Internetowe zgłoszenia do imprezy: Lubuska Olimpiada Młodzieży U18 i U20
SŁUBICE, 23.05.2019
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

360 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

515 NumerPDF 3.10 3.10/19 ZLKL Zielona Góra 2019

3
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 3.30 3.30/19 ZLKL Zielona Góra 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

514 NumerPDF 2.80 3.00/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

43 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 20.82/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 42.00 42.00/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 36.94 36.94/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 23.47 25.41/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

512 NumerPDF 4.20 4.20/19 ZLKL Zielona Góra 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

509 NumerPDF 3.60 3.70/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 Z/4956/18

TAK

514 NumerPDF 3.40 3.40/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

510 NumerPDF 4.00 4.03/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

24 NumerPDF 35.32 35.32/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

28 NumerPDF 41.60 41.60/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA