Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2019/20
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.12 13.12/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

2
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

910 NumerPDF 13.60 13.60/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

3
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.65 12.65/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

4
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF 13.94 13.94/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

5
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

365 NumerPDF 13.88 12.83/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

6
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

914 NumerPDF 13.55 13.55/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

7
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 12.70 12.70/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

8
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.72 12.72/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

9
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

896 NumerPDF 13.80 13.80/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

10
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

916 NumerPDF 12.67 12.67/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

11
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.38 12.38/19 AML Słupsk 2019

12
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

930 NumerPDF 13.70 13.58/17 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

13
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

220 NumerPDF 12.89 12.89/19 GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

14
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF 14.22 14.22/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 27.56 27.56/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

2
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 29.58 29.58/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

3
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

960 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

4
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 26.75 26.75/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

5
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

53 NumerPDF 27.78 27.78/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

6
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 28.22 28.22/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 26.25 26.25/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

8
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 27.10 27.10/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

9
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF 31.17 31.17/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

2
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

TAK

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

4
KNAPE Natalia 2003-01-16 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 62.53 62.53/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

5
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 59.17 59.17/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

6
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.02 58.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

7
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

8
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

9
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 64.43 64.43/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

10
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 63.19 63.19/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

11
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

12
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 58.43 58.43/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

13
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF 56.66 56.66/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

2
CEKAŁA Dominika 2004-07-19 Z/4299/19

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF 2:29.37 2:29.37/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

4
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 2:16.72 2:16.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

5
KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 Z/5326/19

TAK

35 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

6
KONKAŁO Weronika 2005-03-10 Z/1240/19

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

7
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

228 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

8
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

9
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 2:17.59 2:21.56/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

10
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

952 NumerPDF 2:17.75 2:17.75/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU   ZKN 

11
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/5434/19

TAK

357 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

12
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

957 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

13
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

913 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

14
OSTAPOWICZ Angelika 2005-02-15 Z/5012/18

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

15
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

392 NumerPDF 2:42.76 2:42.76/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

16
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

17
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

18
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

963 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

19
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

911 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

20
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

959 NumerPDF 2:21.14 2:21.14/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

21
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

914 NumerPDF 2:29.46 2:29.46/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 Z/5660/18

TAK

193 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

2
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

271 NumerPDF LUKS Serock 2019  ROSU 

3
DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 Z/3862/19

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

4
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

4
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

45 NumerPDF 10:00.29 10:00.29/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

5
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

19 NumerPDF 12:32.86 12:32.86/19 UKS Filipides Teresin 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.71 1.71/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

2
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 1.70 1.70/19 LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

3
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

4
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

925 NumerPDF 1.40 1.40/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

5
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

452 NumerPDF 1.70 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   KNF   SKN 

6
PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 Z/5353/18

TAK

956 NumerPDF 1.55 1.55/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

913 NumerPDF 5.45 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

909 NumerPDF 5.09/17 LKS Vectra Włocławek 2019

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 5.00 5.00/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

4
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 5.21 5.21/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 11.40 11.40/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

2
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

3
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 11.10 11.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 15.12 15.12/19 LKS Lubawa 2019  ROSU   ZKN 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

7 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 35.73 35.73/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

3
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

14 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

743 NumerPDF 45.62 48.14/18 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

2
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

982 NumerPDF 40.09 40.09/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 28.35 28.35/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

2
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

111 NumerPDF 32.71 36.68/18 MKS Syrena Warszawa 2019  ROSU 

3
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

197 NumerPDF 23.58 23.58/19 UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

4
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 36.79 36.79/19 LKS Lubawa 2019

5
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

40 NumerPDF 38.16 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 5071 5071/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019  ROSU   ZKN   SKN 

2
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

37 NumerPDF 4215 4215/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

3
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 4431 4431/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019  ZKN 

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF 27:50.42 27:50.42/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF 27:12 27:12/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

3
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

924 NumerPDF 29:47.50 29:47.50/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

2
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

TAK

956 NumerPDF 16.43 16.43/19 WLKS Nowe Iganie 2019

3
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

898 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

4
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

5
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

6
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 15.25 15.25/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

7
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

903 NumerPDF 16.09/18 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

8
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

2
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

34 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

3
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

4
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

227 NumerPDF 62.94 62.94/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

5
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

22 NumerPDF Orka Iława Athletics 2019

6
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 65.61 65.61/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 5:27.88 5:27.88/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF 5:35.06 5:35.06/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF 5:06.99 5:06.99/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU   ZKN 

4
SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 Z/0520/16

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

5
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 5:21.83 5:21.83/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.26 11.26/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU   ZKN 

2
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.21 11.21/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

3
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.63 11.63/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

4
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

979 NumerPDF 11.94 11.94/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

5
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF 12.18 12.18/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

6
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.67 11.67/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

7
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.07 12.07/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

8
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 11.89 11.89/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

9
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

925 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

10
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 10.88 10.88/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

11
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

355 NumerPDF 11.83 11.83/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

12
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 11.57 11.57/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

13
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

387 NumerPDF 11.75 11.75/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

14
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.01 11.01/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

882 NumerPDF 24.96 24.96/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

2
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF 23.08 23.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

3
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF 23.50 23.50/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

4
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 22.50 22.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF 53.69 53.69/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

2
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 50.31 50.31/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

3
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 51.43 51.43/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

4
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF 51.58 51.58/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

6
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2019  ROSU 

7
KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 Z/4615/19

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

8
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 49.02 49.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

9
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 54.04 54.04/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

10
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

929 NumerPDF 51.41 51.41/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

11
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF 52.23 52.23/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

12
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

TAK

986 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

2
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

17 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019  ROSU 

3
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 2:04.99 2:04.99/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

4
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

732 NumerPDF 1:57.43/18 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU   ZKN 

5
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

371 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

7
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:15.62/18 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

8
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

214 NumerPDF 1:54.82 1:54.82/19 LUKS Podium Kup 2019  ZKN 

9
STĘPIEŃ Hubert 2004-05-05 Z/4431/19

TAK

988 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

10
WRÓBEL Dominik 2004-02-21 Z/0857/18

TAK

13 NumerPDF 2:16.32/18 MKS Piast Głogów 2019  ROSU 

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRULEWICZ Jakub 2005-05-14 Z/0674/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

2
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

62 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

3
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

4
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 4:07.30 4:07.30/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

5
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

6
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 4:07.77 4:07.77/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

7
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

8
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

9
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

877 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU   ZKN 

3
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 9:17.78 9:17.78/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

225 NumerPDF 9:55.03 9:55.03/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

5
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

545 NumerPDF 8:49.08 8:49.08/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019  ROSU   ZKN 

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

378 NumerPDF 1.92 1.92/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

2
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

461 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.91 1.91/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU   ZKN 

4
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 NumerPDF 1.87 1.87/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.83 1.83/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

6
NIELUB Jakub 2003-09-09 Z/5098/19

TAK

736 NumerPDF 1.90 1.90/19 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

962 NumerPDF 6.47 6.47/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF 15.37 15.37/19 UKS Technik Augustów 2019  ROSU   ZKN 

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

808 NumerPDF 14.58 14.58/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019  ROSU 

3
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

457 NumerPDF 16.24 16.24/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

4
RODZIAK Karol 2004-08-16 Z/4804/19

TAK

453 NumerPDF 11.74 11.74/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF 47.57 47.57/19 LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

2
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

12 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

921 NumerPDF 34.76 34.76/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

233 NumerPDF 26.90 26.90/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

2
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 NumerPDF 44.15 44.15/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

749 NumerPDF 47.98 47.98/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

2
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

116 NumerPDF 41.76 41.76/19 UKS Gepard Warszawa 2019

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

27 NumerPDF 15.37 15.37/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

2
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

24 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019  ROSU 

3
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

63 NumerPDF 15.38 15.38/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

4
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF 15.69 15.69/19 UKS Gepard Warszawa 2019  ROSU 

5
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

881 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

6
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

937 NumerPDF 15.40 15.40/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

7
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

8
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

65 NumerPDF 14.92 14.92/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

9
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF 16.27 16.27/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 58.93 58.93/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

2
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

933 NumerPDF 58.43 58.43/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU   ZKN 

3
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

905 NumerPDF UKS Technik Radom 2019

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF 57.07 57.07/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

5
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF 58.49 58.49/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

6
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

874 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

7
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

8
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF 54.52 54.52/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ZKN 

9
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

31 NumerPDF 54.89 54.89/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU 

10
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/5433/19

TAK

220 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

11
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF 56.56 56.56/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 NumerPDF 6:41.07 6:41.07/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

2
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

37 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

3
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF 6:10.37 6:10.37/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

4
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 6:11.80 6:11.80/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU   ZKN 

 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna