Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do ROSU
LDK!, Sezon 2019/20
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

928 NumerPDF 15.09 15.09/19 MKS Agros Chełm 2019

2
EWERTOWSKA Anna 2005-11-10 Z/1064/19

TAK

164 NumerPDF 16.67/18 LKS Lubawa 2019

3
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

926 NumerPDF 14.09 14.09/19 MKS Agros Chełm 2019

4
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

TAK

2 NumerPDF 12.57 12.57/19 RMKS Rybnik 2019

5
GIBAS Gabriela 2004-07-02 Z/3582/18

TAK

46 NumerPDF 13.96 13.96/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

6
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

60 NumerPDF 15.66 14.68/18 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 12.91 12.91/19 AML Słupsk 2019

8
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

2 NumerPDF 15.18 14.97/18 UKL Ósemka Police 2019

9
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

841 NumerPDF 13.63 13.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF 13.41 13.41/19 AML Słupsk 2019

11
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF 14.68 14.62/18 RLTL ZTE Radom 2019

12
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

TAK

19 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

13
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

864 NumerPDF 13.38 13.38/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 15.66 14.74/17 UKL Ósemka Police 2019

15
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

13 NumerPDF 16.75 16.13/17 UKL Ósemka Police 2019

16
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

979 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

17
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

31 NumerPDF 14.52 14.52/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

18
PERNAL Julia 2005-04-01 Z/4954/19

TAK

80 NumerPDF 15.93 15.93/19 MKS Truso Elbląg 2019

19
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

44 NumerPDF 15.05 15.05/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

20
SULIMA Oliwia 2004-01-16 Z/1131/19

TAK

102 NumerPDF 14.93 14.93/19 LKS Korab Olecko 2019

21
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

862 NumerPDF 14.09 14.09/19 LUKS Start Nakło 2019

22
SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 Z/5004/19

TAK

20 NumerPDF 14.52 14.52/19 KS Wejher Wejherowo 2019

23
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 14.00 14.00/19 RKS Rumia 2019

24
TOREBKO Gabriela 2005-06-04 Z/0130/19

TAK

101 NumerPDF 14.02/18 LKS Korab Olecko 2019

25
ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 Z/0104/19

TAK

107 NumerPDF 14.13 14.13/19 LKS Korab Olecko 2019

26
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

43 NumerPDF 15.32 15.32/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

27
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

190 NumerPDF 14.74 14.74/19 LKS Lubawa 2019

28
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF 14.26 14.26/19 LUKS Boguszyce 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 41.87 41.87/19 PK TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

113 NumerPDF 55.76 54.07/18 LKS Vectra Włocławek 2019

3
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

189 NumerPDF 43.12 43.12/19 LKS Lubawa 2019

4
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 47.79 47.79/19 UKL Ósemka Police 2019

5
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

TAK

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
CHÓRAS Laura 2004-05-27 Z/2513/19

TAK

898 NumerPDF 48.44 48.44/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
CIELESZ Izabela 2006-10-30 Z/2325/19

TAK

10 NumerPDF 51.58 51.58/19 MKS Truso Elbląg 2019

8
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 44.73 44.73/19 AML Słupsk 2019

9
FABER Aleksandra 2006-03-18 Z/0911/19

TAK

11 NumerPDF 53.44 53.44/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

10
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

821 NumerPDF 47.41 47.41/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

11
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.38 47.31/18 UKS Filipides Teresin 2019

12
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

900 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

13
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 43.18 43.18/19 LUKS Boguszyce 2019

14
KLANK Patrycja 2005-11-25 Z/1635/19

TAK

22 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

15
KOCJAN Milena 2004-05-23 Z/0858/19

TAK

647 NumerPDF 51.08 51.08/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

16
KRAWCZYK Daria 2006-09-19 Z/0224/19

TAK

63 NumerPDF 53.96 53.96/19 LUKS Boguszyce 2019

17
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/4966/19

TAK

526 NumerPDF 51.16 51.16/19 AL Międzyzdroje 2019

18
KULIKOWSKA Julia 2005-01-01 Z/1668/19

TAK

94 NumerPDF 48.60 48.60/19 RKS Rumia 2019

19
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

863 NumerPDF 50.24 50.24/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

20
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

715 NumerPDF 48.46/18 ULKS Lipinki 2019

21
OŁOŚ Paulina 2004-10-24 Z/2554/18

TAK

95 NumerPDF 55.40/18 RKS Rumia 2019

22
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/0129/19

TAK

109 NumerPDF 50.54 50.54/19 LKS Korab Olecko 2019

23
ROPEL Amelia 2004-12-15 Z/0105/19

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

24
SIKORSKA Maja 2006-04-16 Z/4661/19

TAK

277 NumerPDF 54.38 54.38/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

25
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 41.79 41.79/19 UKS Filipides Teresin 2019

