PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
WARSZAWA, 25.04.2021
Warszawska Liga Biegowa 2021
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 6 3 6 0 0
2. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 1 1 1 0 0
3. LD LKS Zuza Running Team Opoczno 26-300 Opoczno Modrzew 14 7681844902 7 7 7 0 0
4. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 2 1 2 0 0
5. MA UKS Lider Siercza 32-020 Siercza Siercza 428 6832101973 8 4 8 0 0
6. MZ Akademia Sportu Otwock 05-480 Karczew Grota Roweckiego 7m26 5322087759 18 16 18 0 0
7. MZ AP Marcovia Marki 05-270 Marki Wspólna 40 1251616259 13 13 13 0 0
8. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 57 39 57 0 0
9. MZ KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 05-300 Mińsk Mazowiecki Stefana Okrzei 18a 8222357818 7 5 7 0 0
10. MZ KS Atak Agrykola Warszawa 03-242 Warszawa Kondratowicza15m41 5242890230 39 27 39 0 0
11. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 6 4 6 0 0
12. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 7 4 7 0 0
13. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 1 1 1 0 0
14. MZ KS Zawkrze Mława 06-500 Mława Aleja Józefa Piłsudskiego 33A 569-17-23-553 11 7 11 0 0
15. MZ KSW Sokudo Otwock 05-402 Otwock Kraszewskiego, 85 O, 1 5322049629 5 5 5 0 0
16. MZ LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 Fundacja Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży - Kamil Żewłakow 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 19 14 19 0 0
17. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 1 1 1 0 0
18. MZ MKS Syrena Warszawa 03-969 Warszawa Lizbońska 2 lok. 139 113 28 53 734 11 8 11 0 0
19. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 6 5 6 0 0
20. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 10 9 10 0 0
21. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 6 6 6 0 0
22. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 8 8 8 0 0
23. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 24 18 24 0 0
24. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 28 15 28 0 0
25. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 9 9 9 0 0
26. MZ UKS Skalar Warszawa 02-495 Warszawa Sosnkowskiego 3 5222764918 22 15 22 0 0
27. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 2 1 2 0 0
28. MZ Wieliszew Heron Team 05-124 Poddębie Spacerowa 8 536-17-25-052 1 1 1 0 0
29. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 1 1 1 0 0
336 0 0