Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 12.80/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN 

2
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF 12.49/20 AZS Łódź 2021  ZKN 

3
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

775 NumerPDF 13.07/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN   OSU 

4
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.20/20 MKL Toruń 2021

5
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

150 NumerPDF 11.56/19 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

6
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

162 NumerPDF 13.26/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

7
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

898 NumerPDF 12.96/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

8
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

541 NumerPDF 12.93/20 MKL Toruń 2021

9
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 11.90/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

10
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

12 NumerPDF 12.05/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

11
JEWUŁA Dominika 2006-10-03 Z/3172/18

TAK

343 NumerPDF 13.16/20 WKS Wawel Kraków 2021  OSU 

12
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

783 NumerPDF 13.99/20 KS Podlasie Białystok IV 2021  ZKN   OSU 

13
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 13.03/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

14
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

211 NumerPDF 11.56/19 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

15
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

677 NumerPDF 12.38/19 KS AZS AWF Kraków 2021

16
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 12.98/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

17
KRUPIŃSKA Agata 2008-05-07 Z/2680/20

TAK

179 NumerPDF 15.10/20 GKS Piast Gliwice 2021

18
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/2155/20

TAK

676 NumerPDF 13.15/19 KS AZS AWF Kraków II 2021  OSU 

19
KUROPATWA Ewa 2001-07-26 Z/5256/21

TAK

18 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

20
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

28 NumerPDF 13.05/20 KS Agros Zamość 2021  OSU 

21
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

100 NumerPDF 12.89/19 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

22
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

208 NumerPDF 12.29/19 AZS-AWF Warszawa III 2021

23
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

114 NumerPDF 14.52/20 MKS Inowrocław 2021

24
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

195 NumerPDF 12.93/20 AZS Łódź 2021

25
MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 Z/3243/21

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok IV 2021

26
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

553 NumerPDF 13.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN   OSU 

27
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 12.81/18 KKL Kielce 2021

28
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

880 NumerPDF 11.89/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS   OSU 

29
MATEŃKO Anna 2006-04-14 Z/4231/19

TAK

122 NumerPDF 13.81/20 Kraków Athletics Team 2021

30
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 11.80/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN 

31
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

663 NumerPDF 12.06/20 KS AZS AWF Kraków 2021

32
NOWAK Natalia 2004-10-16 Z/1955/21

TAK

190 NumerPDF AZS Łódź 2021

33
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

39 NumerPDF 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2021

34
OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 Z/1316/21

TAK

1 NumerPDF KS Sprinterzy.com Kraków 2021

35
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

111 NumerPDF 14.01/18 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

36
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.71/20 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

37
PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 Z/2505/15

TAK

973 NumerPDF 13.52/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

38
PIASECKA Karolina 2007-10-23 Z/2309/21

TAK

1 NumerPDF 13.73/20 KS Podlasie Białystok III 2021

39
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.22/19 CWKS Resovia Rzeszów 2021  OSU 

40
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

880 NumerPDF 11.28/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN 

41
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 12.12/20 KS Agros Zamość 2021  ZKN   SKN 

42
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

321 NumerPDF 11.53/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN   SKN 

43
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 11.91/19 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

44
SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 Z/4300/19

TAK

780 NumerPDF 13.60/20 KS Podlasie Białystok IV 2021

45
SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 Z/1689/12

TAK

9 NumerPDF 12.91/13 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

46
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

102 NumerPDF 14.39/20 MKS Inowrocław 2021

47
ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 Z/5639/18

TAK

757 NumerPDF 12.93/20 GKS Piast Gliwice 2021

48
ŚWISTUN Nina 2005-02-25 Z/2986/18

TAK

6 NumerPDF 13.78/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

49
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 12.75/20 MKL Toruń 2021

50
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

161 NumerPDF 13.07/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

51
TYNIEWICKA Emilia 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

784 NumerPDF 13.32/20 KS Podlasie Białystok III 2021

52
WIKŁO Wiktoria 2007-07-19 Z/2122/20

TAK

1 NumerPDF 14.14/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

53
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

149 NumerPDF 11.98/19 OŚ AZS Poznań 2021

54
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

12 NumerPDF 13.79/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

200 NumerPDF 27.21/20 AZS Łódź 2021  ZKN 

2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 25.07/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

3
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF 28.79/20 MKP Szczecinek 2021

4
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 25.28/20 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

5
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

68 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
BUZA Aleksandra 1998-06-14 Z/0762/20

TAK

14 NumerPDF KS Sprinterzy.com Kraków 2021

7
CERK Karolina 1998-02-01 Z/1312/14

TAK

101 NumerPDF 25.72/15 MKP Szczecinek 2021

8
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 24.74/15 KS AZS AWF Wrocław 2021

9
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

148 NumerPDF 27.73/20 KS Agros Zamość 2021

10
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

112 NumerPDF KS Agros Zamość 2021

11
CZUŻ Alicja 2003-08-19 Z/2980/18

TAK

21 NumerPDF 30.02/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

12
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

1 NumerPDF 24.76/18 CWKS Resovia Rzeszów 2021

13
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 24.29/18 AZS-AWF Warszawa II 2021

14
DUDA Martyna 2004-05-26 Z/2427/20

TAK

176 NumerPDF 29.48/20 AZS Łódź 2021

15
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 25.55/19 AZS UMCS Lublin II 2021

16
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

987 NumerPDF 25.67/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

17
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 23.51/17 KS AZS AWF Wrocław 2021

18
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 23.52/20 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

19
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

37 NumerPDF 25.74/16 RKS Łódź 2021

20
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 29.54/18 GKS Piast Gliwice 2021

21
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 25.88/19 MKL Toruń 2021

22
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

860 NumerPDF 25.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS   OSU 

23
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 25.27/19 MKL Toruń 2021

24
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

101 NumerPDF MKS Inowrocław 2021

25
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF 27.60/18 MKS Inowrocław 2021

26
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 24.87/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

27
MRÓZ Katarzyna weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

420 NumerPDF 26.96/17 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

28
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 26.55/20 RKS Łódź 2021

29
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/1956/21

TAK

185 NumerPDF 25.85/19 AZS Łódź 2021

30
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 24.66/19 AZS-AWF Warszawa II 2021

31
PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 Z/2528/20

TAK

718 NumerPDF 26.63/10 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

32
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

772 NumerPDF 24.12/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN 

33
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

121 NumerPDF 27.03/20 KS Agros Zamość 2021

34
SITEK Julia 2004-07-30 Z/4588/17

TAK

1 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021  OSU 

35
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

662 NumerPDF 27.91/20 KS AZS AWF Kraków II 2021

36
SOCHACKA Julia 2007-04-25 Z/1180/19

TAK

766 NumerPDF 29.14/20 GKS Piast Gliwice 2021

37
STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 Z/2533/20

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2021

38
SZPIR Monika 2004-05-29 Z/1189/19

TAK

751 NumerPDF 29.67/20 GKS Piast Gliwice 2021

39
SZYMSKA Amelia 2006-03-21 Z/0511/20

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

40
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

169 NumerPDF 25.92/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

41
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

546 NumerPDF 26.82/19 MKL Toruń 2021

42
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 23.88/15 AZS UMCS Lublin 2021  SKN 

43
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

673 NumerPDF 25.02/19 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

44
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

29 NumerPDF 27.00/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

45
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

663 NumerPDF 25.36/17 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

46
ŻUKOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

779 NumerPDF 31.65/19 KS Podlasie Białystok IV 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 52.87/18 AZS-AWF Warszawa 2021

2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

233 NumerPDF 55.42/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  ZKN   SKN 

3
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

227 NumerPDF 60.24/20 AZS-AWF Warszawa III 2021

4
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

673 NumerPDF 55.76/19 KS AZS AWF Kraków II 2021

5
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

625 NumerPDF 59.08/15 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

6
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

666 NumerPDF 55.17/19 KS AZS AWF Kraków 2021

7
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 54.66/20 AZS UMCS Lublin 2021  KNF   KN   SKN 

8
DYBCZAK Tamara 2006-12-27 Z/0311/20

TAK

269 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

9
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 55.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  WCSS 

10
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

968 NumerPDF 55.75/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021  ZKN   SKN 

11
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

663 NumerPDF 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

12
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 51.18/18 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

13
HYRNIK Agnieszka 1998-08-14 Z/6584/21

TAK

62 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

14
ILCZUK Weronika 1986-03-27 Z/2529/20

TAK

725 NumerPDF 55.44/08 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

15
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

667 NumerPDF 63.23/19 KS AZS AWF Kraków II 2021

16
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

148 NumerPDF 53.07/17 OŚ AZS Poznań 2021

17
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

13 NumerPDF 59.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

18
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 52.34/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

19
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2021  SKN 

20
KIEŁB Magdalena 2005-05-03 Z/1425/20

TAK

27 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

21
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

198 NumerPDF 63.53/20 AZS Łódź 2021

22
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

26 NumerPDF 57.78/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

23
KROMOŁOWSKA Iga 2005-04-24 Z/4364/18

TAK

153 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

24
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

353 NumerPDF 55.96/19 WKS Wawel Kraków 2021

25
LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 Z/1177/19

TAK

766 NumerPDF 65.89/19 GKS Piast Gliwice 2021

26
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 59.67/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

27
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

516 NumerPDF 62.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2021

28
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

661 NumerPDF 60.55/17 KS AZS AWF Kraków II 2021

29
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

191 NumerPDF AZS Łódź 2021

30
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 57.77/17 KS Podlasie Białystok II 2021

31
MATYSIAK Oliwia 2007-08-15 Z/0115/21

TAK

755 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

32
NAJDYHOR Lena 2007-11-03 Z/2506/19

TAK

778 NumerPDF 69.68/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

33
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

175 NumerPDF 67.74/20 AZS Łódź 2021

34
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

112 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

35
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

767 NumerPDF 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2021  SKN 

36
PAWŁOWSKA Iwona 2003-01-14 Z/2993/18

TAK

2 NumerPDF 62.56/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

37
ROCZNIAK Zofia 2007-02-12 Z/1179/19

TAK

767 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

38
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

39
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

632 NumerPDF 60.68/20 KKL Kielce 2021  OSU 

40
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 56.74/19 MKL Toruń 2021

41
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 55.61/20 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN 

42
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 54.36/18 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN   KNF   SKN 

43
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 62.53/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

44
WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

167 NumerPDF 2:04.84/20 OŚ AZS Poznań 2021

2
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

619 NumerPDF 2:15.87/20 KKL Kielce 2021

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:05.68/18 KS AZS AWF Kraków 2021

4
CYGANEK Marta 2007-02-08 Z/1192/19

TAK

763 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

5
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

758 NumerPDF 2:08.84/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN 

6
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

111 NumerPDF 2:16.86/18 Kraków Athletics Team 2021

7
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

270 NumerPDF 2:15.41/20 AZS-AWF Warszawa III 2021

8
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

514 NumerPDF MKL Toruń 2021  OSU 

9
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

166 NumerPDF 2:11.76/17 OŚ AZS Poznań 2021

10
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF 2:23.30/20 MKL Toruń 2021  ZKN   OSU 

11
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

81 NumerPDF 2:16.19/20 RKS Łódź 2021  ZKN 

12
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

661 NumerPDF 2:17.17/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  ZKN   OSU 

13
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF 2:07.91/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

14
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:03.81/20 KS AZS AWF Kraków 2021  SKN 

15
KACZMARCZYK Zuzanna 2005-05-01 Z/7467/21

TAK

15 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

16
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

TAK

779 NumerPDF 2:33.26/20 KS Podlasie Białystok IV 2021

17
KILARSKA Wiktoria 2007-07-02 Z/2432/20

TAK

12 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

18
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków II 2021

19
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 2:15.33/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN   OSU 

20
MATURA Natalia 2003-01-10 Z/3184/20

TAK

11 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

21
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

111 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021  OSU 

22
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok II 2021

23
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

673 NumerPDF 2:16.07/20 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN   OSU 

24
NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 2:06.17/18 GKS Piast Gliwice 2021

25
OPOLSKA Paulina 2005-11-14 Z/2446/19

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok IV 2021

26
PITURA Agata 2001-01-18 Z/2892/20

TAK

1 NumerPDF 2:24.49/20 KS Agros Zamość 2021

27
PRUSKO Gabriela 2003-08-04 Z/5647/18

TAK

756 NumerPDF 2:30.76/20 GKS Piast Gliwice 2021

28
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:00.89/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

29
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

117 NumerPDF 2:15.45/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN   OSU 

30
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

671 NumerPDF 2:15.30/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  ZKN   OSU 

31
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

612 NumerPDF 2:28.75/20 KKL Kielce 2021  OSU 

32
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok III 2021

33
STRĄCZYŃSKA Gabriela 2003-10-17 Z/5266/21

TAK

14 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

34
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

253 NumerPDF 2:12.10/20 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

35
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok IV 2021

36
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

178 NumerPDF 2:17.07/20 AZS Łódź 2021

37
SZYMSKA Julia 2006-03-21 Z/0512/20

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

38
WIELGOSZ Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

749 NumerPDF 2:00.32/18 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KN   SKN 

39
WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 Z/5606/19

TAK

902 NumerPDF 2:33.52/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

40
WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:02.89/18 AZS-AWF Warszawa 2021

41
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF MKL Toruń 2021  ZKN   OSU 

42
ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 Z/2925/15

TAK

1 NumerPDF 2:35.66/14 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

664 NumerPDF 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2021

2
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

134 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

3
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

410 NumerPDF 3:59.70/20 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

4
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF MKP Szczecinek 2021

5
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

6
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

670 NumerPDF 4:59.72/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  ZKN   OSU 

7
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

768 NumerPDF 4:49.72/20 GKS Piast Gliwice 2021  ZKN 

8
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF 4:45.73/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN   OSU 

9
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

678 NumerPDF 4:34.12/20 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN   OSU 

10
KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 Z/9072/21

TAK

350 NumerPDF MKL Toruń 2021

11
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF 4:42.49/19 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN   OSU 

12
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

11 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

13
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

149 NumerPDF 5:08.37/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN   OSU 

14
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 4:46.84/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

15
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

665 NumerPDF 4:45.64/20 KS AZS AWF Kraków II 2021

16
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF 5:19.96/20 KS Podlasie Białystok IV 2021  OSU 

17
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

677 NumerPDF 4:50.25/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  ZKN   OSU 

18
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

522 NumerPDF 5:02.32/19 MKL Toruń 2021  OSU 

19
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

119 NumerPDF 4:42.55/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

20
ZAWADA Karolina 2005-07-09 Z/0665/19

TAK

27 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

21
ZAWADA Marcelina 2007-01-20 Z/0204/21

TAK

70 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 17:11.61/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS 

2
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

3
BYRSKA Sylwia 1995-03-28 Z/1342/14

TAK

111 NumerPDF 18:39.00/15 Kraków Athletics Team 2021

4
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF 15:37.31/18 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

5
KACZMAREK Paulina 1995-01-24 Z/9726/21

TAK

1 NumerPDF 20:26.62/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

6
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN   OSU 

7
NERĆ Patrycja 2003-05-01 Z/2816/20

TAK

22 NumerPDF MKP Szczecinek 2021

8
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

778 NumerPDF 16:50.62/17 KS Podlasie Białystok II 2021

9
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

935 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

10
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

155 NumerPDF 17:24.14 17:09.08/16 CKS Budowlani Częstochowa 2021

11
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

120 NumerPDF 17:59.36/17 Kraków Athletics Team 2021

12
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

154 NumerPDF 16:25.84/20 OŚ AZS Poznań 2021  ZKN   SKN   OSU 

 
10000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

782 NumerPDF 33:39.17 33:15.16/19 KS Podlasie Białystok 2021  SKN 

2
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF 34:13.01 33:44.82/19 MKL Toruń 2021  SKN 

3
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

639 NumerPDF 35:51.41/20 KKL Kielce 2021

4
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

136 NumerPDF 38:28.46 38:28.46/21 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

5
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 34:23.43/17 AZS UMCS Lublin II 2021  KN   SKN 

6
PASZKIEWICZ Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

420 NumerPDF 33:25.67 33:14.34/20 AZS UMCS Lublin II 2021  KN   SKN 

7
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

88 NumerPDF 37:39.56 37:32.67/20 RKS Łódź 2021

8
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

229 NumerPDF 36:28.55 36:28.55/21 AZS-AWF Warszawa II 2021

9
WIERCIOCH Izabela 2000-04-13 Z/4288/20

TAK

100 NumerPDF 41:05.30 41:05.30/21 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.68/17 KS Podlasie Białystok II 2021

2
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

220 NumerPDF 1.70/19 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

3
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

541 NumerPDF 1.55/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

4
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.65/18 AZS UMCS Lublin II 2021

5
FRANKOWSKA Pola 2007-06-03 Z/0219/21

TAK

75 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

6
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

351 NumerPDF 1.54/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

7
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.77/19 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN   OSU 

8
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

349 NumerPDF 1.44/20 WKS Wawel Kraków 2021  OSU 

9
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.68/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021  ZKN   OSU 

10
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

43 NumerPDF 1.55/20 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

11
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.72/20 RKS Łódź 2021  ZKN   SKN 

12
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

28 NumerPDF 1.76/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

13
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF 1.64/20 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

14
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

662 NumerPDF 1.62/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  ZKN 

15
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 Z/4116/19

TAK

350 NumerPDF 1.66/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   WCSS   OSU 

16
LABURDA Wiktoria 2002-05-27 Z/3914/17

TAK

10 NumerPDF 1.50/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

17
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

775 NumerPDF 1.99/13 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

18
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

775 NumerPDF 1.70/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

19
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KNF   KN   SKN 

20
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF 1.67/19 RKS Łódź 2021  ZKN 

21
PASIERBEK Zofia 2009-08-02 Z/2112/20

TAK

6 NumerPDF 1.15/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

22
PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 Z/3457/19

TAK

20 NumerPDF 1.59/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021  OSU 

23
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 Z/1489/18

TAK

785 NumerPDF 1.55/19 KS Podlasie Białystok IV 2021  OSU 

24
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

886 NumerPDF 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

25
RADZEWICZ Julia 2006-09-01 Z/0121/21

TAK

757 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

26
SKIBA Wiktoria 2003-07-25 Z/5730/18

TAK

644 NumerPDF 1.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

27
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 Z/0636/15

TAK

99 NumerPDF 1.84/17 RKS Łódź 2021

28
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 1.74/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  KNF   KN   SKN 

29
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.71/17 KS AZS AWF Wrocław 2021

30
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

54 NumerPDF 1.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

31
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

30 NumerPDF 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

32
ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 Z/0122/21

TAK

48 NumerPDF 1.30/20 GKS Piast Gliwice 2021

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

43 NumerPDF 4.20/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  SKN 

2
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

603 NumerPDF 3.50/20 KKL Kielce 2021  ZKN   SKN 

3
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 3.20/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

4
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

266 NumerPDF 3.30/19 AZS-AWF Warszawa III 2021  OSU 

5
JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

620 NumerPDF 3.10/20 KKL Kielce 2021

6
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

88 NumerPDF 3.40/20 RKS Łódź 2021  ZKN   SKN 

7
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

891 NumerPDF 4.10/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

8
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF 3.30/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  ZKN   SKN   OSU 

9
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 3.30/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

10
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

41 NumerPDF 4.26/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

11
MALAĆOVA Romana 1987-05-15 Z/0545/16

TAK

480 NumerPDF 4.61/17 KS AZS AWF Wrocław 2021

12
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF 3.40/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  SKN   OSU 

13
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 3.40/19 KS AZS AWF Kraków 2021

14
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 Z/0336/18

TAK

264 NumerPDF 3.30/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  ZKN   SKN   OSU 

15
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.65/19 RKS Łódź 2021  ZKN   SKN 

16
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

851 NumerPDF 4.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN   SKN 

17
SMOLARCZYK Julia 2005-07-13 Z/1121/18

TAK

261 NumerPDF 2.90/20 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

18
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

19
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

254 NumerPDF 3.10/20 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

20
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.50/19 RKS Łódź 2021  ZKN 

21
TOCKER Michal 2000-12-31 Z/0415/21

TAK

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

774 NumerPDF 6.09/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021  ZKN   SKN 

2
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

775 NumerPDF 5.37/20 KS Podlasie Białystok III 2021  ZKN   OSU 

3
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

777 NumerPDF 5.52/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN   OSU 

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 5.09/20 MKL Toruń 2021

5
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

239 NumerPDF 5.74/18 AZS-AWF Warszawa II 2021  ZKN 

6
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.61/20 AZS-AWF Warszawa II 2021  ZKN   OSU 

7
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 5.89/20 OŚ AZS Poznań 2021

8
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

353 NumerPDF 5.25/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

9
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

776 NumerPDF 6.39/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

10
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

16 NumerPDF 4.26/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

11
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 5.87/20 MKL Toruń 2021  KNF   SKN   OSU 

12
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

892 NumerPDF 5.28/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

13
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 5.20/18 GKS Piast Gliwice 2021

14
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

TAK

776 NumerPDF 4.77/20 KS Podlasie Białystok IV 2021  OSU 

15
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

238 NumerPDF 6.17/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

16
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

776 NumerPDF 5.42/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN   OSU 

17
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

345 NumerPDF 5.59/19 WKS Wawel Kraków 2021

18
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 5.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2021

19
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 5.76/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

20
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 6.19/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

21
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

163 NumerPDF 5.45/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

22
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 5.60/20 KS AZS AWF Kraków 2021

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

197 NumerPDF 13.46/19 AZS Łódź 2021  KN   SKN 

2
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF KKL Kielce 2021  ZKN   OSU 

3
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

882 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  WCSS   OSU 

4
DWORAK Anna 1998-03-06 Z/0557/14

TAK

778 NumerPDF 12.04/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

5
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

66 NumerPDF RKS Łódź 2021  ZKN 

6
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.35/20 AZS-AWF Warszawa III 2021

7
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 Z/3255/19

TAK

160 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN   OSU 

8
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

187 NumerPDF 11.66/20 AZS Łódź 2021  ZKN   KNF 

9
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

346 NumerPDF 11.86/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   WCSS   OSU 

10
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

8 NumerPDF 12.76/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

11
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

7 NumerPDF 12.63/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

12
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

621 NumerPDF 10.60/20 KKL Kielce 2021  OSU 

13
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

650 NumerPDF 13.55/20 KKL Kielce 2021  SKN 

14
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 12.08/20 RKS Łódź 2021  KN 

