Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2018
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.91 12.75/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

2
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

513 NumerPDF 13.21 13.21/18 BKL Bełchatów SP Zelów 2018

3
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.93 12.82/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

4
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 13.19 12.96/16 MLKS Agros Żary Żary 2018

5
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 NumerPDF 12.64 12.62/16 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

6
TOMASZEWSKA Julia 2002-08-17 Z/0929/16

TAK

74 NumerPDF 14.47/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

TAK

261 NumerPDF 12.85/16 WLKS Nowe Iganie 2018

8
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 NumerPDF 13.31 12.96/16 RLTL ZTE Radom Radom 2018

9
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF 12.78 12.78/18 BKL Bełchatów SP Strzałków 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 12.88 12.88/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

2
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.65 13.65/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

3
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 14.22/17 WKS Wawel Kraków 2018

4
BOGUCKA Iza 2003-09-01 Z/3058/17

TAK

67 NumerPDF 13.31/17 RLMKS Orlęta Radom Radom 2018

5
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

1 NumerPDF MKS Agros Chełm Chełm 2018

6
CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 Z/0887/18

TAK

912 NumerPDF 14.30/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

7
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.67 13.16/17 RLTL ZTE Radom Radom 2018

8
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF 13.45 13.45/18 UKS-MOS Opole Opole 2018

9
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

930 NumerPDF 15.32 15.32/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

10
JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 Z/0889/18

TAK

921 NumerPDF 13.92/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

11
KONARSKA Aleksandra 2004-01-29 Z/3865/18

TAK

887 NumerPDF AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

12
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF 13.17 13.17/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

13
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

409 NumerPDF 13.62 13.62/17 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

14
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

462 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

15
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 13.70 13.68/17 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

16
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 13.39 13.39/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

17
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF 13.58 13.58/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

18
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

541 NumerPDF 12.76 12.72/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

19
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

977 NumerPDF 13.93 13.77/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

20
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

21
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

60 NumerPDF 13.64 13.64/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

22
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

73 NumerPDF 14.05/17 UKS-MOS Opole Opole 2018

23
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

924 NumerPDF 13.62 13.62/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

24
WASIAK Emilia 2004-04-30 Z/0234/18

TAK

561 NumerPDF BKL Bełchatów SP Zelów 2018

25
WIĄCEK Nadia 2004-10-15 Z/4353/17

TAK

402 NumerPDF 15.45 15.45/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

26
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

2 NumerPDF 13.60 13.60/18 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

27
WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 Z/2183/17

TAK

25 NumerPDF 14.89/17 UKS-MOS Opole Opole 2018

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 26.52 26.52/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

2
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 25.75 25.75/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF 27.16 27.16/18 LUKS Orkan Września Września 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF 46.78 44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

2
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

350 NumerPDF 54.66/17 WKS Wawel Kraków 2018

3
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

352 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

4
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 47.77/17 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

5
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

604 NumerPDF 52.47 51.52/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

6
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 46.05 46.05/18 WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

7
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0237/18

TAK

554 NumerPDF 50.08/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

8
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281 NumerPDF 42.05/17 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

9
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom Radom 2018

10
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 40.01 40.01/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

11
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

111 NumerPDF 47.50 47.50/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

12
NOWACZYK Kinga 2003-10-31 Z/4345/17

TAK

403 NumerPDF LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

13
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

902 NumerPDF 44.26 44.26/18 UKS Technik Radom Radom 2018

14
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 44.26 42.99/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

15
RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 Z/0259/17

TAK

32 NumerPDF 43.65 43.25/17 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

16
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 NumerPDF 43.58 43.58/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

17
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 42.71 42.71/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

18
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF 45.86 45.86/18 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

19
SZYMAŃSKA Wiktoria 2003-11-29 Z/0235/18

TAK

55 NumerPDF 45.58/17 BKL Bełchatów SP Zelów 2018

20
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 44.19 44.19/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

21
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

344 NumerPDF 51.77 51.77/18 WKS Wawel Kraków 2018

22
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF MKS Agros Chełm Chełm 2018

23
ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

68 NumerPDF 45.89 45.89/18 RLMKS Orlęta Radom Radom 2018

24
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731 NumerPDF OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

25
ŹRAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

354 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

620 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

2
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

14 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

3
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

460 NumerPDF 65.12/17 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

4
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

900 NumerPDF 60.85 60.85/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

5
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

926 NumerPDF 65.05 65.05/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

6
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

79 NumerPDF 66.12 66.12/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

7
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 59.53 59.53/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

8
PAWLAK Jagoda 2002-06-24 Z/0842/16

TAK

937 NumerPDF LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

9
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 58.98/17 SKLA Sopot 2018

10
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

901 NumerPDF 57.20 57.20/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

11
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF 63.21 61.10/17 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

TAK

562 NumerPDF BKL Bełchatów Bełchatów 2018

2
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

673 NumerPDF 1:56.41/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

503 NumerPDF 1:57.81 1:57.81/18 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

4
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

29 NumerPDF 1:46.30/17 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

5
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

501 NumerPDF BKL Bełchatów Bełchatów 2018

6
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 1:42.20 1:42.20/18 SKLA Sopot 2018

7
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

468 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

8
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

TAK

455 NumerPDF 1:53.91 1:53.91/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

9
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF 1:39.81 1:39.81/18 MLKS Lubusz Barlinek stargard 2018

10
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

547 NumerPDF 1:45.78/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

11
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

TAK

353 NumerPDF 2:03.92/17 WKS Wawel Kraków 2018

12
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 NumerPDF 1:45.23 1:53.12/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

13
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 1:47.07 1:45.09/17 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

14
ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 Z/1556/18

TAK

899 NumerPDF 1:50.11 1:50.11/18 UKS Technik Radom Radom 2018

15
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

976 NumerPDF 2:07.15 2:07.15/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

16
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

34 NumerPDF 1:48.11/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

17
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 1:45.15/17 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

18
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

458 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

19
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 1:41.20 1:41.20/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

20
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

352 NumerPDF 1:50.46/17 WKS Wawel Kraków 2018

21
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 NumerPDF 1:45.84 1:45.84/18 WLKS Nowe Iganie 2018

22
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

218 NumerPDF 2:13.45 2:08.17/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

23
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

867 NumerPDF 1:47.17 1:47.17/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

555 NumerPDF 2:15.10/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

2
GRONEK Karolina 2002-04-09 Z/6530/15

TAK

334 NumerPDF 2:28.34 2:28.34/18 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

3
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 2:26.94 2:26.94/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

4
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

5
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

3 NumerPDF 2:23.71 2:23.71/18 WLKS Nowe Iganie 2018

6
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

7
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 2:26.58/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

 
800 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

117 NumerPDF 3:32.36 3:32.36/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF 3:20.73 3:20.73/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

134 NumerPDF 3:28.26 3:28.26/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

4
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/0231/18

TAK

23 NumerPDF BKL Bełchatów Bełchatów 2018

5
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 NumerPDF 3:08.62 3:08.62/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

6
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

916 NumerPDF 3:15.28 3:13.03/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

7
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

936 NumerPDF 3:49.57 3:49.57/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

8
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

903 NumerPDF 3:18.74/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

9
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 3:16.29 3:16.29/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

78 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:17.60/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF 10:35.16 10:35.16/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

TAK

33 NumerPDF 1.45 1.45/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Opole 2018

2
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

745 NumerPDF 1.50 1.55/16 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

3
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.44/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

4
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.55 1.55/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

5
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.71 1.71/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 1.65 1.65/18 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

2
HABIERA Dominika 2003-10-04 Z/4024/18

TAK

886 NumerPDF AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

3
KOSIERADZKA Izabela 2003-09-08 Z/3526/17

TAK

963 NumerPDF 1.50/17 WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

4
ŁASZCZYŃSKA Wiktoria 2004-11-21 Z/2786/18

TAK

887 NumerPDF 1.20 1.20/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

5
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

920 NumerPDF 1.55 1.55/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

6
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

1 NumerPDF 1.35 1.35/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

7
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

111 NumerPDF 1.60/16 WKS Wawel Kraków 2018

8
WAJNERT Samanta 2003-10-23 Z/0413/17

TAK

412 NumerPDF 1.57 1.57/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

9
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 NumerPDF 3.80 3.80/18 KS Warszawianka W-wa Gdańsk 2018

2
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.50 3.60/17 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

3
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

907 NumerPDF 3.80/17 KS Warszawianka W-wa Gdańsk 2018

4
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 NumerPDF 3.70 3.70/18 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

5
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF 3.50 3.56/16 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

6
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF 3.50 3.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

77 NumerPDF 2.60 2.60/18 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

2
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

123 NumerPDF 3.00 3.00/18 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

3
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 NumerPDF 3.60 3.60/18 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

4
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

11 NumerPDF 2.70 2.70/18 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

5
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

12 NumerPDF 2.60 2.60/17 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

6
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

403 NumerPDF 3.50 3.51/17 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

7
Janeczek Natalia 2003-06-27 Z/2976/18

TAK

7 NumerPDF 2.30 2.30/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

8
Łatanik Dominika 2003-06-13 Z/4105/17

TAK

5 NumerPDF 2.20 2.20/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

9
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

99 NumerPDF 2.60 2.60/18 MKS Ustroń Mazańcowice 2018

10
Piaseczny Lena 2004-04-05 Z/2977/18

TAK

367 NumerPDF 2.40 2.40/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

11
PODLIŃSKA Gabriela 2003-11-21 Z/2610/17

TAK

408 NumerPDF 3.00 3.23/17 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

12
Światłoch Natalia 2003-09-15 Z/4106/17

TAK

335 NumerPDF 2.70 2.70/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

13
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

140 NumerPDF 2.81 2.81/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

70 NumerPDF 5.15 5.15/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.93 4.93/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

2
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

350 NumerPDF 4.49 4.49/18 WKS Wawel Kraków 2018

3
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

736 NumerPDF 4.74 4.74/18 OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

4
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

346 NumerPDF 4.40 4.72/17 WKS Wawel Kraków 2018

5
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 5.12 5.12/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

6
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

917 NumerPDF 4.48/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

7
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

11 NumerPDF 5.09 5.09/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

8
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa Warszawa 2 2018

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 12.18 12.18/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

346 NumerPDF 7.30 7.30/18 WKS Wawel Kraków 2018

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF 35.22 35.22/18 LUKS Strzałków Aleksandrów Łódzki 2018

2
PILAWSKA Patrycja 2002-01-14 Z/0924/16

TAK

70 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

3
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

4
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 36.71 36.71/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

10 NumerPDF 31.63 31.63/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

2
KIESZKOWSKA Zuzanna 2003-04-25 Z/2881/18

TAK

23 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 35.33 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2018

4
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

8 NumerPDF 27.41 27.41/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

5
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF 33.02 33.02/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

66 NumerPDF 41.72 41.72/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

938 NumerPDF 38.34 38.34/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

2
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 45.72 45.72/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

3
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF 49.01 49.08/17 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

4
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

TAK

942 NumerPDF 33.13 33.13/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

5
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

939 NumerPDF 26.83 26.83/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.91 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

2
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 37.17 37.17/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 36.25 36.25/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 NumerPDF 34.10 34.91/17 WKS Wawel Kraków 2018

2
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

3 NumerPDF UKS-MOS Opole Opole 2018

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 4023 4023/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

2
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF 3797 3797/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 2720 2720/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

2
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF 2910 2910/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF 16:53.22 16:53.22/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

2
KICKA Gabriela 2003-06-27 Z/3761/17

TAK

453 NumerPDF 20:02.06 20:02.06/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

3
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

933 NumerPDF LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF 13.42 13.42/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

2
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

900 NumerPDF 14.54 14.54/18 UKS Technik Radom Radom 2018

3
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

35 NumerPDF 13.77 13.77/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 12.59 12.59/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

5
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

951 NumerPDF 15.28 15.28/18 WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 12.65 12.65/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

7
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF 12.83 12.83/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

8
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

968 NumerPDF 12.19 12.19/18 WLKS Nowe Iganie 2018

9
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom Radom 2018

10
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

989 NumerPDF 13.01 13.01/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

11
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

448 NumerPDF 13.42 13.42/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

12
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

462 NumerPDF 13.39 13.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

5 NumerPDF 17.92 17.92/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

2
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF 14.04 14.04/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

3
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF UKS Gepard Warszawa Warszawa1 2018

4
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 15.15 15.15/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

5
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112 NumerPDF UKS Gepard Warszawa Warszawa1 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

111 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

2
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

976 NumerPDF LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

3
GOMUŁA Natalia 2003-07-27 Z/4340/17

TAK

404 NumerPDF LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

4
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF 32.32 32.20/17 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

