Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

244 NumerPDF 12.62 12.62/19 RLTL ZTE Radom 2019 10

OK

TAK
2
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

693 NumerPDF 12.80 12.80/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019 18

OK

TAK
3
BĄBEL Karolina 2005-11-14 Z/0814/18

TAK

498 NumerPDF 12.96 12.96/19 AZS-AWF Katowice 2019 29

OK

TAK
4
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

200 NumerPDF 13.17 13.17/19 UKS Vis Skierniewice 2019

rez 2
NIE
5
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

649 NumerPDF 13.12 13.12/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

rez 1
TAK
6
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

319 NumerPDF 13.03 13.03/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 33

OK

TAK
7
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

492 NumerPDF 13.01 13.01/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 32

OK

TAK
8
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

TAK

531 NumerPDF 12.65 12.65/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 11

OK

TAK
9
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

605 NumerPDF 13.09 13.09/19 LKS OSiR Pleszew 2019 37

OK

TAK
10
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

47 NumerPDF 12.89 12.89/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 22

OK

TAK
11
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

69 NumerPDF 12.98 12.98/19 MKL Toruń 2019 31

OK

TAK
12
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

450 NumerPDF 12.69 12.69/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019 12

OK

TAK
13
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

510 NumerPDF 12.98 12.98/19 GKS Piast Gliwice 2019 30

OK

NIE
14
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

TAK

552 NumerPDF 12.57 12.57/19 RMKS Rybnik 2019 7

OK

TAK
15
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

369 NumerPDF 12.39 12.39/19 LKS Stal Mielec 2019 3

OK

TAK
16
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

292 NumerPDF 13.25 13.25/19 KS AZS AWF Kraków 2019

rez 5
TAK
17
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

361 NumerPDF 12.60 12.54/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019 9

OK

TAK
18
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

420 NumerPDF 12.91 12.91/19 AML Słupsk 2019 24

OK

TAK
19
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

592 NumerPDF 12.54 12.54/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 5

OK

TAK
20
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

593 NumerPDF 12.79 12.79/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 16

OK

NIE
21
KOZAR Roksana 2004-03-04 Z/0433/18

TAK

401 NumerPDF 12.94 12.94/19 KS Parkiet Hajnówka 2019 28

OK

TAK
22
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

39 NumerPDF 12.91 12.91/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019 25

OK

TAK
23
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

229 NumerPDF 12.58 12.58/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 8

OK

TAK
24
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

653 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 21

OK

TAK
25
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

407 NumerPDF 12.70 12.70/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019 13

OK

TAK
26
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

572 NumerPDF 12.93 12.81/18 KKL Kielce 2019 27

OK

TAK
27
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

192 NumerPDF 12.45 12.45/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 4

OK

TAK
28
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

261 NumerPDF 13.25 13.25/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

rez 6
TAK
29
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

119 NumerPDF 13.18 13.18/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

rez 3
TAK
30
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

59 NumerPDF 12.06 12.06/19 KS Wda Świecie 2019 1

OK

TAK
31
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

22 NumerPDF 12.54 12.54/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019 6

OK

TAK
32
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

105 NumerPDF 12.32 12.32/19 KS Agros Zamość 2019 2

OK

TAK
33
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

216 NumerPDF 13.43 13.43/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

rez 7
34
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

240 NumerPDF 12.65 12.65/19 OKS Skra Warszawa 2019 19

OK

TAK
35
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

351 NumerPDF 12.92 12.92/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 26

OK

TAK
36
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

211 NumerPDF 12.89 12.89/19 AZS-AWF Warszawa 2019

rez 8
TAK
37
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

201 NumerPDF 13.24 13.24/19 UKS Vis Skierniewice 2019

rez 4
NIE
38
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

604 NumerPDF 12.74 12.74/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019 14

OK

NIE
39
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

158 NumerPDF 12.78 12.78/19 LUKS Strzałków 2019 15

OK

TAK
40
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

541 NumerPDF 12.90 12.90/19 MKS-MOSM Bytom 2019 23

OK

TAK
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

589 NumerPDF 42.66 42.66/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 28

OK

TAK
2
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

649 NumerPDF 42.43 42.43/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 20

OK

TAK
3
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

319 NumerPDF 41.87 41.87/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 14

OK

TAK
4
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

243 NumerPDF 42.79 42.79/19 PTT Delta Płock 2019 31

OK

TAK
5
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

605 NumerPDF 41.59 41.59/19 LKS OSiR Pleszew 2019 11

OK

TAK
6
CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 Z/4946/18

TAK

672 NumerPDF 42.44 42.44/19 KL Bałtyk Koszalin 2019 21

OK

TAK
7
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

307 NumerPDF 43.00 43.00/19 MLUKS Tarnów 2019 36

OK

TAK
8
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

450 NumerPDF 40.15 40.15/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019 3

OK

TAK
9
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

369 NumerPDF 40.61 40.61/19 LKS Stal Mielec 2019 5

OK

TAK
10
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

429 NumerPDF 42.64 42.64/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 27

OK

TAK
11
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

608 NumerPDF 42.89 42.89/19 MKL Jarocin 2019 34

OK

TAK
12
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

269 NumerPDF 45.37 45.37/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

rez 2
13
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

352 NumerPDF 42.53 42.53/19 UKS-MOS Opole 2019 24

OK

TAK
14
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

592 NumerPDF 41.16 41.16/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 8

OK

TAK
15
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

593 NumerPDF 41.94 41.94/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 16

OK

TAK
16
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

385 NumerPDF 44.57 44.57/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

OK

TAK
17
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

543 NumerPDF 41.59 41.59/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019 12

OK

TAK
18
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

653 NumerPDF 41.95 41.95/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 17

OK

TAK
19
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

192 NumerPDF 40.43 40.43/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 4

OK

TAK
20
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

261 NumerPDF 45.26 43.92/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

rez 1
TAK
21
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

283 NumerPDF 40.91 40.91/19 UKS Victoria Józefów 2019 6

OK

TAK
22
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

168 NumerPDF 41.42 41.42/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 10

OK

TAK
23
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

282 NumerPDF 42.34 42.34/19 UKS Technik Radom 2019

OK

TAK
24
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

59 NumerPDF 39.76 39.76/19 KS Wda Świecie 2019 1

OK

TAK
25
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

389 NumerPDF 41.01 41.01/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019 7

OK

TAK
26
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/4956/19

TAK

670 NumerPDF 42.79 42.79/19 AL Międzyzdroje 2019 33

OK

TAK
27
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

655 NumerPDF 42.45 42.45/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 22

OK

TAK
28
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

22 NumerPDF 41.38 41.38/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019 9

OK

TAK
29
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

105 NumerPDF 39.94 39.94/19 KS Agros Zamość 2019 2

OK

TAK
30
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

297 NumerPDF 45.49 45.49/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

rez 3
NIE
31
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

255 NumerPDF 41.79 41.79/19 UKS Filipides Teresin 2019 13

OK

NIE
32
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

646 NumerPDF 42.12 42.12/19 GSLA Gierzwałd 2019 18

OK

TAK
33
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

502 NumerPDF 42.41 42.41/19 AZS-AWF Katowice 2019 30

OK

TAK
34
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

447 NumerPDF 42.81 42.81/19 LKS Jantar Ustka 2019 32

OK

TAK
35
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

497 NumerPDF 42.60 42.60/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 25

OK

TAK
36
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

461 NumerPDF 41.91 41.91/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019 15

OK

TAK
37
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

481 NumerPDF 42.97 42.72/18 SKLA Sopot 2019 35

OK

TAK
38
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

158 NumerPDF 42.47 42.47/19 LUKS Strzałków 2019 23

OK

TAK
39
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

75 NumerPDF 43.03 43.03/19 MKL Toruń 2019 37

OK

TAK
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

299 NumerPDF 1:46.50 1:46.50/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

TAK
2
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 Z/4773/17

TAK

471 NumerPDF 1:40.22 1:40.22/19 SKLA Sopot 2019 25

OK

TAK
3
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

650 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 12

OK

TAK
4
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

360 NumerPDF 1:42.97 1:42.97/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

OK

TAK
5
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

591 NumerPDF 1:39.07 1:39.07/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 14

OK

TAK
6
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

186 NumerPDF 1:40.01 1:40.01/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 23

OK

TAK
7
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

31 NumerPDF 1:39.28 1:39.28/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019 15

OK

TAK
8
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

515 NumerPDF 1:39.32 1:39.32/19 LKS Pszczyna 2019 17

OK

TAK
9
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

321 NumerPDF 1:39.40 1:39.40/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 19

OK

TAK
10
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

474 NumerPDF 1:39.83 1:39.83/19 SKLA Sopot 2019 21

OK

TAK
11
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

27 NumerPDF 1:49.53 1:49.53/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

rez 1 WARUNKOWO - BADANIA
TAK
12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

90 NumerPDF 1:37.04 1:36.80/18 UKS Czapla Białe Błota 2019 5

OK

TAK
13
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

35 NumerPDF 1:40.17 1:40.17/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019 24

OK

TAK
14
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

648 NumerPDF 1:39.61 1:39.61/19 GUKS Asy Dywity 2019 20

OK

NIE
15
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

260 NumerPDF 1:52.17 1:46.39/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

rez 2
TAK
16
KOWALSKA Klaudia 2005-10-13 Z/2625/19

TAK

578 NumerPDF LKB Rudnik 2019

BRAK WYNIKU
17
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

406 NumerPDF 1:36.19 1:36.19/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019 3

OK

TAK
18
KUCHNIA Karolina 2004-03-19 Z/0996/15

TAK

564 NumerPDF 1:38.89 1:38.89/19 UKS Chromik Mysłowice 2019 13

OK

TAK
19
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

147 NumerPDF 1:37.91 1:37.91/19 KS Żeglina Sieradz 2019 7

OK

TAK
20
LOCKER Demi 2005-06-23 Z/3697/19

TAK

565 NumerPDF 1:40.93 1:40.93/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

OK

lista PZLA
TAK
21
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/5434/19

TAK

645 NumerPDF 1:39.37 1:39.37/19 GSLA Gierzwałd 2019 18

OK

TAK
22
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

358 NumerPDF 1:37.96 1:37.96/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 8

OK

TAK
23
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

491 NumerPDF 1:40.97 1:40.97/19 UKS Wiking Rychnowy 2019 28

OK

TAK
24
MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 Z/4530/19

TAK

606 NumerPDF 1:42.18 1:42.18/19 LKS OSiR Pleszew 2019 38

OK

NIE
25
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

438 NumerPDF 1:35.87 1:35.87/19 GKS Żukowo 2019 2

OK

TAK
26
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

118 NumerPDF 1:41.33 1:41.33/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019 30

OK

TAK
27
PIENIEK Vanessa 2004-11-23 Z/0452/18

TAK

540 NumerPDF 1:37.36 1:37.36/19 MKS-MOSM Bytom 2019 6

OK

TAK
28
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

57 NumerPDF 1:42.08 1:42.08/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 36

OK

TAK
29
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

327 NumerPDF 1:38.25 1:38.25/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 10

OK

TAK
30
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

256 NumerPDF 1:34.42 1:34.42/19 UKS Filipides Teresin 2019 1

OK

TAK
31
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

378 NumerPDF 1:39.98 1:39.98/19 LKS Stal Mielec 2019 22

OK

TAK
32
THAMM Milena 2005-04-04 Z/3486/18

TAK

529 NumerPDF 1:36.35 1:36.35/19 MKS-MOS Katowice 2019 4

OK

TAK
33
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

611 NumerPDF 1:38.18 1:38.18/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019 9

OK

TAK
34
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

656 NumerPDF 1:39.32 1:39.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 16

OK

TAK
35
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

621 NumerPDF 1:38.58 1:37.28/18 UKS Dąb Suchy Las 2019 11

OK

TAK
36
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

178 NumerPDF 1:41.04 1:41.04/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019 29

OK

TAK
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

694 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

BRAK WYNIKU
2
CHALIMONIUK Weronika 2004-09-10 Z/4405/17

TAK

116 NumerPDF 3:14.61 3:14.61/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019 35

OK

NIE
3
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

5 NumerPDF 3:07.48 3:07.48/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019 18

OK

TAK
4
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

54 NumerPDF 3:17.21 3:17.21/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 38

OK

TAK
5
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

470 NumerPDF 2:59.88 2:59.88/19 RKS Rumia 2019 2

OK

TAK
6
DZIDA Maria 2005-11-04 Z/2167/19

TAK

522 NumerPDF 3:20.64 3:20.64/19 MKS Iskra Pszczyna 2019

OK

TAK
7
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

473 NumerPDF 3:07.07 3:07.07/19 SKLA Sopot 2019 17

OK

TAK
8
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

416 NumerPDF 3:00.11 3:00.11/19 Akademia Biegowa Kartuzy 2019 3

OK

TAK
9
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

71 NumerPDF 3:12.27 3:12.27/19 MKL Toruń 2019 31

OK

TAK
10
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

157 NumerPDF 3:11.31 3:11.31/19 LUKS Boguszyce 2019 27

OK

TAK
11
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

423 NumerPDF 3:06.39 3:06.39/19 AML Słupsk 2019 16

OK

TAK
12
LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 Z/1177/19

TAK

511 NumerPDF 3:10.61 3:10.61/19 GKS Piast Gliwice 2019 25

OK

NIE
13
LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 Z/1981/18

TAK

555 NumerPDF 3:03.47 3:03.47/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019 6

OK

TAK
14
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

367 NumerPDF 3:04.32 3:04.32/19 KS Komunalni Sanok 2019 8

OK

TAK
15
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

534 NumerPDF 2:59.84 2:59.84/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 1

OK

TAK
16
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

247 NumerPDF 3:12.14 3:12.14/19 RLTL ZTE Radom 2019 30

OK

NIE
17
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

303 NumerPDF 3:20.22 3:20.22/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

TAK
18
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

128 NumerPDF 3:01.44 3:01.44/19 LKS Lubusz Słubice 2019 5

OK

TAK
19
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

520 NumerPDF 3:13.61 3:10.54/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019 33

OK

TAK
20
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

496 NumerPDF 3:05.46 3:05.46/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 14

OK

TAK
21
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

490 NumerPDF 3:07.51 3:07.51/19 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019 19

OK

TAK
22
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

29 NumerPDF 3:25.09 3:25.09/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
23
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