15
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

266 NumerPDF 11.80/20 AZS-AWF Warszawa III 2021

16
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF 11.95/20 KS Agros Zamość 2021  ZKN 

17
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.91/19 RKS Łódź 2021

18
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF 13.71/19 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

19
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

184 NumerPDF 12.91/20 AZS Łódź 2021  KNF   KN   SKN 

20
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

344 NumerPDF 10.32/20 WKS Wawel Kraków 2021  OSU 

21
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

118 NumerPDF KS Agros Zamość 2021

22
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

348 NumerPDF 10.68/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

865 NumerPDF 13.93/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS   SKN 

2
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

780 NumerPDF 10.96/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN   OSU 

3
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

419 NumerPDF 19.38/18 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

4
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

775 NumerPDF 18.48/18 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

5
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

1 NumerPDF 13.06/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN 

6
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 13.38/20 KS Agros Zamość 2021  ZKN   SKN 

7
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

155 NumerPDF 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2021

8
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

780 NumerPDF 10.55/20 KS Podlasie Białystok III 2021  ZKN 

9
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

627 NumerPDF KKL Kielce 2021  ZKN   OSU 

10
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

350 NumerPDF 12.72/20 WKS Wawel Kraków 2021  KNF   WCSS   SKN   OSU 

11
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF 10.85/20 KS Podlasie Białystok III 2021  ZKN 

12
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

250 NumerPDF 16.80/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

13
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 11.32/19 AZS UMCS Lublin II 2021

14
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF 10.68/20 KS Podlasie Białystok II 2021  ZKN 

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

344 NumerPDF 37.33/19 WKS Wawel Kraków 2021

2
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

419 NumerPDF 26.34 29.14/19 AZS UMCS Lublin II 2021

3
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

423 NumerPDF 44.11/17 AZS UMCS Lublin II 2021

4
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF 37.57/19 GKS Piast Gliwice 2021

5
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

778 NumerPDF 24.13/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  OSU 

6
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 37.21/20 MKS Inowrocław 2021

7
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 45.83/20 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN   SKN 

8
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

863 NumerPDF 33.39/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

9
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

343 NumerPDF 32.05/19 WKS Wawel Kraków 2021

10
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 51.33/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

11
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

416 NumerPDF 31.45 31.45/21 AZS UMCS Lublin II 2021

12
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

441 NumerPDF 62.36/19 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF 42.45 42.45/21 AZS UMCS Lublin II 2021  ZKN   SKN 

2
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

162 NumerPDF 76.35/19 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

3
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

631 NumerPDF 66.57 73.61/20 KKL Kielce 2021  KN   SKN 

4
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

889 NumerPDF 51.17/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN 

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 46.81/20 KS Agros Zamość 2021  ZKN   SKN 

6
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

634 NumerPDF 61.73 66.99/20 KKL Kielce 2021  SKN 

7
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

149 NumerPDF 65.31/18 OŚ AZS Poznań 2021  SKN 

8
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

423 NumerPDF 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

9
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 38.20 38.20/21 KS Agros Zamość 2021

10
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

250 NumerPDF 55.89 63.38/20 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

11
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

411 NumerPDF 39.50 39.50/21 AZS UMCS Lublin II 2021  ZKN 

12
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

351 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

13
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 55.75/18 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN 

14
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

230 NumerPDF 58.94 63.81/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

15
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 46.65/20 AZS UMCS Lublin II 2021

16
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 68.86/19 KS Agros Zamość 2021  KN   SKN 

17
WALCZAK Alicja 2003-05-22 Z/2464/20

TAK

240 NumerPDF 42.09 42.09/21 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

18
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 52.01 52.02/20 KKL Kielce 2021  KNF   SKN   OSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

779 NumerPDF 51.83/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN   SKN 

2
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

414 NumerPDF 45.88/20 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN 

3
CHOMICZEWSKA Emila 2005-02-08 Z/4235/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok IV 2021

4
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

777 NumerPDF 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2021

5
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF 43.78/19 PK MKS Inowrocław 2021

6
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF 30.08/18 GKS Piast Gliwice 2021

7
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

344 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.45/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021  ZKN   OSU 

9
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 39.65/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

10
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

673 NumerPDF 44.60/20 KS AZS AWF Kraków 2021

11
SROKA Natalia 2001-10-26 Z/1209/16

TAK

350 NumerPDF 32.40/19 WKS Wawel Kraków 2021

12
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

261 NumerPDF 44.24/19 AZS-AWF Warszawa II 2021

13
ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 Z/3737/16

TAK

351 NumerPDF 29.57/19 WKS Wawel Kraków 2021

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

244 NumerPDF 26:56.89/19 AZS-AWF Warszawa III 2021

2
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

670 NumerPDF 24:50.28/20 KS AZS AWF Kraków 2021

 
20 km chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 14.30/20 AZS Łódź 2021  ZKN   SKN 

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

244 NumerPDF 13.83/19 AZS-AWF Warszawa II 2021

3
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

320 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

4
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 13.39/20 MKL Toruń 2021  KNF   KN   SKN 

5
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

674 NumerPDF 13.49/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

6
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF 13.78/19 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

7
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

33 NumerPDF 14.52/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

8
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

244 NumerPDF 15.04/19 AZS-AWF Warszawa II 2021

9
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2021

10
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 13.66/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   SKN   OSU 

11
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 16.34/17 KS Podlasie Białystok III 2021

12
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 14.28/20 KS Agros Zamość 2021  ZKN   SKN   OSU 

13
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

678 NumerPDF 12.82/19 KS AZS AWF Kraków 2021  KN 

14
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

250 NumerPDF 13.74/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

15
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 13.01/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

16
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

324 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

17
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF MKL Toruń 2021

18
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

252 NumerPDF 13.90/20 AZS-AWF Warszawa 2021

19
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

192 NumerPDF 13.08/20 AZS Łódź 2021  KNF   KN   SKN 

20
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 14.04/18 KS AZS AWF Wrocław 2021

21
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok II 2021  OSU 

22
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF 14.94/19 KS Podlasie Białystok III 2021

23
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

209 NumerPDF AZS-AWF Warszawa III 2021

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

2
BICZAK Aniela 2002-12-13 Z/1348/20

TAK

25 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

3
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

156 NumerPDF 60.24/20 OŚ AZS Poznań 2021

4
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

5
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

157 NumerPDF 73.34/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

6
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF KKL Kielce 2021  ZKN   OSU 

7
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

123 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021  OSU 

8
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

666 NumerPDF 59.96/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

9
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 63.23/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021  ZKN 

10
GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 Z/2377/19

TAK

429 NumerPDF AZS UMCS Lublin II 2021

11
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

235 NumerPDF 59.88/20 AZS-AWF Warszawa 2021  ZKN   SKN 

12
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021  OSU 

13
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF 64.38/20 KS Agros Zamość 2021

14
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

675 NumerPDF 66.29/19 KS AZS AWF Kraków II 2021

15
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

10 NumerPDF 63.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

16
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

194 NumerPDF 70.00/20 AZS Łódź 2021

17
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

164 NumerPDF 60.98/20 OŚ AZS Poznań 2021

18
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

121 NumerPDF 64.95/19 Kraków Athletics Team 2021  ZKN   OSU 

19
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

785 NumerPDF 61.63/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

20
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

770 NumerPDF 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

21
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 61.41/20 OŚ AZS Poznań 2021

22
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

647 NumerPDF 67.53/20 KKL Kielce 2021  OSU 

23
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

666 NumerPDF 59.53/18 KS AZS AWF Kraków 2021

24
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF 66.37/19 KS Podlasie Białystok III 2021  OSU 

25
MATYSEK Aleksandra 2004-07-23 Z/4354/20

TAK

11 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

26
MOŃKA Katarzyna 2005-01-31 Z/2512/19

TAK

159 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

27
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 64.97/19 CKS Budowlani Częstochowa 2021

28
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 61.78/20 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN 

29
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 62.44/19 MKL Toruń 2021  ZKN   OSU 

30
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

118 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021  OSU 

31
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

669 NumerPDF 63.05/20 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN   OSU 

32
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

642 NumerPDF 63.12/20 KKL Kielce 2021  ZKN   OSU 

33
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

54 NumerPDF 64.79/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

34
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

670 NumerPDF KS AZS AWF Kraków II 2021

35
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 66.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN   OSU 

36
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 60.17/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

37
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

412 NumerPDF 64.70/20 AZS UMCS Lublin 2021

38
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

38 NumerPDF 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  SKN 

39
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

412 NumerPDF AZS UMCS Lublin II 2021

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

229 NumerPDF AZS-AWF Warszawa II 2021

2
KONIECZEK Alicja 1994-11-02 Z/4540/11

TAK

157 NumerPDF 9:36.09/19 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

3
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS   SKN 

4
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

501 NumerPDF 9:35.13/16 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KN   SKN 

5
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

712 NumerPDF 10:50.28/19 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN 

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 Z/2729/17

TAK

757 NumerPDF 11.53/18 GKS Piast Gliwice 2021

2
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 10.46/19 MKL Toruń 2021  KN   SKN 

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 10.89/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN 

4
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

418 NumerPDF 11.03/20 AZS UMCS Lublin II 2021

5
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

TAK

165 NumerPDF 11.83/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

6
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

779 NumerPDF 12.11/20 KS Podlasie Białystok IV 2021  OSU 

7
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

775 NumerPDF 13.08/20 KS Podlasie Białystok IV 2021

8
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

135 NumerPDF 10.43/19 OŚ AZS Poznań 2021  SKN 

9
GODLEWSKI Kacper 2004-09-12 Z/10826/21

TAK

32 NumerPDF 12.10 GKS Piast Gliwice 2021

10
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

148 NumerPDF 10.39/18 OŚ AZS Poznań 2021

11
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

1 NumerPDF 11.94/20 KS Podlasie Białystok III 2021

12
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

558 NumerPDF 10.52/17 KS Agros Zamość 2021

13
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

TAK

191 NumerPDF 11.81/20 AZS Łódź 2021

14
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

100 NumerPDF 10.91/19 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

15
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

TAK

55 NumerPDF 11.99/20 MKL Toruń 2021

16
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 10.87/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

17
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 10.25/20 KS Agros Zamość 2021  KN   SKN 

18
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

83 NumerPDF 11.40/20 RKS Łódź 2021

19
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.64/20 KS Agros Zamość 2021  KNF   SKN   OSU 

20
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

187 NumerPDF 11.43/20 AZS Łódź 2021

21
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

660 NumerPDF 11.21/18 KS AZS AWF Kraków II 2021

22
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 10.97/18 AZS UMCS Lublin II 2021

23
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

779 NumerPDF 10.57/18 KS Podlasie Białystok 2021

24
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

775 NumerPDF 10.61/20 KS Podlasie Białystok 2021  KNF   KN   SKN 

25
MADRAK Marcin 2006-12-25 Z/2984/18

TAK

7 NumerPDF 11.96/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

26
MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 Z/3191/19

TAK

663 NumerPDF 11.75/20 KS AZS AWF Kraków II 2021

27
MALAREK Michał 1998-09-07 Z/0984/20

TAK

56 NumerPDF 11.22/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

28
MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 Z/4512/18

TAK

764 NumerPDF 11.61/20 GKS Piast Gliwice 2021

29
MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 Z/3841/17

TAK

1 NumerPDF 11.87/19 KS Podlasie Białystok IV 2021

30
MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 Z/2868/18

TAK

178 NumerPDF 11.05/18 AZS Łódź 2021

31
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

625 NumerPDF 10.71/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

32
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

872 NumerPDF 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN   SKN 

33
PAWLAK Antoni 2007-10-01 Z/2745/20

TAK

269 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

34
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 12.00/19 KKL Kielce 2021

35
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

654 NumerPDF 11.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  OSU 

36
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

259 NumerPDF 11.28/19 AZS-AWF Warszawa III 2021  ZKN   OSU 

37
RODZOŃ Bartosz 2004-07-28 Z/2035/20

TAK

10 NumerPDF 12.75/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

38
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 10.68/19 KS Podlasie Białystok 2021

39
SADOWSKI Igor 2003-07-04 Z/3459/19

TAK

346 NumerPDF 11.68/20 WKS Wawel Kraków 2021  OSU 

40
SAFULAK Kamil 1998-07-21 Z/1782/21

TAK

420 NumerPDF 10.93/16 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

41
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

167 NumerPDF 10.53/20 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

42
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

672 NumerPDF 10.97/17 KS AZS AWF Kraków II 2021

43
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

347 NumerPDF 10.42/20 WKS Wawel Kraków 2021  SKN 

44
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

10 NumerPDF 12.10/20 MKP Szczecinek 2021

45
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

271 NumerPDF 11.47/20 AZS-AWF Warszawa III 2021

46
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

779 NumerPDF 10.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KNF   SKN   OSU 

47
WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 Z/4251/17

TAK

95 NumerPDF 11.54/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

48
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

34 NumerPDF 11.74/20 RKS Łódź 2021

49
ZAJĄC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

645 NumerPDF 11.50/20 KKL Kielce 2021

50
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 10.50/19 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

27 NumerPDF 21.18/18 KS Agros Zamość 2021  SKN 

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

680 NumerPDF 22.99/20 KS AZS AWF Kraków II 2021  KNF   SKN   OSU 

3
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

128 NumerPDF 23.56/20 RKS Łódź 2021  ZKN 

4
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 21.52/20 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

5
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.12/19 AZS-AWF Warszawa III 2021

6
GOC Kacper 2002-10-01 Z/2471/20

TAK

352 NumerPDF 23.33/20 WKS Wawel Kraków 2021  OSU