5
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

900 NumerPDF 33.93 33.93/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

6
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

928 NumerPDF 35.88/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

7
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF 32.25/17 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin Gimnazjum w Lesznie 2018

2
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 67.73 67.73/18 SKLA Sopot 2018

3
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 68.02 68.02/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

4
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 NumerPDF 72.67 72.67/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

5
ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 Z/0844/16

TAK

907 NumerPDF LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

6
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

618 NumerPDF 73.17 73.17/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
2000 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

349 NumerPDF 11.79/17 WKS Wawel Kraków 2018

2
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

875 NumerPDF 12.10 12.10/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 10.88 10.87/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

4
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

406 NumerPDF 12.14 12.14/18 LUKS Orkan Września Września 2018

5
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

530 NumerPDF 11.15 11.15/18 BKL Bełchatów Piotrków Trybunalski 2018

6
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

91 NumerPDF 12.09 11.98/17 RLMKS Orlęta Radom Radom 2018

7
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

TAK

65 NumerPDF 11.29/17 RLMKS Orlęta Radom Radom 2018

8
STAŚKIEWICZ Szymon 2002-04-15 Z/2327/16

TAK

604 NumerPDF 12.37/17 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

9
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-05 Z/0411/17

TAK

412 NumerPDF 12.63/17 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.85 11.85/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF 12.42 12.42/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 12.35 12.35/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

4
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF 12.64 12.64/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

5
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

23 NumerPDF 12.94 12.94/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

6
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF UKS Gepard Warszawa Warszawa1 2018

7
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

48 NumerPDF 12.08 12.08/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

8
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

888 NumerPDF 12.64 12.64/18 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Łukasz 2002-04-07 Z/4186/18

TAK

343 NumerPDF 25.33 25.33/18 WMLKS Pomorze Stargard stargard 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCERZAK Marcin 2004-03-20 Z/4337/17

TAK

400 NumerPDF 43.87 43.87/18 LUKS Orkan Września Września 2018

2
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

878 NumerPDF 40.17 40.17/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

3
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 40.32 40.32/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

4
BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 Z/3152/17

TAK

22 NumerPDF 40.44 40.44/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

5
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 39.23 39.23/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

6
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 39.19 39.19/18 WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

7
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

66 NumerPDF 40.29 40.29/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

8
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 40.85/17 MLKS Agros Żary Żary 2018

9
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

342 NumerPDF 41.43 41.43/18 WKS Wawel Kraków 2018

10
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

TAK

407 NumerPDF 42.73 42.73/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

11
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 40.24 40.24/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

12
SOBOL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 37.65 37.65/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

13
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

102 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek stargard 2018

14
WILMA Mateusz 2004-04-11 Z/2015/18

TAK

300 NumerPDF 40.53 40.53/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

15
WOŹNIAK Jakub 2003-02-11 Z/4673/17

TAK

123 NumerPDF WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 Z/3899/16

TAK

15 NumerPDF 52.87 52.87/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 49.92 49.92/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

11 NumerPDF 53.62 53.62/18 UKS Piast Bolków Szklarska Poręba 2018

4
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 51.32 51.32/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

5
KRYPEL Michał 2002-10-04 Z/4067/18

TAK

347 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

6
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

925 NumerPDF 55.51 55.51/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

7
MURAWSKI Kacper 2002-06-22 Z/2834/16

TAK

113 NumerPDF 54.03 54.03/18 MLKS Czarni Olecko OLA Olsztyn 2018

8
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

345 NumerPDF 54.85/17 WKS Wawel Kraków 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 NumerPDF 1:28.05 1:28.05/18 SKLA Sopot 2018

2
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

38 NumerPDF 1:45.68 1:45.68/18 UKS-MOS Opole Opole 2018

3
DĄBROWSKI Dominik 2003-03-29 Z/4338/17

TAK

405 NumerPDF LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

4
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

332 NumerPDF 1:36.71 1:36.71/18 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

5
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

104 NumerPDF 1:29.69/17 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF 1:39.30 1:39.30/18 WMLKS Pomorze Stargard stargard 2018

7
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/3608/17

117 NumerPDF 1:34.81 1:31.94/17 MLKS Czarni Olecko OLA Olsztyn 2018

8
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF 1:26.65 1:26.65/18 SKLA Sopot 2018

