Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U16, Mityng LA
KALISZ, 12.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

2018

615 NumerPDF 8.76 8.76/19 UKS Przełaj Żerków 2019

2
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

2018

347 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

3
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

2018

319 NumerPDF 8.34/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

2018

686 NumerPDF 8.94 8.82/18 UKS Skoczek Władysławów 2019

5
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26

423 NumerPDF 8.85 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
PRZYBYŁ Daria 2002-12-28 Z/1566/16

2018

395 NumerPDF 8.99/18 UKS Sprinter Słodków 2019

7
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

2018

619 NumerPDF 8.98 8.55/18 UKS Przełaj Żerków 2019

8
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

2018

305 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
WĄGIEL Anna 2003-09-11 Z/0219/17

2018

820 NumerPDF 8.51/18 UKS Sprinter Słodków 2019

10
WOJTYRA Viktoria 2002-07-02 Z/1565/16

2018

272 NumerPDF 8.74/18 UKS Sprinter Słodków 2019

 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

2018

303 NumerPDF 8.69/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

2018

310 NumerPDF 9.90/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
BOGUSZ Julia 2004-06-29 Z/2721/18

2018

172 NumerPDF 9.07/18 UKS 12 Kalisz 2019

4
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

2018

683 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

5
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

2018

183 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

6
GROBELNA Agata 2007-02-04

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 8.58 8.58/19 UKS Sprint Przeźmierowo 2019

8
HAŁAJDA Wiktoria 2007-04-03

619 NumerPDF 9.76 9.76/19 UKS Przełaj Żerków 2019

9
JESIOŁOWSKA Gabriela 2005-06-24 Z/0002/18

2018

819 NumerPDF 9.42/18 UKS Sprinter Słodków 2019

10
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

2018

313 NumerPDF 8.25/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

2018

301 NumerPDF 8.93/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 Z/0006/18

2018

138 NumerPDF 9.87/18 UKS Sprinter Słodków 2019

13
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

2018

311 NumerPDF 9.40/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 Z/1088/18

2018

305 NumerPDF 10.05/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
KRZESIŃSKA Zuzanna 2005-03-03 Z/1599/18

2018

186 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

16
KUBIAK Oliwia 2007-01-01

303 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

17
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

2018

176 NumerPDF 8.23/18 UKS 12 Kalisz 2019

18
MRÓZ Sandra 2006-03-31

460 NumerPDF 8.99 8.99/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

19
ORSZULAK Oliwia 2007-02-06

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

20
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

2018

307 NumerPDF 8.57/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

21
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

2018

478 NumerPDF 9.26 9.26/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

22
PILARCZYK Wiktoria 2007-09-18 Z/0108/19

TAK

545 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

23
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

2018

315 NumerPDF 9.21/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

24
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

25
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

2018

304 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

26
POZDROWICZ Natalia 2005-02-16 Z/1087/18

2018

307 NumerPDF 9.90/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

27
PRZYBYLSKA Alicja 2006-03-01

304 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

28
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

2018

312 NumerPDF 8.68/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

29
ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 Z/0745/18

2018

612 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

30
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

2018

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

31
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

TAK

821 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

32
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

231 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

33
SZEWCZYK Martyna 2007-01-18

302 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

34
SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 Z/0746/18

2018

607 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

35
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

448 NumerPDF 8.84 8.73/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

36
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

2018

300 NumerPDF 8.97/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

37
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

2018

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

38
WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 Z/1083/18

2018

306 NumerPDF 10.17/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

39
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

2018

614 NumerPDF 8.65 8.65/19 UKS Przełaj Żerków 2019

40
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

2018

311 NumerPDF 10.06/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

41
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04

458 NumerPDF 8.67 8.67/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUCHNIEWICZ Wiktoria 2002-12-13

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

2018

305 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŻKIEWICZ Dominika 2004-09-10 Z/0922/18

2018

351 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

2
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

2018

608 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

3
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

2018

683 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

4
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

2018

454 NumerPDF 45.84 44.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

2018

183 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

6
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

2018

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

2018

311 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
KLIMEK Nadzieja 2005-12-20 Z/1092/18

2018

707 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

9
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

2018

306 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

2018

176 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

11
MIAZGA Nikola 2007-09-20

300 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
NOWICKA Ewa 2006-06-06 Z/1070/18

2018

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

2018

315 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 Z/0745/18

2018

612 NumerPDF 59.36/18 UKS Przełaj Żerków 2019

16
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

231 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

17
STOLAREK Otylia 2005-12-04 Z/2932/18

2018

685 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

18
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

2018

309 NumerPDF 50.31/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

19
SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 Z/0746/18

2018

607 NumerPDF 58.35/18 UKS Przełaj Żerków 2019

20
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

2018

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CINCIO Martyna 2004-12-21 Z/1641/18

TAK

230 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

2
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

2018

314 NumerPDF 1:54.99/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KOŁODZIEJ Ewa 2006-08-09

320 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
ŁĄCZNIAK Kinga 2005-05-02 Z/2593/17

