Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej
TORUŃ, 26.01.2019
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

2 NumerPDF 8.11 8.11/18 WLKS Wrocław 2019

2
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

224 NumerPDF 8.17 8.17/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

13 NumerPDF 8.26 8.26/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

100 NumerPDF 8.28 8.02/18 AML Słupsk 2019

5
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

11 NumerPDF 8.32 8.32/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

225 NumerPDF 8.38 8.38/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

92 NumerPDF 8.39 8.39/19 AML Słupsk 2019

8
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

1 NumerPDF 8.43 8.43/18 WLKS Wrocław 2019

9
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

3 NumerPDF 8.47 8.47/18 WLKS Wrocław 2019

10
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

228 NumerPDF 8.47 8.47/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

TAK

231 NumerPDF 8.50 8.50/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

230 NumerPDF 8.59 8.59/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

16 NumerPDF 8.60 8.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

152 NumerPDF 8.72 8.36/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

15
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

47 NumerPDF 8.73 8.73/18 MKL Toruń 2019

16
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

41 NumerPDF 8.75 8.75/18 MKL Toruń 2019

17
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

251 NumerPDF 8.77 8.77/19 Orka Iława Athletics 2019

18
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

242 NumerPDF 8.78 8.73/18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

19
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

56 NumerPDF 8.89 8.66/18 MKL Toruń 2019

20
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

55 NumerPDF 8.94 8.94/18 MKL Toruń 2019

21
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

42 NumerPDF 9.05 9.05/18 MKL Toruń 2019

22
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

229 NumerPDF 9.07 9.07/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

23
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

247 NumerPDF 8.53 8.60/19 CSiR Susz 2019

24
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2018

82 NumerPDF 8.40/18 UKB Szubin 2019

25
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

153 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

26
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

134 NumerPDF KL Gdynia 2019

27
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

186 NumerPDF 8.96/18 UKS Jedynka Reda 2019

28
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

2018

65 NumerPDF 8.85/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

29
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2018

59 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

30
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

48 NumerPDF MKL Toruń 2019

31
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 8.47/18 MKL Toruń 2019

32
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

141 NumerPDF 9.95/18 KS Wejher Wejherowo 2019

33
FERENC Karolina 2005-01-08 Z/4889/18

TAK

161 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

34
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

165 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

35
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

166 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

36
KARCZYŃSKA Marianna 2005-06-06 Z/4878/18

TAK

163 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

37
UZDROWSKA Joanna 2004-09-04 Z/5206/18

TAK

142 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

38
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

190 NumerPDF UKS Lipusz 2019

39
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

192 NumerPDF UKS Lipusz 2019

40
ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 Z/0527/18

TAK

194 NumerPDF 8.73/18 UKS Lipusz 2019

41
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

169 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

42
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

171 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

43
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

105 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

44
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

108 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

45
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

120 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

46
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

121 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

47
ZAJˇC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

124 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

48
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

125 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

49
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

53 NumerPDF MKL Toruń 2019

50
PIETRAS Kornelia 2004-12-14 Z/1802/18

TAK

116 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

51
TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 Z/5060/18

2018

179 NumerPDF RKS Rumia 2019

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

32 NumerPDF 27.20 29.96/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 27.76 27.76/18 MKL Toruń 2019

3
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

100 NumerPDF 27.85 27.85/19 AML Słupsk 2019

4
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

39 NumerPDF 28.12 LKS Vectra Włocławek 2019

5
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

7 NumerPDF 28.79 28.79/19 BKS Bydgoszcz 2019

6
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

4 NumerPDF 29.02 29.02/19 BKS Bydgoszcz 2019

7
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

41 NumerPDF 29.16 29.16/18 MKL Toruń 2019

8
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/0339/19

TAK

250 NumerPDF 29.58 29.58/19 Orka Iława Athletics 2019

9
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

5 NumerPDF 29.98 29.98/19 BKS Bydgoszcz 2019

10
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

153 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

11
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

45 NumerPDF 34.95/17 MKL Toruń 2019

12
BRU¬ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

43 NumerPDF 29.58/18 MKL Toruń 2019

13
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

49 NumerPDF MKL Toruń 2019

14
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

54 NumerPDF 27.88/18 MKL Toruń 2019

15
MISIAK Nicola 2005-05-25 Z/4906/18

2018

18 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

16
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2018

252 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

17
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

2018

67 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

18
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

34 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

19
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

152 NumerPDF 27.91/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

20
PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 Z/0528/18

TAK

140 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

21
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

56 NumerPDF MKL Toruń 2019

22
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

47 NumerPDF MKL Toruń 2019

23
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

48 NumerPDF MKL Toruń 2019

24
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

55 NumerPDF MKL Toruń 2019

25
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

91 NumerPDF AML Słupsk 2019

26
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

229 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

27
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

208 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

28
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

8 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

29
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

53 NumerPDF MKL Toruń 2019

30
TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 Z/5060/18

2018

179 NumerPDF RKS Rumia 2019

31
URBANIAK Sara 2004-09-22 Z/0688/18

2018

180 NumerPDF RKS Rumia 2019

32
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

75 NumerPDF 29.24/18 MUKL Brodnica 2019

33
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

221 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

34
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

225 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

35
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

228 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

36
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

236 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

178 NumerPDF 1:41.91 1:41.91/19 RKS Rumia 2019

2
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

97 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/19 AML Słupsk 2019

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

33 NumerPDF 1:48.00 1:56.43/17 LKS Vectra Włocławek 2019

4
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

2018

253 NumerPDF 1:52.08 1:52.08/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
DˇBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

223 NumerPDF 1:55.41 1:54.99/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

46 NumerPDF 1:56.58/18 MKL Toruń 2019

7
KAMIŃSKA Julia 2004-04-18 Z/0680/19

TAK

6 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

8
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

2018

58 NumerPDF 2:01.34/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

9
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

38 NumerPDF 2:05.87/18 LKS Vectra Włocławek 2019

10
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

128 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

11
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

150 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

12
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

2018

21 NumerPDF 1:46.36/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

13
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

113 NumerPDF 1:49.08/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

14
DOŃCZYK Karolina 2005-01-21 Z/0597/19

TAK

183 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

15
GÓRNIAK Julia 2004-05-28 Z/0507/18

TAK

184 NumerPDF 1:59.94/18 UKS Jedynka Reda 2019

16
PRˇDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

218 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

17
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

77 NumerPDF 1:52.39/18 MUKL Brodnica 2019

18
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

177 NumerPDF RKS Rumia 2019

19
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

202 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

20
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

203 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

211 NumerPDF 3:12.26 3:12.26/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

201 NumerPDF 3:14.00 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

3
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

155 NumerPDF 3:20.40 LKS Zorza Gdynia 2019

4
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

99 NumerPDF 3:20.98 3:20.98/19 AML Słupsk 2019

5
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

40 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

6
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

2018

131 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

7
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

35 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

8
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2018

64 NumerPDF 3:28.94/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

9
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-09-27 Z/0179/18

2018

10 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
KRAKOWIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/0192/18

2018

17 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

11
PAWLAK Aleksandra 2005-01-11 Z/5128/18

2018

23 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

12
OSTROMĘCKA Kinga 2005-07-10 Z/0087/15

2018

20 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

13
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 3:28.73/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

14
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

15
GULCZYŃSKA Adrianna 2004-10-13 Z/0530/18

TAK

206 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2019

16
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

204 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

91 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

2
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

159 NumerPDF 1.55 1.55/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

3
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

235 NumerPDF 1.55 1.55/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

66 NumerPDF 1.53 1.53/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

149 NumerPDF 1.50 1.50/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2018

69 NumerPDF 1.45 1.45/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

7
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

243 NumerPDF 1.45 1.45/17 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

8
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

233 NumerPDF 1.45 1.45/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

TAK

237 NumerPDF 1.40 1.40/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

143 NumerPDF 1.35/18 KS Wejher Wejherowo 2019

11
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

1 NumerPDF 1.30/17 WLKS Wrocław 2019

12
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

2 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

13
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

3 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

14
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

147 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

175 NumerPDF O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

221 NumerPDF 5.28 5.28/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

224 NumerPDF 5.24 5.24/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

26 NumerPDF 5.20 5.20/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

TAK

231 NumerPDF 5.15 5.15/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

90 NumerPDF 4.41 4.41/19 AML Słupsk 2019

6
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

230 NumerPDF 4.21 4.21/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

68 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

8
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

167 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

9
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

146 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

10
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

42 NumerPDF MKL Toruń 2019

11
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

141 NumerPDF 3.09/18 KS Wejher Wejherowo 2019

12
UZDROWSKA Joanna 2004-09-04 Z/5206/18

TAK

142 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

13
PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 Z/0528/18

TAK

140 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

14
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

208 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

15
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

37 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

16
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

147 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

17
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

249 NumerPDF Orka Iława Athletics 2019

18
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

190 NumerPDF UKS Lipusz 2019

19
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

169 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

20
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

171 NumerPDF 3.78/18 MKS Sambor Tczew 2019

21
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

123 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

22
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

137 NumerPDF KL Gdynia 2019

23
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

118 NumerPDF 4.20/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

24
PIETRAS Kornelia 2004-12-14 Z/1802/18

TAK

116 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

25
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

102 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MA¦LANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

87 NumerPDF 13.28 13.28/19 MLKL Płock 2019

2
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

84 NumerPDF 9.78 9.78/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

185 NumerPDF 9.73 9.73/19 UKS Jedynka Reda 2019

4
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

2018

160 NumerPDF 9.58 9.58/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

5
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

143 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

6
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

145 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

7
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

168 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

8
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

172 NumerPDF 9.10/18 MKS Sambor Tczew 2019

9
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

72 NumerPDF 10.36/18 MUKL Brodnica 2019

10
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

195 NumerPDF UKS Lipusz 2019

11
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

196 NumerPDF UKS Lipusz 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

2 NumerPDF 9.43 9.43/18 WLKS Wrocław 2019

2
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

26 NumerPDF 9.60 9.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

240 NumerPDF 9.62 9.62/19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

4
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

3 NumerPDF 9.71 9.71/19 WLKS Wrocław 2019

5
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

1 NumerPDF 9.92 9.92/18 WLKS Wrocław 2019

6
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

243 NumerPDF 9.97 9.97/19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

7
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

242 NumerPDF 9.99 9.95/18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

8
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

251 NumerPDF 10.32 10.32/19 Orka Iława Athletics 2019

9
BŁASZCZYK Nadia 2004-05-23 Z/1074/18

TAK

222 NumerPDF 10.58 10.58/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

134 NumerPDF KL Gdynia 2019

11
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

68 NumerPDF 11.56/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

12
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

167 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

13
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

149 NumerPDF 11.70/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

14
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

2018

80 NumerPDF 12.11/18 UKB Szubin 2019

15
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

159 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

16
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

137 NumerPDF KL Gdynia 2019

17
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

118 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

103 NumerPDF 7.42 7.42/19 AML Słupsk 2019

2
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

51 NumerPDF 7.43 7.43/18 MKL Toruń 2019

3
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

96 NumerPDF 7.53 7.53/19 AML Słupsk 2019

4
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

213 NumerPDF 7.63 7.63/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

239 NumerPDF 7.64 7.64/19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

6
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

94 NumerPDF 7.66 7.66/19 AML Słupsk 2019

7
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

238 NumerPDF 7.67 7.67/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

95 NumerPDF 7.72 7.72/19 AML Słupsk 2019

9
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

241 NumerPDF 7.72 7.72/19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

10
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

154 NumerPDF 7.73 7.73/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

11
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

248 NumerPDF 7.80 7.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

12
WALK Konrad 2004-01-14 Z/0066/18

TAK

219 NumerPDF 8.11 8.10/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

13
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

133 NumerPDF KL Gdynia 2019

14
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

93 NumerPDF AML Słupsk 2019

15
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

162 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

16
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

164 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

17
WIELGOSZ Michał 2004-05-05 Z/0925/18

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

18
GAFFKE Bruno 2005-01-04 Z/0681/19

TAK

132 NumerPDF KL Gdynia 2019

19
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

2018

29 NumerPDF 7.76/18 LIUKS Kruszwica 2019

20
¦WIDERSKI Stanisław 2004-03-24 Z/0500/19

TAK

170 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

21
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

2018

19 NumerPDF 8.66/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

22
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

214 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

23
KURA¦KIEWICZ Dominik 2004-07-22 Z/4843/18

TAK

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

24
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

114 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

25
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

115 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

26
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

119 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

27
VEZALIS Kostas 2004-08-11 Z/0683/18

2018

135 NumerPDF KL Gdynia 2019

28
WDOWIAK Krzysztof 2005-09-08 Z/4098/18

2018

136 NumerPDF KL Gdynia 2019

29
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

109 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

30
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

73 NumerPDF 7.88/18 MUKL Brodnica 2019

31
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

76 NumerPDF 7.71/18 MUKL Brodnica 2019

32
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

71 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

33
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

74 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

34
CZARNECKI Eryk 2004-11-18 Z/0122/19

TAK

138 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

35
LASKOWSKI Kajetan 2005-04-05 Z/0117/19

TAK

139 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

248 NumerPDF 25.32 25.32/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
KURA¦KIEWICZ Dominik 2004-07-22 Z/4843/18

TAK

215 NumerPDF 28.45 28.45/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

2018

29 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2019

4
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

51 NumerPDF 24.11/18 MKL Toruń 2019

5
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

36 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

6
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

246 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2019

7
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

245 NumerPDF 27.00/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

8
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

154 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

9
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

50 NumerPDF 27.72/18 MKL Toruń 2019

10
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

96 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

103 NumerPDF AML Słupsk 2019

12
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

238 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

213 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

14
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

214 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

15
GAFFKE Bruno 2005-01-04 Z/0681/19

TAK

132 NumerPDF KL Gdynia 2019

16
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

2018

24 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

17
KURZ Nicodem 2004-11-03 Z/0017/19

TAK

207 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2019

18
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

73 NumerPDF 24.84/18 MUKL Brodnica 2019

19
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

76 NumerPDF 26.50/18 MUKL Brodnica 2019

20
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

74 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

21
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

239 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

86 NumerPDF 1:31.45 1:32.61/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

197 NumerPDF 1:38.90 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

3
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

2018

30 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2019

4
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

52 NumerPDF 1:34.81/18 MKL Toruń 2019

5
DROZDALSKI Evan 2004-01-15 Z/0679/19

TAK

12 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

2018

63 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

7
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

2018

60 NumerPDF 1:46.35/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

8
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

31 NumerPDF 2:11.63/18 LKS Vectra Włocławek 2019

9
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

212 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
FETHKE Gustaw 2005-09-28 Z/0076/18

TAK

106 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
FILIMONIUK Mateusz 2004-11-15 Z/0068/19

TAK

107 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

12
KOSTKA Dawid 2004-06-16 Z/4656/17

TAK

110 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

13
NAWROCKI Jakub 2004-11-26 Z/0648/19

TAK

227 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
STACHURSKI Adam 2004-12-08 Z/0647/19

TAK

234 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
PIONTKE Kamil 2004-12-28 Z/1864/18

TAK

117 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

16
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

122 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

17
KOWALEWSKI Orfeusz 2005-01-19 Z/0077/18

TAK

112 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

18
KOWALEWSKI Filip 2005-10-02 Z/0069/19

TAK

111 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

19
KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 Z/0524/19

TAK

61 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

20
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

193 NumerPDF UKS Lipusz 2019

21
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

2018

22 NumerPDF 1:37.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

22
BORKOWSKI Mateusz 2004-04-28 Z/0075/18

TAK

104 NumerPDF 1:50.46/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

126 NumerPDF 2:49.02 2:49.02/19 CMKL Człuchów 2019

2
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

156 NumerPDF 2:55.20 LKS Zorza Gdynia 2019

3
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/0081/18

TAK

181 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19 UKS Jedynka Reda 2019

4
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

157 NumerPDF 3:06.10 LKS Zorza Gdynia 2019

5
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

198 NumerPDF 3:11.20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

6
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

88 NumerPDF 3:16.58 3:16.24/18 AML Słupsk 2019

7
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

216 NumerPDF 3:20.40 3:20.40/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

TAK

226 NumerPDF 3:31.78 3:31.78/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

209 NumerPDF 3:34.13 3:34.13/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

2018

83 NumerPDF 3:12.83/18 UKB Szubin 2019

11
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

2018

81 NumerPDF UKB Szubin 2019

12
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

2018

9 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

13
HAJNCE Kornel 2004-07-02 Z/0875/18

2018

15 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

173 NumerPDF 2:57.92/18 MLKS Baszta Bytów 2019

15
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

130 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

16
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

2018

129 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

17
MYSZKA Mateusz 2004-04-30 Z/0510/18

2018

144 NumerPDF 2:53.57/18 KUKS Remus Ko¶cierzyna 2019

18
ZUB Mikołaj 2005-05-30 Z/5543/18

2018

28 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

19
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

2018

25 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

20
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

2018

27 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

21
MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 Z/1380/18

TAK

174 NumerPDF 3:42.70/17 MLKS Baszta Bytów 2019

22
BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 Z/5059/18

2018

176 NumerPDF RKS Rumia 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

2018

158 NumerPDF 1.70 1.70/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

89 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

3
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

98 NumerPDF 1.55 1.60/17 AML Słupsk 2019

4
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

244 NumerPDF 1.60/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

5
BREZA Jakub 2004-02-26 Z/3589/18

TAK

187 NumerPDF UKS Lipusz 2019

6
GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

2018

14 NumerPDF 1.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
VEZALIS Kostas 2004-08-11 Z/0683/18

2018

135 NumerPDF KL Gdynia 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

232 NumerPDF 6.24 6.24/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

50 NumerPDF 4.57/18 MKL Toruń 2019

3
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

95 NumerPDF 3.96/17 AML Słupsk 2019

4
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

200 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

5
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

164 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

6
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

2018

62 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

7
BREZA Jakub 2004-02-26 Z/3589/18

TAK

187 NumerPDF UKS Lipusz 2019

8
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

189 NumerPDF 3.65/17 UKS Lipusz 2019

9
DURAZIŃSKI Marceli 2004-06-10 Z/0532/18

TAK

205 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2019

10
¦WIDERSKI Stanisław 2004-03-24 Z/0500/19

TAK

170 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

11
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

115 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

12
KURZ Nicodem 2004-11-03 Z/0017/19

TAK

207 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2019

13
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

109 NumerPDF 5.04/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

14
CZARNECKI Eryk 2004-11-18 Z/0122/19

TAK

138 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

15
LASKOWSKI Kajetan 2005-04-05 Z/0117/19

TAK

139 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

85 NumerPDF 11.92 11.92/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

101 NumerPDF 8.66 8.66/19 AML Słupsk 2019

3
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

2018

70 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

2018

127 NumerPDF 10.38/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

5
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

151 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

57 NumerPDF 10.95/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

7
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

199 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

8
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

148 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

9
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

188 NumerPDF UKS Lipusz 2019

10
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

191 NumerPDF UKS Lipusz 2019

11
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 Z/0624/19

TAK

182 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

246 NumerPDF 9.30 9.30/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

2
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

241 NumerPDF 10.06 10.06/19 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

3
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

2018

79 NumerPDF UKB Szubin 2019

4
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

2018

78 NumerPDF UKB Szubin 2019

5
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

244 NumerPDF 11.08/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

6
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

245 NumerPDF 10.52/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

7
DURAZIŃSKI Marceli 2004-06-10 Z/0532/18

TAK

205 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2019

8
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

133 NumerPDF KL Gdynia 2019