26
STASIK Nicole 2004-08-27 Z/2032/18

TAK

46 NumerPDF 44.63 44.63/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

27
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF 49.88 49.88/19 UKS Filipides Teresin 2019

28
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

100 NumerPDF 47.21 47.13/18 LKS Vectra Włocławek 2019

29
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

921 NumerPDF 53.21 53.21/19 MKS Agros Chełm 2019

30
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF 46.82/18 UKS Filipides Teresin 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CENDROWSKA Sandra 2004-01-02 Z/2026/18

TAK

28 NumerPDF 1:46.71 1:45.72/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19 MKS Piast Głogów 2019

3
DOMŻALSKA Dominika 2005-01-03 Z/0691/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2019

4
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19 LKS Vectra Włocławek 2019

5
JABŁOŃSKA Aleksandra 2004-03-25 Z/0857/19

TAK

871 NumerPDF 1:55.24 1:55.24/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

7
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

16 NumerPDF 1:51.95 1:51.95/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

8
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

741 NumerPDF 1:55.68 1:55.68/19 ULKS Lipinki 2019

9
KOWALEWSKA Oliwia 2005-03-28 Z/0106/19

TAK

110 NumerPDF 2:05.88 2:05.88/19 LKS Korab Olecko 2019

10
KOWALSKA Daria 2006-12-13 Z/0300/18

TAK

285 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

11
KREFT Martyna 2005-09-29 Z/1786/19

TAK

96 NumerPDF RKS Rumia 2019

12
MALCHAR Kinga 2005-08-08 Z/3159/19

TAK

72 NumerPDF 2:03.76 2:03.76/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

13
NABOŻNA Weronika 2006-12-28 Z/5669/18

TAK

717 NumerPDF 1:57.46/18 ULKS Lipinki 2019

14
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 1:45.77 1:43.90/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

15
PERUŻYŃSKA Julia 2004-03-16 Z/2505/18

TAK

20 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

16
ROLOFF Dominika 2004-10-21 Z/1136/19

TAK

94 NumerPDF 2:05.65 2:05.65/19 RKS Rumia 2019

17
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

61 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/19 LUKS Boguszyce 2019

18
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

884 NumerPDF 1:38.25 1:38.25/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

19
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 1:42.48 1:42.48/19 UKS Filipides Teresin 2019

20
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:34.42 1:34.42/19 UKS Filipides Teresin 2019

21
SZAŁKOWSKA Łucja 2005-05-05 Z/2874/19

TAK

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2019

22
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF 1:48.34 1:48.34/19 AML Słupsk 2019

23
SZEWCZYKOWSKA Nikola 2006-04-04 Z/4659/19

TAK

278 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

24
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

65 NumerPDF 1:41.95 1:41.03/18 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
25
ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

62 NumerPDF 2:04.97 2:04.97/19 LUKS Boguszyce 2019

26
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

920 NumerPDF 1:57.52 1:57.52/19 MKS Agros Chełm 2019

27
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19 MKS Agros Chełm 2019

28
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1570/19

TAK

51 NumerPDF 1:43.70 1:43.70/19 UKS Filipides Teresin 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

92 NumerPDF 3:21.75 3:21.75/19 RKS Rumia 2019

2
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

924 NumerPDF 3:58.84 3:58.84/19 MKS Agros Chełm 2019

3
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF 2:59.88 2:59.88/19 RKS Rumia 2019

4
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

134 NumerPDF 3:19.24 3:19.24/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

5
GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 Z/1432/18

TAK

41 NumerPDF 3:51.58 3:39.76/18 LUKS Boguszyce 2019

6
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 3:08.39 3:08.39/19 LUKS Boguszyce 2019

7
KOCUREK Julita 2005-07-08 Z/1514/19

TAK

46 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

8
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 3:06.39 3:06.39/19 AML Słupsk 2019

9
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

76 NumerPDF 3:31.19 3:31.19/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

10
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18 LKS Vectra Włocławek 2019

11
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

14 NumerPDF 3:25.62 3:10.54/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

12
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 3:16.10 3:16.10/19 AML Słupsk 2019

13
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF 3:05.02 3:05.02/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

