PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
RADOM, 18-20 września 2020
52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ... niestowarzyszona ... 1 1
2. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 5 4
3. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 1 1
4. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 3 3
5. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 6 4
6. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 3 2
7. DS MKL 12 Jelenia Góra 58-506 Jelenia Góra Grunwaldzka 64 a 611-23-87-504 1 1
8. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 5 4
9. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 30 16
10. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 9 8
11. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 2 2
12. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 2 2
13. DS MLKS Polonia Środa Śląska 55-300 Środa Śląska Konstytucji 3-go Maja 4 913-12-14-657 2 1
14. DS MLKS Sokół Lubin 59-300 Lubin ul.Sybiraków 11 6922129863 2 1
15. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 1 1
16. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 5 5
17. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 1 1
18. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 3 2
19. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 10 6
20. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 1 1
21. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 29 19
22. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 3 3
23. KP KS Wda Świecie 86-100 Świecie ul.Sienkiewicza 18 559-000-21-25 2 1
24. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 11 11
25. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 4 4
26. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 4 3
27. KP MLKS Krajna Sępólno 89-400 Sępólno Krajeńskie CHOJNICKA 19 555-000-69-09 1 1
28. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 7 7
29. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 4 2
30. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 5 4
31. KP UKS Duo-Set Świecie 86-100 Świecie Chmielniki 5 559-16-58-388 3 2
32. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1
33. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 5 5
34. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 12 6
35. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 6 4
36. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 3 2
37. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 2 2
38. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 4 4
39. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 Lubuski Związek Lekkiej Atletyki 65-056 Zielona Góra Pl. Matejki 3a 929 16 50 893 4 2
40. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 6 5
41. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 3 2
42. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 3 2
43. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 6 4
44. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 1 1
45. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 6 5
46. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 7 6
47. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 5 5
48. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 1 1
49. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 7 6
50. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 6 6
51. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 4 4
52. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 3 2
53. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 2 2
54. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 2 1
55. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 1 1
56. LD UMLKS START Wieruszów 98-400 Wieruszów os Warszawska 3/23 9970152318 1 1
57. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 12 10
58. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 6 5
59. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 3 2
60. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 12 5
61. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 11 6
62. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 3 3
63. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 2 2
64. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 2 2
65. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 1 1
66. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 15 10
67. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 1 1
68. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1
69. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 2 1
70. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 1 1
71. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 3 3
72. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 1 1
73. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 4 4
74. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 1 1
75. MA UKS Gminy Brzeszcze 32-620 Brzeszcze Lipowa 3 549-20-84-524 1 1
76. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 3 3
77. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 1 1
78. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 8 6
79. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 2 2
80. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 14 14
81. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 2 2
82. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 1 1
83. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 1 1
84. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 1 1
85. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 3 2
86. MZ MAL-MKLA Mława 06-500 Mława Waryńskiego 2/B 569-18-79-108 1 1
87. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 6 5
88. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 1 1
89. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 2 2
90. MZ MKS Pułtusk 06-100 Pułtusk New Britain 1 568-14-92-572 3 2
91. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 2 1
92. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 3 3
93. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 5 5
94. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 13 8
95. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 4 4
96. MZ PUKS Jedynka Łosice 08-200 Łosice Szkolna 3 4960247983 1 1
97. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 13 12
98. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 2 2
99. MZ UKS 48 Warszawa 00-574 Warszawa Sempołowskiej 4 5252399820 1 1
100. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 3 3
101. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 1 1
102. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 1 1
103. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 8 8
104. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 2 2
105. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 2 2
106. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-651 Warszawa Gwiaździsta 25/47 524 27 04 730 1 1
107. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 1 1
108. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 5 5
109. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 30 15
110. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 2 1
111. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 3 3
112. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 3 3
113. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 3 2
114. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 1 1
115. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 2 1
116. PD GOKSiT Suchowola 16--15 Suchowola Plac Kościuszki 13 545-18-14-227 1 1
117. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 1 1
118. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 18 14
119. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 7181936759 5 4
120. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 26 13
121. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 7 5
122. PD UKS Czwórka Białystok 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 Uczniowski Klub Sportowy Czwórka 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 2 1
123. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 3 2
124. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 5 5
125. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 3 2
126. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 2 2
127. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 3 3
128. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 15 13
129. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 1 1
130. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 2 2
131. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 4 4
132. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 3 3
133. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 4 3
134. PK ULKS Technik Trzcinica 38-207 Przysieki Trzcinica 79 685-20-22-596 1 1
135. PM Akademia Biegowa Kartuzy 83-307 Kiełpino Długa, 78A 5892038634 1 1
136. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 9 7
137. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 KS AZS AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 34 19
138. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 2 2
139. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 1 1
140. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 4 4
141. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 1 1
142. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 2 2
143. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 1 1
144. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 3 3
145. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 1 1
146. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 2 1
147. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1
148. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 1 1
149. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 3 3
150. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 1 1
151. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 4 4
152. PM UKS Olimpijczyk Skorzewo 83-400 Skorzewo Peplińskiego 6 591-16-32-279 2 1
153. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 5 5
154. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 1 1
155. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 16 12
156. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 2 2
157. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 1 1
158. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 1 1
159. SK ULKS Gryf Rytwiany 28-236 Rytwiany Szkolna 9 866-173-47-89 1 1
160. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 4 3
161. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 10 10
162. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 6 4
163. SL Kabex LKS Podkowa Janów 42-253 Janów Tulipanowa 16 - 2 2
164. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 2 2
165. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 2 2
166. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 1 1
167. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 2 2
168. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 1 1
169. SL MKS Ustroń 43-450 Ustroń Partyzantów 2 548-24-52-498 3 3
170. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 1 1
171. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 5 4
172. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 6 6
173. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 9 8
174. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 6 6
175. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 4 4
176. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 Gmina Miasta Tychy 43-100 Tychy Niepodległości 49 6460013450 2 2
177. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 3 3
178. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 3 3
179. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 2 1
180. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 1 1
181. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 1
182. SL UKS 10 Zagórze 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 3 2
183. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. Boryńska 38c , siedziba w 651 161 95 83 3 2
184. SL UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 43-155 Bieruń Węglowa 11 646-24-58-104 1 1
185. SL UKS Olimp Mazańcowice 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 162 937-234-72-88 1 1
186. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 2 1
187. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 25 14
188. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 10 5
189. WN KS Polonia Pasłęk 14-400 Pasłęk Kraszewskiego 2 578-25-56-977 Gmina Pasłęk 14-400 Pasłęk Pl.św.Wojciecha 5 5783052813 1 1
190. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 2 2
191. WN LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 11-100 Lidzbark Warmiński Wierzbickiego 3A 743-203-41-91 1 1
192. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 3 3
193. WN MLKS Ostróda 14-100 Ostróda Sportowa 1 - 1 1
194. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 1 1
195. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 1 1
196. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 1 1
197. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 3 3
198. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 6 5
199. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 27 15
200. WP KS Stal Pleszew 63-300 Pleszew Mickiewicza 6 6172012009 2 2
201. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 1 1
202. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 8 7
203. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 1 1
204. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 8 7
205. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 22 12
206. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 21 15
207. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 2 1
208. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 3 3
209. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 4 4
210. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 3 3
211. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 4 4
212. WP UKS Olimp Duszniki 64-550 Duszniki Broniewskiego 3 7871911323 3 3
213. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 24 15
214. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 1 1
215. WP UKS Przełaj Żerków 63-200 Żerków Cmentarna 10 617-20-03-080 5 4
216. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 UKS Skoczek 62-710 Władyławów Kaliska 19 668-14-53-443 4 4
217. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 3 2
218. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 5 4
219. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 1 1
220. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 3 3
221. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 1 1
222. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 4 4
223. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 4 2
224. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 16 10
225. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 2 1
226. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 5 5
227. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 2 2
228. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 3 3
229. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 4 3
230. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 1 1
231. ZP UKS OSoT Szczecin 71-245 Szczecin Szafera 3/5/7 8522636651 2 2
232. ZP ULKS Tychowo 78-220 Tychowo Parkowa 20 672-18-76-731 2 2
233. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 4 4