Internetowe zgłoszenia do imprezy: Małopolski mityng lekkoatletyczny I Ty możesz zostać Mistrzem. 5.Memoriał Edwarda Szklarczyka
SUCHA BESKIDZKA, 16.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

663 NumerPDF 12.06/20 KS AZS AWF Kraków 2021

2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 12.22/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

3
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

665 NumerPDF 12.38/19 KS AZS AWF Kraków 2021

4
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 13.08/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

5
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 13.16/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

6
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF 14.84 14.84/21 KS Victoria Trzebinia 2021

7
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 12.99 12.90/20 KKB MOSiR Krosno 2021  ZKN 

8
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

506 NumerPDF 12.64/20 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN   SKN 

9
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 13.41 13.39/19 KKB MOSiR Krosno 2021

10
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 13.27 13.25/19 KS AZS AWF Kraków 2021

11
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

891 NumerPDF 13.13 12.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

12
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 13.15/19 MLUKS Tarnów 2021

13
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

118 NumerPDF 14.36/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

14
KOWALCZE Alicja 2005-12-13 Z/9182/21

TAK

64 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

15
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

886 NumerPDF 14.73 14.13/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

16
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 14.45 14.23/20 MLUKS Tarnów 2021

17
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

47 NumerPDF 14.94 14.94/21 MLUKS Tarnów 2021

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 12.98/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

2
SMYRK Natalia 2006-03-21 Z/8224/21

TAK

715 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

3
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF 13.35 13.35/21 MKS Tempo Kęty 2021

4
KUCHARSKA Emilia 2006-01-13 Z/8219/21

TAK

713 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

5
BOBER Karolina 2006-06-14 Z/8214/21

TAK

712 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

6
BAWOŁ Amelia 2006-01-09 Z/9395/21

TAK

711 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

7
POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 Z/3502/20

TAK

664 NumerPDF 13.92/20 KS AZS AWF Kraków 2021

8
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF 14.02/20 KS Victoria Trzebinia 2021

9
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 13.43 12.98/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

10
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

65 NumerPDF 14.00/20 MLUKS Tarnów 2021

11
BURY Maria 2007-11-28 Z/3412/20

TAK

517 NumerPDF 14.22 14.22/21 MKS Tempo Kęty 2021

12
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

152 NumerPDF 14.40/20 UKS Lider Siercza 2021

13
CICHOWSKA Laura 2007-06-13 Z/1072/20

TAK

17 NumerPDF 13.66 13.66/21 MKS Żywiec 2021

14
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

90 NumerPDF 13.75 13.75/21 SKS Kusy Kraków 2021

15
SKORUPKA Maja 2007-01-01 Z/1074/20

TAK

44 NumerPDF 14.84 14.84/21 MKS Żywiec 2021

16
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

678 NumerPDF 13.80 13.68/20 KS AZS AWF Kraków 2021

17
STECZEK Julia 2007-07-02 Z/8223/21

TAK

716 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

18
KAPAŁA Emilia 2007-07-30 Z/8217/21

TAK

714 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERGAŁA Zuzanna 2008-06-09 Z/9372/21

TAK

594 NumerPDF 15.12 15.12/21 MKS Tempo Kęty 2021

2
KWAK Amelia 2008-12-30 Z/1986/21

TAK

285 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

3
STAŚKO Magdalena 2008-05-14 Z/3613/20

TAK

133 NumerPDF 16.36/20 UKS Lider Siercza 2021

4
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF 15.82 15.57/20 SKS Kusy Kraków 2021

5
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

46 NumerPDF 16.49/20 SKS Kusy Kraków 2021

6
DIAKUN Kateryna 2008-04-13 Z/5494/19

TAK

43 NumerPDF 15.33 15.33/21 SKS Kusy Kraków 2021

7
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

355 NumerPDF 14.36 14.22/20 WKS Wawel Kraków 2021

8
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

312 NumerPDF 15.50 15.50/21 KS Victoria Trzebinia 2021

9
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

338 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

10
BASTER Maja 2008-03-08 Z/0821/21

TAK

864 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

11
GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 Z/0820/21

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

12
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

41 NumerPDF 14.65 14.65/21 SKS Kusy Kraków 2021

13
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

14
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

50 NumerPDF 14.10 14.10/21 SKS Kusy Kraków 2021

15
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF 13.84 13.84/21 SKS Kusy Kraków 2021

16
KUŹLIK Nikola 2008-05-22 Z/1987/21

TAK

290 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

17
NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 Z/9381/21

TAK

270 NumerPDF 15.02/20 UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

18
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

574 NumerPDF 13.78 13.78/21 MKS Tempo Kęty 2021

19
KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 Z/5153/19

TAK

586 NumerPDF 13.78 13.78/21 MKS Tempo Kęty 2021

20
BANASZAK Hanna 2008-11-02 Z/0925/21

TAK

314 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

21
PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 Z/3997/20

TAK

292 NumerPDF 15.41/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

22
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

23
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF 15.19/19 SKS Kusy Kraków 2021

24
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

25
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF 14.75 14.75/21 SKS Kusy Kraków 2021

26
DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 Z/0878/19

TAK

44 NumerPDF 16.45/20 SKS Kusy Kraków 2021

27
WÓJCIK Nina 2009-08-26 Z/0822/21

TAK

829 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

28
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 12.69 12.69/21 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

29
JASTRZĘBSKA Zuzanna 2009-01-25 Z/3009/19

TAK

48 NumerPDF 17.57/19 SKS Kusy Kraków 2021

30
MENTEL Małgorzata 2009-10-15 Z/1985/21

TAK

288 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

31
WAJDZIK Zuzanna 2009-04-21 Z/1991/21

TAK

293 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

32
KRUPA Aleksandra 2009-02-27 Z/5533/21

TAK

17 NumerPDF 14.31 14.31/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

33
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

310 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

34
GAWRONEK Kamila 2009-11-15 Z/1992/21

TAK

207 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

35
KWAK Julia 2009-09-19 Z/1997/21

TAK

202 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

36
KOŁTUN Judyta 2010-12-24 Z/9507/21

TAK

312 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

37
WAJDZIK Izabella 2010-06-03 Z/1998/21

TAK

281 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

38
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

39
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

40
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

41
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 26.73/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

2
HYRNIK Agnieszka 1998-08-14 Z/6584/21

TAK

62 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

663 NumerPDF 24.88/19 KS AZS AWF Kraków 2021

4
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 25.07/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

5
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

665 NumerPDF 26.02/19 KS AZS AWF Kraków 2021

6
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

68 NumerPDF 28.44/17 KKB MOSiR Krosno 2021

7
WÓJCIK Weronika 2002-03-23 Z/1284/21

TAK

847 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

8
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

163 NumerPDF 26.92/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

9
RZESZÓTKO Paulina 2003-03-13 Z/7689/21

TAK

262 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

10
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 27.71/19 KS AZS AWF Kraków 2021

11
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 26.15 26.15/21 MLUKS Tarnów 2021

12
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

118 NumerPDF 30.44/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

13
KOWALCZE Alicja 2005-12-13 Z/9182/21

TAK

64 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

14
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

57 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

15
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

12 NumerPDF 29.10/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

16
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

47 NumerPDF 31.32 31.32/21 MLUKS Tarnów 2021

17
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 30.64 29.93/20 MLUKS Tarnów 2021

18
TARASENKOVA Waleriia 2006-06-23 Z/6032/21

TAK

308 NumerPDF 27.32 AZS-AWF Katowice 2021

19
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 27.72/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

20
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF 29.15/20 KS Victoria Trzebinia 2021

21
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

678 NumerPDF 28.01/20 KS AZS AWF Kraków 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 49.73 49.73/21 KS Victoria Trzebinia 2021

2
SMYRK Natalia 2006-03-21 Z/8224/21

TAK

715 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

3
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF 45.19/20 MKS Tempo Kęty 2021

4
KUCHARSKA Emilia 2006-01-13 Z/8219/21

TAK

713 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

5
BOBER Karolina 2006-06-14 Z/8214/21

TAK

712 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

6
POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 Z/3502/20

TAK

664 NumerPDF 47.26/20 KS AZS AWF Kraków 2021

7
BURY Maria 2007-11-28 Z/3412/20

TAK

517 NumerPDF 47.18/20 MKS Tempo Kęty 2021

8
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

152 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

9
SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 Z/2698/18

TAK

679 NumerPDF 50.99/18 KS AZS AWF Kraków 2021

10
KAPAŁA Emilia 2007-07-30 Z/8217/21

TAK

714 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

11
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

2 NumerPDF 43.92 43.92/21 LKS Orzeł Kozy 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 46.06 45.94/20 SKS Kusy Kraków 2021

2
WIKAR Jagoda 2008-03-03 Z/2128/20

TAK

3 NumerPDF 50.44 50.44/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
STAŚKO Magdalena 2008-05-14 Z/3613/20

TAK

133 NumerPDF 58.46/20 UKS Lider Siercza 2021

4
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

312 NumerPDF 56.91/20 KS Victoria Trzebinia 2021

5
GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 Z/0820/21

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

6
BASTER Maja 2008-03-08 Z/0821/21

TAK

864 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

7
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

68 NumerPDF 42.18 42.18/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

8
BANASZAK Hanna 2008-11-02 Z/0925/21

TAK

314 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

9
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

338 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

10
KUŚMIERCZYK Lena 2009-08-02 Z/3682/19

TAK

42 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

11
WÓJCIK Nina 2009-08-26 Z/0822/21

TAK

829 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

12
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

13
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

310 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

14
KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 Z/5152/19

TAK

546 NumerPDF 48.08/20 MKS Tempo Kęty 2021

15
ŁUKOWICZ Lena 2009-01-23 Z/3434/18

TAK

17 NumerPDF 49.75/20 MLUKS Tarnów 2021

16
DYBCZYŃSKA Amelia 2010-06-22 Z/5529/21

TAK

22 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

17
KOŁTUN Judyta 2010-12-24 Z/9507/21

TAK

312 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

18
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

19
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

20
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

21
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF 53.57/20 UKS Lider Siercza 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJ Paulina 1993-01-29 Z/1002/11

TAK

34 NumerPDF 60.49/17 MCKiS Jaworzno 2021

2
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 59.07/15 KS AZS AWF Kraków 2021

3
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

4
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 60.95/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

5
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 62.66 61.09/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2021  ZKN 

6
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF 66.19 66.19/21 KS Victoria Trzebinia 2021

7
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

83 NumerPDF 60.97/20 KKB MOSiR Krosno 2021

8
ORMANIEC Łucja 2003-05-18 Z/3960/17

TAK

660 NumerPDF 64.13/20 KS AZS AWF Kraków 2021  OSU 

9
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

506 NumerPDF 60.84/20 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN   SKN 

10
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

24 NumerPDF 62.63/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

11
PAWŁOWSKA Iwona 2003-01-14 Z/2993/18

TAK

2 NumerPDF 62.56/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

12
GRZYB Aleksandra 2004-07-06 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 67.21 66.41/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2021

13
BYCZEK Magdalena 2005-10-02 Z/10300/21

TAK

213 NumerPDF 1:10.00 MUKS ILKUS Olkusz 2021

14
PIĄTKOWSKA Karolina 2005-01-12 Z/7690/21

TAK

261 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

15
TWOREK Inga 2005-11-29 Z/9184/21

TAK

56 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

16
KACZMARCZYK Zuzanna 2005-05-01 Z/7467/21

TAK

15 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

17
WIDERA Emilia 2005-02-15 Z/9471/21

TAK

318 NumerPDF 63.68 AZS-AWF Katowice 2021

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 Z/0823/20

TAK

590 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/21 MKS Tempo Kęty 2021

2
KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 Z/1005/20

TAK

78 NumerPDF 1:50.96/20 MLUKS Tarnów 2021

3
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

157 NumerPDF 1:51.10/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
RYBA Gabriela 2007-03-05 Z/2274/19

TAK

2 NumerPDF 1:56.25/20 MLUKS Tarnów 2021

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PLIŚ Renata 1985-02-05 Z/5075/11

TAK

352 NumerPDF 2:00.45/10 MKL Maraton Świnoujście 2021  KN   SKN 

2
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

998 NumerPDF 2:04.33/12 KS Prefbet-Sonarol 2021

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:05.68/18 KS AZS AWF Kraków 2021

4
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

61 NumerPDF 2:09.53/20 KUKS Remus Kościerzyna 2021  SKN 

5
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

317 NumerPDF 2:10.22/20 AZS-AWF Katowice 2021

6
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:03.81/20 KS AZS AWF Kraków 2021  SKN 

7
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

115 NumerPDF 2:16.86/18 Kraków Athletics Team 2021

8
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 2:05.80/20 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN   KNF   KN   SKN 

9
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

665 NumerPDF 2:18.97/20 KS AZS AWF Kraków 2021

10
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

669 NumerPDF 2:29.08/20 KS AZS AWF Kraków 2021

11
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

671 NumerPDF 2:19.30/19 KS AZS AWF Kraków 2021

12
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:08.52/19 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