695 NumerPDF 3:25.10 3:25.10/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

OK

TAK
24
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

388 NumerPDF 3:04.55 3:04.55/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019 10

OK

TAK
25
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

148 NumerPDF 3:00.73 3:00.73/19 KS Żeglina Sieradz 2019 4

OK

TAK
26
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

326 NumerPDF 3:05.02 3:05.02/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 12

OK

TAK
27
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

631 NumerPDF 3:11.57 3:11.57/19 UKS Piątka Jarocin 2019 28

OK

TAK
28
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

210 NumerPDF 3:04.91 3:04.91/19 AZS-AWF Warszawa 2019 13

OK

TAK
29
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

584 NumerPDF 3:06.19 3:06.19/19 UKS Żaczek Połaniec 2019 15

OK

TAK
30
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

620 NumerPDF 3:08.06 3:08.06/19 UKS Achilles Leszno 2019 20

OK

TAK
31
TOMALA Emilia 2004-11-02 Z/1019/18

TAK

545 NumerPDF 3:10.27 3:10.27/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019 23

OK

TAK
32
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

330 NumerPDF 3:08.84 3:08.84/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 21

OK

TAK
33
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

482 NumerPDF 3:04.53 3:04.53/19 SKLA Sopot 2019 9

OK

TAK
34
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

37 NumerPDF 3:03.74 3:03.74/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019 7

OK

TAK
35
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

291 NumerPDF 3:04.97 3:04.97/19 WLKS Nowe Iganie 2019 11

OK

TAK
36
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

30 NumerPDF 3:36.71 3:36.71/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

OK

TAK
37
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

222 NumerPDF 3:41.80/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

BRAK WYNIKU
NIE
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

258 NumerPDF 7:14.45 7:14.45/19 UKS Herkules Sulejówek 2019 31

OK

TAK
2
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

86 NumerPDF 7:08.73 7:08.73/19 UKS Czapla Białe Błota 2019 23

OK

TAK
3
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

68 NumerPDF 6:59.11 6:59.11/19 LUKS Serock 2019 12

OK

TAK
4
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

113 NumerPDF 7:12.86 7:12.86/19 MKS Unia Hrubieszów 2019 30

OK

TAK
5
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

250 NumerPDF 7:06.79 7:02.16/18 UKS 48 Warszawa 2019 18

OK

TAK
6
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

599 NumerPDF 7:07.21 7:07.21/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019 19

OK

TAK
7
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

131 NumerPDF 7:01.08 7:01.08/19 MKST Astra Nowa Sól 2019 13

OK

TAK
8
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

TAK

306 NumerPDF 7:28.35 7:28.35/19 MLUKS Tarnów 2019

rez 5
TAK
9
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

392 NumerPDF 7:08.02 7:05.49/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 21

OK

TAK
10
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

348 NumerPDF 6:57.84 6:57.84/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 10

OK

TAK
11
DUDKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

TAK

600 NumerPDF 7:22.22 7:22.22/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019 37

rez 1
TAK
12
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

308 NumerPDF 7:09.07 7:09.07/19 MLUKS Tarnów 2019 24

OK

TAK
13
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

493 NumerPDF 7:06.18 7:06.18/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 17

OK

TAK
14
GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 Z/0817/18

TAK

500 NumerPDF 7:25.34 7:25.34/19 AZS-AWF Katowice 2019

rez 3
TAK
15
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

70 NumerPDF 7:18.56 7:18.56/19 MKL Toruń 2019 34

OK

TAK
16
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

112 NumerPDF 6:52.73 6:52.73/19 LKS Znicz Biłgoraj 2019 6

OK

TAK
17
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

156 NumerPDF 7:03.70 7:03.70/19 LUKS Boguszyce 2019 16

OK

TAK
18
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

126 NumerPDF 7:23.74 6:59.24/18 LKS Lubusz Słubice 2019

rez 2
TAK
19
KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 Z/0803/18

TAK

523 NumerPDF 6:58.87 6:54.82/18 MKS Iskra Pszczyna 2019 11

OK

TAK
20
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

349 NumerPDF 7:14.79 7:14.79/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 32

OK

TAK
21
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

63 NumerPDF 7:10.66 7:10.66/19 LKS Vectra Włocławek 2019 27

OK

TAK
22
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

658 NumerPDF 7:42.67 7:42.67/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

rez 6
NIE
23
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

4 NumerPDF 7:12.21 7:12.21/19 KL Ziemia Kłodzka 2019 29

OK

TAK
24
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/2421/19

TAK

189 NumerPDF 7:16.17 7:16.17/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 33

OK

TAK
25
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

304 NumerPDF 6:46.17 6:46.17/19 LKS Brzezina Osiek 2019 3

OK

TAK
26
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

190 NumerPDF 7:09.84 7:09.84/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 26

OK

TAK
27
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

127 NumerPDF 7:25.97 7:25.97/19 LKS Lubusz Słubice 2019

rez 4
NIE
28
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

324 NumerPDF 6:44.43 6:44.43/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 2

OK

TAK
29
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

223 NumerPDF 6:54.68 6:54.68/19 KS Maków Biega 2019 8

OK

TAK
30
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

325 NumerPDF 7:08.50 7:08.50/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 22

OK

TAK
31
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

479 NumerPDF 7:20.03 7:20.03/19 SKLA Sopot 2019 35

OK

TAK
32
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

544 NumerPDF 6:37.26 6:37.26/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019 1

OK

TAK
33
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

176 NumerPDF 7:09.65 7:09.65/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019 25

OK

TAK
34
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

681 NumerPDF 6:53.90 6:53.90/19 MKP Szczecinek 2019 7

OK

TAK
35
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

274 NumerPDF 6:47.15 6:47.15/19 UKS Olimp Kozienice 2019 4

OK

TAK
36
SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 Z/1704/18

TAK

680 NumerPDF 7:03.27 7:03.27/19 MKP Myślibórz 2019 15

OK

TAK
37
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

660 NumerPDF 7:01.66 7:01.66/19 KS Zamek Kurzętnik 2019 14

OK

TAK
38
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

390 NumerPDF 6:50.48 6:50.48/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019 5

OK

TAK
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

449 NumerPDF 1.56 1.56/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019 14

OK

TAK
2
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

419 NumerPDF 1.65 1.65/19 AML Słupsk 2019 3

OK

TAK
3
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

187 NumerPDF 1.57 1.57/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 11

OK

TAK
4
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

2 NumerPDF 1.55 1.55/19 GKS Start Długołęka 2019 16

OK

TAK
5
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

459 NumerPDF 1.56 1.56/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019 12

OK

TAK
6
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

340 NumerPDF 1.70 1.70/19 LUKS Podium Kup 2019 1

OK

TAK
7
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

293 NumerPDF 1.60 1.60/19 KS AZS AWF Kraków 2019 7

OK

TAK
8
LAZAR Malwina 2005-01-31 Z/2528/18

TAK

518 NumerPDF 1.50 1.52/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

OK

TAK
9
LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 Z/5438/18

TAK

276 NumerPDF 1.58 1.58/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019 9

OK

TAK
10
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

374 NumerPDF 1.55 1.55/19 LKS Stal Mielec 2019 20

OK

TAK
11
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

464 NumerPDF 1.62 1.62/19 MKS Sambor Tczew 2019 6

OK

TAK
12
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 Z/0917/19

TAK

701 NumerPDF 1.63 1.63/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019 4

OK

po terminie
TAK
13
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

596 NumerPDF 1.56 1.56/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 15

OK

TAK
14
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

80 NumerPDF 1.56 1.56/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019 13

OK

TAK
15
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

355 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS-MOS Opole 2019 8

OK

TAK
16
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

597 NumerPDF 1.68 1.68/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 2

OK

TAK
17
WIĘCKOWSKA Emilia 2004-06-04 Z/5087/19

TAK

557 NumerPDF 1.55 1.55/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019 23

OK

TAK
18
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

221 NumerPDF 1.50 1.50/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

OK

NIE
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

524 NumerPDF 3.00 3.00/19 MKS Ustroń 2019 6

OK

TAK
2
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

428 NumerPDF 3.52 3.52/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 1

OK

TAK
3
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

570 NumerPDF 2.60 2.60/19 KKL Kielce 2019 19

OK

TAK
4
BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 Z/3724/19

TAK

616 NumerPDF 2.91 2.91/19 SL Olimpia Poznań 2019 10

OK

TAK
5
DĄBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

468 NumerPDF 2.93 2.93/19 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019 9

OK

NIE
6
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

TAK

227 NumerPDF 3.00 3.00/19 MAL-MKLA Mława 2019 8

OK

TAK
7
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

43 NumerPDF 2.50 2.50/19 BKS Bydgoszcz 2019 21

rez 1 (do 16)
NIE
8
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

166 NumerPDF 2.80 2.81/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 13

OK

TAK
9
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

161 NumerPDF 2.62 2.62/19 MKLA Łęczyca 2019 14

OK

TAK
10
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

477 NumerPDF 3.20 3.20/19 SKLA Sopot 2019 3

OK

TAK
11
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

478 NumerPDF 2.81 2.81/19 SKLA Sopot 2019 12

OK

TAK
12
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

526 NumerPDF 2.90 2.90/19 MKS Ustroń 2019 11

OK

TAK
13
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

239 NumerPDF 3.31 3.31/19 OKS Skra Warszawa 2019 2

OK

TAK
14
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 Z/0336/18

TAK

209 NumerPDF 3.20 3.20/19 AZS-AWF Warszawa 2019 4

OK

TAK
15
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 Z/1343/19

TAK

435 NumerPDF 3.15 3.15/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 7

OK

TAK
16
SMOLARCZYK Julia 2005-07-01 Z/1121/18

TAK

225 NumerPDF 2.60 2.60/19 KS Warszawianka W-wa 2019 16

OK

TAK
17
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

211 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019 15

OK

TAK
18
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

172 NumerPDF 3.10 3.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 5

OK

TAK
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

244 NumerPDF 5.44 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2019 2

OK

TAK
2
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

200 NumerPDF 4.89 4.91/18 UKS Vis Skierniewice 2019

rez 8
NIE
3
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

571 NumerPDF 5.24 5.24/19 KKL Kielce 2019 11

OK

TAK
4
DUDA Julia 2004-06-28 Z/0815/18

TAK

499 NumerPDF 5.07 5.07/19 AZS-AWF Katowice 2019

rez 5
TAK
5
GÓRCZEWSKA Daria 2004-01-31 Z/3397/18

TAK

548 NumerPDF 5.05 5.05/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

rez 7
TAK
6
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

185 NumerPDF 5.22 5.41/17 UKS 55 Łódź 2019 12

OK

TAK
7
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

627 NumerPDF 5.35 5.35/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 4

OK

NIE
8
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

453 NumerPDF 5.06 5.06/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

rez 6
NIE
9
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

313 NumerPDF 5.14 5.14/19 SKS Kusy Kraków 2019 20

OK

TAK
10
KOTOWICZ Anna 2004-08-05 Z/0770/18

TAK

139 NumerPDF 5.15 5.15/19 ULKS Sprinter Zielona Góra 2019 22

rez 1
NIE
11
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

40 NumerPDF 5.24 5.24/19 WLKS Wrocław 2019 10

OK

TAK
12
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

623 NumerPDF 5.29 5.29/19 UKS Olimp Duszniki 2019 7

OK

TAK
13
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

289 NumerPDF 5.21 5.21/19 WLKS Nowe Iganie 2019 19

OK

TAK
14
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

7 NumerPDF 5.20 5.20/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 15

OK

TAK
15
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

464 NumerPDF 5.27 5.27/19 MKS Sambor Tczew 2019 9

OK

TAK
16
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

119 NumerPDF 5.28 5.28/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019 8

OK

TAK
17
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

594 NumerPDF 5.21 5.21/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 14

OK

TAK
18
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

42 NumerPDF 5.10 5.10/19 WLKS Wrocław 2019 23

rez 2
TAK
19
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

576 NumerPDF 5.17 5.17/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019 18

OK

TAK
20
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

413 NumerPDF 5.33 5.33/19 LUKS Hańcza Suwałki 2019 5

OK

TAK
21
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

8 NumerPDF 5.36 5.36/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 3

OK

TAK
22
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

231 NumerPDF 5.14 5.14/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 21

OK

TAK
23
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

329 NumerPDF 5.19 5.19/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 17

OK

TAK
24
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

53 NumerPDF 5.22 5.22/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 13

OK

TAK
25
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

92 NumerPDF 5.58 5.58/19 UKS Czapla Białe Błota 2019 1

OK

TAK
26
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

587 NumerPDF 5.19 5.33/18 KS Gwardia Piła 2019 16

OK

TAK
27
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

172 NumerPDF 5.08 5.08/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 26

rez 4
TAK
28
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

85 NumerPDF 5.09 5.09/19 MUKL Brodnica 2019 25

rez 3
NIE
29
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

588 NumerPDF 5.30 5.30/19 KS Gwardia Piła 2019 6

OK

TAK
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

198 NumerPDF 11.17 11.17/19 UKS Jedynka Łowicz 2019 12

OK

TAK
2
FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 Z/2527/18

TAK

517 NumerPDF 11.24 11.24/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019 11

OK

TAK
3
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

278 NumerPDF 11.40 11.40/19 UKS Technik Radom 2019 9

OK

TAK
4
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

393 NumerPDF 11.90 11.90/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 6

OK

TAK
5
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

350 NumerPDF 10.59 10.59/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 23

OK

TAK
6
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/5400/19

TAK

475 NumerPDF 10.68 10.68/19 SKLA Sopot 2019 20

OK

TAK
7
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

675 NumerPDF 10.79 10.79/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019 19

OK

TAK
8
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

463 NumerPDF 11.47 11.47/19 MKS Sambor Tczew 2019 8

OK

TAK
9
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

460 NumerPDF 11.04 11.04/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019 15

OK

TAK
10
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

665 NumerPDF 12.74 12.74/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019 3

OK

TAK
11
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

234 NumerPDF 13.57 13.57/19 MLKL Płock 2019 1

OK

TAK
12
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

169 NumerPDF 11.10 11.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 13

OK

TAK
13
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

333 NumerPDF 10.92 10.92/19 WKS Wawel Kraków 2019 17

OK

TAK
14
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

135 NumerPDF 10.12 10.12/19 MLKS Agros Żary 2019

OK

TAK
15
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

11 NumerPDF 11.75 11.75/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019 7

OK

TAK
16
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

334 NumerPDF 13.20 13.20/19 WKS Wawel Kraków 2019 2

OK

TAK
17
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

162 NumerPDF 11.39 11.39/19 MKLA Łęczyca 2019 10

OK

TAK
18
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

403 NumerPDF 11.99 11.99/19 KS Podlasie Białystok 2019 5

OK

TAK
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

252 NumerPDF 30.30 30.30/19 UKS Filipides Teresin 2019 24

OK

TAK
2
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

93 NumerPDF 32.82 32.82/19 UKS Duo-Set Świecie 2019 19

OK

TAK
3
GNIDA Magdalena 2004-08-20 Z/3736/18

TAK

532 NumerPDF 35.31 35.31/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 10

OK

TAK
4
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

6 NumerPDF 34.79 34.79/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 15

OK

TAK
5
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

235 NumerPDF 39.36 39.36/19 OKLA Ostrołęka 2019 5

OK

TAK
6
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

165 NumerPDF 40.68 40.68/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 3

OK

TAK
7
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

393 NumerPDF 37.69 37.69/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 6

OK

TAK
8
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

441 NumerPDF 33.28 33.28/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019 18

OK

TAK
9
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

463 NumerPDF 35.10 35.10/19 MKS Sambor Tczew 2019 14

OK

TAK
10
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

234 NumerPDF 37.28 37.28/19 MLKL Płock 2019 7

OK

NIE
11
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

333 NumerPDF 35.14 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2019 13

OK

TAK
12
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

135 NumerPDF 35.06 35.06/19 MLKS Agros Żary 2019 16

OK

TAK
13
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

334 NumerPDF 44.68 44.68/19 WKS Wawel Kraków 2019 1

OK

TAK
14
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

642 NumerPDF 37.27 37.27/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019 8

OK

TAK
15
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

536 NumerPDF 39.87 39.87/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 4

OK

TAK
16
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

465 NumerPDF 41.40 41.40/19 MKS Sambor Tczew 2019 2

OK

TAK
17
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

671 NumerPDF 36.38 38.05/18 GULKS Barwice 2019 9

OK

TAK
18
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

415 NumerPDF 35.26 35.26/19 UKS Liceum sportowe Łomża 2019 12

OK

TAK
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

24 NumerPDF 31.50 31.50/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

rez 2 WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

96 NumerPDF 46.60 46.60/19 AZS UMCS Lublin 2019 5

OK

TAK
3
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

61 NumerPDF 45.62 48.14/18 LKS Vectra Włocławek 2019 7

OK

TAK
4
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

368 NumerPDF 48.99 48.99/19 LKS Stal Mielec 2019 3

OK

TAK
5
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

336 NumerPDF 36.26 36.26/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019 21

OK

TAK
6
GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 Z/5482/18

TAK

553 NumerPDF 44.05 44.05/19 RMKS Rybnik 2019 10

OK

TAK
7
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

78 NumerPDF 42.55 42.55/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019 13

OK

TAK
8
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