2018

613 NumerPDF 1:59.98/18 UKS Przełaj Żerków 2019

5
MUCHA Natasza 2007-07-02

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

353 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

7
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

2018

478 NumerPDF 2:08.90/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

8
STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 Z/0165/19

TAK

232 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

9
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

345 NumerPDF 2:07.30/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

10
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

346 NumerPDF 1:44.42/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

11
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

2018

609 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

12
WUJEK Marta 2005-01-01

468 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Julia 2001-02-26

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
SZCZAP Magdalena 2002-09-26

312 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAD Jagoda 2005-04-22

86 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

2
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

2018

470 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
KACZMAREK Sandra 2005-10-26

85 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

4
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

2018

603 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

5
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

2018

180 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

6
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

2018

453 NumerPDF 1.60 1.71/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POZDROWICZ Natalia 2005-02-16 Z/1087/18

2018

307 NumerPDF 1.25/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

2018

301 NumerPDF 1.35/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

2018

300 NumerPDF 1.45/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 Z/1083/18

2018

306 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

458 NumerPDF 1.40 1.45/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

2018

311 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

2018

320 NumerPDF 5.56 5.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26

423 NumerPDF 3.90 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

2018

303 NumerPDF 5.22/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

2018

310 NumerPDF 3.82/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

444 NumerPDF 4.90 4.92/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

2018

313 NumerPDF 5.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 Z/1088/18

2018

305 NumerPDF 3.70/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
KUBERA Natalia 2007-04-26

300 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

2018

306 NumerPDF 3.70/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
MRÓZ Sandra 2006-03-31

460 NumerPDF 4.41 4.41/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

9
NOWAK Oliwia 2005-01-01

479 NumerPDF 4.25 4.25/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

10
NOWICKA Ewa 2006-06-06 Z/1070/18

2018

314 NumerPDF 4.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

2018

307 NumerPDF 4.27/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

2018

304 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

2018

312 NumerPDF 4.77/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

2018

309 NumerPDF 3.49/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
2000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

2018

461 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

2018

185 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

3
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

2018

451 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

2018

605 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

5
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 Z/2816/18

2018

602 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

6
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

2018

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

2018

615 NumerPDF 9.82 9.82/19 UKS Przełaj Żerków 2019

2
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

2018

619 NumerPDF 10.23 10.23/19 UKS Przełaj Żerków 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Nadia 2004-05-23 Z/1074/18

2018

304 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
DOLEŻKO Julia 2005-01-13 Z/4137/18

2018

681 NumerPDF 12.36 12.36/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

3
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

2018

608 NumerPDF 10.11 10.11/19 UKS Przełaj Żerków 2019

4
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 10.15 10.15/19 UKS Sprint Przeźmierowo 2019

5
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

444 NumerPDF 9.74 9.74/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
NOWAK Oliwia 2005-01-01

479 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
STOLAREK Otylia 2005-12-04 Z/2932/18

2018

685 NumerPDF 11.93 11.93/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

8
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

448 NumerPDF 10.19 9.95/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

9
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

2018

614 NumerPDF 10.08 10.08/19 UKS Przełaj Żerków 2019

10
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

458 NumerPDF 9.97 9.97/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

11
WUJEK Marta 2005-01-01

468 NumerPDF 11.52 11.52/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWEŁ Robert 2001-02-19

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

2018

614 NumerPDF 7.76 7.70/18 UKS Przełaj Żerków 2019

3
JACOLIK Mateusz 2003-04-06 Z/5189/18

2018

687 NumerPDF 7.99 7.99/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

4
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16

310 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 Z/4655/18

2018

704 NumerPDF 7.97 7.97/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

6
KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 Z/2663/17

2018

695 NumerPDF 7.84 7.84/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

7
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

2018

713 NumerPDF 7.00/18 LKS Maraton Turek 2019

8
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

2018

612 NumerPDF 7.45 7.45/19 UKS Przełaj Żerków 2019

9
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

2018

605 NumerPDF 7.80 7.60/18 UKS Przełaj Żerków 2019

10
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

2018

455 NumerPDF 7.85 7.85/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

11
PYSIAK Bartosz 2003-08-27 Z/3672/17

TAK

2011 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2019

12
SEWEL Piotr 2002-08-22

610 NumerPDF 8.51 8.51/19 UKS Przełaj Żerków 2019

13
SKÓRKA Miłosz 2003-10-29 Z/2624/17

2018

410 NumerPDF 8.20/18 UKS Sprinter Słodków 2019

14
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

2018

319 NumerPDF 7.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

2018

303 NumerPDF 7.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

16
WALCZAK Piotr 2003-10-21

311 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

17
WRÓBLEWSKI Adrian 2003-07-10 Z/1085/18

2018

300 NumerPDF 8.49/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11

747 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

2
CEPA Mikołaj 2006-02-12

320 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

242 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

4
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

704 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

5
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF 8.32 8.32/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

6
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

2018

617 NumerPDF 9.39/18 UKS Przełaj Żerków 2019

8
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15

19 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

9
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

463 NumerPDF 7.70 7.70/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

10
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

467 NumerPDF 7.81 7.81/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

11
NAMYSŁ Jan 2007-04-12 Z/4986/18

2018

301 NumerPDF 9.72/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

692 NumerPDF 7.36 7.36/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

13
RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24

712 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

14
SIEDLECKI Maciej 2004-07-06 Z/1079/18

2018

304 NumerPDF 7.99/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
SIKORSKI Jakub 2004-11-03

714 NumerPDF 9.22/18 LKS Maraton Turek 2019

16
SMUŁCZYŃSKI Dominik 2005-01-24 Z/0267/18

2018

618 NumerPDF 8.70 8.70/19 UKS Przełaj Żerków 2019

17
SOWA Kacper 2005-02-08

406 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

18
STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

19
SZCZEPANIAK Mateusz 2006-11-18

300 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

20
WOJTASIK Aleksander 2007-08-01

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

21
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19

312 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Cyprian 2003-05-28

315 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

2018

614 NumerPDF 39.62/18 UKS Przełaj Żerków 2019

3
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

2018

612 NumerPDF 39.43/18 UKS Przełaj Żerków 2019

4
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

2018

605 NumerPDF 38.52/18 UKS Przełaj Żerków 2019

5
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

2018

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
SEWEL Piotr 2002-08-22

610 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

7
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

2018

319 NumerPDF 43.72/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
SZEWCZYŃSKI Adrian 2003-12-14 Z/4270/18

2018

699 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11

747 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

2
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

242 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

3
CICHY Hubert 2004-08-07 Z/0062/18

TAK

697 NumerPDF 49.66/18 UKS Skoczek Władysławów 2019

4
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

704 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

5
DARIUSZ Walczak 2005-07-31 Z/0166/19

TAK

247 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

6
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

7
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

2018

617 NumerPDF 54.99/18 UKS Przełaj Żerków 2019

8
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15

19 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

9
MISIARCZYK Mateusz 2004-05-24

601 NumerPDF 48.67/18 UKS Przełaj Żerków 2019

10
POSTAREMCZAK Ryszard 2004-07-27 Z/0472/19

TAK

2005 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2019

11
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

2018

307 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
SIKORSKI Jakub 2004-11-03

714 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

13
SMUŁCZYŃSKI Dominik 2005-01-24 Z/0267/18

2018

618 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

14
STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
STRZYKALSKI Filip 2005-02-04 Z/0168/19

TAK

248 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

16
TOKARSKI Mateusz 2006-02-13 Z/1063/18

2018

320 NumerPDF 56.02/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

17
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19

312 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

2018

300 NumerPDF 2:54.90/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
JANKOWSKI Marek 2003-02-19

320 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
MICHALAK Hubert 2002-06-16

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
RETTIG Rafał 2002-09-23

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

2018

177 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

2
BURCHACKI Jakub 2005-03-20 Z/0752/18

2018

602 NumerPDF 3:43.72/18 UKS Przełaj Żerków 2019

3
JAKUB Kubasik 2005-02-09

79 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

4
JĘDRZEJAK Mateusz 2005-03-31 Z/4989/18

2018

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
KURZAWA Bartosz 2004-06-16

716 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

6
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

2018

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
NAWROCKI Jakub 2004-11-26

319 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
STACHURSKI Adam 2004-12-08

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
TORZ Aleksander 2006-02-09

310 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Jakub 2004-10-13

299 NumerPDF niest.Poznań

2
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

2018

412 NumerPDF 6:54.20/18 UKS Sprinter Słodków 2019

3
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30

80 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

4
WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 Z/4136/18

2018

688 NumerPDF 8:22.29/18 UKS Skoczek Władysławów 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

2018

419 NumerPDF 1.50 1.50/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2018

418 NumerPDF 1.35 1.35/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

2018

414 NumerPDF 1.69/18 LUKS Orkan Września 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16

310 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
WRÓBLEWSKI Adrian 2003-07-10 Z/1085/18

2018

300 NumerPDF 4.65/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

2018

419 NumerPDF 4.84 4.84/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

463 NumerPDF 4.82/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2018

418 NumerPDF 4.44 4.44/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
NAMYSŁ Jan 2007-04-12 Z/4986/18

2018

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

692 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

7
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

2018

307 NumerPDF 5.75/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
SIEDLECKI Maciej 2004-07-06 Z/1079/18

2018

304 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
SOWA Kacper 2005-02-08

406 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
SZCZEPANIAK Mateusz 2006-11-18

300 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
WOJTASIK Aleksander 2007-08-01

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ERENC Robert 2004-04-30

412 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
FRIEBE Nikodem 2005-11-06 Z/0750/18

2018

616 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

3
JAGUŚ Marcin 2005-10-25

414 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
KRUPA Marcin 2003-02-14 Z/2196/18

2018

611 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

5
NOWOSTAWSKI Mikołaj 2002-07-05 Z/3310/16

2018

181 NumerPDF 18:09.80/17 UKS 12 Kalisz 2019

6
ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 Z/1598/18

2018

182 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

7
WOJTYŚ Jakub 2005-04-01

411 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

2018

701 NumerPDF 9.73 9.73/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF 9.99 9.99/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

2
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

467 NumerPDF 10.06 10.06/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF 9.16 9.16/19 UKS Skoczek Władysławów 2019