13
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

28 NumerPDF 2:23.48/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

14
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

29 NumerPDF 2:16.27/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021  ZKN 

15
STRĄCZYŃSKA Gabriela 2003-10-17 Z/5266/21

TAK

14 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

16
MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 Z/5738/21

TAK

23 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

17
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

TAK

3 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/7639/21

TAK

278 NumerPDF 3:25.48 3:15.67/20 UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

2
KOŁTON Agnieszka 2007-09-07 Z/3247/20

TAK

50 NumerPDF 3:30.67 3:30.67/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

11 NumerPDF 3:13.74 3:13.74/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

4
SIKORA Alicja 2008-01-02 Z/5527/21

TAK

1 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

63 NumerPDF 5:07.77/19 KKB MOSiR Krosno 2021

2
BLICHARCZYK Weronika 2003-12-15 Z/1940/21

TAK

69 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2021

3
ZADORA Julia 2003-12-19 Z/1799/20

TAK

274 NumerPDF 6:00.62/20 UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

4
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

666 NumerPDF 5:30.38/20 KS Victoria Trzebinia 2021

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WILK Magdalena 2002-06-03 Z/2852/17

TAK

15 NumerPDF MOSM Tychy 2021

2
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

3
KOZIK Karolina 2003-04-10 Z/2138/17

TAK

98 NumerPDF 10:53.90/20 MOSM Tychy 2021

4
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

36 NumerPDF 10:22.22/20 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

5
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

6 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2021  ZKN 

6
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

154 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Antonia 2008-07-31 Z/3169/20

TAK

254 NumerPDF 2:06.32/20 UKS Lider Siercza 2021

2
BRYDNIAK Iga 2008-10-20 Z/2629/20

TAK

171 NumerPDF 1:51.07/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
SOCHA Weronika 2008-09-18 Z/1990/21

TAK

283 NumerPDF 1:55.43/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

4
TRUCHAN Milena 2008-05-12 Z/2996/20

TAK

62 NumerPDF 2:04.21/20 MLUKS Tarnów 2021

5
MACIEJOWSKA Dominika 2008-11-16 Z/0441/21

TAK

52 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
URBAŚ Sara 2008-07-29 Z/2777/19

TAK

51 NumerPDF 1:49.54 1:49.54/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

7
PODOLSKA Maria 2008-03-03 Z/2779/19

TAK

55 NumerPDF 1:47.19/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

8
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

9
SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 Z/3055/18

TAK

151 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

10
ZAJĄC Daria 2010-02-16 Z/3167/20

TAK

136 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

11
JAWORSKA Klaudia 2010-08-03 Z/7604/21

TAK

23 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

12
JAWORSKA Julia 2010-08-03 Z/7603/21

TAK

21 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

13
BOGACZ Milena 2010-04-22 Z/7601/21

TAK

20 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

506 NumerPDF 1.59/18 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN 

2
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.58 1.60/20 KS Victoria Trzebinia 2021

3
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 1.45 1.59/20 MKS Tempo Kęty 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 4.95 5.38/20 KKB MOSiR Krosno 2021  ZKN 

2
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

163 NumerPDF 5.45/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

3
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 4.61 4.85/20 KKB MOSiR Krosno 2021

4
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

891 NumerPDF 5.19/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

506 NumerPDF 5.05/19 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN 

6
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

886 NumerPDF 4.74/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 5.08/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

2
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

3
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 4.27/20 MKS Tempo Kęty 2021

4
BAWOŁ Amelia 2006-01-09 Z/9395/21

TAK

711 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

5
KRZESAK Patrycja 2007-01-04 Z/2514/19

TAK

14 NumerPDF 4.96 5.01/20 MKS Żywiec 2021

6
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

90 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

7
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

2 NumerPDF 4.79 4.79/21 LKS Orzeł Kozy 2021

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

80 NumerPDF 4.71/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

2
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

25 NumerPDF 4.22/20 MKS Żywiec 2021

3
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

41 NumerPDF 3.67/20 SKS Kusy Kraków 2021

4
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

50 NumerPDF 4.08/19 SKS Kusy Kraków 2021

5
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

312 NumerPDF 4.19/20 KS Victoria Trzebinia 2021

6
PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 Z/3997/20

TAK

292 NumerPDF 4.06/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

7
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

338 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

8
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF 4.29/20 SKS Kusy Kraków 2021

9
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

574 NumerPDF 4.94/20 MKS Tempo Kęty 2021

10
KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 Z/5153/19

TAK

586 NumerPDF 4.10/19 MKS Tempo Kęty 2021

11
BANASZAK Hanna 2008-11-02 Z/0925/21

TAK

314 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

12
ŚWIERGAŁA Zuzanna 2008-06-09 Z/9372/21

TAK

594 NumerPDF 3.90/20 MKS Tempo Kęty 2021

13
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

14
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 4.68/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

15
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

16
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF 4.48/20 SKS Kusy Kraków 2021

17
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

310 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

18
KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 Z/5152/19

TAK

546 NumerPDF 4.27/20 MKS Tempo Kęty 2021

19
KOŁTUN Judyta 2010-12-24 Z/9507/21

TAK

312 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

20
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

21
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

22
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

282 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

2
KLIMOWSKA Anna 2003-06-23 Z/2403/20

TAK

66 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF 5.94/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

2
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

350 NumerPDF 13.93 14.60/20 WKS Wawel Kraków 2021  KNF   WCSS   SKN   OSU 

3
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF 7.49/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

348 NumerPDF 9.72/20 WKS Wawel Kraków 2021

5
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 9.30 9.32/20 KS Victoria Trzebinia 2021

6
STECZEK Julia 2007-07-02 Z/8223/21

TAK

716 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

7
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

8
SALWA Zuzanna 2008-02-03 Z/8015/21

TAK

183 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 Z/3737/16

TAK

351 NumerPDF 34.89 34.89/21 WKS Wawel Kraków 2021

2
SROKA Natalia 2001-10-26 Z/1209/16

TAK

350 NumerPDF 30.97 32.40/19 WKS Wawel Kraków 2021

3
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

282 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

4
WÓJCIK Weronika 2002-03-23 Z/1284/21

TAK

847 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
KLIMOWSKA Anna 2003-06-23 Z/2403/20

TAK

66 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

6
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

12 NumerPDF 32.09/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF 14.62/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

2
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF 24.00/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
KWOKA Martyna 2005-10-12 Z/0377/20

TAK

347 NumerPDF 30.28 30.28/21 WKS Wawel Kraków 2021

4
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

352 NumerPDF 31.84 32.05/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

5
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

344 NumerPDF 38.85 38.85/21 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   OSU 

6
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

348 NumerPDF 37.44 38.43/20 WKS Wawel Kraków 2021

7
ANNONI Fabiana 2007-10-17 Z/2575/18

TAK

563 NumerPDF 29.89 29.89/21 MKS Tempo Kęty 2021

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

347 NumerPDF 10.42/20 WKS Wawel Kraków 2021  SKN 

2
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

662 NumerPDF 11.09 11.09/21 KS AZS AWF Kraków 2021

3
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

23 NumerPDF 11.21/18 KS AZS AWF Kraków 2021

4
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

673 NumerPDF 10.97/17 KS AZS AWF Kraków 2021

5
DYDUŁA Michał 2000-07-06 Z/4576/18

TAK

840 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

6
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

800 NumerPDF 11.73/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

7
KWAŚNY Błażej 2001-05-10 Z/2360/17

TAK

282 NumerPDF 11.19 11.19/19 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

8
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 10.66 10.51/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

9
KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 Z/2982/16

TAK

801 NumerPDF 11.68/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

10
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

349 NumerPDF 11.28/18 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   WCSS 

11
LENART Tymoteusz 2002-03-27 Z/0242/16

TAK

808 NumerPDF 11.87 11.87/21 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

12
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

287 NumerPDF 11.56/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

13
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 11.56/20 AZS-AWF Katowice 2021

14
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 11.59 11.59/21 KS Victoria Trzebinia 2021

15
WITOS Mikołaj 2004-06-06 Z/4249/17

TAK

51 NumerPDF 11.79 11.79/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

16
WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 Z/4251/17

TAK

95 NumerPDF 11.61 11.54/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

17
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 13.31/20 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

18
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

TAK

10 NumerPDF 13.06/17 UKS Gminy Brzeszcze 2021

19
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

290 NumerPDF 10.63 10.63/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

20
KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 Z/3245/20

TAK

86 NumerPDF 12.08 12.08/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

21
DWORSZCZAK Marcin 2005-10-02 Z/10550/21

TAK

263 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

22
DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 Z/3505/20

TAK

671 NumerPDF 13.55/20 KS AZS AWF Kraków 2021

23
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF 12.55/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

24
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

918 NumerPDF 12.26 12.26/21 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

10 NumerPDF 12.30 12.30/21 MKS Żywiec 2021

2
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

809 NumerPDF 12.29/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

3
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 13.74/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

4
KORCZYK Dawid 2006-07-07 Z/4889/19

TAK

66 NumerPDF 13.21/20 UKS Sokół Zator 2021

5
SIWIŁO Jakub 2006-08-10 Z/2116/20

TAK

8 NumerPDF 12.39 12.39/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
MADRAK Marcin 2006-12-25 Z/2984/18

TAK

7 NumerPDF 11.57 11.57/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

7
GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15 Z/4887/19

TAK

352 NumerPDF 15.23/19 UKS Sokół Zator 2021

8
PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 Z/3996/20

TAK

293 NumerPDF 14.37 14.37/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

9
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

166 NumerPDF 13.07/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

10
TRĄBKA Borys 2007-01-10 Z/3343/20

TAK

678 NumerPDF 12.51 12.51/21 KS AZS AWF Kraków 2021

11
KUTA Mateusz 2007-01-21 Z/2995/20

TAK

64 NumerPDF 13.15 13.15/21 MLUKS Tarnów 2021

12
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 12.95 12.95/21 MKS Tempo Kęty 2021

