Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 12.12 12.12/20 KS Agros Zamość 2020 1

2
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 12.36 12.36/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 
3

3
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF 12.52 12.52/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
4

4
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 12.64 12.64/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
6

5
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 12.67 12.67/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020 7

6
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 Z/5022/18

TAK

37 NumerPDF 12.69 12.69/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 
8

7
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

94 NumerPDF 12.69 12.69/20 UKS Lisy Zgierz 2020 9

8
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 12.76 12.76/20 UKS Vis Skierniewice 2020 10

9
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

115 NumerPDF 12.78 12.78/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2020 11

10
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

363 NumerPDF 12.79 12.79/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 
12

11
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF 12.84 12.84/20 MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU 
13

12
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

17 NumerPDF 12.85 12.85/20 KM Aktywni Sochaczew 2020 14

13
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

392 NumerPDF 12.86 12.86/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020 15

14
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 12.88 12.88/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
16

15
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

402 NumerPDF 12.88 12.88/20 AZS UMCS Lublin 2020 17

16
NAWROT Paulina 2006-11-07 Z/0918/18

TAK

27 NumerPDF 12.89 12.89/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020 18

17
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

224 NumerPDF 12.90 12.90/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020 19

18
ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 Z/1994/20

TAK

486 NumerPDF 12.92 12.92/20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020 21

19
ZACHARZ Julia 2005-01-17 Z/1233/20

TAK

600 NumerPDF 12.92 12.92/20 KKL Kielce 2020 20

20
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

541 NumerPDF 12.93 12.93/20 MKL Toruń 2020  ROSU 
22

21
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

195 NumerPDF 12.93 12.93/20 AZS Łódź 2020 23

22
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

312 NumerPDF 12.94 12.94/20 MUKL Brodnica 2020 24

23
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 12.97 12.97/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 
26

24
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

17 NumerPDF 12.98 12.98/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2020 27

25
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 12.99 12.99/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020 29

26
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF 13.00 13.00/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 
30

27
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

28 NumerPDF 13.05 13.05/20 KS Agros Zamość 2020 31

28
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 13.06 13.06/20 KS Energetyk Poznań 2020 34

29
PAWLIK Wiktoria 2005-04-29 Z/4869/19

TAK

8 NumerPDF 13.06 13.06/20 MKS Junior Złocieniec 2020 32

30
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

50 NumerPDF 13.06 13.06/20 UKS Vis Skierniewice 2020 33

31
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

120 NumerPDF 13.07 13.07/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 
36

32
BĄBEL Karolina 2005-11-14 Z/0814/18

TAK

327 NumerPDF 13.09 12.96/19 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
38

33
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.11 13.11/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 
41

34
ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Z/0114/20

TAK

627 NumerPDF 13.11 13.11/20 Orka Iława Athletics 2020 42

35
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

23 NumerPDF 14.15 13.99/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.11 13.11/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 
41

2
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

547 NumerPDF 13.19 13.19/20 MKL Toruń 2020

3
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

340 NumerPDF 13.36 13.36/20 MUKL Brodnica 2020

4
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

173 NumerPDF 13.37 13.29/19 PK CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

5
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

554 NumerPDF 13.37 13.37/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

6
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

335 NumerPDF 13.45 13.45/20 MUKL Brodnica 2020

7
ŚPIEWAK Magdalena 2005-06-17 Z/3254/19

TAK

157 NumerPDF 13.62 13.62/20 PK CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

8
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

316 NumerPDF 13.70 13.70/20 PK MUKL Brodnica 2020

9
WALICKA Anna 2005-08-27 Z/0966/19

TAK

328 NumerPDF 13.74 13.74/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

10
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF 13.75 13.75/20 KM Aktywni Sochaczew 2020

11
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

69 NumerPDF 13.76 13.76/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

12
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF 13.79 13.79/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