14
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

19 NumerPDF 3:26.80 3:26.80/19 UKS Filipides Teresin 2019

15
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF 3:08.84 3:08.84/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

16
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF 6:39.43 6:39.43/19 UKS Filipides Teresin 2019

3
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

895 NumerPDF 6:57.54 6:57.54/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

886 NumerPDF 6:44.43 6:44.43/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

851 NumerPDF 7:08.50 7:08.50/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

6
SZPINDOWSKA Julia 2004-09-18 Z/3325/19

TAK

919 NumerPDF 7:57.35 7:57.35/19 MKS Agros Chełm 2019

7
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

904 NumerPDF 7:38.17 7:38.17/19 MKS Agros Chełm 2019

8
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF 8:22.62 8:22.62/19 LUKS Boguszyce 2019

9
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

63 NumerPDF 8:02.60/18 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

924 NumerPDF 1.45 1.45/19 MKS Agros Chełm 2019

2
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

52 NumerPDF 1.51 1.51/19 MKS Truso Elbląg 2019

3
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

1 NumerPDF 1.50 1.50/19 OKLA Ostrołęka 2019

4
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.65 1.65/19 AML Słupsk 2019

5
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

852 NumerPDF 1.58 1.58/19 LUKS Start Nakło 2019

6
ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 Z/4376/17

TAK

414 NumerPDF 1.45 1.45/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

7
MAGIEROWSKA Katarzyna 2005-03-02 Z/0102/16

TAK

26 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.62 1.62/19 AML Słupsk 2019

9
SKIBIŃSKA Oktawia 2005-07-14 Z/3326/19

TAK

39 NumerPDF 1.20 1.20/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

10
STEFANIAK Natalia 2004-08-26 Z/2508/18

TAK

32 NumerPDF 1.50 1.50/19 RMKS Rybnik 2019

11
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

920 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

12
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

59 NumerPDF 1.50/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 4.45 4.45/19 UKL Ósemka Police 2019

2
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 5.00 5.00/19 AML Słupsk 2019

3
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

11 NumerPDF 4.88 4.88/19 UKS-MOS Opole 2019

4
MAŁEK Karolina 2005-02-28 Z/2347/19

TAK

50 NumerPDF 4.36 4.36/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

1 NumerPDF 4.85 4.85/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.95 4.95/19 AML Słupsk 2019

7
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.51 4.51/19 UKL Ósemka Police 2019

8
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.45 4.45/19 AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 8.88 8.88/19 AML Słupsk 2019

2
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 10.57 10.57/19 LKS Lubawa 2019

3
FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 Z/2527/18

TAK

14 NumerPDF 11.24 11.24/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

4
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

863 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

5
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 9.72 9.72/19 AML Słupsk 2019

6
GRUCHEL Kamila 2005-02-12 Z/1499/19

TAK

402 NumerPDF 7.22 7.22/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

7
LISOWSKA Karolina 2006-04-07 Z/0908/19

TAK

4 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 11.10 11.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

9
OLESZCZYŃSKA Karolina 2006-08-03 Z/5388/19

TAK

900 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

10
SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15 Z/1393/19

TAK

868 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 30.30 30.30/19 UKS Filipides Teresin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

7 NumerPDF 33.54 33.54/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KOCIĘDA Gabriela 2005-02-09 Z/5710/18

TAK

6 NumerPDF 28.53/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

735 NumerPDF 19.03 19.03/19 ULKS Lipinki 2019

5
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

14 NumerPDF 29.74 29.74/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

741 NumerPDF 31.85 31.85/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

865 NumerPDF 26.24 26.24/19 LUKS Start Nakło 2019

3
POPEK Iga 2005-02-23 Z/5254/19

TAK

500 NumerPDF 23.54 23.54/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

982 NumerPDF 39.60 39.60/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

113 NumerPDF 31.00 31.00/19 LKS Korab Olecko 2019

2
GRZYWACZ Agata 2004-04-06 Z/3104/18

TAK

179 NumerPDF 25.72 25.72/19 LKS Lubawa 2019

3
JEZIERSKA Natalia 2005-12-12 Z/5395/19

TAK

155 NumerPDF LKS Lubawa 2019

4
KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 Z/3072/19

TAK

177 NumerPDF 25.92 25.92/19 LKS Lubawa 2019

5
KOSAKOWSKA Dominika 2006-09-05 Z/4771/19

TAK

102 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

6
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 21.64 21.64/19 UKS-MOS Opole 2019

7
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

84 NumerPDF 28.59 28.59/19 LKS Lubawa 2019

8
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 32.25 32.25/19 AML Słupsk 2019

9
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

725 NumerPDF 37.11 37.11/19 AML Słupsk 2019

10
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

141 NumerPDF 26.48 26.48/19 LKS Lubawa 2019

11
NIEDZIELA Julia 2006-01-01 Z/3069/19

TAK

86 NumerPDF 23.03 23.03/19 LKS Lubawa 2019

12
ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 Z/3071/19

TAK

133 NumerPDF 12.63 12.63/19 LKS Lubawa 2019

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Marcelina 2005-03-09 Z/5221/19

TAK

206 NumerPDF 22:14.15 22:14.15/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

30 NumerPDF 20:43.29 20:43.29/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
KOŁODZIEJCZYK Adria 2006-12-29 Z/4658/19

TAK

422 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 Z/5063/19

TAK

40 NumerPDF 22:39.88 22:39.88/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
KURPIOS Oliwia 2004-03-12 Z/3704/18

TAK

147 NumerPDF 19:23.79 19:23.79/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
SZPARA Martyna 2005-03-17 Z/1517/19

TAK

40 NumerPDF 17:59.56 17:59.56/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

7
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

198 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19 LKS Vectra Włocławek 2019

8
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

208 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

9
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

204 NumerPDF 21:51.25 21:51.25/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

899 NumerPDF 12.07 12.07/19 RLTL ZTE Radom 2019

2
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

893 NumerPDF 13.71 13.71/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

714 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

2
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 31.33 31.33/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF 34.22 34.22/19 MKS Agros Chełm 2019

4
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

187 NumerPDF 35.44 35.44/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI ADAM 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

877 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

2
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

900 NumerPDF 12.40 12.40/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
BARRETT Krzysztof 2006-07-18 Z/4208/19

TAK

33 NumerPDF 14.72 14.72/19 UKS OSoT Szczecin 2019

4
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

68 NumerPDF 12.88 12.88/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.63 11.63/19 AML Słupsk 2019

6
DRZAZGA Krystian 2004-05-25 Z/0713/18

TAK

811 NumerPDF 12.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
GOGŁOZA Maciej 2006-04-25 Z/2329/19

TAK

86 NumerPDF 15.03 15.03/19 MKS Truso Elbląg 2019

8
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 12.63 12.63/19 AML Słupsk 2019

9
JĘDRZEJEWSKI Dawid 2006-08-20 Z/2330/19

TAK

24 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKS Truso Elbląg 2019

10
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

860 NumerPDF 13.09 13.09/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

11
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.07 12.07/19 AML Słupsk 2019

12
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 11.89 11.89/19 AML Słupsk 2019

13
MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 Z/4967/19

TAK

532 NumerPDF 14.58 14.58/19 AL Międzyzdroje 2019

14
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 13.74 13.74/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

15
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

TAK

800 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

16
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF 11.83 11.83/19 OKLA Ostrołęka 2019

17
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

103 NumerPDF 14.38 14.38/19 LKS Korab Olecko 2019

18
ROŻEK Jakub 2005-07-02 Z/1769/19

TAK

865 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

19
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

729 NumerPDF 12.84 12.84/19 AML Słupsk 2019

20
SZCZERBA Kacper 2004-03-25 Z/4213/19

TAK

142 NumerPDF 11.71 11.71/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

21
WIELOCH Paweł 2006-05-05 Z/3693/19

TAK

402 NumerPDF 15.08 15.08/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

22
WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 Z/5277/18

TAK

75 NumerPDF 13.44 13.44/19 UKL Ósemka Police 2019

23
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.25 11.25/19 AML Słupsk 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEWICZ Igor 2005-06-28 Z/1135/19

TAK

102 NumerPDF 50.37 50.37/19 LKS Korab Olecko 2019

2
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

TAK

165 NumerPDF 37.89 37.89/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

3
DUDA Igor 2005-10-28 Z/0098/16

TAK

16 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 37.80 37.80/19 AML Słupsk 2019

5
GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 Z/4988/19

TAK

93 NumerPDF 41.23 41.23/19 RKS Rumia 2019

6
JĘDRZEJEWSKI Emil 2005-01-26 Z/2343/19

TAK

82 NumerPDF 46.70 46.70/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

7
JONASZEK Dawid 2004-10-05 Z/0760/18

TAK

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 37.40 37.40/19 AML Słupsk 2019