9
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

480 NumerPDF 1:36.46 1:36.46/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

10
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

105 NumerPDF 1:38.76/17 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

11
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

566 NumerPDF 1:26.71/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

12
ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 Z/2634/17

TAK

25 NumerPDF 1:32.02 1:32.02/18 KS AZS UWM Olsztyn Olsztyn 2018

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

906 NumerPDF 2:13.47 2:13.47/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

2
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

664 NumerPDF 2:08.72 2:08.72/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

4
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 2:02.11 2:02.11/18 KL Iskra Białogard Stargard 2018

5
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF 2:00.45 2:03.26/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

909 NumerPDF 1:58.56 1:58.56/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

7
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

50 NumerPDF 2:09.37 2:08.61/17 UKS MOSiR Działdowo Olsztyn 2018

8
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:17.61 2:17.61/18 MLUKS Mokasyn Płoty Stargard 2018

 
800 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

114 NumerPDF 2:03.75 2:03.75/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 2:57.70 2:57.70/18 MLUKS Mokasyn Płoty Stargard 2018

2
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

52 NumerPDF 2:59.03 2:59.03/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

3
BRZÓSKIEWICZ Maciej 2003-01-21 Z/1279/17

TAK

680 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

4
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

931 NumerPDF 2:44.29 2:44.29/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

5
DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0229/18

TAK

546 NumerPDF 3:17.32/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

6
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

530 NumerPDF 2:38.29 2:38.29/18 SKLA Sopot 2018

7
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

350 NumerPDF 3:03.42 3:03.42/18 WKS Wawel Kraków 2018

8
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

342 NumerPDF 3:08.69/17 WKS Wawel Kraków 2018

9
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

342 NumerPDF 3:02.95 3:02.95/18 WKS Wawel Kraków 2018

10
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

890 NumerPDF 2:58.96 2:58.96/18 UKS Technik Radom Radom 2018

11
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

408 NumerPDF 2:53.72 2:53.17/17 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

12
KULIK Oliwier 2003-09-30 Z/1034/17

TAK

961 NumerPDF 3:17.87/17 WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

13
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

420 NumerPDF 2:55.85 2:55.85/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

14
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

50 NumerPDF 3:08.13 3:08.13/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

15
LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 Z/0319/17

TAK

967 NumerPDF 2:59.69 2:59.69/18 WLKS Nowe Iganie 2018

16
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

112 NumerPDF 3:07.12 3:07.12/18 KS SMS Szklarska Poręba Szklarska Poręba 2018

17
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 NumerPDF 2:50.65 2:47.09/17 MLKS Lubusz Barlinek stargard 2018

18
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:57.95 2:57.95/18 WLKS Nowe Iganie 2018

19
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

874 NumerPDF 2:56.75 2:56.75/18 UKS Technik Radom Radom 2018

20
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

TAK

906 NumerPDF 3:11.33 3:11.33/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

21
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 NumerPDF 2:50.67 2:50.67/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

22
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF 3:02.55 3:02.55/18 MKS Agros Chełm Chełm 2018

23
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

256 NumerPDF 2:57.82 2:57.82/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

24
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

821 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

25
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF 3:18.69/17 WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

26
WEGNER Karol 2004-02-24 Z/4602/17

TAK

784 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:25.02 4:25.02/18 WMLKS Pomorze Stargard Stargard 2018

2
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

1 NumerPDF WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

3
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

37 NumerPDF 4:32.16/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

4
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

350 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 Z/2445/17

TAK

22 NumerPDF 1.70 1.70/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Opole 2018

2
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.75 1.75/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.80 1.86/17 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 2018

4
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 NumerPDF 1.80 1.80/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

132 NumerPDF 1.60 1.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

2
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

403 NumerPDF 1.90 1.95/17 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

3
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

414 NumerPDF 1.65 1.65/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

4
SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

8 NumerPDF 1.75 1.75/18 UKS-MOS Opole Opole 2018

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPCZAK Adrian 2002-01-27 Z/3514/16

