PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LUBLIN, 07.08.2020
III Kwalifikacyjny Mityng LOZLA eliminacje sztafet OOM
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 3 2
2. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 1 1
3. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 73 53
4. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 51 32
5. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 20 11
6. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 31 17
7. LU LKS Znicz Biłgoraj 23-400 Biłgoraj Targowa 15 9181109997 2 2
8. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 44 24
9. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 17 10
10. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 9 7
11. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 14 9
12. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 8 7
13. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 2 1
14. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 3 2
15. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 2 1
16. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 37 25
17. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 3 2
18. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 1 1
19. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 1 1
20. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 1 1
21. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 1 1
22. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 2 2
23. MZ PUKS Jedynka Łosice 08-200 Łosice Szkolna 3 4960247983 7 4
24. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 5 4
25. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 8 5
26. MZ UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 05-515 Nowa Iwiczna Krasickiego 56 123 103 49 10 1 1
27. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 50 22
28. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 4 2
29. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 12 9
30. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 3 2
31. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 2 2
32. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 38 27
33. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 2 1