PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
RADOM, 09.08.2020
1. Radomska Liga Lekkoatletyczna 2020
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1
2. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 2 1
3. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 1 1
4. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 2 1
5. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1
6. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 6 5
7. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 2 1
8. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 8 6
9. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 31 18
10. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 14 7
11. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 1 1
12. MA KS Sprinterzy.com Kraków 30-383 Kraków Ul. Szwai 7A/204 6762530774 8 5
13. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 11 7
14. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 1 1
15. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 22 19
16. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 5 4
17. MZ KS Lemiesz Team Warszawa 03-043 Warszawa Żeglugi Wiślanej 3/52 5242888210 1 1
18. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 3 2
19. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 12 6
20. MZ MLKS Pilica Białobrzegi 26-800 Białobrzegi 11-go Listopada 57 798-14-03-102 2 2
21. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 1 1
22. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 1 1
23. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 83 48
24. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 4 4
25. MZ UKS 48 Warszawa 00-574 Warszawa Sempołowskiej 4 5252399820 3 2
26. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 5 5
27. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 2 1
28. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 7 4
29. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 49 25
30. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 2 1
31. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 42 26
32. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 2 2
33. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1
34. PK KB Witar Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg Al. Niepodległości 2 867-20-08-130 1 1
35. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 1 1
36. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 17 13