TAK

181 NumerPDF 40.51 40.51/19 MUKS Park Zduńska Wola 2019 16

OK

TAK
9
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

123 NumerPDF 50.31 50.31/19 AZS-AWF Gorzów 2019 1

OK

TAK
10
KORZENECKA Amelia 2004-04-12 Z/0050/15

TAK

49 NumerPDF 42.65 42.65/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 12

OK

TAK
11
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

182 NumerPDF 44.36 44.36/19 MUKS Park Zduńska Wola 2019 8

OK

TAK
12
KOŹLAREK Julia 2005-06-20 Z/1657/19

TAK

615 NumerPDF 41.16 41.16/19 OŚ AZS Poznań 2019 15

OK

TAK
13
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

215 NumerPDF 29.77 29.77/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

rez 3
14
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

108 NumerPDF 44.10 44.10/19 KS Wisła Puławy 2019 9

OK

TAK
15
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

460 NumerPDF 42.38 42.38/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019 14

OK

TAK
16
MARCZEWSKA Wiktoria 2005-11-23 Z/4534/19

TAK

676 NumerPDF 38.62 38.62/19 LLKS Pomorze Stargard 2019 19

OK

TAK
17
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

98 NumerPDF 45.89 45.89/19 AZS UMCS Lublin 2019 6

OK

TAK
18
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

362 NumerPDF 36.21 36.21/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019 22

rez 1
TAK
19
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

109 NumerPDF 43.79 43.79/19 KS Wisła Puławy 2019 11

OK

TAK
20
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

376 NumerPDF 50.25 50.25/19 LKS Stal Mielec 2019 2

OK

TAK
21
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

642 NumerPDF 46.61 46.61/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019 4

OK

TAK
22
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

111 NumerPDF 39.81 39.81/19 KS Wisła Puławy 2019 17

OK

NIE
23
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

65 NumerPDF 39.60 39.60/19 LKS Vectra Włocławek 2019 18

OK

TAK
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Małgorzata 2004-01-29 Z/2499/18

TAK

551 NumerPDF 37.98 37.98/19 RMKS Rybnik 2019 3

OK

TAK
2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

252 NumerPDF 28.35 28.35/19 UKS Filipides Teresin 2019

OK

NIE
3
CHOLEWA Martyna 2004-05-25 Z/5284/18

TAK

300 NumerPDF 27.76 27.76/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

rez 2
TAK
4
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

198 NumerPDF 32.32 32.32/19 UKS Jedynka Łowicz 2019 15

OK

TAK
5
DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

661 NumerPDF 31.00 31.00/19 LKS Korab Olecko 2019 21

OK

TAK
6
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

278 NumerPDF 32.82 32.82/19 UKS Technik Radom 2019 12

OK

TAK
7
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

217 NumerPDF 25.20 25.20/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

rez 3
NIE
8
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

94 NumerPDF 33.01 33.01/19 UKS Duo-Set Świecie 2019 11

OK

TAK
TAK
9
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/4045/18

TAK

344 NumerPDF 30.67 30.67/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019 25

OK

TAK
10
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 Z/3932/17

TAK

622 NumerPDF 34.08 34.08/19 UKS Olimp Duszniki 2019 7

OK

TAK
11
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

315 NumerPDF 31.13 31.13/19 SKS Kusy Kraków 2019 20

OK

TAK
12
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

16 NumerPDF 34.25 34.25/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 6

OK

TAK
13
LOREK Oliwia 2004-12-02 Z/5036/19

TAK

28 NumerPDF 27.82 27.82/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

rez 1
TAK
14
MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 Z/0052/15

TAK

50 NumerPDF 37.31 37.31/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 4

OK

TAK
15
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

486 NumerPDF 30.73 30.73/19 UKS Lipusz 2019 22

OK

TAK
16
POSZYTEK Olga 2004-03-27 Z/2254/18

TAK

690 NumerPDF 32.81 32.81/19 MKS Olimp Łobez 2019 13

OK

TAK
17
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

213 NumerPDF 31.16 31.16/19 GKS Wilga Garwolin 2019 19

OK

TAK
18
STAŃCZYK JULIA 2005-08-14 Z/4941/19

TAK

284 NumerPDF 31.92 31.92/19 ULKS Jedlińsk 2019 16

OK

TAK
19
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

391 NumerPDF 33.70 33.70/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019 9

OK

TAK
20
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

536 NumerPDF 33.26 33.26/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 10

OK

TAK
21
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

689 NumerPDF 39.39 39.39/19 MKS Junior Złocieniec 2019 2

OK

TAK
22
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

465 NumerPDF 31.24 31.24/19 MKS Sambor Tczew 2019 18

OK

TAK
23
WÓJCIK Malina 2004-03-27 Z/3342/18

TAK

199 NumerPDF 40.01 40.01/19 UKS Jedynka Łowicz 2019 1

OK

TAK
 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

624 NumerPDF 15:35 15:35/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 5

OK

TAK
2
CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 Z/4555/18

TAK

285 NumerPDF 15:31 15:31/19 WLKS Nowe Iganie 2019 4

OK

TAK
3
GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 Z/0508/18

TAK

462 NumerPDF 20:18.58 20:18.58/19 MKS Sambor Tczew 2019

rez 2
NIE
4
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 2004-02-12 Z/2549/18

TAK

445 NumerPDF 17:00 17:00/19 KL Lechia Gdańsk 2019 11

OK

TAK
5
JASTRZĘBSKA Małgorzata 2004-08-26 Z/4649/18

TAK

121 NumerPDF 17:54.35 17:54.35/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 14

OK

TAK
6
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

682 NumerPDF 16:59.46 16:59.46/19 MKS Hermes Gryfino 2019 10

OK

TAK
7
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

372 NumerPDF 15:12.03 15:12.03/19 LKS Stal Mielec 2019 2

OK

TAK
8
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

685 NumerPDF 18:20.06 18:20.06/19 MKS Hermes Gryfino 2019 19

OK

TAK
9
SOSZYŃSKA Martyna 2004-02-21 Z/4553/18

TAK

290 NumerPDF 18:28 18:28/19 WLKS Nowe Iganie 2019 20

OK

NIE
10
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

275 NumerPDF 19:03.29 19:03.29/19 UKS Olimp Kozienice 2019

rez 1
NIE
11
SZPARA Martyna 2005-03-17 Z/1517/19

TAK

521 NumerPDF 17:59.56 17:59.56/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019 15

OK

TAK
12
TOMASIK Kinga 2004-11-09 Z/0905/18

TAK

547 NumerPDF 16:47.42 16:47.42/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019 9

OK

TAK
13
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

686 NumerPDF 15:20.56 15:20.56/19 MKS Hermes Gryfino 2019 3

OK

TAK
14
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

263 NumerPDF 18:58.32 18:58.32/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

OK

TAK
15
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

619 NumerPDF 16:04.34 16:04.34/19 UKS 12 Kalisz 2019 6

OK

TAK
16
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

66 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19 LKS Vectra Włocławek 2019 13

OK

TAK
17
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

67 NumerPDF 16:25 16:25/19 LKS Vectra Włocławek 2019 8

OK

NIE
18
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

125 NumerPDF 14:43.73 14:43.73/19 AZS-AWF Gorzów 2019 1

OK

TAK
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 Z/4517/19

TAK

558 NumerPDF 12.89 12.89/19 TL Athletics Jastrzębie 2019

OK

TAK
2
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

571 NumerPDF 13.18 13.18/19 KKL Kielce 2019

rez 1
TAK
3
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

292 NumerPDF 12.49 12.49/19 KS AZS AWF Kraków 2019 14

OK

TAK
4
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

132 NumerPDF 12.58 12.58/19 MLKS Agros Żary 2019 19

OK

TAK
5
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

107 NumerPDF 12.29 12.29/19 KS Wisła Puławy 2019 7

OK

TAK
6
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

637 NumerPDF 12.89 12.89/19 UKS Sprint Przeźmierowo 2019

OK

TAK
7
GRZYB Aleksandra 2004-07-06 Z/2713/16

TAK

582 NumerPDF 12.72 12.72/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019 28

OK

TAK
8
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

103 NumerPDF 12.51 12.51/19 KS Agros Zamość 2019 18

OK

TAK
9
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

185 NumerPDF 12.61 12.61/19 UKS 55 Łódź 2019 20

OK

TAK
10
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

627 NumerPDF 12.30 12.30/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 8

OK

NIE
11
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

339 NumerPDF 12.51 12.51/19 LUKS Podium Kup 2019 17

OK

TAK
12
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

38 NumerPDF 12.73 12.73/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019 29

OK

TAK
13
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

313 NumerPDF 12.67 12.67/19 SKS Kusy Kraków 2019 23

OK

TAK
14
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

668 NumerPDF 12.64 12.64/19 Orka Iława Athletics 2019 22

OK

TAK
15
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

322 NumerPDF 13.00 13.00/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

OK

TAK
16
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

386 NumerPDF 12.74 12.74/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019 30

OK

TAK
17
MANDELA Emilia 2005-12-30 Z/1270/16

TAK

353 NumerPDF 12.75 12.75/19 UKS-MOS Opole 2019 31

OK

TAK
18
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

134 NumerPDF 12.83 12.83/19 MLKS Agros Żary 2019 33

OK

TAK
19
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

194 NumerPDF 12.85 12.85/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 35

OK

TAK
20
MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 Z/4868/18

TAK

556 NumerPDF 12.99 12.99/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

OK

TAK
21
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

583 NumerPDF 13.45 13.45/19 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2019

rez 2
TAK
22
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

7 NumerPDF 11.95 11.95/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 2

OK

TAK
23
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

354 NumerPDF 12.69 12.69/19 UKS-MOS Opole 2019 24

OK

TAK
24
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

346 NumerPDF 12.05 12.05/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019 5

OK

TAK
25
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

574 NumerPDF 12.00 11.87/18 KKL Kielce 2019 4

OK

TAK
26
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

295 NumerPDF 11.95 11.95/19 KS AZS AWF Kraków 2019 3

OK

TAK
27
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

397 NumerPDF 12.35 12.35/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 9

OK

TAK
28
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

248 NumerPDF 12.50 12.40/18 RLTL ZTE Radom 2019 16

OK

TAK
29
SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 Z/2970/18

TAK

562 NumerPDF 12.43 12.43/19 TL ROW Rybnik 2019 13

OK

TAK
30
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

53 NumerPDF 12.40 12.40/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 11

OK

TAK
31
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

92 NumerPDF 11.85 11.85/19 UKS Czapla Białe Błota 2019 1

OK

TAK
32
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

630 NumerPDF 12.84 12.84/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 34

OK

TAK
33
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

241 NumerPDF 12.38 12.38/19 OKS Skra Warszawa 2019 10

OK

TAK
34
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

221 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019 38

OK

NIE
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

693 NumerPDF 32.20 32.20/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019 35

rez 2
TAK
2
BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 Z/4517/19

TAK

558 NumerPDF 32.43 32.43/19 TL Athletics Jastrzębie 2019

rez 4
NIE
3
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

277 NumerPDF 31.44 31.44/19 UKS Technik Radom 2019 20

OK

TAK
4
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

228 NumerPDF 31.61 31.61/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 26

OK

TAK
5
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

506 NumerPDF 31.68 31.54/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019 27

OK

TAK
6
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

625 NumerPDF 30.88 30.88/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 11

OK

TAK
7
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

103 NumerPDF 30.54 30.54/19 KS Agros Zamość 2019 7

OK

TAK
8
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

339 NumerPDF 30.06 30.06/19 LUKS Podium Kup 2019 4

OK

TAK
9
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

38 NumerPDF 31.08 31.08/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019 15

OK

TAK
10
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

188 NumerPDF 31.17 31.17/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 16

OK

TAK
11
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

62 NumerPDF 30.85 30.85/19 LKS Vectra Włocławek 2019 10

OK

TAK
12
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

668 NumerPDF 31.69 31.69/19 Orka Iława Athletics 2019 28

OK

TAK
13
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

609 NumerPDF 31.76 31.76/19 MKL Jarocin 2019 30

OK

TAK
14
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

322 NumerPDF 31.33 31.33/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 18

OK

TAK
15
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

40 NumerPDF 29.94 29.94/19 WLKS Wrocław 2019 2

OK

TAK
16
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

476 NumerPDF 32.50 32.50/19 SKLA Sopot 2019

rez 5
NIE
17
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

302 NumerPDF 31.56 31.56/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019 24

OK

TAK
18
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

134 NumerPDF 31.51 31.51/19 MLKS Agros Żary 2019 23

OK

TAK
19
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

193 NumerPDF 31.30 31.30/19 UKS Czempion Bełchatów 2019 17

OK

TAK
20
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

283 NumerPDF 31.46 31.46/19 UKS Victoria Józefów 2019 22

OK

TAK
21
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

342 NumerPDF 30.98 30.98/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019 13

OK

TAK
22
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

501 NumerPDF 32.07 32.07/19 AZS-AWF Katowice 2019 34

rez 1
TAK
23
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

346 NumerPDF 30.72 30.72/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019 9

OK

TAK
24
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

42 NumerPDF 30.91 30.91/19 WLKS Wrocław 2019 12

OK

TAK
25
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

443 NumerPDF 31.03 31.03/19 KL Gdynia 2019 14

OK

TAK
26
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

574 NumerPDF 29.02 29.02/19 KKL Kielce 2019 1

OK

TAK
27
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

413 NumerPDF 31.45 31.45/19 LUKS Hańcza Suwałki 2019 21

OK

TAK
28
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

295 NumerPDF 30.51 30.51/19 KS AZS AWF Kraków 2019 6

OK

TAK
29
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

646 NumerPDF 30.05 30.05/19 GSLA Gierzwałd 2019 3

OK

TAK
30
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

240 NumerPDF 30.10 30.10/19 OKS Skra Warszawa 2019 5

OK

TAK
31
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

397 NumerPDF 30.65 30.65/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 8

OK

TAK
32
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

248 NumerPDF 31.57 31.57/19 RLTL ZTE Radom 2019 25

OK

TAK
33
SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 Z/2970/18

TAK

562 NumerPDF 31.42 31.42/19 TL ROW Rybnik 2019 19

OK

TAK
34
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

197 NumerPDF 32.27 32.27/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019 36

rez 3
TAK
35
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

75 NumerPDF 31.70 31.70/19 MKL Toruń 2019 29

OK

TAK
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

245 NumerPDF 12.02 12.02/19 RLTL ZTE Radom 2019

rez 9
TAK
2
BASAJ Szymon 2004-02-18 Z/1107/18

TAK

265 NumerPDF 12.27 12.27/19 UKS Kresy Otwock 2019

rez 10
NIE
3
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

633 NumerPDF 11.84 11.84/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

rez 2
TAK
4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

417 NumerPDF 11.63 11.63/19 AML Słupsk 2019 19

OK

TAK
5
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

651 NumerPDF 11.46 11.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 7

OK

NIE
6
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

246 NumerPDF 11.99 11.99/19 RLTL ZTE Radom 2019

rez 7
TAK
7
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

1 NumerPDF 11.68 11.68/19 GKS Start Długołęka 2019 25

OK

TAK
8
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

418 NumerPDF 11.70 11.70/19 AML Słupsk 2019 27

OK

TAK
9
GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 Z/4184/19

TAK

430 NumerPDF 11.70 11.70/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 26

OK

TAK
10
HAJDUK Seweryn 2004-07-29 Z/3733/17

TAK

533 NumerPDF 11.47 11.47/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 8

OK

TAK
11
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

421 NumerPDF 11.67 11.67/19 AML Słupsk 2019 23

OK

TAK
12
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

34 NumerPDF 11.44 11.44/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019 6

OK

TAK
13
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

495 NumerPDF 11.68 11.68/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 35

OK

NIE
14
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

357 NumerPDF 11.57 11.57/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 16

OK

TAK
15
KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 Z/4615/19

TAK

405 NumerPDF 11.85 11.85/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

rez 3
NIE
16
ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 Z/0627/18

TAK

120 NumerPDF 11.76 11.76/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019 33

OK

TAK
17
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

644 NumerPDF 11.39 11.39/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019 3

OK

TAK
18
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

373 NumerPDF 11.54 11.54/19 LKS Stal Mielec 2019 13

OK

TAK
19
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

72 NumerPDF 11.43 11.31/18 MKL Toruń 2019 5

OK

TAK
20
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

82 NumerPDF 11.51 11.23/18 MUKL Brodnica 2019 10

OK

TAK
21
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

673 NumerPDF 11.54 11.54/19 KL Bałtyk Koszalin 2019 14

OK

TAK
22
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

143 NumerPDF 11.60 11.60/19 AZS Łódź 2019 18

OK

TAK
23
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

396 NumerPDF 11.80 11.80/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 36

rez 1
TAK
24
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

136 NumerPDF 11.71 11.71/19 MLKS Agros Żary 2019 28

OK

TAK
25
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

636 NumerPDF 11.28 11.28/19 UKS Skoczek Władysławów 2019 2

OK

TAK
26
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

84 NumerPDF 11.52 11.52/19 MUKL Brodnica 2019 12

OK

TAK
27
RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 Z/0414/19

TAK

204 NumerPDF 11.86 11.86/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

rez 4
TAK
28
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

58 NumerPDF 11.77 11.77/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 34

OK

TAK
29
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

328 NumerPDF 11.48 11.48/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 9

OK

TAK
30
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

294 NumerPDF 12.16 12.16/19 KS AZS AWF Kraków 2019

rez 8
TAK
31
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

667 NumerPDF 11.80 11.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

rez 4
NIE
32
SZCZERBA Kacper 2004-03-25 Z/4213/19

TAK

508 NumerPDF 11.71 11.71/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019 30

OK

TAK
33
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

144 NumerPDF 11.68 11.68/19 AZS Łódź 2019 24

OK

TAK
34
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

205 NumerPDF 11.63 11.63/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019 20

OK

TAK
35
ŚLIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

233 NumerPDF 11.66 11.66/19 MKS Pułtusk 2019 22

OK

TAK
36
WESSERLING Cezary 2004-03-28 Z/4441/18

TAK

454 NumerPDF 11.65 11.65/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019 21

OK

TAK
37
WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 Z/4251/17

TAK

513 NumerPDF 11.57 11.57/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019 15

OK

TAK
38
WIECZOREK Jan 2004-04-17 Z/4564/17

TAK

537 NumerPDF 11.51 11.51/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 11

OK

TAK
39
WOJTAL Sebastian 2004-04-23 Z/3587/18

TAK

503 NumerPDF 11.57 11.57/19 AZS-AWF Katowice 2019 17

OK

NIE
40
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

331 NumerPDF 11.88 11.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

rez 6
TAK
41
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

427 NumerPDF 11.25 11.25/19 AML Słupsk 2019 1

OK

TAK
42
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

598 NumerPDF 11.40 11.40/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 4

OK

TAK
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

249 NumerPDF 41.31 41.31/19 UKS 48 Warszawa 2019

rez 1
TAK
2
CEGŁA Kacper 2004-11-02 Z/5024/19

TAK

590 NumerPDF 37.30 37.30/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 17

OK

TAK
3
CHMIEL Maciej 2004-04-23 Z/5161/19

TAK

607 NumerPDF 35.84 35.84/19 MKL Jarocin 2019 1

OK

TAK
4
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

633 NumerPDF 37.28 37.28/19 UKS Skoczek Władysławów 2019 16

OK

TAK
5
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

184 NumerPDF 37.42 37.42/19 RKS Łódź 2019 20

OK

TAK
6
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

TAK

507 NumerPDF 37.89 37.89/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019 34

OK

TAK
7
DRAZIK Kasper 2004-02-27 Z/3617/18

TAK

563 NumerPDF 37.77 37.77/19 UKS 5 Plus Rydułtowy 2019 31

OK

TAK
8
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

651 NumerPDF 37.11 37.11/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 14

OK

TAK
9
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

418 NumerPDF 37.80 37.80/19 AML Słupsk 2019 32

OK

TAK
10
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

626 NumerPDF 36.85 36.85/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 8

OK

TAK
11
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

421 NumerPDF 37.40 37.40/19 AML Słupsk 2019 19

OK

TAK
12
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

357 NumerPDF 36.88 36.88/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 11

OK

TAK
13
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

422 NumerPDF 37.75 37.75/19 AML Słupsk 2019 29

OK

TAK
14