PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
BIAŁOGARD, 12.08.2020
Mityng Kwalifikacyjny Białogard 2020
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ITALY 1 1
2. LUXEMBOURG 1 1
3. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 1 1
4. LB GZSN START Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wlkp. Drzymały 10 599 112 74 76 5 5
5. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 1 1
6. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 2 1
7. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 2 1
8. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 1 1
9. MS PZLAM 87-100 Toruń Gen. J. Bema 23/29 879 20 45 814 5 3
10. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 2 1
11. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 15 12
12. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 20 11
13. PM LKS Prime Food Brda Przechlewo 77-320 Przechlewo Człuchowska 26 8431063021 6 4
14. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 6 6
15. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 3 3
16. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 5 4
17. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 3 2
18. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 5
19. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 21 16
20. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 12 7
21. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 2 1
22. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 8 4
23. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 2 2
24. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 8 5
25. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 13 7
26. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 14 11
27. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 20 13
28. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 2 1
29. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 MKL MARATON 72-600 ŚWINOUJŚCIE B. CHROBREGO 20/12 855-15-15-342 2 2
30. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 20 17
31. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 10 7
32. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 2 1
33. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 6 3
34. ZP MLKS Lubusz Barlinek 74-320 BARLINEK KOMBATANTÓW, 3 5971639049 MLKS LUBUSZ 74-320 BARLINEK KOMBATANTÓW 3 5971639049 3 3
35. ZP MLUKS Trzebiatów 72-320 Trzebiatów Wodna 2 857-18-20-628 2 1
36. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 1 1
37. ZP UKS Arbod Dobra Nowogardzka 72-210 Dobra Mieszczańska 2 2530179338 4 4