Internetowe zgłoszenia do imprezy: NCDC Cup - Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny
SZCZECIN, 15.06.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUREK Olga 2009-04-05 Z/4327/19

TAK

165 NumerPDF 10.64 10.64/19 MKS Kusy Szczecin 2019

2
DRICZIŃSKA Natalia 2010-05-25 Z/3416/19

TAK

33 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEBIEKO Lena 2006-09-10 Z/4427/19

TAK

21 NumerPDF 8.92 8.92/19 MKL Szczecin 2019

2
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

777 NumerPDF 9.01 9.01/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 12.04 12.04/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

357 NumerPDF 14.65/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF 13.74 13.74/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
RYBAK Agata 2005-08-31 Z/1100/19

TAK

356 NumerPDF 14.70 14.70/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
RÓŻAŃSKA Wiktoria 2005-12-24 Z/1101/19

TAK

357 NumerPDF 14.33 14.33/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

301 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

7
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.69 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 13.36 13.03/18 KL Iskra Białogard 2019

9
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.24 15.02/18 KL Iskra Białogard 2019

10
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

717 NumerPDF 13.33 13.33/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

11
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.45 12.45/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

12
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 13.42 13.42/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

13
PUCHAŁA Julia 2002-02-28 Z/4280/19

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

14
BUCZYŃSKA Oliwia 2005-03-27 Z/4428/19

TAK

63 NumerPDF 14.50 14.50/19 MKL Szczecin 2019

15
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

84 NumerPDF 13.74 13.57/18 MKL Szczecin 2019

16
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

58 NumerPDF 12.81/17 MKL Szczecin 2019

17
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

79 NumerPDF 12.80 12.79/18 MKL Szczecin 2019

18
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 12.38 12.24/15 MKL Szczecin 2019

19
CHODYNIECKA Natalia 2005-07-15 Z/1690/19

TAK

222 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKS Kusy Szczecin 2019

20
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 Z/5022/18

TAK

31 NumerPDF 13.12 13.12/19 MKS Kusy Szczecin 2019

21
ADAMSKA Marta 2004-01-08 Z/2593/18

TAK

62 NumerPDF 13.16/18 MKS Kusy Szczecin 2019

22
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/2286/18

TAK

155 NumerPDF 13.75 13.22/18 MKS Olimp Łobez 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

301 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

357 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 24.56 24.56/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
RYBAK Agata 2005-08-31 Z/1100/19

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
RÓŻAŃSKA Wiktoria 2005-12-24 Z/1101/19

TAK

357 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

7
ZAMBRANO OJEDA Gabriela 2002-11-04 Z/4829/18

TAK

356 NumerPDF 28.81/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

8
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 27.24 26.96/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

9
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 26.07 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 27.65 27.01/18 KL Iskra Białogard 2019

11
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 32.21 31.50/18 KL Iskra Białogard 2019

12
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

75 NumerPDF 27.83/18 MKL Szczecin 2019

13
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 24.97 24.97/19 MKL Szczecin 2019

14
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 29.00 28.20/15 UKL Ósemka Police 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

707 NumerPDF 45.62 45.35/18 MKP Myślibórz 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAMBRANO OJEDA Gabriela 2002-11-04 Z/4829/18

TAK

356 NumerPDF 64.44 64.44/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.16 59.16/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

3
MERESIŃSKA Hanna 2003-02-09 Z/0685/17

TAK

31 NumerPDF 61.33 61.33/19 MKL Szczecin 2019

4
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

490 NumerPDF 57.43/13 MKL Szczecin 2019

5
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 59.97 59.97/19 MKS Olimp Łobez 2019

6
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 62.13 62.13/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

7
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 62.53 62.53/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAMBRANO OJEDA Susana 2004-05-08 Z/4023/18

TAK

311 NumerPDF 1:53.50 1:53.50/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
DUK Malwina 2004-12-09 Z/4021/18

TAK

310 NumerPDF 1:50.54 1:50.54/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF 2:02.95 2:02.95/19 MKS Hermes Gryfino 2019

4
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF 1:53.50 1:53.26/18 MKS Hermes Gryfino 2019

5
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 1:56.81/18 MKS Hermes Gryfino 2019

6
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF 1:48.78 1:48.78/19 MKS Hermes Gryfino 2019

7
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF 2:08.44 2:08.44/19 MKS Hermes Gryfino 2019

8
WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 Z/4370/18

TAK

23 NumerPDF 1:52.06 1:52.06/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 Z/5292/15

TAK

200 NumerPDF 2:28.43 2:22.27/17 KL Iskra Białogard 2019

2
OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 Z/2019/17

TAK

45 NumerPDF 2:33.64 2:33.64/19 MKL Szczecin 2019

3
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

15 NumerPDF 2:18.96 2:11.14/16 MKL Szczecin 2019

4
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF 2:24.43 2:24.43/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

5
DOMARADZKA Olga 2001-06-04 Z/5304/15

TAK

148 NumerPDF 2:26.82 2:26.82/19 RAZ Szczecin 2019

6
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

TAK

961 NumerPDF 2:22.28 2:22.28/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 4:32.38 4:32.38/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 4:43.47 4:43.47/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

45 NumerPDF 4:35.00 4:35.00/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

31 NumerPDF 4:31.08 4:31.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 4:28.32 4:28.32/19 KS Hanza Goleniów 2019

6
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 4:52.93 4:41.20/17 KS Hanza Goleniów 2019

7
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 4:31.94 4:31.94/19 LKS Fenix Słupsk 2019

8
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 5:00.48 5:00.48/19 LLKS Osowa Sień 2019

9
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 4:57.87 4:57.87/19 MKL Szczecin 2019

10
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 4:25.46 4:25.46/19 MKL Szczecin 2019

11
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

12
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

13
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

14
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

151 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2019

15
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 4:42.67 4:42.67/19 SKLA Sopot 2019

16
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 4:50.00 4:50.00/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 10:29.66 10:29.66/19 LLKS Osowa Sień 2019

2
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF 11:51.95 11:51.95/19 LLKS Osowa Sień 2019

 
600 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZONDELMAJER Maja 2008-01-02 Z/1703/18

TAK

712 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PERWENIS Gabriela 2006-09-10 Z/4424/19

TAK

35 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
DĄBKOWSKA Martyna 2006-08-19 Z/4426/19

TAK

33 NumerPDF MKL Szczecin 2019

3
PIEKARA Milena 2007-03-29 Z/4425/19

TAK

47 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŚCIUR Agnieszka 2002-04-06 Z/0286/19

TAK

717 NumerPDF 1.45 1.45/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.70 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2019

3
LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 Z/4539/18

TAK

120 NumerPDF 1.35 1.40/18 MKS Kusy Szczecin 2019

4
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

15 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Kusy Szczecin 2019

5
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

167 NumerPDF 1.45 1.45/19 UKS OSoT Szczecin 2019

6
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 Z/3354/17

TAK

33 NumerPDF 1.40 1.40/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

360 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

TAK

50 NumerPDF 2.50 2.50/19 MKS Kusy Szczecin 2019

3
FRANCZAK Natalia 2004-08-03 Z/2598/18

TAK

31 NumerPDF 2.30 2.30/19 MKS Kusy Szczecin 2019

4
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 Z/3354/17

TAK

33 NumerPDF 2.70 2.70/19 UKS OSoT Szczecin 2019

5
BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 Z/3322/16

TAK

111 NumerPDF 2.70 2.70/19 UKS OSoT Szczecin 2019

6
FERKOWSKA Matylda 2003-06-29 Z/5004/18

TAK

170 NumerPDF 2.70 2.70/19 UKS OSoT Szczecin 2019

7
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

167 NumerPDF 2.60 2.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 5.00 5.00/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 5.92 5.92/19 AZS-AWF Gorzów 2019

3
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF 5.31/18 AZS-AWF Gorzów 2019

4
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 5.12 5.18/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

5
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 4.88 5.12/18 KL Iskra Białogard 2019

6
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 4.68 4.68/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

7
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

TAK

714 NumerPDF 3.93 4.06/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

8
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

TAK

50 NumerPDF 4.62/18 MKS Kusy Szczecin 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF 10.84 10.84/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

3
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 12.59/18 MKS Hermes Gryfino 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUREK Olga 2009-04-05 Z/4327/19

TAK

165 NumerPDF 3.28 3.28/19 MKS Kusy Szczecin 2019

2
DRICZIŃSKA Natalia 2010-05-25 Z/3416/19

TAK

33 NumerPDF 2.59/18 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEBIEKO Lena 2006-09-10 Z/4427/19

TAK

21 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
DĄBKOWSKA Martyna 2006-08-19 Z/4426/19

TAK

33 NumerPDF 3.93 3.93/19 MKL Szczecin 2019

3
PIEKARA Milena 2007-03-29 Z/4425/19

TAK

47 NumerPDF 3.54 3.54/19 MKL Szczecin 2019

4
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

777 NumerPDF 4.11 4.11/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBERA Dorota 2001-06-18 Z/2201/18

TAK

29 NumerPDF 9.03 9.03/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

TAK

714 NumerPDF 8.44 8.59/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

8 NumerPDF 9.97 9.97/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 10.53 10.53/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

4
KAWA Aleksandra 2002-02-25 Z/2676/19

TAK

23 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

5
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 11.66 11.66/19 LKS Lubusz Słubice 2019

6
KAMELA Weronika 2005-07-06 Z/5716/18

TAK

98 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

7
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 12.50 12.50/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
WARKOWSKA Aleksandra 2004-03-20 Z/2657/19

TAK

61 NumerPDF 6.40 6.40/19 MKS Hermes Gryfino 2019

9
BUBEL Magdalena 2005-12-21 Z/2658/19

TAK

63 NumerPDF 7.93 7.93/19 MKS Hermes Gryfino 2019

10
KALINOWSKA Małgorzata 2004-07-23 Z/2656/19

TAK

62 NumerPDF 9.31 9.31/19 MKS Hermes Gryfino 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

8 NumerPDF 27.05 27.05/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 42.06 42.06/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 38.10 38.10/19 LKS Lubusz Słubice 2019

4
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 33.75 33.75/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 46.65 46.65/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMELA Weronika 2005-07-06 Z/5716/18

TAK

98 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

2
MARCZEWSKA Wiktoria 2005-11-23 Z/4534/19

TAK

94 NumerPDF 33.90 33.90/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

3
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF 49.11 49.11/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

873 NumerPDF 47.25 49.20/18 AZS-AWF Gorzów 2019

2
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 39.24 40.50/17 MKL Szczecin 2019

3
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 48.37 48.37/19 ULKS Tychowo 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 21.42 23.23/18 KL Iskra Białogard 2019

2
KAWA Aleksandra 2002-02-25 Z/2676/19

TAK

23 NumerPDF 27.67 27.67/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
KLIMECKA Kamila 2004-02-23 Z/5026/18

TAK

90 NumerPDF 21.90 21.90/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

4
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 33.03 33.03/19 MKL Szczecin 2019

5
POSZYTEK Olga 2004-03-27 Z/2254/18

TAK

150 NumerPDF 32.60 32.60/19 MKS Olimp Łobez 2019

6
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 30.78 30.78/19 MKS Olimp Łobez 2019

 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF 14.55 14.55/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

10 NumerPDF 9.79 9.79/19 MKS Kusy Szczecin 2019

2
JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 Z/3417/19

TAK

21 NumerPDF 11.32 11.32/19 UKS OSoT Szczecin 2019

3
BIS Nikodem 2011-02-17 Z/3415/19

TAK

30 NumerPDF 11.16 11.16/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 11.15 11.15/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
BROJANOWSKI Kacper 2002-06-29 Z/4247/19

TAK

360 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 12.61 12.61/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

4
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 11.24 11.24/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

5
ELIASZ Piotr 2002-01-14 Z/3405/17

TAK

720 NumerPDF 12.30 12.11/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

6
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.15 11.15/19 LKS Lubusz Słubice 2019

7
SUDA Orian 2005-10-05 Z/2384/19

TAK

111 NumerPDF 12.76 12.76/19 LLKS Osowa Sień 2019

8
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 11.52 11.52/19 MKL Szczecin 2019

9
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 11.41 11.32/18 MKL Szczecin 2019

10
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

77 NumerPDF 11.43 11.43/19 MKL Szczecin 2019

11
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

86 NumerPDF 11.64 11.64/19 MKL Szczecin 2019

12
SZCZEPANIAK Mateusz 2004-02-13 Z/5702/18

TAK

37 NumerPDF 12.88 12.88/19 MKL Szczecin 2019

13
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

60 NumerPDF 11.09 11.09/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
NICPOŃ Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

49 NumerPDF 11.03 11.03/19 MKL Szczecin 2019

15
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

72 NumerPDF 11.61 11.36/18 MKL Szczecin 2019

16
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

74 NumerPDF 11.07 11.07/19 MKL Szczecin 2019

17
BRONIAREK Krystian 2004-05-13 Z/2605/18

TAK

954 NumerPDF 12.52 12.52/19 MKS Kusy Szczecin 2019

18
WÓJCIK Filip 2004-02-12 Z/3711/18

TAK

56 NumerPDF 12.42 12.29/18 MKS Kusy Szczecin 2019

19
ZAWLIK Jakub 2004-11-25 Z/4147/18

TAK

81 NumerPDF 11.92 11.92/19 MKS Kusy Szczecin 2019

20
PIETRAS Mateusz 2004-06-13 Z/2595/18

TAK

75 NumerPDF 12.03 12.03/19 MKS Kusy Szczecin 2019

21
LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 Z/1141/19

TAK

47 NumerPDF 12.89 12.89/19 MKS Kusy Szczecin 2019

22
OLSZEWSKI Jakub 2002-05-05 Z/3341/17

TAK

103 NumerPDF 11.74 11.74/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

23
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

TAK

72 NumerPDF 12.10 11.97/18 UKL Ósemka Police 2019

24
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

112 NumerPDF 14.30/17 UKL Ósemka Police 2019

25
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

308 NumerPDF 13.23 12.55/18 UKL Ósemka Police 2019

26
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF 11.93 11.93/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

27
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 11.88 11.88/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

28
GNYWKOWIEC Michał 2000-03-23 Z/0550/17

TAK

959 NumerPDF 11.60 11.60/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 23.05 23.05/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 21.51 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 27.53/17 LLKS Osowa Sień 2019

4
NICPOŃ Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

49 NumerPDF 23.31 22.55/15 MKL Szczecin 2019

5
PIETRAS Mateusz 2004-06-13 Z/2595/18

TAK

75 NumerPDF 25.14/18 MKS Kusy Szczecin 2019

6
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

308 NumerPDF 25.66/18 UKL Ósemka Police 2019

7
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

TAK

72 NumerPDF 24.50/18 UKL Ósemka Police 2019

8
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

112 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

9
GNYWKOWIEC Michał 2000-03-23 Z/0550/17

TAK

959 NumerPDF 23.72 23.63/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENDEL Mateusz 2005-11-14 Z/1666/19

TAK

353 NumerPDF 49.72/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
MASZCZYK Marcel 2004-07-13 Z/5705/18

TAK

30 NumerPDF MKL Szczecin 2019

3
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 41.83/18 MKS Hermes Gryfino 2019

4
BAWELSKI Kamil 2005-04-29 Z/1171/19

TAK

23 NumerPDF 46.96 46.96/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

367 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

358 NumerPDF 52.01 51.77/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

350 NumerPDF 55.51 55.51/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

1 NumerPDF 51.66 51.66/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

365 NumerPDF 52.48 52.48/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

868 NumerPDF 51.13 51.01/18 AZS-AWF Gorzów 2019

7
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

4 NumerPDF 52.20/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 52.44 52.44/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

9
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 51.06 51.06/19 KL Iskra Białogard 2019

10
WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

724 NumerPDF 51.59 51.59/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

11
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

92 NumerPDF 46.15/13 MKL Szczecin 2019

12
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

66 NumerPDF 49.88 49.88/19 MKL Szczecin 2019

13
ZEMBIK Jan 2000-01-22 Z/0853/15

TAK

63 NumerPDF 55.68/17 MKS Hermes Gryfino 2019

14
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 53.56 53.56/19 MKS Hermes Gryfino 2019

15
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 55.42 55.42/19 MKS Hermes Gryfino 2019

16
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

102 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2019

17
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

666 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

18
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF 53.38 53.38/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

19
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 57.58/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

20
MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 Z/4043/19

TAK

971 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASZCZYK Wiktor 2006-10-23 Z/4429/19

TAK

36 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
MASZCZYK Kornel 2006-10-23 Z/5704/18

TAK

32 NumerPDF MKL Szczecin 2019

3
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

150 NumerPDF 1:50.93 1:50.93/19 MKP Myślibórz 2019

4
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

705 NumerPDF 2:01.34/17 MKP Myślibórz 2019

5
ŁOPUSZAŃSKI Marcel 2006-12-30 Z/3364/19

TAK

10 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUSZCZEWSKI Marcin 1996-10-08 Z/0787/13

TAK

356 NumerPDF 2:03.03/13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

868 NumerPDF 2:00.80/17 AZS-AWF Gorzów 2019

3
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 2:01.26 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 1:58.02 1:58.02/19 KS Hanza Goleniów 2019

5
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

704 NumerPDF 2:02.56 2:02.56/19 MKP Myślibórz 2019

6
DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 1:59.23 1:59.23/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

7
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:04.11 2:04.11/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

8
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 1:58.09 1:55.97/18 RAZ Szczecin 2019

9
RABIZA Wojciech 2002-03-26 Z/2599/16

TAK

384 NumerPDF 2:11.92 2:11.92/19 RAZ Szczecin 2019

10
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

992 NumerPDF 1:58.88 1:58.88/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

TAK

953 NumerPDF 2:00.80 1:59.25/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 Z/4430/19

TAK

70 NumerPDF 3:20.86 3:20.86/19 MKL Szczecin 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

880 NumerPDF 4:13.88/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JANOWSKI Filip 1991-06-03 Z/1235/13

TAK

43 NumerPDF 3:54.77 3:54.77/19 MKL Szczecin 2019

3
TROĆ Daniel 2000-02-24 Z/3561/15

TAK

57 NumerPDF 4:25.82/17 MKL Szczecin 2019

4
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 4:05.95 4:05.95/19 MKS Hermes Gryfino 2019

5
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 4:03.22 4:03.22/19 MKS Hermes Gryfino 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
PĘKALA Piotr 1998-02-23 Z/0976/14

TAK

47 NumerPDF 4:16.42 4:15.22/17 MLKS Agros Żary 2019

7
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 4:19.03 4:19.03/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

8
ADAMSKI Daniel 1999-07-23 Z/0436/15

TAK

280 NumerPDF 4:06.74/18 RAZ Szczecin 2019

9
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:19.75 4:19.75/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

603 NumerPDF 9:41.33 9:41.33/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 Z/2176/17

TAK

985 NumerPDF 10:17.33 10:17.33/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOPUSZAŃSKI Marcel 2006-12-30 Z/3364/19

TAK

10 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
STENCEL Maciej 2003-06-17 Z/5024/18