TAK

7 NumerPDF 4.70 4.70/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

2
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

401 NumerPDF 3.40 3.41/17 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Bucki Dawid 2003-04-03 Z/4103/17

TAK

9 NumerPDF 3.20 3.20/18 UKS Olimp Mazańcowice Mazańcowice 2018

2
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

419 NumerPDF 3.50 3.71/17 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

3
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

TAK

535 NumerPDF 3.30 3.30/18 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

4
RACZKOWSKI Kacper 2003-07-10 Z/4043/17

TAK

411 NumerPDF 3.70 3.70/18 AZS-AWFiS Gdańsk Gdańsk 2018

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

61 NumerPDF 6.70 6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

2
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

536 NumerPDF 6.23 6.50/17 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

3
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 NumerPDF 6.06 6.06/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAREJA Filip 2003-06-25 Z/0317/17

TAK

966 NumerPDF 5.75 5.75/18 WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

2
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

904 NumerPDF 5.03 5.03/18 UKS Technik Radom Radom 2018

3
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

962 NumerPDF 5.67 5.67/18 WLKS Nowe Iganie Siedlce 2018

4
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 NumerPDF 5.76 5.76/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

5
SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 Z/2770/17

TAK

131 NumerPDF 5.57 5.57/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKIEWICZ Damian 2001-01-16 Z/4056/18

TAK

123 NumerPDF 12.81 12.81/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

2
SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 Z/1350/17

TAK

12 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Opole 2018

3
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

67 NumerPDF 12.45 12.45/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

14 NumerPDF 11.73 11.73/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

2
SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 Z/0926/16

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

466 NumerPDF 11.88 11.88/18 UKS Orkan Środa Wlkp. Środa 2018

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

78 NumerPDF 44.44 44.44/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 42.81 42.81/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

3
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 37.66 37.66/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

TAK

344 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

2
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

12 NumerPDF 38.60 38.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

3
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

5 NumerPDF 38.36 38.36/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

4
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 NumerPDF 35.62 35.62/18 MKS Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki 2018

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

906 NumerPDF 54.84 54.84/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

2
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 NumerPDF 35.91 35.91/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

3
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

940 NumerPDF 30.36 30.36/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

4
WOŹNICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

946 NumerPDF 45.71 45.71/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Jakub 2003-07-25 Z/4342/17

TAK

405 NumerPDF LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

2
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

975 NumerPDF 33.37 33.37/18 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 NumerPDF 51.95 51.95/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

2
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 NumerPDF 42.92 42.92/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

3
TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 Z/3518/17

TAK

352 NumerPDF 42.81 42.81/18 WKS Wawel Kraków 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

344 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 4441 4441/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

2
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

519 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

3
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

633 NumerPDF 4039 4039/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

71 NumerPDF 2589 2589/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

2
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF 3413 3413/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec Bolesławiec 2019

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF UKS Gepard Warszawa Warszawa1 2018

2
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 NumerPDF 14.83 14.83/18 BKL Bełchatów Bełchatów 2018

3
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

948 NumerPDF 15.15 14.66/17 RLTL ZTE Radom Radom 2018

4
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF 15.50 15.50/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

5
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

635 NumerPDF 15.12 15.12/18 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

414 NumerPDF 17.16 17.16/18 LUKS Orkan Września ZSTiO Września 2018

2
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

938 NumerPDF 17.85 17.85/18 RLTL ZTE Radom Radom 2018

3
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

4
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107 NumerPDF UKS Gepard Warszawa Warszawa1 2018

5
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 15.90 15.90/18 MLKS Agros Żary Żary 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Krzysztof 2004-08-02 Z/4263/18

TAK

401 NumerPDF 31.23 31.23/18 LUKS Orkan Września Września 2018

2
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

869 NumerPDF 29.84/17 RLTL ZTE Radom Radom 2018

3
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

348 NumerPDF 33.08/17 WKS Wawel Kraków 2018

4
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

903 NumerPDF 31.23/17 LKS Vectra Włocławek Włocławek 2018

5
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

881 NumerPDF 28.49/17 AZS-AWF Gorzów Gorzów Wielkopolski 2018

6
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF 31.20/17 MKS Osa Zgorzelec Zgorzelec 2018

7
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924 NumerPDF 30.27/17 MKS Agros Chełm Chełm 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

TAK

943 NumerPDF 61.88 61.13/17 RLTL ZTE Radom Radom 2018

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Uczelnia / Szkoła
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Wiktor 2002-12-10 Z/0918/16

TAK

65 NumerPDF 7:57.53 7:57.53/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018

2
HASIAK Mateusz 2002-07-03 Z/3775/18

TAK

64 NumerPDF 7:57.52 7:57.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo LO Puszczykowo 2018