PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
BIELSKO-BIAŁA, 8.05.2021
Puchar Marszałka Woj. Śląskiego w Biegach Anglosaskich
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 2 2 2 0 0
2. LD LKS Zuza Running Team Opoczno 26-300 Opoczno Modrzew 14 7681844902 8 8 8 0 0
3. MA KS Limanowa Forrest 34-600 Limanowa ul. Zygmunta Augusta 7/34 737-21-65-422 5 5 5 0 0
4. MA KS Start Trzebinia 32-540 Trzebinia oś.ZWM 13/72 6282267331 9 9 9 0 0
5. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 8 8 8 0 0
6. MA SKL Sucha Beskidzka 34-200 Sucha Beskidzka Płk. Tadeusza Semika 2 5521728043 12 12 12 0 0
7. MA UKS Romer Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352894885 7 7 7 0 0
8. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 1 1 1 0 0
9. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1 1 0 0
10. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 3 3 3 0 0
11. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1 1 0 0
12. OP LZS Zawisza Stara Kuźnia 47-246 Stara Kuźnia Leśna 8 749-20-28-774 5 5 5 0 0
13. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 2 2 2 0 0
14. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 Ludowy Klub Biegacza Rudnik 27-230 Brody Ostrowiecka 27 664-18-93-242 1 1 1 0 0
15. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 3 3 3 0 0
16. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 6 6 6 0 0
17. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 1 1 1 0 0
18. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 2 2 2 0 0
19. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 1 1 1 0 0
20. SL MKS-R Centrum Dzięgielów 43-445 Dzięgielów Misyjna 8 548-22-88-797 5 5 5 0 0
21. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 2 2 2 0 0
22. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 4 4 4 0 0
23. SL UKS Brenna Górki 43-438 BRENNA Wyzwolenia 75 548-237-13-92 6 6 6 0 0
24. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1 1 0 0
25. SL UKS Diament Godów 44-340 Godów 1 Maja 93 6472487515 8 8 8 0 0
104 0 0