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27 Z/2002/21

TAK

222 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

2
ANUS Maksymilian 2008-04-04 Z/2129/20

TAK

6 NumerPDF 13.19 13.19/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
TUTAJ Filip 2008-05-17 Z/10911/21

TAK

11 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

4
GUZIK Rafał 2008-01-16 Z/3956/20

TAK

283 NumerPDF 14.63 14.63/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

5
CICHY Tymoteusz 2008-02-14 Z/3998/20

TAK

281 NumerPDF 14.39 14.39/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

6
ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 Z/3984/20

TAK

278 NumerPDF 13.75 13.75/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

7
MAZUR Jakub 2008-06-22 Z/2001/21

TAK

217 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

8
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 Z/3518/20

TAK

30 NumerPDF 13.98/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

9
OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 Z/2622/19

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

10
KOŁTUN Cyprian 2009-07-04 Z/9508/21

TAK

321 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

11
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

323 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

12
KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 Z/3958/20

TAK

282 NumerPDF 15.05 15.05/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBALA Kamil 1999-01-04 Z/4801/15

TAK

23 NumerPDF 22.70/18 KS AZS AWF Kraków 2021

2
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

673 NumerPDF 22.39/18 KS AZS AWF Kraków 2021

3
KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 Z/2982/16

TAK

801 NumerPDF 23.89/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

4
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 21.42 21.42/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

5
GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 Z/1300/19

TAK

15 NumerPDF 26.02/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

6
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 23.32/20 AZS-AWF Katowice 2021

7
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 23.54/20 KS Victoria Trzebinia 2021

8
BIZOŃ Artur 2004-11-10 Z/2206/20

TAK

271 NumerPDF MOSM Tychy 2021

9
WITOS Mikołaj 2004-06-06 Z/4249/17

TAK

51 NumerPDF 23.84 23.84/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

10
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

290 NumerPDF 21.83 21.83/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

11
DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 Z/3505/20

TAK

671 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

12
ZAHORA Karol 2005-10-26 Z/9180/21

TAK

52 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

13
DWORSZCZAK Marcin 2005-10-02 Z/10550/21

TAK

263 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

14
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

15
KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 Z/3245/20

TAK

86 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

16
TRĄBKA Borys 2007-01-10 Z/3343/20

TAK

678 NumerPDF 26.85/20 KS AZS AWF Kraków 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 45.29 45.29/21 KS Victoria Trzebinia 2021

2
ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 Z/2127/20

TAK

43 NumerPDF 39.55 39.55/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

809 NumerPDF 41.08/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

4
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 43.28/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
MADRAK Marcin 2006-12-25 Z/2984/18

TAK

7 NumerPDF 40.75/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

166 NumerPDF 43.66/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

7
LACH Bartosz 2007-08-11 Z/10996/21

TAK

1 NumerPDF UKS Gminy Brzeszcze 2021

8
PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 Z/3996/20

TAK

293 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZIK Rafał 2008-01-16 Z/3956/20

TAK

283 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

2
BURY Tomasz 2008-02-15 Z/4036/20

TAK

51 NumerPDF 45.17 45.17/21 MKS Żywiec 2021

3
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 Z/3518/20

TAK

30 NumerPDF 45.89/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

4
KISIAŁA Maciej 2008-01-24 Z/5528/21

TAK

13 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

5
MAJ Emil 2008-08-04 Z/4448/18

TAK

18 NumerPDF 45.96/20 MLUKS Tarnów 2021

6
OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 Z/2622/19

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

7
KOŁTUN Cyprian 2009-07-04 Z/9508/21

TAK

321 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

8
GRACJASZ Igor 2009-01-21 Z/8559/21

TAK

742 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

9
SMYRAK Karol 2009-06-24 Z/8222/21

TAK

731 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

10
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

323 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

11
HURKAŁA Jan 2009-01-28 Z/11345/21

TAK

40 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

12
MIETŁA Szymon 2009-02-18 Z/1943/19

TAK

56 NumerPDF 52.83/19 MLUKS Tarnów 2021

13
ŚLIWA Bartłomiej 2010-07-02 Z/8125/21

TAK

48 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

14
HURKAŁA Michał 2012-07-05 Z/11344/21

TAK

50 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

676 NumerPDF 51.18/16 KS AZS AWF Kraków 2021

2
DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Z/5012/15

TAK

115 NumerPDF 52.17/18 Kraków Athletics Team 2021

3
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

663 NumerPDF 49.19/20 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

4
DYDUŁA Michał 2000-07-06 Z/4576/18

TAK

840 NumerPDF 57.17/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

800 NumerPDF 51.92/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

6
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

133 NumerPDF 52.00/19 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

7
GORCZYCA Jakub 2002-03-31 Z/3868/16

TAK

32 NumerPDF 52.54/18 UKS Polfin Oświęcim 2021

8
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

287 NumerPDF 49.00/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

9
CHORĄŻY Maciej 2004-05-17 Z/2309/20

TAK

46 NumerPDF 55.79/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

10
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

917 NumerPDF 51.09/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

11
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

668 NumerPDF 55.23/20 KS AZS AWF Kraków 2021

12
WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 Z/2215/18

TAK

8 NumerPDF 53.98 53.81/20 UKS Żaczek Połaniec 2021

13
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

124 NumerPDF 54.23/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

14
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

20 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Z/2444/20

TAK

112 NumerPDF 1:41.69/20 Kraków Athletics Team 2021

2
GRABARZ Hubert 2007-01-22 Z/2628/20

TAK

182 NumerPDF 1:44.16/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
TAŁAJ Kuba 2007-11-08 Z/0503/21

TAK

4 NumerPDF 1:39.95 1:39.95/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

120 NumerPDF 1:49.87/17 Kraków Athletics Team 2021

2
RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 Z/4054/18

TAK

248 NumerPDF 1:59.46/17 UKS Filipides Teresin 2021

3
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

676 NumerPDF 1:51.55/20 KS AZS AWF Kraków 2021

4
NOWAK Oskar 1996-08-12 Z/0345/13

TAK

48 NumerPDF 2:00.69/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

5
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

676 NumerPDF 1:56.51/20 KS AZS AWF Kraków 2021

6
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

3 NumerPDF 1:52.72/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

7
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

27 NumerPDF 1:52.54/19 CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN 

8
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

665 NumerPDF 1:50.44/17 KS AZS AWF Kraków 2021

9
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

672 NumerPDF 1:53.62/20 KS AZS AWF Kraków 2021

10
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

671 NumerPDF 1:59.14/18 KS AZS AWF Kraków 2021

11
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

129 NumerPDF 1:54.11/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

12
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

119 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

13
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

116 NumerPDF 1:55.09/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

14
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

12 NumerPDF 2:01.85/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

15
SZCZYGIEŁ Kacper 2004-05-31 Z/5267/21

TAK

28 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2021

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WICHROWSKI Leon 2006-05-19 Z/2009/21

TAK

288 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

2
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 Z/2221/18

TAK

5 NumerPDF 3:08.15 3:08.15/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

3
BĄK Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

6 NumerPDF 3:06.80 3:06.80/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

4
SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 Z/3427/19

TAK

671 NumerPDF 3:01.76 2:58.61/20 KS AZS AWF Kraków 2021

5
DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 Z/1181/19

TAK

764 NumerPDF 3:02.57/20 GKS Piast Gliwice 2021

6
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3407/20

TAK

60 NumerPDF 3:09.23 3:09.23/21 MLUKS Tarnów 2021

7
URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 Z/2126/20

TAK

28 NumerPDF 2:57.29 2:57.29/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻMUDA Sebastian 1982-10-10 Z/7296/21

TAK

756 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
WRONA Daniel 1992-04-17 Z/8996/21

TAK

321 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

3
PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 Z/1771/12

TAK

754 NumerPDF 4:24.09/15 SKL Sucha Beskidzka 2021

4
BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Z/1967/20

TAK

31 NumerPDF 4:25.29/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2021

5
ŚWIDER Maciej 2002-11-22 Z/7691/21

TAK

270 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

6
PETRYLA Maciej 2004-02-17 Z/1798/20

TAK

265 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

7
WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 Z/1810/18

TAK

71 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

8
TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 Z/5690/18

TAK

280 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

9
BYDŁOŃ Dawid 2005-01-08 Z/2347/20

TAK

36 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Z/2895/20

TAK

101 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

2
TRESKA Piotr 1986-12-01 Z/6868/21

TAK

36 NumerPDF SPLA Tychy 2021

3
SOKOŁOWSKI Karol 1987-04-05 Z/7069/21

TAK

35 NumerPDF SPLA Tychy 2021

4
ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 Z/1782/18

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

5
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

119 NumerPDF 9:31.61/20 Kraków Athletics Team 2021

6
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

280 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021  ZKN 

7
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

27 NumerPDF 9:15.02/20 MLUKS Tarnów 2021

8
BIZOŃ Karol 2002-03-15 Z/2212/19

TAK

130 NumerPDF 9:34.41/19 MKS-MOS Katowice 2021

9
SZROMBA Szymon 2004-05-08 Z/3432/18

TAK

5 NumerPDF 9:56.04/20 UKS Gminy Brzeszcze 2021

10
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

25 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

 
1000 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHACZ Sebastian 2008-12-07 Z/9382/21