TAK

92 NumerPDF 1.79 1.80/18 LLKS Pomorze Stargard 2019

3
BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 Z/1765/16

TAK

50 NumerPDF 1.75 1.75/19 MKL Szczecin 2019

4
RATAJCZYK Krzysztof 1978-06-10 Z/0244/15

TAK

70 NumerPDF 1.90/17 MKS Hermes Gryfino 2019

5
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

TAK

10 NumerPDF 1.62 1.62/19 MKS Kusy Szczecin 2019

6
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 1.55 1.55/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

10 NumerPDF 3.00 3.00/19 MKS Kusy Szczecin 2019

2
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 Z/4070/19

TAK

26 NumerPDF 2.40 2.40/19 UKS OSoT Szczecin 2019

3
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

4
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/4943/18

TAK

12 NumerPDF 3.70 3.73/18 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 5.32 5.32/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

2
SUDA Orian 2005-10-05 Z/2384/19

TAK

111 NumerPDF 5.17 5.17/19 LLKS Osowa Sień 2019

3
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 5.32/18 LLKS Osowa Sień 2019

4
STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 Z/3034/19

TAK

97 NumerPDF 5.99 5.99/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

5
STELMASIK Paweł 2001-04-20 Z/3389/18

TAK

94 NumerPDF 6.30 6.30/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

6
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

TAK

93 NumerPDF 6.21 6.21/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

7
WILK Cezary 2004-01-11 Z/4453/17

TAK

99 NumerPDF 6.65 6.65/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

8
SZCZEPANIAK Mateusz 2004-02-13 Z/5702/18

TAK

37 NumerPDF 4.69 4.69/19 MKL Szczecin 2019

9
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 5.54 5.54/19 MKS Hermes Gryfino 2019

10
BRONIAREK Krystian 2004-05-13 Z/2605/18

TAK

954 NumerPDF 5.06 5.06/19 MKS Kusy Szczecin 2019

11
LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 Z/1141/19

TAK

47 NumerPDF 4.71 4.71/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 Z/3417/19

TAK

21 NumerPDF 2.76 2.76/19 UKS OSoT Szczecin 2019

2
BIS Nikodem 2011-02-17 Z/3415/19

TAK

30 NumerPDF 3.07 3.07/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 13.35 13.35/19 MKL Szczecin 2019

2
RATAJCZYK Krzysztof 1978-06-10 Z/0244/15

TAK

70 NumerPDF 13.84/15 MKS Hermes Gryfino 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

771 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

870 NumerPDF 13.37 13.37/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

30 NumerPDF 9.57 9.57/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 12.34 12.34/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
TATARYNOWICZ Maciej 2004-07-14 Z/4536/19

TAK

96 NumerPDF 8.60 8.60/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

4
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

222 NumerPDF 7.57 7.57/19 MKS Kusy Szczecin 2019

5
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 9.14 9.14/19 UKS OSoT Szczecin 2019

6
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 9.23 9.23/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

771 NumerPDF 60.61 60.61/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

62 NumerPDF 49.76 49.76/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

30 NumerPDF 34.23 34.23/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 31.72 31.72/19 UKS OSoT Szczecin 2019

3
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 27.16 27.16/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

99 NumerPDF 47.62 47.62/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

2
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF 70.21 70.21/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TATARYNOWICZ Maciej 2004-07-14 Z/4536/19

TAK

96 NumerPDF 34.55 34.55/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

2
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF 64.50 64.50/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

70 NumerPDF 56.77 56.77/19 MKL Szczecin 2019

2
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

25 NumerPDF 75.40 76.64/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 58.88 58.88/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

2
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

725 NumerPDF 44.66 46.84/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

68 NumerPDF 53.75 53.75/19 MKL Szczecin 2019

4
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

64 NumerPDF 59.77 59.77/19 MKL Szczecin 2019

 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

10 NumerPDF 22.50 22.50/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

102 NumerPDF 35.64 35.64/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 15.17 15.17/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

976 NumerPDF 14.14 14.14/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 Z/0974/17

TAK

352 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKL Szczecin 2019

3
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

60 NumerPDF 14.21 14.21/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019