Internetowe zgłoszenia do imprezy: Szukamy olimpijczyków. Ogólnopolski mityng U16
RADOM, 28.09.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF 14.06 14.06/19 UKS Filipides Teresin 2019

3
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF 15.31 15.31/19 UKS MTE Milanówek 2019

4
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 15.39 15.39/19 UKS MTE Milanówek 2019

5
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 13.28 UKS Filipides Teresin 2019

6
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

24 NumerPDF 14.14 14.14/19 GKS Wilga Garwolin 2019

7
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

11 NumerPDF 13.54 GKS Wilga Garwolin 2019

8
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

263 NumerPDF 15.91 15.91/19 UKS MTE Milanówek 2019

9
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

418 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

10
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

299 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

2
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.38 47.31/18 UKS Filipides Teresin 2019

3
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 43.18 43.18/19 LUKS Boguszyce 2019

4
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 42.49 42.49/19 UKS Filipides Teresin 2019

5
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF 49.88 49.88/19 UKS Filipides Teresin 2019

6
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

24 NumerPDF 53.99/18 GKS Wilga Garwolin 2019

7
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

11 NumerPDF 43.32 42.93/18 GKS Wilga Garwolin 2019

8
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

263 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

9
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF 46.82/18 UKS Filipides Teresin 2019

10
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

299 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 1:42.48 1:42.48/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

11 NumerPDF 1:41.74 1:41.74/19 GKS Wilga Garwolin 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 Z/0337/18

TAK

17 NumerPDF 3:17.60 3:17.60/19 GKS Wilga Garwolin 2019

2
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 3:12.33 3:11.98/18 UKS 48 Warszawa 2019

3
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF 3:31.09 3:31.09/19 UKS Filipides Teresin 2019

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF 3:10.22 3:10.22/19 UKS Filipides Teresin 2019

5
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 3:08.39 3:08.39/19 LUKS Boguszyce 2019

6
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

19 NumerPDF 3:26.80 3:26.80/19 UKS Filipides Teresin 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF 1.20 1.25/18 UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF 3.92 3.92/19 UKS MTE Milanówek 2019

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 4.84 4.84/19 LUKS Boguszyce 2019

3
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

14 NumerPDF 4.76 4.76/19 GKS Wilga Garwolin 2019

4
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 3.76/18 UKS MTE Milanówek 2019

5
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

24 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 8.02 8.02/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 9.05 9.05/19 KS Wisła Puławy 2019

3
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

67 NumerPDF 9.81 9.81/19 GKS Wilga Garwolin 2019

4
WÓJCIK Wiktoria 2006-07-24 Z/3760/19

TAK

126 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 28.35 28.35/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 24.75 24.75/19 KS Wisła Puławy 2019

3
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

14 NumerPDF 30.60 30.60/19 GKS Wilga Garwolin 2019

4
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

67 NumerPDF 31.16 31.16/19 GKS Wilga Garwolin 2019

5
WÓJCIK Wiktoria 2006-07-24 Z/3760/19

TAK

126 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

6
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

418 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

14 NumerPDF 34.02 34.02/19 GKS Wilga Garwolin 2019

2
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 37.79 37.79/19 UKS MTE Milanówek 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 12.76 12.76/19 MKS Bielik Leszno 2019

2
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

18 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 39.42 39.42/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 40.37 40.37/19 MKS Bielik Leszno 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF 1:38.82 1:38.82/19 UKS 48 Warszawa 2019

2
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

214 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

200 NumerPDF 1.45 1.45/19 UKS MTE Milanówek 2019

2
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

19 NumerPDF 1.47 1.47/19 GKS Wilga Garwolin 2019

3
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

18 NumerPDF 1.64 1.64/19 GKS Wilga Garwolin 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

19 NumerPDF 6.16 6.16/19 GKS Wilga Garwolin 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

18 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

2
SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 Z/0572/19

TAK

40 NumerPDF 11.41 11.41/19 GKS Wilga Garwolin 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF 43.95 43.95/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

200 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

3
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 40.89 40.89/19 UKS Filipides Teresin 2019

4
SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 Z/0572/19

TAK

40 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

200 NumerPDF 32.60 32.60/19 UKS MTE Milanówek 2019

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 30.45 30.45/19 UKS 48 Warszawa 2019