13
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

400 NumerPDF 13.81 13.81/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

14
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

57 NumerPDF 13.82 13.82/20 MLUKS Tarnów 2020  ROSU 

15
KRAWCZAK Izabela 2006-08-03 Z/5012/19

TAK

31 NumerPDF 13.91 13.91/20 MKS Kusy Szczecin 2020

16
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

22 NumerPDF 13.95 13.95/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

17
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

398 NumerPDF 13.97 13.97/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

18
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

65 NumerPDF 14.00 14.00/20 MLUKS Tarnów 2020  ROSU 

19
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

23 NumerPDF 14.15 13.99/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

20
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 14.23 14.23/20 MLUKS Tarnów 2020  ROSU 

21
LITWINIUK Hanna 2006-04-30 Z/5598/19

TAK

39 NumerPDF 14.53 14.53/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

22
DROZD Martyna 2006-04-08 Z/2433/20

TAK

11 NumerPDF 14.55 14.55/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

23
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

233 NumerPDF 15.52 15.11/19 KM Aktywni Sochaczew 2020

24
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

734 NumerPDF 16.35 15.67/19 KM Aktywni Sochaczew 2020

25
GÓRA Małgorzata 2006-12-16 Z/3427/18

TAK

37 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020  ROSU 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 39.23 39.23/20 KS Agros Zamość 2020 1

2
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 40.34 39.93/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020 2

3
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF 40.57 40.57/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
3

4
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

224 NumerPDF 40.70 40.70/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020 4

5
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

6 NumerPDF 41.43 41.43/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
5

6
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 41.44 41.44/20 MKL Toruń 2020 6

7
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 41.44 41.44/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
7

8
PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 Z/0919/18

TAK

73 NumerPDF 41.76 41.76/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020 8

9
MUCHA Kinga 2006-02-02 Z/3699/19

TAK

138 NumerPDF 41.77 41.77/20 UKS Chromik Mysłowice 2020 9

10
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

363 NumerPDF 41.87 41.87/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 
10

11
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

404 NumerPDF 41.90 41.90/20 TL Pogoń Ruda Śląska 2020 11

12
ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Z/0114/20

TAK

627 NumerPDF 41.93 41.93/20 Orka Iława Athletics 2020 12

13
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

402 NumerPDF 41.94 41.94/20 AZS UMCS Lublin 2020 13

14
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

119 NumerPDF 42.03 42.03/20 KS Energetyk Poznań 2020 14

15
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF 42.23 42.23/20 MKL Toruń 2020  ROSU 
16

16
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 42.38 42.38/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 
17

17
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

312 NumerPDF 42.39 42.39/20 MUKL Brodnica 2020 18

18
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

13 NumerPDF 42.49 42.49/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020 19

19
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 42.50 42.50/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
20

20
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

122 NumerPDF 42.72 42.72/20 MKS-MOS Katowice 2020 21

21
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 42.75 42.64/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 
22

22
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF 42.99 42.99/20 BKS Bydgoszcz 2020 24

23
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 43.00 43.00/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020 25

24
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF 43.15 43.15/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 
28

25
AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 Z/1638/20

TAK

161 NumerPDF 43.22 43.22/20 LKS Fenix Słupsk 2020 29

26
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

50 NumerPDF 43.23 43.23/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 
30

27
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 43.25 43.25/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020 31

28
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

TAK

31 NumerPDF 43.32 43.32/20 MKL Maraton Świnoujście 2020 32

29
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

21 NumerPDF 43.41 43.12/19 CSiR Susz 2020 33

30
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 43.42 43.42/20 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 
34

31
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

308 NumerPDF 43.46 43.46/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
35

32
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 43.63 43.63/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
38

33
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 43.93 43.93/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
40

34
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

398 NumerPDF 44.38 44.38/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

35
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF 44.46 44.46/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

36
METERA Ola 2005-09-28 Z/2546/20

TAK

28 NumerPDF 45.93 45.93/20 LKB im. Braci Petk Lębork 2020

37
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 42.51/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

38
GOŁĄBEK Sandra 2005-12-24 Z/2504/20

TAK

20 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF 1:33.73 1:33.73/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
1

2
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

563 NumerPDF 1:34.79 1:34.79/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020 8

3
THAMM Milena 2005-04-04 Z/3486/18

TAK

116 NumerPDF 1:35.46 1:35.46/20 MKS-MOS Katowice 2020 2

4
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

TAK

519 NumerPDF 1:35.48 1:35.48/20 PLKS Gwda Piła 2020 3

5
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 1:35.96 1:35.96/20 LUKS Boguszyce 2020 4

6
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

533 NumerPDF 1:37.54 1:37.54/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
9

7
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

207 NumerPDF 1:38.35 1:38.35/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
10

8
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF 1:38.38 1:38.38/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 
11

9
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

79 NumerPDF 1:39.05 1:39.05/20 MKS-MOSM Bytom 2020 12

10
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF 1:39.62 1:39.28/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020 14

11
IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 Z/3510/18

TAK

126 NumerPDF 1:40.03 1:40.03/20 MKL Jarocin 2020 15

12
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

75 NumerPDF 1:40.15 1:40.15/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020 16

13
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF 1:40.79 1:40.17/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 
18

14
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

6 NumerPDF 1:41.31 1:41.31/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
19

15
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

183 NumerPDF 1:41.83 1:41.83/20 UKS 12 Kalisz 2020 22

16
NOSKOWICZ Maja 2005-01-31 Z/0445/19

TAK

795 NumerPDF 1:41.92 1:41.92/20 KS Parkiet Hajnówka 2020 23

17
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

351 NumerPDF 1:42.15 1:41.66/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 
24

18
BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 Z/3098/19

TAK

73 NumerPDF 1:42.44 1:42.44/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 
27

19
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

522 NumerPDF 1:43.25 1:43.25/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
29

20
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

62 NumerPDF 1:43.88 1:43.88/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020 32

21
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF 1:44.34 1:44.34/20 KKL Kielce 2020 34

22
POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 Z/0517/20

TAK

2 NumerPDF 1:44.78 1:44.78/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020 37

23
PARYS Maja 2005-07-15 Z/0947/19

TAK

93 NumerPDF 1:44.85 1:44.85/20 MKS-MOSM Bytom 2020 39

24
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

719 NumerPDF 1:45.20 1:45.20/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 43

25
BANKO Dominika 2005-07-22 Z/2076/20

TAK

30 NumerPDF 1:45.89 1:45.89/20 UKS Diament Godów 2020

26
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 Z/0519/20

TAK

31 NumerPDF 1:46.06 1:46.06/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020

27
PROCYK Anna 2006-07-03 Z/5761/18

TAK

70 NumerPDF 1:50.20 1:50.20/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

28
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

50 NumerPDF 1:50.85 1:50.85/20 MLUKS Tarnów 2020  ROSU 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF 2:59.04 2:59.04/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 
3

2
LOCKER Demi 2005-06-23 Z/3697/19

TAK

135 NumerPDF 2:59.75 2:59.75/20 UKS Chromik Mysłowice 2020 4

3
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF 3:03.25 3:03.25/20 MKL Toruń 2020  ROSU 
7

4
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF 3:03.81 2:59.52/19 RKS Rumia 2020  ROSU 
8

5
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF 3:04.14 3:04.14/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020 9

6
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

171 NumerPDF 3:04.85 3:04.85/20 OŚ AZS Poznań 2020 11

7
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

601 NumerPDF 3:05.84 3:05.84/20 KKL Kielce 2020 12

8
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF 3:05.98 3:05.98/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
13

9
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

82 NumerPDF 3:07.45 3:07.45/20 MKS-MOSM Bytom 2020 15

10
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

48 NumerPDF 3:09.23 3:09.23/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020 16

11
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

231 NumerPDF 3:09.72 3:09.72/20 UKS Piątka Jarocin 2020 17

12
DZIUBA Natalia 2005-11-26 Z/3718/18

TAK

8 NumerPDF 3:10.24 3:10.24/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 
18

13
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

532 NumerPDF 3:10.66 3:10.66/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
19

14
DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 Z/0817/19

TAK

16 NumerPDF 3:10.92 3:10.92/20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020 20

15
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 Z/4218/19

TAK

23 NumerPDF 3:12.57 3:12.57/20 KS Maków Biega 2020 24

16
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

170 NumerPDF 3:15.00 3:15.00/20 LKS Jantar Ustka 2020 28

17
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF 3:15.31 3:15.31/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
30

18
MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 Z/3417/20

TAK

9 NumerPDF 3:17.64 3:17.64/20 KS Maków Biega 2020 36

19
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

568 NumerPDF 3:18.29 3:18.29/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 
38

20
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

61 NumerPDF 3:27.39 3:27.39/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  ROSU 

21
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

106 NumerPDF 3:34.11 3:34.11/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

22
GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 Z/0816/18

TAK

320 NumerPDF 3:48.05 3:39.98/19 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF 6:23.60 6:23.60/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
1

2
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 6:36.29 6:36.29/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
2

3
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF 6:46.85 6:46.85/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 
3

4
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

709 NumerPDF 6:47.38 6:47.38/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 
4

5
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

520 NumerPDF 6:50.71 6:50.71/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
7

6
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

92 NumerPDF 6:52.37 6:52.37/20 RKS Rumia 2020  ROSU 
8

7
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

206 NumerPDF 6:53.05 6:53.05/20 UKS Achilles Leszno 2020 9

8
KORWEL Martyna 2005-11-20 Z/0061/20

TAK

62 NumerPDF 7:03.72 7:03.72/20 MKST Astra Nowa Sól 2020 10

9
DUTKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

TAK

7 NumerPDF 7:07.71 7:07.71/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020 11

10
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

868 NumerPDF 7:08.58 7:08.58/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 13

11
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF 7:08.62 7:08.62/20 MKP Szczecinek 2020 14

12
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF 7:09.29 7:09.29/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 
15

13
TYMAN Karolina 2006-04-12 Z/2078/20

TAK

35 NumerPDF 7:12.75 7:12.75/20 UKS Diament Godów 2020 18

14
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

715 NumerPDF 7:14.10 7:14.10/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020 19

15
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

175 NumerPDF 7:16.24 7:16.24/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020  ROSU 
20

16
SMALEC Martyna 2005-11-19 Z/5057/19

TAK

68 NumerPDF 7:16.51 7:16.51/20 UKS Kobylanka 2020 21

17
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF 7:18.29 7:17.01/19 UKS Olimp Kozienice 2020 22

18
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

509 NumerPDF 7:19.19 7:04.42/19 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 
23

19
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

105 NumerPDF 7:21.07 7:21.07/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2020 24

20
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/1425/19

TAK

278 NumerPDF 7:21.32 7:21.32/20 MKS Rabka-Zdrój 2020 25

21
PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 Z/0497/20

TAK

101 NumerPDF 7:22.63 7:22.63/20 GKS Start Długołęka 2020 26

22
BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 Z/0337/18

TAK

17 NumerPDF 7:23.20 7:11.77/19 GKS Wilga Garwolin 2020 27

23
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

715 NumerPDF 7:25.10 7:25.10/20 ULKS Lipinki 2020  ROSU 
30

24
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

456 NumerPDF 7:29.14 7:29.14/20 LKS Zorza Gdynia 2020 32

25
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF 7:29.38 7:29.38/20 MKS Hermes Gryfino 2020 33

26
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF 7:29.51 7:29.51/20 UMKS Nadir Jędrzejów 2020 34

27
CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 Z/5023/19

TAK

316 NumerPDF 7:33.54 7:33.54/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020 35

28
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

235 NumerPDF 7:35.79 7:35.79/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020 37

29
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

950 NumerPDF 7:38.46 7:38.17/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

30
ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 Z/1601/18

TAK

184 NumerPDF 7:39.14 7:39.14/20 UKS 12 Kalisz 2020

31
CZYŻ Marlena 2006-03-17 Z/2077/20

TAK

37 NumerPDF 7:43.90 7:43.90/20 UKS Diament Godów 2020

32
KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 Z/5205/19

TAK

16 NumerPDF 7:47.85 7:47.85/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.72 1.72/20 AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 
1

