Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU (nowe ośrodki)
LDK!, Sezon 2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚPIEWAK Magdalena 2005-06-17 Z/3254/19

2019

721 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
WOŹNIAK Iga 2006-09-21 Z/3108/17

TAK

112 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

2019

6 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

2
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

555 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYCOŃ Patrycja 2005-02-21 Z/1897/19

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

2
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

3
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 61.60 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

4
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 57.42 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

5
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

2019

291 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

6
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1570/19

2019

51 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Natalia 2005-11-26 Z/3718/18

TAK

8 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

2
KROMOŁOWSKA Iga 2005-04-24 Z/4364/18

2019

153 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
LAJTNER Michelle 2004-09-29 Z/1023/18

TAK

30 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

4
SMAL Aleksandra 2004-04-23 Z/1014/18

TAK

12 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUTNIAK Amelia 2006-12-03 Z/2119/19

2019

9 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

2
TOMALA Emilia 2004-11-02 Z/1019/18

TAK

2 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

2019

134 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

2019

76 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

2019

1 NumerPDF 1.55 1.45/19 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 

2
PAPIERNIK Laura 2004-11-07 Z/1905/19

2019

13 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

3
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

2019

156 NumerPDF 1.30/17 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

4
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

101 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 Z/3255/19

2019

22 NumerPDF 4.61 4.61/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

2019

24 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

2019

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 Z/1025/18

TAK

10 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

2
KURPIOS Oliwia 2004-03-12 Z/3704/18

2019

147 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
WEŻGOWIEC Magdalena 2003-08-03 Z/2923/18

2019

365 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   KNF   SKN 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

2019

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOŃKA Katarzyna 2005-01-31 Z/2512/19

2019

84 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

2019

161 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

3
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

2019

65 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 

 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

2019

946 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

2019

54 NumerPDF 11.83 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 

2
PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 Z/3695/18

2019

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
SZCZERBA Kacper 2004-03-25 Z/4213/19

2019

142 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 Z/0743/17

TAK

795 NumerPDF 23.02/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

2019

485 NumerPDF 55.20 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

2
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

2019

165 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

26 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   KNF   SKN 

4
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

2019

545 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

5
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

2019

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

6
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

7
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 Z/2075/18

2019

152 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
KACPRZAK Kacper 2004-03-29 Z/0537/20

TAK

504 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

3
KUZIAK David 2004-08-16 Z/1003/18

TAK

15 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

4
LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 Z/1669/16

TAK

14 NumerPDF 2:21.06/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

5
OBRZUT Kacper 2005-10-12 Z/1023/19

2019

80 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 Z/1026/19

2019

189 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

3
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

2019

150 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

4
WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 Z/3342/19

2019

808 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

787 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF 12.34/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 Z/2595/15

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Michał 2004-03-12 Z/0997/18

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 Z/2074/18

2019

160 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

477 NumerPDF 53.86 UKS Kusy Warszawa 2020  ROSU   KNF 

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

2019

159 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

2019

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna