Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng pamięci Ireny Szewińskiej
MIĘDZYRZECZ, 22.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 13.90 KS Energetyk Poznań 2019

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 13.80 KS Energetyk Poznań 2019

3
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 13.43 13.43/19 KS Energetyk Poznań 2019

4
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF 14.10 KS Energetyk Poznań 2019

5
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 12.33 12.07/17 KS Gwardia Piła 2019

6
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

143 NumerPDF 11.67/17 KS Gwardia Piła 2019

7
SZOKALSKA Nikola 2004-07-23 Z/0808/18

TAK

935 NumerPDF 14.25/18 KS Team Baryła Gorzów 2019

8
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 12.83 12.72/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

TAK

157 NumerPDF 12.64 12.49/17 OŚ AZS Poznań 2019

10
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 13.06 12.91/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 28.19 28.19/19 KS Energetyk Poznań 2019

2
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 25.13 25.13/19 KS Gwardia Piła 2019

3
SZOKALSKA Nikola 2004-07-23 Z/0808/18

TAK

935 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2019

4
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 25.82/18 OŚ AZS Poznań 2019

5
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

TAK

157 NumerPDF 25.93 25.68/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAMBRANO OJEDA Gabriela 2002-11-04 Z/4829/18

TAK

356 NumerPDF 64.44 64.44/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 62.64 62.64/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 63.97 63.97/19 KS Energetyk Poznań 2019

4
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF 65.40 KS Energetyk Poznań 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF 2:48.72 2:47.40/18 LKS Lubusz Słubice 2019

2
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 2:25.24 2:25.24/19 LLKS Osowa Sień 2019

3
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 2:16.24 2:16.24/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 4:48.82 4:42.16/18 KS Energetyk Poznań 2019

2
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF 4:54.57 4:54.57/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 Z/3372/16

TAK

975 NumerPDF 5:09.47 5:09.47/19 LKS Lubusz Słubice 2019

4
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF 5:36.57 5:36.57/19 LLKS Osowa Sień 2019

5
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 5:00.48 5:00.48/19 LLKS Osowa Sień 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

976 NumerPDF 1.66 1.66/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

977 NumerPDF 1.65 1.65/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 5.21 5.69/18 OŚ AZS Poznań 2019

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

508 NumerPDF 5.10 5.32/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 15.84 15.84/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

508 NumerPDF 15.45 14.99/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF 69.88 69.88/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUDOŁ Kacper 2003-02-15 Z/3999/17

TAK

958 NumerPDF 11.78/18 LKS Lubusz Słubice 2019

2
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 12.23 12.23/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

976 NumerPDF 11.35 11.35/19 LKS Lubusz Słubice 2019

4
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.15 11.15/19 LKS Lubusz Słubice 2019

5
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

1 NumerPDF 11.84 11.84/19 OŚ AZS Poznań 2019

6
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 Z/3374/18

TAK

148 NumerPDF 11.32 11.32/19 OŚ AZS Poznań 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

350 NumerPDF 23.94 23.94/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 23.80 KS Energetyk Poznań 2019

3
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 25.20/18 LKS Lubusz Słubice 2019

4
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 23.48/18 LKS Lubusz Słubice 2019

5
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

1 NumerPDF 24.29 24.29/19 OŚ AZS Poznań 2019

6
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 Z/3374/18

TAK

148 NumerPDF 23.14 23.14/19 OŚ AZS Poznań 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

350 NumerPDF 55.03 55.03/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 56.17 56.17/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 Z/1820/18

TAK

511 NumerPDF 57.37 57.37/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 Z/2176/17

TAK

985 NumerPDF 2:14.33 2:14.33/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 Z/0284/19

TAK

169 NumerPDF 2:02.10 2:02.10/19 OŚ AZS Poznań 2019

3
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 1:52.53 1:52.53/19 OŚ AZS Poznań 2019

4
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 1:58.54 1:58.54/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

151 NumerPDF 1:53.47/17 OŚ AZS Poznań 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF 4:26.52 4:26.52/19 KS Energetyk Poznań 2019

2
BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 Z/0284/19

TAK

169 NumerPDF 4:18.01 4:18.01/19 OŚ AZS Poznań 2019

3
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

140 NumerPDF 4:29.60 4:29.60/19 OŚ AZS Poznań 2019

4
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 4:02.25 4:02.25/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 4:05.64 4:01.24/18 OŚ AZS Poznań 2019

6
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

154 NumerPDF 4:07.52 4:04.58/18 OŚ AZS Poznań 2019

7
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 4:19.47 4:19.47/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

2
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

3
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

975 NumerPDF 1.95 1.95/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

976 NumerPDF 6.76 6.76/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna