Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do LDK! grup IV-VIII
LDK! 2021
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGIEL Michalina 2006-03-06

55 NumerPDF 13.58 UKS Diament Godów 2021

2
MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 Z/3797/20

TAK

33 NumerPDF 13.60 LUKS Orneta 2021

3
BEREDA Weronika 2008-12-19

802 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

4
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

2020

32 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

5
HANO Emilia 2007-03-23 Z/2617/19

TAK

344 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

6
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 Z/5201/18

TAK

121 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021

7
BIELSKA Weronika 2008-10-03 Z/1817/19

2020

765 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

8
CARRETON-FETER Nerea 2008-05-19

101 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021

9
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

220 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

10
STOKŁOSA Anna 2007-01-24

12 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

11
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

TAK

27 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

12
KOZERA Zofia 2009-10-21

291 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

13
DUDZIŃSKA Wiktoria 2009-10-31 Z/0270/20

TAK

309 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

14
SOBCZAK Zofia 2008-09-13 Z/1622/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

15
BOLIK Agnieszka 2009-08-12

22 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

16
GRABOWSKI Laura 2007-08-14

102 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021

17
KOPROWSKA Wiktoria 2008-07-13

601 NumerPDF MUKS Płock 2021

18
PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 Z/3997/20

TAK

292 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

19
RYSZKA Wiktoria 2008-10-06 Z/4663/19

TAK

17 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

20
ZIĘBA Anna 2009-03-08 Z/1050/20

2020

294 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2021

21
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

777 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

22
OPŁOTNY Hanna 2009-10-15

647 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

23
PAPROCKA Jadwiga 2010-07-10 Z/1428/19

2020

270 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

24
ŚWICA Zofia 2008-12-14 Z/3378/20

TAK

7 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

25
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

TAK

26 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

26
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

246 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

27
RUSIEWICZ Nikola 2007-09-25 Z/2621/20

2020

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

28
KĘPCZYŃSKA Maja 2009-09-14

600 NumerPDF MUKS Płock 2021

29
ADAMKOWSKA Marta 2009-01-08

600 NumerPDF MUKS Płock 2021

30
BRYNIAK Antonina 2006-07-14

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

31
AUGUSTYNIAK Lena 2008-09-04 Z/0269/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

32
FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Z/5631/18

TAK

32 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

33
MACIAŚ Natalia 2008-06-08 Z/3305/20

2020

11 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

34
BIAŁKA Justyna 2009-08-28 Z/2615/19

TAK

368 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

35
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

36
SZOMBARA Julia 2009-05-20 Z/2285/20

2020

52 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

37
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

118 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

38
KNOPIK Emilia 2008-03-30 Z/3410/18

2019

25 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

39
JAROSZEK Aleksandra 2008-08-08 Z/2282/20

TAK

14 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

40
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

115 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

41
PIECH Dominika 2006-01-17

7 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

42
MUSZYŃSKA Julia 2008-08-21 Z/0270/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

43
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2020

263 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

44
BIELAWSKA Weronika 2006-04-06 Z/0402/20

2020

230 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

45
NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 Z/3265/18

2020

623 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

46
PLUTA Julia 2006-05-17 Z/0401/20

2020

232 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

47
LUBIENIECKA Gabriela 2009-08-07 Z/4261/19

2020

20 NumerPDF Orka Iława Athletics 2021

48
ZIĘBA Anna 2009-03-01

1 NumerPDF OLA Kujawsko-pomorskie - Grudziądz

49
JANKOWSKA Lena 2006-08-06 Z/2603/20

2020

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

50
SAR Wiktoria 2007-09-26

600 NumerPDF MUKS Płock 2021

51
DUDEK Martyna 2007-08-09

183 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

52
BANACKA Maja 2007-07-01

141 NumerPDF LKS Lubawa 2021

53
MATERNIK Weronika 2008-04-26 Z/4799/19

2020

75 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

54
BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 Z/1343/20

2020

110 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

55
ZAJĄC Sandra 2007-07-21 Z/0063/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

56
PAKULSKA Blanka 2009-05-03

346 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

57
NIEZGODA Iga 2009-09-09 Z/0486/20

TAK

92 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021

58
KIESZEK Zuzanna 2008-10-27 Z/3953/20

TAK

84 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021

59
PIŃKOWSKA Aleksandra 2007-08-20 Z/1525/21

TAK

12 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2021

60
LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 Z/2986/20

TAK

53 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

61
KOWALCZYK Zuzanna 2008-09-28 Z/0491/20

TAK

82 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021

62
PERDUBIŃSKA Zuzanna 2010-07-14

1 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021

63
STRASZKO Pola 2008-02-07 Z/2045/20

TAK

75 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

64
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

21 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

65
BOLECHOWSKA Zuzanna 2007-06-12

71 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2021

66
ANDRZEJEWSKA Marta 2009-08-12

105 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

67
RABIEGA Zofia 2007-02-21 Z/0446/21

TAK

872 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

68
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

69
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

2020

63 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

70
ZGORZELAK Kornelia 2006-04-07 Z/4544/18

2019

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2021

71
MIKOŁAJEWICZ Nadia 2009-01-25

345 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

72
KAMIŃSKA Marcelina 2009-11-16 Z/4413/20

2020

31 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

73
MILICZAK Weronika 2007-03-07

312 NumerPDF TL ROW Rybnik 2021

74
SOBIERAJ Emilia 2006-03-13

606 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

75
BOGOCZ Marlena 2008-02-08

540 NumerPDF TL ROW Rybnik 2021

76
URBAŃSKA Daria 2006-08-17 Z/0049/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

77
BIENIEK Marta 2006-07-11 Z/4977/18

2019

302 NumerPDF TL ROW Rybnik 2021

78
SZCZEPAŃSKA Julia 2006-02-16 Z/0045/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

79
MOLĘDA Oriana 2006-03-16 Z/5616/19

2020

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

80
MAŚLANKA Maja 2006-04-27 Z/5603/19

2020

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

81
GWIZDEK Zuzanna 2008-01-01

239 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2021

82
VINCENT Joanna 2008-11-26

7 NumerPDF MKS Zduńska Wola 2020

83
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

703 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

84
WESOŁOWSKA Maja 2008-12-22 Z/1040/20

2020

1 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2021

85
KOWIESKA Maja 2008-02-28 Z/5757/19

TAK

714 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2021

86
DRZYZGUŁA Rozalia 2007-02-05 Z/1740/20

2020

718 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

87
STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 Z/4246/20

TAK

22 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

88
PODOLSKA Matylda 2008-10-02 Z/1803/19

2020

737 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

89
SKWIOT Patrycja 2009-03-13

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

90
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

2020

11 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2021

91
RAUHUT Matylda 2008-11-12 Z/0131/21

TAK

161 NumerPDF MKL Jarocin 2021

92
KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02

1 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

93
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

40 NumerPDF MKL Toruń 2021

94
GÓRECKA Aleksandra 2007-02-21 Z/0140/21

TAK

152 NumerPDF MKL Jarocin 2021

95
WILCZYŃSKA Julia 2007-09-27

153 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

96
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

2020

23 NumerPDF MKS Żywiec 2021

97
MAŁYSZA Alicja 2007-08-29

3 NumerPDF MKL Toruń 2021

98
OZIMKIEWICZ Zofia 2008-11-04

157 NumerPDF MKL Toruń 2021

99
NOWAK Ina 2009-11-11

111 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

100
DRUSZCZ Tatiana 2008-12-09 Z/0148/21

TAK

45 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2021

101
TRUCHEL Wiktoria 2009-10-09 Z/3382/20

2020

208 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

102
SZKODA Maja 2009-03-05

5 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

103
WÓJTOWICZ Gabriela 2008-04-11 Z/0061/21

TAK

565 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

104
MAŁYSZEK Julia 2008-03-17

111 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

105
WITA Zuzanna 2009-08-11

79 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

106
WRZOSEK Julia 2007-06-10

247 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2021

107
GAMLSKA Kaja 2009-10-14 Z/0189/21

TAK

193 NumerPDF UKS Maszewiak Maszewo 2021

108
ZAWÓL Paulina 2007-06-14 Z/0054/21

TAK

564 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

109
BŁĄDEK Giorgia 2008-04-05

111 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

110
MIŚKO Kinga 2009-03-22

373 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

111
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

2020

724 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

112
POTRZEBOWSKA Maja 2007-07-17

78 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

113
WYSMUŁEK NIKOLA 2007-01-01

165 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

114
PONIEŃSKA Martyna 2007-10-28 Z/2522/20

2020

715 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

115
SCHABOWSKA Martyna 2007-03-02 Z/4044/20

2020

785 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

116
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

2020

718 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

117
GIERASIMOW Zuzanna 2006-08-13 Z/2523/20

2020

716 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

118
BUSZKA Aleksandra 2006-03-05 Z/2520/20

2020

34 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

119
KOCHALSKA Zuzanna 2009-07-10 Z/0845/21

TAK

23 NumerPDF CSiR Susz 2021

120
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

121
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

757 NumerPDF BOSiR Barcin 2021

122
BATOR Marcelina 2007-06-15 Z/0284/21

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

123
WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 Z/0545/21

TAK

78 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

124
PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-02-24 Z/0541/21

TAK

78 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

125
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

260 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

126
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

480 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

127
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

128
CHYRA Kornelia 2007-11-23 Z/0285/21

TAK

30 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

129
JEZIORSKA Marika 2007-04-19 Z/0184/20

TAK

34 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

130
GUT Wiktoria 2009-04-01

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

131
JĘDRASIK Katarzyna 2007-12-03 Z/1954/20

2020

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

132
MILEWSKA Gabriela 2008-05-09 Z/1956/20

2020

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

133
KOZIOŁ Blanka 2009-09-15

66 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2021

134
MAĆKOWIAK Weronika 2007-03-21

67 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2021

135
SAKOWICZ Alicja 2008-01-07

48 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

136
ŁUCZAK Zuzanna 2007-01-29

011 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

137
ŻWIRKO Sonia 2007-03-16 Z/0337/20

2020

789 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

138
ADISSOU Lilli 2009-10-09 Z/0275/20

TAK

325 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

139
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

2020

306 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2021

140
BARSZCZEWSKA Julia 2006-01-05 Z/0659/20

TAK

48 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

141
WAŻNY Maria 2008-09-09 Z/3874/20

2020

123 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

142
KAROL Blanka 2007-11-03 Z/0317/19

TAK

114 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

143
RODAK Elżbieta 2009-08-03 Z/0243/21

TAK

801 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

144
SKAŁECKA Aleksandra 2010-11-28

888 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

145
STOKŁOSA Oliwia 2009-05-24

59 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

146
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

2019

6 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

147
JAGIEŁO Natalia 2007-01-01

679 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

148
MATEŃKO Anna 2006-04-14 Z/4231/19

2020

122 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

149
STUDNICKA Zofia 2008-01-17 Z/4176/19

2020

124 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

150
WÓJCIK-MIRSKA Lilianna 2007-07-25

8 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

151
ORZECHOWSKA Oliwia 2009-03-13

816 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

152
WOLICKA Olga 2009-05-26 Z/0276/20

TAK

324 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

153
WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 Z/3877/19

2019

1 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

154
OLSZEWSKA Amelia 2008-09-14

807 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

155
RDUCH Oliwia 2007-10-02 Z/0241/21

TAK

811 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

156
OKUNIEWICZ Natalia 2008-01-01

817 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

157
MISZTAL Justyna 2006-08-08 Z/1150/20

TAK

240 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

158
KOTULSKA Marianna 2008-07-31 Z/1386/18

TAK

789 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

159
WIŚNIEWSKA Maja 2008-10-19 Z/4763/18

TAK

787 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

160
KACZOR Amelia 2007-02-06 Z/0197/19

TAK

17 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

161
BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 Z/3258/20

2020

10 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

162
DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 Z/2684/20

TAK

806 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

163
BORAL Marcelina 2009-09-17 Z/0244/21

TAK

818 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

164
KUREK Hanna 2008-07-25 Z/3994/20

2020

673 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

165
KOTFISZ Natalia 2008-11-17 Z/3506/20

2020

294 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

166
KOPCZYŃSKA Lidia 2008-05-03 Z/5500/19

2020

665 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

167
KACA Malwina 2010-07-22 Z/0846/21

TAK

18 NumerPDF CSiR Susz 2021

168
BŁAWICKA Julia 2007-01-19

5 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

169
BUŁAT Agata 2008-01-07 Z/4232/19

2020

664 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

170
IWANOW Alicja 2009-03-20 Z/0591/21

TAK

17 NumerPDF CSiR Susz 2021

171
TORCHAŁA Anna 2007-03-22

71 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2021

172
SĄDEL Karolina 2009-11-17

69 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2021

173
TĘŻYCKA Julia 2007-08-06

670 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

174
ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 Z/0001/19

2020

55 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

175
KUREK Alicja 2006-02-25 Z/3037/19

2020

666 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

176
RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 Z/1123/20

TAK

12 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

177
ZUBA Angelika 2008-04-04

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

178
GOŁUCH Milena 2008-09-22

3 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

179
BINDA Aleksandra 2008-01-22

1 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

180
OSTASZEWSKA Maja 2009-01-01

787 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

181
BEREDA Zuzanna 2007-02-06

152 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2021

182
WITCZAK Aleksandra 2010-01-24

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2021

183
OWCZAREK Ewa 2007-03-19 Z/4637/19

2020

898 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

184
BOLIK Anna 2010-09-05

626 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

185
SKORUPKA Maja 2007-01-01 Z/1074/20

2020

516 NumerPDF MKS Żywiec 2021

186
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

33 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2021

187
MAZURKIEWICZ Natalia 2006-06-27 Z/2297/20

2020

55 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2021

188
CZYSZCZON Daria 2006-09-21 Z/3227/18

2019

621 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

189
ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Z/4265/19

2020

25 NumerPDF Orka Iława Athletics 2021

190
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

191
PYCLIK Joanna 2006-08-16 Z/1075/20

2020

34 NumerPDF MKS Żywiec 2021

192
PRZYBYŁOWSKA Natalia 2006-11-19 Z/2672/20

TAK

292 NumerPDF PTT Delta Płock 2021

193
SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Z/2780/20

2020

15 NumerPDF Orka Iława Athletics 2021

194
ZIEMECKA Maja Nikola 2009-10-05

113 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

195
OCICKA Julia 2006-03-03 Z/2671/20

TAK

297 NumerPDF PTT Delta Płock 2021

196
KARWOWSKA Michalina 2006-07-03 Z/2877/19

TAK

295 NumerPDF PTT Delta Płock 2021

197
KOWALSKA Celina 2008-01-31

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

198
AMBROZIK Alicja 2006-06-20

108 NumerPDF GKS Start Długołęka 2021

199
BAŁTYKA Hanna 2010-09-29 Z/1597/21

TAK

13 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

200
GRUSZCZYŃSKA Urszula 2009-01-14

2 NumerPDF MKL Toruń 2021

201
TUROWSKA Alicja 2006-02-28 Z/0833/20

2020

518 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

202
KRAWCZAK Izabela 2006-08-03 Z/5012/19

TAK

31 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

203
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

36 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2021

204
RESZKA Wiktoria 2007-06-10

52 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2021

205
KORZUN Wiktoria 2007-06-11 Z/0226/21

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

206
KULESZA Patrycja 2006-05-15 Z/0605/20

TAK

104 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

207
SIDORCZUK Zofia 2007-10-25 Z/0600/21

TAK

1 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

208
METLAK Martyna 2006-06-17 Z/1178/20

TAK

17 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

209
PERKA Weronika 2009-06-14

201 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

210
PYZIK Ewa 2009-03-04 Z/4525/19

TAK

11 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

211
RACZYŃSKA Maja 2007-03-06 Z/1911/21

TAK

203 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

212
JANIAK Maja 2010-01-01

5 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2021

213
KUROWSKA Malwina 2010-01-05

8 NumerPDF PK AZS-AWFiS Gdańsk 2021

214
CICHOWSKA Laura 2007-06-13 Z/1072/20

2020

17 NumerPDF MKS Żywiec 2021

215
GRABOWSKA Julia 2008-07-23 Z/0316/21

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2021

216
BARYCKA Oliwia 2007-09-07

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2021

217
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

106 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

218
WYSOCKA Oliwia 2007-06-10 Z/0224/21

TAK

107 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

219
GUZOWSKA Liliana 2007-12-14 Z/0227/21

TAK

103 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

220
SZCZEPKOWSKA Natalia 2009-11-05

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

221
KLYSZCZ Dorota 2008-11-19

238 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

222
KLIEM Nicole 2007-12-30 Z/4302/18

2020

36 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

223
DRĄCZKOWSKA Nadia 2008-02-15 Z/0561/20

TAK

25 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

224
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

112 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

225
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

444 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

226
SŁABY Natalia 2007-01-14

867 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

227
PAWLUK Julia 2007-01-18

566 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

228
NALEJ Alicja 2007-01-01

1 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

229
FLORCZUK Malwina 2007-04-21 Z/4363/20

2020

83 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

230
SZWARC Kornelia 2009-05-18

1 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

231
WITKOWSKA Maja 2010-05-30

112 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

232
LUPKE Nikola 2009-09-09

107 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

233
ZIELIŃSKA Julia 2009-11-27

108 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

234
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

102 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

235
BEDNAREK Antonina 2008-01-08

29 NumerPDF AZS Łódź 2021

236
UFNAL Nikola 2007-09-05

1 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

237
MIELNIK Aleksandra 2008-03-04 Z/2610/20

2020

44 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2021

238
DEFRATYKA Zofia 2006-04-25 Z/0220/20

TAK

179 NumerPDF AZS Łódź 2021

239
DEFRATYKA Zuzanna 2006-04-25 Z/0221/20

TAK

1781 NumerPDF AZS Łódź 2021

240
KUBIK Julia 2007-10-01 Z/4620/19

2020

1 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

241
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

43 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

242
KOWALSKA Alicja 2006-11-02 Z/4115/19

2020

347 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021

243
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

244
WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 Z/2316/18

TAK

6 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2021

245
GRZYB Zofia 2009-01-01

111 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

246
SULEJ Julia 2007-05-22

222 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

247
MACIUSZEK Martyna 2008-05-20

4 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020

248
FIJAŁKOWSKA Magdalena 2008-04-08

116 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

249
PIRÓG Amelia 2008-05-26

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

250
SCHWARC Anika 2008-04-22 Z/1630/20

2020

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

251
DZIEDZIŃSKA Kornelia 2008-06-26

348 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

252
SENFTLEBEN Joanna 2006-01-02 Z/5033/19

2020

17 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2021

253
KAMIŃSKA Ewa Anna 2006-07-25 Z/5569/19

2020

11 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

254
KOWALCZYK Laura 2009-10-25

103 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

255
SZYKOWSKA Aleksandra 2008-07-15

109 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

256
DUDA Zuzanna 2009-07-21

115 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

257
ŻYGŁOWICZ Aleksandra 2010-03-12

718 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

258
WOŚ Kinga 2006-01-25 Z/1527/19

2020

111 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

259
BARANOWICZ Laura 2008-08-10 Z/1002/21

TAK

12 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2021

260
DEJNAKA Maria 2008-08-03 Z/2571/20

2020

47 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2021

261
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

102 NumerPDF GKS Start Długołęka 2021

262
ANTONIEWICZ Zofia 2009-09-19 Z/2174/20

TAK

555 NumerPDF RKL Kusy Rokietnica 2021

263
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0015/20

2020

553 NumerPDF RKL Kusy Rokietnica 2021

264
KUNASZKO Julia 2009-03-06

30 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

265
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

266
KŁECZEK Julia 2010-08-11

706 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

267
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

271 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

268
WOŹNIAK Martyna 2006-09-25 Z/1173/21

TAK

334 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2021

269
WYROSTKIEWICZ Nadia 2006-01-08

49 NumerPDF MLKL Płock 2021

270
KOZIOŁ Karolina 2010-02-11 Z/1427/20

TAK

708 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

271
CHLEBEK Lena 2010-04-10

701 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

272
TAUBE Kornelia 2008-07-30

883 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

273
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

2020

65 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

274
SZLACHTA Hanna 2008-09-08 Z/4330/20

TAK

868 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

275
MAZUR Marta 2008-10-15 Z/0116/21

TAK

755 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

276
PAWLIK Oliwia 2008-01-09 Z/3315/20

TAK

538 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2021

277
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

44 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2021

278
ŚWIDERCZUK Zuzanna 2007-05-29 Z/0598/21

TAK

1 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

279
JOSEPH Karina 2008-08-05

77 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

280
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

281
SOBAŃSKA Wiktoria 2008-01-11

205 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

282
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

90 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

283
DIAKUN Kateryna 2008-04-13 Z/5494/19

TAK

43 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

284
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

2020

2 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

285
SKOWROŃSKA Jadwiga 2007-08-28

4 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

286
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

287
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

97 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

288
DROZD Martyna 2006-04-08 Z/2433/20

2020

11 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2021

289
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

2020

23 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2021

290
SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 Z/1171/21

TAK

330 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2021

291
RUA Adriana 2007-05-11 Z/1309/21

TAK

33 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

292
KOZERA Zofia 2009-01-01

291 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

293
BUKŁAD Marta 2006-08-23 Z/2214/20

2020

66 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2021

294
LITWIN Zofia 2006-10-13 Z/2216/20

2020

59 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2021

295
SOBCZYK Martyna 2006-08-17 Z/0403/20

2020

233 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

296
KANARKOWSKA Julia 2006-11-21

120 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

297
BARTOSZEWICZ Julia 2007-12-19 Z/1829/20

2020

714 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

298
NOWOWIEJSKA Gabriela 2006-08-19 Z/4536/18

2020

59 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

299
SĘK Alessandra 2008-05-31 Z/1419/19

2020

277 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

300
WOJCIECHOWSKA Milena 2009-01-05 Z/1753/20

2020

273 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

301
SŁOŃSKA Julia 2008-10-20

268 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

302
KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 Z/1808/20

TAK

762 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

303
WACHURA Karolina 2006-02-23 Z/4531/18

2020

185 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

304
NOWAK Marcelina 2007-08-08 Z/0014/21

TAK

156 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

305
WÓJCICKA Maria 2006-11-21 Z/1358/20

2020

55 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

306
RYBICKA Oliwia 2006-08-11 Z/1357/20

2020

47 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

307
ŻEBROWSKA Julia 2007-12-20

192 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

308
ZAREMBA Julia 2007-12-31 Z/0766/21

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

309
KLEMM Martyna 2006-05-13 Z/3755/19

2020

133 NumerPDF MKL Jarocin 2021

310
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

2020

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

311
MAZURKIEWICZ Adrianna 2008-01-28

2 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

312
NAWROCKA Oliwia 2006-09-15 Z/5175/18

2020

121 NumerPDF MKL Jarocin 2021

313
PAROL Martyna 2009-01-22

432 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

314
PIETRUSIŃSKA Oliwia 2006-10-09 Z/2971/20

2020

897 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

315
REJMAN Julia 2007-11-17

19 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

316
NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 Z/3698/20

2020

734 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

317
PŁOSZAJ Małgorzata 2006-04-09

349 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

318
BANY Anna 2007-03-04

70 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

319
BANY Dominika 2010-03-17 Z/1120/20

TAK

16 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

320
PIOTRKOWSKA Oliwia 2006-04-21 Z/0215/18

TAK

830 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

321
DZIADEK Paulina 2008-03-02

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

322
CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27

444 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

323
GRABARZ Aleksandra 2007-09-28 Z/0761/21

TAK

43 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

324
BŁĄD Majka 2007-09-20

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

325
MUCZKE Zuzanna 2006-06-01

18 NumerPDF UKS Kresy Otwock 2021

326
WOJCIECHOWSKA Aleksandra 2008-08-20

41 NumerPDF AZS Łódź 2021

327
GRALEWICZ Zofia 2010-01-15

833 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

328
ZYGOŃ Blanka 2010-01-06 Z/1127/20

TAK

27 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

329
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

50 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

330
RUS Maja 2009-01-16

12 NumerPDF AZS Łódź 2021

331
ŻAL Gabriela 2010-09-02

111 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

332
ATACHIM Milena 2007-06-15

389 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

333
ŚWIERCZEWSKA Wiktoria 2007-02-20

13 NumerPDF UKS Kresy Otwock 2021

334
ARĘDZKA Natalia 2007-02-19

15 NumerPDF AZS Łódź 2021

335
ŻAK Alicja 2007-07-23 Z/2243/20

TAK

58 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

336
CANTOP Gabriela 2008-09-04 Z/3294/19

TAK

10 NumerPDF CSiR Susz 2021

337
NAWROT Paulina 2006-11-07 Z/0918/18

TAK

27 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

338
MATYSIAK Amelia 2006-07-03 Z/1934/19

TAK

17 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

339
BADURA Maria 2006-12-05 Z/5566/19

2020

10 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

340
GROSZ Kamila 2006-01-05 Z/2242/20

TAK

28 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

341
BARCZYK Zuzanna 2006-05-27 Z/5525/19

2020

12 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

342
LIPSKA Aleksandra 2006-05-08 Z/2265/20

2020

455 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

343
SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 Z/3319/20

TAK

14 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2021

344
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

227 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

345
ŁOBODA Elena 2007-10-16 Z/1751/20

2020

266 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

346
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

30 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2021

347
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

TAK

115 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021

348
WAJER Oliwia 2009-07-31 Z/1125/20

TAK

46 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

349
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

2020

554 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2021

350
CENIUCH Urszula 2008-05-18 Z/1438/18

TAK

49 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

351
GUZIUK Nikola 2006-05-31 Z/5568/19

2020

122 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

352
PĘDZIMĄŻ Iga 2010-10-23 Z/1752/20

2020

274 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

353
KUŚ Daria 2009-08-05

275 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

354
JUNG Milena 2010-03-22 Z/1750/20

2020

269 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

355
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

101 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

356
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

357
OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 Z/5255/18

2020

159 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2021

358
MIKA Aleksandra 2006-06-25 Z/2223/20

2020

99 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2021

359
OLKUSKA Amelia 2008-03-31

14 NumerPDF UKS 10 Zagórze 2020

360
CHOWANIAK Wiktoria 2006-09-02

1 NumerPDF UKS 10 Zagórze 2020

361
DUSZAK Liwia 2008-10-16

987 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

362
DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 Z/0072/21

TAK

31 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

363
KARBOWIAK Dorota 2010-10-29

976 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

364
DOBA Olga 2009-03-30 Z/0073/21

TAK

36 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

365
MAJCHROWICZ Aleksandra 2007-02-08 Z/0439/20

2020

134 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

366
FILIPCZAK Oliwia 2009-06-03

9 NumerPDF MKS Zduńska Wola 2020

367
Lewandowska Kalina 2010-05-15

100 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

368
CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 Z/0442/20

TAK

101 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

369
ROSÓŁ Aleksandra 2007-09-23 Z/0398/21

TAK

103 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

370
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

22 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

371
PEKRÓL Zuzanna 2008-04-07

600 NumerPDF MUKS Płock 2021

372
PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 Z/0954/20

2020

608 NumerPDF MUKS Płock 2021

373
JURCZAK Julia 2009-02-27 Z/0200/20

TAK

15 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

374
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10

397 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

375
STERNA Alicja 2009-07-26 Z/2682/20

TAK

88 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

376
KOCHALSKA Julia 2009-07-10 Z/0844/21

TAK

22 NumerPDF CSiR Susz 2021

377
BISKUPSKA Helena 2008-03-22 Z/3886/19

TAK

16 NumerPDF CSiR Susz 2021

378
RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 Z/4969/19

2020

30 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

379
KAROL Antonina 2010-12-17

121 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

380
MUSIALIK Zuzanna 2008-08-18

14 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

381
SARZYŃSKA Wiktoria 2008-04-30

701 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

382
GIŻA Natalia 2009-07-14

21 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

383
DUDZIK Kinga 2008-08-07

16 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

384
DAMAS Aleksandra 2008-06-20

80 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

385
BŁACHUT Otylia 2008-08-07

49 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

386
WCISEŁ Wiktoria 2006-04-03 Z/1294/20

TAK

830 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

387
WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 Z/4874/19

TAK

858 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

388
ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 Z/3238/20

TAK

118 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

389
SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 Z/0526/20

TAK

123 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

390
SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 Z/4787/18

TAK

128 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

391
RAJCHEL Wiktoria 2007-06-16 Z/3237/20

TAK

11 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

392
JANCZAK Jadwiga 2008-10-25 Z/0302/20

2020

438 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

393
JĘDRUSZCZAK Zuzanna 2010-10-12

3 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021

394
SAWICKA Blanka 2010-05-16

3 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021

395
TYC Marianna 2006-05-06

345 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

396
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

2020

459 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

397
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

398
WOŹNIAK Maja 2007-10-25 Z/2342/20

TAK

493 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021

399
TASIEMSKA Natalia 2008-01-07

816 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

400
PODORSKA Patrycja 2007-07-14 Z/0626/21

TAK

812 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

401
HUPA Nikola 2008-06-04 Z/0625/21

TAK

808 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

402
CICHERSKA Alicja 2007-10-26 Z/0729/19

TAK

804 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

403
KULESZA Inka 2009-10-07 Z/1048/21

TAK

764 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

404
WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 Z/0812/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

405
ANNA Pestka 2008-01-01

867 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021

406
ZABŁOCKA Alicja 2008-06-06 Z/3795/20

2020

227 NumerPDF Orka Iława Athletics 2021

407
KONKOL Roksana 2008-01-08 Z/4419/20

2020

40 NumerPDF RMKS Rybnik 2021

408
KOŁODZIEJ Anna 2008-10-11 Z/0972/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

409
DUDEK Iga 2008-04-18 Z/1594/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

410
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

241 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

411
BŁASZCZYK Julita 2009-04-14 Z/0588/20

2020

247 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2021

412
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

203 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

413
OŁOWNIUK Amelia 2008-04-26 Z/0137/20

2020

15 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

414
ŚWIERGOCKA Zuzanna 2008-12-01 Z/2317/20

TAK

464 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2021

415
ZAKRZEWSKA Sonia 2007-02-19 Z/0441/20

2020

11 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

416
SENIUK Nela 2007-04-25 Z/0437/20

2020

12 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

417
PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 Z/0440/20

TAK

132 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

418
MAŁEK Nicole 2006-08-15 Z/0629/20

2020

134 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

419
KUSIAK Wiktoria 2006-04-28 Z/0668/20

TAK

200 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

420
KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 Z/0540/20

TAK

19 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

421
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

718 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

422
BĄK Justyna 2006-11-21 Z/2681/20

TAK

15 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

423
BEJTLICH Hanna 2009-07-15

60 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2021

424
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

425
SPRENGEL Lena 2008-06-12

781 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

426
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

427
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

428
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

429
TABASZEWSKA Laura 2009-05-07 Z/3857/20

TAK

10 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

430
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

20 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

431
KASICA Oliwia 2009-03-09 Z/1122/20

TAK

23 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

432
TENDERA Magdalena 2007-03-05

12 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2021

433
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

434
ZAKASZEWSKA Karina 2008-08-26 Z/3855/20

TAK

16 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

435
ZYŚK Amelia 2008-04-28 Z/1957/20

2020

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

436
SURDY Natalia 2008-11-26 Z/1060/19

TAK

763 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

437
RZEPLIŃSKA Zuzanna 2007-01-19

123 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

438
SIERGIEJ Agnieszka 2008-06-23 Z/0316/19

TAK

834 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

439
MUSIAŁ Helena 2009-09-11 Z/0289/21

TAK

363 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

440
ŻYLIŃSKA Eliza 2009-07-27 Z/0288/21

TAK

388 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

441
MOLENDA Wiktoria 2008-02-25 Z/0290/21

TAK

359 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

442
WIELGOSZ Wiktoria 2007-02-18 Z/3141/18

2020

4 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

443
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

444
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

445
WIKŁO Wiktoria 2007-07-19 Z/2122/20

TAK

1 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

446
GRZELCZYK Natalia 2008-10-16

33 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

447
ŁUKASIK Marta 2008-05-29 Z/2751/20

2020

247 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021

448
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

16 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

449
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

273 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

450
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

12 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

451
ROSNER Oktawia 2006-03-15 Z/1996/18

2020

3 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

452
WIEJA Roksana 2008-12-04 Z/3330/20

2020

19 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

453
ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 Z/1994/20

2020

486 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

454
KONIARSKA Maria 2010-08-20 Z/3629/20

TAK

16 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

455
DWORCZYK Wiktoria 2010-05-24

43 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

456
KĘPKA Maja 2006-10-10

16 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

457
DRICZINSKA Natalia 2010-05-12 Z/3416/19

TAK

33 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

458
TACIAK Bianka 2007-02-13 Z/2824/19

2020

31 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2021

459
SZEWCZYK Martyna 2007-01-18 Z/3105/19

TAK

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

460
KACZMAREK Julia 2007-10-23 Z/3122/19

TAK

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

461
FROŃ Wiktoria 2006-09-08 Z/0269/20

TAK

303 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

462
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

463
BRZOZOWSKA Laura 2010-08-28

46 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

464
BAŁTYKA Antonina 2010-09-29 Z/1596/21

TAK

12 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 Z/0919/18

TAK

73 NumerPDF 43.09 43.09/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

2
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

2020

31 NumerPDF 43.10 MKL Maraton Świnoujście 2021

3
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

21 NumerPDF 44.86 44.86/20 CSiR Susz 2021

4
KACA Emilia 2008-07-07 Z/0184/19

TAK

5 NumerPDF 45.47 45.47/20 CSiR Susz 2021

5
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

1 NumerPDF 45.76 45.76/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

6
BRDYS Monika 2007-09-03 Z/3129/19

TAK

234 NumerPDF 45.99 UKS Piątka Jarocin 2021

7
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

56 NumerPDF 46.46 UKS Filipides Teresin 2021

8
SOCHACKA Julia 2007-04-25 Z/1180/19

TAK

766 NumerPDF 46.55 46.55/20 GKS Piast Gliwice 2021

9
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

2020

6 NumerPDF 46.68 46.68/20 TL ROW Rybnik 2021

10
PARYSEK Julia 2007-01-01

238 NumerPDF 46.87 UKS Piątka Jarocin 2021

11
RATOMSKA Paulina 2009-01-28

29 NumerPDF 47.32 MKL Maraton Świnoujście 2021

12
MARCHWIAK Aleksandra 2006-11-27 Z/1779/20

TAK

233 NumerPDF 47.43 UKS Piątka Jarocin 2021

13
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04

1 NumerPDF 47.45 47.45/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

14
BAZYLAK Maja 2007-01-27 Z/0921/18

TAK

19 NumerPDF 47.45 47.45/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

15
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

2020

21 NumerPDF 47.48 47.48/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

16
RYNKUN Dominika 2007-01-29 Z/0262/21

TAK

839 NumerPDF 47.56 LUKS Orneta 2021

17
TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 Z/4622/19

2020

191 NumerPDF 47.57 47.57/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

18
BELNIAK Aleksandra 2009-02-12

594 NumerPDF 47.98 47.98/20 WLKS Nowe Iganie 2021

19
NICIA Emilia 2006-09-19 Z/4595/19

2020

502 NumerPDF 48.25 48.25/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

20
JUREK Nikola 2007-02-27 Z/4984/19

TAK

101 NumerPDF 48.84 48.84/20 LKS Korab Olecko 2021

21
ABSYL Wiktoria 2007-06-12 Z/2319/18

TAK

16 NumerPDF 48.89 48.89/20 UKS Trójka Mikołów 2021

22
KAZAŁO Paulina 2009-03-17 Z/2011/20

2020

55 NumerPDF 49.07 49.07/20 UKS Achilles Leszno 2021

23
ROCZNIAK Zofia 2007-02-12 Z/1179/19

TAK

759 NumerPDF 49.07 49.07/20 GKS Piast Gliwice 2021

24
HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 Z/3461/19

TAK

510 NumerPDF 49.85 49.85/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

25
TURSKA Karina 2007-01-25 Z/2832/20

TAK

230 NumerPDF 50.21 50.21/20 LKS Vectra Włocławek 2021

26
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

TAK

124 NumerPDF 50.59 50.59/20 LKS Vectra Włocławek 2021

27
URBAŃSKA Lea 2008-01-21 Z/0183/18

TAK

24 NumerPDF 50.61 50.61/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

28
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF 51.07 51.07/19 UKS MTE Milanówek 2021

29
WITKOWSKA Barbara 2007-03-04 Z/0182/18

TAK

99 NumerPDF 51.21 51.21/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

30
STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 Z/0742/20

TAK

885 NumerPDF 51.62 51.62/20 UKS Herkules Sulejówek 2021

31
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

2020

65 NumerPDF 51.78 51.78/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2021

32
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

3 NumerPDF 51.83 51.83/20 MKL Toruń 2021

33
JEZNACH Anita 2009-04-16 Z/0968/19

TAK

218 NumerPDF 51.91 51.91/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

34
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF 51.92 51.92/20 UKS MTE Milanówek 2021

35
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

11 NumerPDF 52.04 49.66/19 UKS Czapla Białe Błota 2021

36
DROZD Oliwia 2007-07-07 Z/0912/19

TAK

3 NumerPDF 52.08 51.30/19 UKS Sokół Węgorzewo 2021

37
KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 Z/0544/20

TAK

887 NumerPDF 52.18 52.18/20 UKS Herkules Sulejówek 2021

38
WIEJA Klaudia 2008-05-29

721 NumerPDF 52.28 52.28/20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

39
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

394 NumerPDF 52.50 52.50/20 KSLZS Kruszwica 2021

40
POPEK Julia 2006-06-15 Z/0989/21

TAK

4 NumerPDF 52.52 52.52/20 MKS Piast Głogów 2021

41
ZYCH Julia 2008-01-08

445 NumerPDF 52.55 52.55/20 LKS Vectra Włocławek 2021

42
GIBAS Wiktoria 2007-06-04 Z/3917/19

TAK

456 NumerPDF 52.90 52.90/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

43
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

TAK

307 NumerPDF 53.03 53.03/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

44
WASELA Dominika 2007-02-01 Z/2971/18

2020

14 NumerPDF 53.33 53.33/20 TL ROW Rybnik 2021

45
KURIATA Maja 2008-11-03

1 NumerPDF 53.45 53.45/20 MKS Piast Głogów 2021

46
KOBYLARCZYK Klara 2006-11-22 Z/3949/20

2020

157 NumerPDF 53.49 53.49/19 UKS LA Basket Warszawa 2021

47
KULINOWSKA Milena 2006-06-09 Z/5574/19

TAK

1 NumerPDF 53.72 53.72/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

48
WISZ Milena 2007-03-23 Z/4604/18

TAK

1 NumerPDF 54.01 54.01/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

49
BEDNARZ Aleksandra 2007-01-23 Z/0055/21

TAK

550 NumerPDF 54.18 54.18/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2021

50
RADZIK Lena 2008-05-14 Z/0060/21

TAK

566 NumerPDF 54.44 54.44/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2021

51
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

216 NumerPDF 54.46 54.46/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

52
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

2020

104 NumerPDF 55.45 55.45/19 KM Aktywni Sochaczew 2021

53
PUŁAWSKA Natalia 2009-05-10

211 NumerPDF 55.55 55.55/19 KS Orzeł Warszawa 2021

54
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

2020

106 NumerPDF 56.00 56.00/19 KM Aktywni Sochaczew 2021

55
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

245 NumerPDF 56.77 56.77/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

56
BATKO Jagoda 2007-08-25 Z/0048/21

TAK

1 NumerPDF 57.19 57.19/20 CWKS Resovia Rzeszów 2021

57
GÓRSKA Oliwia 2008-12-07 Z/0250/20

TAK

320 NumerPDF 57.23 57.23/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

58
KIJOWSKA Anna 2008-12-21 Z/2572/20

2020

50 NumerPDF 58.01 58.01/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2021

59
KACA Amelia 2007-07-04 Z/0246/19

TAK

4 NumerPDF 59.35 53.85/20 CSiR Susz 2021

60
ANDRASZAK Aleksandra 2009-08-19 Z/0257/20

TAK

322 NumerPDF 59.37 59.37/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

61
CIEŚLIŃSKA Aleksandra 2008-08-23

560 NumerPDF 63.25 63.25/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2021

62
ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 Z/0827/20

TAK

211 NumerPDF 64.40 64.40/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

63
KORALEWSKA Blanka 2008-10-23 Z/4521/19

TAK

201 NumerPDF 66.77 66.77/20 TL Athletics Jastrzębie 2021

64
KWADRANS Lena 2009-08-07

290 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

65
ROMANIAK Izabela 2008-02-10 Z/5664/18

2020

24 NumerPDF UKS Jedynka Tokarnia 2020

66
MARKUSZEWSKA Oliwia 2006-06-21

200 NumerPDF 62.67/18 LKS Vectra Włocławek 2021

67
ŚLOSARCZYK Maja 2007-02-01 Z/4634/19

2020

486 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

68
MARCYJANEK Wiktoria 2007-09-17 Z/3928/20

2020

111 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

69
PORADA Martyna 2007-08-03 Z/4251/20

2020

91 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

70
MARKIEWICZ Sara 2006-07-05

101 NumerPDF 53.48/20 MKS Syrena Warszawa 2021

71
MARCZAK Lena 2006-10-30 Z/2887/20

2020

34 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

72
ANTONOWICZ Kalina 2009-01-01

10 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

73
ŁUKASZEWSKA Daria 2008-09-26 Z/3932/20

2020

81 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

74
ŁĄGIEWKA Nadia 2007-11-02 Z/3929/20

2020

71 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

75
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/1339/20

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

76
URSZULAK Blanka 2009-03-19 Z/1022/20

TAK

11 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

77
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2021

78
GASZYŃSKA Ida 2009-01-22

663 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

79
SKRZYPEK Weronika 2009-05-21

662 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

80
SOBCZAK Natalia 2008-08-16 Z/2998/20

2020

7 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

81
TOMCZYK Katarzyna 2006-10-21 Z/1023/20

TAK

37 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

82
HRYPIŃSKA Oliwia 2007-09-20 Z/1027/20

TAK

12 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

83
KROK Sandra 2008-03-12

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

84
WICHŁACZ Oliwia 2006-08-16 Z/5171/19

2020

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

85
KASICA Monika 2007-07-18

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

86
NIEĆKO Lena 2009-06-30 Z/1061/20

2020

562 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2021

87
CIESZYŃSKA Jagoda 2006-04-01 Z/5164/19

2020

82 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2021

88
GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 Z/4254/20

TAK

2 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

89
WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 Z/5563/18

TAK

31 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

90
WOJNA Amelia 2007-06-10 Z/2287/20

TAK

26 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

91
MICHOWSKA Zuzanna 2009-01-17

724 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

92
CHROSTOWSKA Zuzanna 2008-09-27

721 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

93
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

2020

150 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

94
SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 Z/3055/18

2020

151 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

95
SROKA Anastazja 2006-01-13

448 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2021

96
ZARZECKA Aleksandra 2008-09-03 Z/4258/20

TAK

9 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

97
SZPYTKO Karolina 2009-02-27 Z/0099/21

TAK

14 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

98
PARZYCH Aleksandra 2009-08-22 Z/1739/20

TAK

83 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

99
KACZMAREK Katarzyna 2009-08-02 Z/1531/20

2020

11 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2021

100
NIEĆKO Lena 2009-05-01

3 NumerPDF OLA Kujawsko-pomorskie - Grudziądz

101
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

2020

349 NumerPDF Kraków Athletics Team 2021

102
MIETKOWSKA Maja 2006-07-03 Z/1106/19

2020

319 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

103
SOBCZAK Agata 2009-01-01

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

104
LISOWSKA Klaudia 2006-11-29 Z/5203/18

TAK

611 NumerPDF 54.43/19 LKS Vectra Włocławek 2021

105
CHROMIŃSKA Angelika 2007-01-25 Z/0751/20

2020

969 NumerPDF 57.26/20 WLKS Nowe Iganie 2021

106
SYTEK Zofia 2007-01-09

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

107
JACEK Anna 2007-02-17 Z/1744/20

TAK

80 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

108
PNIEWSKA Maja 2008-01-26

19 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

109