TAK

264 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

2
NOWAK Igor 2008-06-25 Z/3248/20

TAK

27 NumerPDF 3:44.76 3:36.49/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
TALIK Piotr 2008-10-09 Z/3250/20

TAK

19 NumerPDF 3:19.58 3:19.58/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

4
KOKOSZKA Filip 2009-10-21 Z/8014/21

TAK

168 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

5
ZAJĄC Samuel 2009-05-12 Z/9390/21

TAK

272 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 1.85 1.88/20 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

2
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

TAK

10 NumerPDF 1.74/19 UKS Gminy Brzeszcze 2021

3
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

918 NumerPDF 1.75 1.85/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

662 NumerPDF 7.09/15 KS AZS AWF Kraków 2021

2
WRÓBEL Marcin 1999-03-23 Z/2987/15

TAK

267 NumerPDF 6.19/19 UKS Gminy Brzeszcze 2021

3
DOMALIK Łukasz 2002-04-22 Z/2487/19

TAK

50 NumerPDF 5.91/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

4
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

349 NumerPDF 6.73/20 WKS Wawel Kraków 2021  ZKN   WCSS 

5
LENART Tymoteusz 2002-03-27 Z/0242/16

TAK

808 NumerPDF 6.35 6.35/21 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

6
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 Z/1796/20

TAK

272 NumerPDF 6.44 6.56/20 UKS Romer Rabka-Zdrój 2021  ZKN 

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 5.31 5.31/21 KS Victoria Trzebinia 2021

2
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 5.05 5.05/21 KS Victoria Trzebinia 2021

3
KORCZYK Dawid 2006-07-07 Z/4889/19

TAK

66 NumerPDF 5.10/20 UKS Sokół Zator 2021

4
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 Z/4169/18

TAK

16 NumerPDF 5.89 6.29/20 MKS Żywiec 2021

5
SIWIŁO Jakub 2006-08-10 Z/2116/20

TAK

8 NumerPDF 5.66 5.66/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
RAŚ Stanisław 2006-06-17 Z/5151/19

TAK

677 NumerPDF 5.58/20 KS AZS AWF Kraków 2021

7
GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15 Z/4887/19

TAK

352 NumerPDF UKS Sokół Zator 2021

8
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 5.28 5.31/20 MKS Tempo Kęty 2021

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 Z/3984/20

TAK

278 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

2
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27 Z/2002/21

TAK

222 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

3
MAZUR Jakub 2008-06-22 Z/2001/21

TAK

217 NumerPDF 4.88/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

4
CICHY Tymoteusz 2008-02-14 Z/3998/20

TAK

281 NumerPDF 4.01/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

5
OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 Z/2622/19

TAK

321 NumerPDF 3.00/19 KS Victoria Trzebinia 2021

6
KOŁTUN Cyprian 2009-07-04 Z/9508/21

TAK

321 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

7
GRACJASZ Igor 2009-01-21 Z/8559/21

TAK

742 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

8
SMYRAK Karol 2009-06-24 Z/8222/21

TAK

731 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

9
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

323 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

10
KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 Z/3958/20

TAK

282 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁYŹNIAK Maksymilian 2003-08-23 Z/9181/21

TAK

74 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
SIĘKA Łukasz, jan 2003-07-19 Z/9183/21

TAK

71 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF 13.23/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021  ZKN 

2
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF 10.98/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 Z/2004/21

TAK

245 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

4
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 11.11 11.11/21 KS Victoria Trzebinia 2021

5
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

6
KORCZAK KAROL 2006-03-10 Z/2007/21

TAK

294 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSIAK Jakub 2000-02-23 Z/0497/17

TAK

349 NumerPDF 54.62 54.62/21 WKS Wawel Kraków 2021

2
GOŁYŹNIAK Maksymilian 2003-08-23 Z/9181/21

TAK

74 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

40 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

2
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

58 NumerPDF 37.22/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

3
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021  ZKN 

4
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LAMPA Jerzy 2007-01-12 Z/3520/20

TAK

56 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021