9
KLIMCZAK Maksymilian 2004-11-29 Z/3578/18

TAK

34 NumerPDF 39.43 39.43/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

10
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 37.75 37.75/19 AML Słupsk 2019

11
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 40.22 40.22/19 AML Słupsk 2019

12
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

865 NumerPDF 45.48 45.48/19 LUKS Start Nakło 2019

13
ŁEMPIO Adam 2006-10-01 Z/0107/19

TAK

104 NumerPDF 62.49 62.49/19 LKS Korab Olecko 2019

14
MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 Z/2034/18

TAK

9 NumerPDF 37.44 37.44/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

15
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 40.37 40.37/19 MKS Bielik Leszno 2019

16
POLAK Szymon 2006-09-22 Z/5387/19

TAK

900 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

17
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

67 NumerPDF 39.17 39.17/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

18
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

873 NumerPDF 47.28/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

19
SIEŃKO Patryk 2005-11-08 Z/4578/19

TAK

902 NumerPDF 40.73 40.73/19 MKS Agros Chełm 2019

20
SŁOMA Filip 2005-09-21 Z/1667/19

TAK

91 NumerPDF RKS Rumia 2019

21
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

916 NumerPDF 36.86 36.86/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 Z/2075/18

TAK

152 NumerPDF 1:26.62 1:26.62/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1914/19

TAK

10 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2019

3
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 Z/5197/18

TAK

85 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

2 NumerPDF 1:31.77 1:31.77/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

5
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

918 NumerPDF 1:31.87 1:31.87/19 MKS Agros Chełm 2019

6
KULĄGOWSKI Kacper 2005-09-13 Z/1130/19

TAK

105 NumerPDF 2:06.45 2:06.45/19 LKS Korab Olecko 2019

7
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 1:30.47 1:30.47/19 LUKS Start Nakło 2019

8
MIESZAŁA Wojciech 2005-09-20 Z/2646/19

TAK

113 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

9
OBRZUT Kacper 2005-10-12 Z/1023/19

TAK

80 NumerPDF 1:32.10 1:32.10/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

10
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

112 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

11
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 1:27.56 1:27.56/19 UKS Filipides Teresin 2019

12
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

720 NumerPDF 1:42.22 1:42.22/19 ULKS Lipinki 2019

13
SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 Z/2512/18

TAK

22 NumerPDF 1:33.55 1:33.55/19 RMKS Rybnik 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 Z/5059/18

TAK

97 NumerPDF 2:43.12 2:43.12/19 RKS Rumia 2019

2
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF 3:05.55 3:05.55/19 AML Słupsk 2019

3
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 Z/3449/19

TAK

885 NumerPDF 3:29.98 3:29.98/19 LUKS Start Nakło 2019

5
DUSZA Jakub 2006-09-22 Z/2248/19

TAK

730 NumerPDF 3:04.64 3:04.64/19 AML Słupsk 2019

6
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

882 NumerPDF 2:55.28 2:55.28/19 LUKS Start Nakło 2019

7
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

888 NumerPDF 3:06.82/18 LUKS Start Nakło 2019

8
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF 2:44.80 2:44.80/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
LAMPART Antoni 2005-05-12 Z/2513/18

TAK

10 NumerPDF 3:24.21/18 RMKS Rybnik 2019

10
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

844 NumerPDF 2:58.03 2:58.03/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

11
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF 2:53.63 2:53.63/19 MKS Agros Chełm 2019

12
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19 LKS Vectra Włocławek 2019

13
RAFIŃSKI Paweł 2006-07-08 Z/3222/19

TAK

171 NumerPDF 3:03.44 3:03.44/19 LKS Lubawa 2019

14
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

900 NumerPDF 3:39.46 3:39.46/19 MKS Agros Chełm 2019

15
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

TAK

516 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

16
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

214 NumerPDF 3:20.55/18 UKS Filipides Teresin 2019

17
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

833 NumerPDF 3:03.93 3:03.93/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

18
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

192 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

244 NumerPDF 6:32.14 6:32.14/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

867 NumerPDF 6:05.40 6:05.40/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/0393/18

TAK

9 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2019

4
SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 Z/2352/19

TAK

83 NumerPDF 7:17.55 7:17.55/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 Z/2353/19

TAK

84 NumerPDF 7:18.55 7:18.55/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Artur 2005-12-09 Z/1221/19

TAK

732 NumerPDF 1.45 1.45/19 ULKS Lipinki 2019

2
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

3
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

822 NumerPDF 1.86 1.86/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
KOPYCIOK Igor 2004-07-27 Z/4293/18

TAK

410 NumerPDF 1.70 1.70/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

5
KWIDZIŃSKI Dominik 2006-06-13 Z/0123/19

TAK

26 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

6
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.83 1.83/19 AML Słupsk 2019

7
MAZUREK Mateusz 2004-10-04 Z/4577/19

TAK

902 NumerPDF 1.50 1.50/19 MKS Agros Chełm 2019

8
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

TAK

11 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
SZUDY Szymon 2004-12-27 Z/1796/19

TAK

403 NumerPDF 1.40 1.40/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

10
WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 Z/5092/19

TAK

60 NumerPDF 1.60 1.60/19 OKLA Ostrołęka 2019

11
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

70 NumerPDF 1.85 1.85/18 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

10 NumerPDF 1.90 1.90/19 UKS OSoT Szczecin 2019

2
DORŻYNKIEWICZ Kacper 2004-10-26 Z/3362/19

TAK

14 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

3
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

8 NumerPDF 2.20 2.20/19 UKS OSoT Szczecin 2019

4
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 Z/4070/19

TAK

40 NumerPDF 2.60 2.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUSZ Sebastian 2004-06-15 Z/2808/18

TAK

409 NumerPDF 5.52 5.52/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

2
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

882 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

3
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

717 NumerPDF 5.62 5.62/19 AML Słupsk 2019

4
JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 Z/0166/18

TAK

709 NumerPDF 5.91 5.91/19 MMKS Gdańsk 2019

5
KLANK Przemysłąw 2004-05-07 Z/1636/19

TAK

21 NumerPDF 4.70 4.70/19 KS Wejher Wejherowo 2019

6
ŁAPIŃSKI Kacper 2005-02-16 Z/4985/19

TAK

106 NumerPDF 4.98 4.98/19 LKS Korab Olecko 2019

7
MACKIEWICZ Maciej 2005-03-01 Z/1788/19

TAK

93 NumerPDF 5.03 5.03/19 RKS Rumia 2019

8
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/2350/19

TAK

69 NumerPDF 4.92 4.92/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

9
WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 Z/1497/19

TAK

416 NumerPDF 4.60 4.60/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

155 NumerPDF 12.00 12.00/19 LKS Lubawa 2019

2
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 10.69 10.69/19 AML Słupsk 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

12 NumerPDF 40.36 40.36/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

925 NumerPDF 33.22 33.22/19 MKS Agros Chełm 2019

3
GRADZIŃSKI Jakub 2006-07-12 Z/5390/19

TAK

900 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

4
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

918 NumerPDF 31.23 31.23/19 LKS Vectra Włocławek 2019

5
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

96 NumerPDF 32.24 32.24/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

6
RUSIN Przemysław 2004-10-07 Z/4367/19

TAK

10 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

7
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 31.73 31.73/19 UKS OSoT Szczecin 2019

8
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

86 NumerPDF 35.46 35.46/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

9
TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 Z/5335/18

TAK

10 NumerPDF 19.72/18 UKS OSoT Szczecin 2019

10
ZARZYCKI Gabriel 2006-06-10 Z/5385/19

TAK

920 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Piotr 2005-08-07 Z/1498/19

TAK

412 NumerPDF 38.10 38.10/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

2
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

742 NumerPDF 35.48 35.48/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF 43.95 43.95/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

908 NumerPDF 34.80 34.80/19 RLTL ZTE Radom 2019

3
KARGUL Jakub 2005-06-17 Z/5134/19

TAK

918 NumerPDF 26.71 26.71/19 MKS Agros Chełm 2019

4
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

948 NumerPDF 29.74 29.74/19 RLTL ZTE Radom 2019

5
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

881 NumerPDF 36.60 36.60/19 LUKS Start Nakło 2019

6
MARASZ Piotr 2006-08-28 Z/1378/19

TAK

865 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

7
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

884 NumerPDF 33.41 33.41/19 LUKS Start Nakło 2019

8
RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 Z/3425/19

TAK

256 NumerPDF 37.14 37.14/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

9
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

706 NumerPDF 49.14 49.14/19 AML Słupsk 2019

10
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

166 NumerPDF 55.30 55.30/19 LKS Lubawa 2019

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

205 NumerPDF 33:45.92 33:45.92/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

61 NumerPDF 31:04.63 31:04.63/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 27.00 27.00/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

753 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

721 NumerPDF 33.31 33.31/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

712 NumerPDF 30.33 30.33/19 AML Słupsk 2019