Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 27.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

2018

65 NumerPDF 7.72/18 MKL Szczecin 2019

 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

146 NumerPDF 7.76 7.76/18 KS Gwardia Piła 2019

2
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

67 NumerPDF 7.57/18 MKL Szczecin 2019

 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 8.76 8.46/18 GKS Start Długołęka 2019

2
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28 Z/5032/18

2018

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF 8.80 8.80/18 GKS Start Długołęka 2019

4
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 8.61 8.47/18 GKS Start Długołęka 2019

5
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 8.34/18 AML Słupsk 2019

6
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 7.79/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

7
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 8.24/17 AML Słupsk 2019

8
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 7.89 7.89/18 GKS Start Długołęka 2019

9
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

10
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

143 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27 Z/1477/15

2018

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

2
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

146 NumerPDF 25.36/18 KS Gwardia Piła 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

2
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 29.46/18 GKS Start Długołęka 2019

3
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

4
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 27.32/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

5
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

6
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

143 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

708 NumerPDF 42.70 43.49/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

205 NumerPDF 1:37.52/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

783 NumerPDF 1:53.00/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 1:49.51 1:49.51/18 GKS Start Długołęka 2019

2
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:51.13/17 AML Słupsk 2019

3
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

61 NumerPDF 2:49.56/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

70 NumerPDF 3:07.19/17 KUKS Remus Kościerzyna 2019

2
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 2:56.87/18 KS Hanza Goleniów 2019

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

216 NumerPDF 3:11.16 3:11.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 3:14.75/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

951 NumerPDF 6:33.65/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

918 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

75 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

2018

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

3
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 6:59.78/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 1.55/18 MKS Sambor Tczew 2019

2
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.45/18 GKS Start Długołęka 2019

3
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.55 1.60/17 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

67 NumerPDF 5.73/17 MKL Szczecin 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

2
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.81/18 AML Słupsk 2019

3
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

2018

788 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

4
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

5
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

113 NumerPDF 4.55/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

6
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF 4.23/17 MKS Sambor Tczew 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

2018

101 NumerPDF 10.01/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPPERT Martyna 2002-08-01 Z/1377/16

2018

103 NumerPDF 9.22/18 UKS Wyspiański Szubin 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

961 NumerPDF 8.22/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

75 NumerPDF 13.87 13.87/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

2018

948 NumerPDF 10.67/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 12.20 12.20/18 MKS Inowrocław 2019

5
PECHTA Amelia 2002-02-23 Z/3672/16

2018

104 NumerPDF 7.48/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

6
PIENIĄŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

968 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

2018

942 NumerPDF 6.85/18 LKS Vectra Włocławek 2019

8
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 9.11/17 AML Słupsk 2019

9
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

2018

215 NumerPDF 11.86/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

2018

939 NumerPDF 6.49/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

2018

135 NumerPDF 16:24.29/18 KS Gwardia Piła 2019

2
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 Z/5682/15

2018

145 NumerPDF 16:33.35/18 KS Gwardia Piła 2019

 
3000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

2018

958 NumerPDF 19:29.24/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

2018

952 NumerPDF 17:16.33/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

2018

949 NumerPDF 18:06.29/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

2018

961 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 Z/0136/18

2018

953 NumerPDF 21:43.11/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

2018

956 NumerPDF 20:55.26/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

2
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

2018

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

4
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

113 NumerPDF 10.17/18 UKS Wyspiański Szubin 2019

6
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

86 NumerPDF 7.14/18 MKL Szczecin 2019

2
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

779 NumerPDF 7.37/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 6.92 6.92/18 LKS Lubusz Słubice 2019

4
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

184 NumerPDF 7.19/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

5
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

2018

88 NumerPDF 7.10/18 MKL Szczecin 2019

 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 8.11/16 AML Słupsk 2019

2
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 7.43 7.43/18 GKS Start Długołęka 2019

3
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

230 NumerPDF 7.67 7.67/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 7.88 7.74/18 GKS Start Długołęka 2019

5
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 7.24/18 AML Słupsk 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

779 NumerPDF 24.05/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 23.93/17 LKS Lubusz Słubice 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2019

2
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

3
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

266 NumerPDF 25.73/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

4
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

230 NumerPDF 24.98 24.98/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

6
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 23.83/18 AML Słupsk 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

2018

903 NumerPDF 39.00 42.23/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 Z/3657/16

2018

139 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
300 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

184 NumerPDF 38.94/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18 GKS Start Długołęka 2019

 
600 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 3:06.26/18 AML Słupsk 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
2000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 5:45.00 5:57.99/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
SZMYT Miłosz 2001-10-02 Z/2053/18

TAK

919 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
2000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

2018

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

2018

730 NumerPDF 5:50.00 LKS Vectra Włocławek 2019

3
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

2018

906 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

17 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

5
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

2018

218 NumerPDF 6:02.49/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

2018

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.60/18 AML Słupsk 2019

3
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

2018

227 NumerPDF 1.75 1.75/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

292 NumerPDF 6.69/18 LUKS Start Nakło 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

2
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.44 6.44/18 GKS Start Długołęka 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

86 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 11.80/18 GKS Start Długołęka 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2018

78 NumerPDF 13.74 13.74/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2018

66 NumerPDF 13.46 13.46/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

2018

900 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

5
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

2018

975 NumerPDF 7.84/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

2018

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
JEZIORNY Hubert 2005-10-22 Z/5572/18

2018

953 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
KURZEJA Mateusz 2005-02-05 Z/5573/18

2018

932 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
KWITA Zbigniew 1959-09-16 Z/0156/19

TAK

59 NumerPDF 16:26.10 15:26.68/17 PZLAM 2019

5
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

952 NumerPDF 16:27.72/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

6
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

101 NumerPDF 16:19.26 14:41.38/11 UKS Jedynka Reda 2019

7
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

2018

219 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
URBANOWICZ Dawid 2005-11-15 Z/5574/18

2018

947 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna