PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SŁUPSK, 20.09.2020
Wojewódzkie zakończenie sezonu. 7. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 1 1
2. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 2 2
3. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 4 4
4. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 9 5
5. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1
6. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 1 1
7. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 43 30
8. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 24 20
9. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 1 1
10. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 12 9
11. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 1 1
12. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 1 1
13. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 Stowarzyszenie LKS FENIX 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839 317 88 50 15 10
14. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 9 8
15. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 21 15
16. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 2 2
17. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 9 5
18. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 12 11
19. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 2 2
20. PM MTS Junior Sopot 81-820 Sopot 23 Marca 32 5851055328 1 1
21. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk ul. Komety, 19 957-00-27-271 2 2
22. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 7 5
23. PM SKL Filippides Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Hallera 19 A 5922242814 1 1
24. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 13 13
25. PM SKS Sokół Malbork 82-200 Malbork Al.Wojska Polskiego 493 579-16-41-754 1 1
26. PM UKS Ekoludek Szczenurze 84-360 Szczenurze Szkolna 2 841-16-66-288 1 1
27. PM UKS Jedynka Reda 84-240 Reda Łąkowa 36/38 5881953397 1 1
28. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 18 13
29. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 7 5
30. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 7 6
31. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 11 10
32. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 1 1
33. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1
34. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 1 1
35. ZP MKS Junior Złocieniec 78-520 Złocieniec 1 Dywizji WP 4a 2530035705 8 8
36. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 1 1