-207 Przysieki Trzcinica 79 685-20-22-596 1 1
86. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 1 1
87. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 10 10
88. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 7 7
89. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 1 1
90. PM DKS Powiśle Dzierzgoń 82-440 Dzierzgoń Krzywa 19 5791411712 2 2
91. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 3 3
92. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 6 6
93. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 4 4
94. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 3 3
95. PM LKB im. Braci Petk Lębork 84-300 Lębork ul.J. SŁOWACKIEGO 20 A / 10 841 15 01 446 5 5
96. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 Stowarzyszenie LKS FENIX 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839 317 88 50 1 1
97. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 3 3
98. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 1 1
99. PM LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 82-100 Nowy Dwór Gdański Warszawska 22 5780008987 1 1
100. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 4 4
101. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 3 3
102. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 1 1
103. PM SKL Filippides Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Hallera 19 A 5922242814 1 1
104. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 6 6
105. PM SKS Sokół Malbork 82-200 Malbork Al.Wojska Polskiego 493 579-16-41-754 1 1
106. PM UKS Bliza Władysławowo 84-120 Władysławowo Morska 1 587-15-22856 1 1
107. PM UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 84-300 Lębork Marusarzówny 5a/9 8411650821 4 4
108. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 2 2
109. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 10 10
110. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 5 5
111. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 2 2
112. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 Ludowy Klub Biegacza Rudnik 27-230 Brody Ostrowiecka 27 664-18-93-242 3 3
113. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 1 1
114. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 Gmina Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego 16 959 14 86 127 5 5
115. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 2 2
116. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 14 14
117. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 3 3
118. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 13 13
119. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 3 3
120. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 3 3
121. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 1 1
122. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 6 6
123. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 2 2
124. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 8 8
125. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 3 3
126. SL MUKS SZS Cieszyn 43-400 Cieszyn al. Jana Łyska 21 548-23-27-830 2 2
127. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 1 1
128. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 2
129. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 1 1
130. WN CSiR Susz 14-240 Susz Piastowska 5 C 7441742421 Klub Sportowy Piechotka Team 14-230 Zalewo Jesionowa 13 7441809817 1 1
131. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 8 8
132. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 4 4
133. WN KS Polonia Pasłęk 14-400 Pasłęk Kraszewskiego 2 578-25-56-977 Gmina Pasłęk 14-400 Pasłęk Pl.św.Wojciecha 5 5783052813 1 1
134. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 5 5
135. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 6 6
136. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 2 2
137. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 4 4
138. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 3 3
139. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 6 6
140. WP KS Stal Pleszew 63-300 Pleszew Mickiewicza 6 6172012009 2 2
141. WP KU AZS UAM Poznań 61-602 Poznań Zagajnikowa 9 781-13-58-130 11 11
142. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 1 1
143. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 6 6
144. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 2 2
145. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 8 8
146. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 7 7
147. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 5 5
148. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 6 6
149. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 2 2
150. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 1 1
151. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 UKS Skoczek 62-710 Władyławów Kaliska 19 668-14-53-443 3 3
152. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 6 6
153. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 2 2
154. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 7 7
155. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 4 4
156. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 1 1
157. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 18 18