2
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 1.70 1.70/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
2

3
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

54 NumerPDF 1.66 1.66/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
3

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.65 1.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
4

5
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

930 NumerPDF 1.65 1.65/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
5

6
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

502 NumerPDF 1.64 1.64/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 
6

7
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

66 NumerPDF 1.60 1.60/20 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 
7

8
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.60 1.60/20 KS Victoria Trzebinia 2020 8

9
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.60 1.60/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
9

10
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

40 NumerPDF 1.59 1.59/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 
10

11
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 1.59 1.59/20 MKS Tempo Kęty 2020 11

12
IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 Z/3030/18

TAK

118 NumerPDF 1.59 1.59/20 TS AKS Chorzów 2020 12

13
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

114 NumerPDF 1.58 1.58/20 KS Orzeł Warszawa 2020 14

14
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

54 NumerPDF 1.56 1.56/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
15

15
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

310 NumerPDF 1.55 1.56/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
17

16
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

970 NumerPDF 1.55 1.55/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
18

17
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

355 NumerPDF 1.55 1.55/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020 19

18
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

265 NumerPDF 1.55 1.55/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020 20

19
KALINO Paulina 2006-07-11 Z/1532/19

TAK

304 NumerPDF 1.35 1.35/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
NICHOLS Lilly 2006-03-23 Z/3015/20

TAK

524 NumerPDF 3.69 3.69/20 SKLA Sopot 2020 1

2
KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 Z/2900/20

TAK

22 NumerPDF 3.37 3.37/20 OSOT Szczecin 2020  ROSU 
3

3
BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 Z/3724/19

TAK

662 NumerPDF 3.30 3.30/20 SL Olimpia Poznań 2020 5

4
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

603 NumerPDF 3.30 3.30/20 KKL Kielce 2020 6

5
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 Z/1343/19

TAK

400 NumerPDF 3.30 3.30/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 
4

6
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 3.20 3.20/20 MKS MOS Wrocław 2020 9

7
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

526 NumerPDF 3.20 3.20/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 
8

8
NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 Z/5174/18

TAK

646 NumerPDF 3.20 3.20/20 SL Olimpia Poznań 2020 7

9
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

TAK

86 NumerPDF 3.10 3.10/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020 12

10
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

529 NumerPDF 3.10 3.10/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
10

11
JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

600 NumerPDF 3.10 3.10/20 KKL Kielce 2020 11

12
WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 Z/0585/19

TAK

15 NumerPDF 3.00 3.00/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 13

13
MIKOŁAJCZYK Amelia 2006-02-09 Z/3897/19

TAK

532 NumerPDF 2.80 2.80/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
15

14
GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 Z/0793/20

TAK

468 NumerPDF 2.70 2.70/20 WKS Flota Gdynia 2020 17

15
KAPKA Agnieszka 2006-03-16 Z/4236/19

TAK

2 NumerPDF 2.60 2.62/19 UKS Olimp Mazańcowice 2020 19

16
MALEWICZ Marta 2006-04-21 Z/2891/20

TAK

7 NumerPDF 2.60 2.60/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 18

17
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

365 NumerPDF 2.40 2.40/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020 23

18
PACHOLEC Emilia 2006-06-13 Z/1272/20

TAK

531 NumerPDF 2.40 2.40/20 SKLA Sopot 2020 24

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

305 NumerPDF 5.71 5.71/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
2

2
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 5.61 5.61/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
3

3
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

73 NumerPDF 5.43 5.43/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
5

4
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

304 NumerPDF 5.36 5.36/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
7

5
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 5.29 5.29/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
8

6
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 5.27 5.27/20 UKS Vis Skierniewice 2020 9

7
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 Z/3255/19

TAK

160 NumerPDF 5.27 5.27/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 
10

8
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 5.26 5.26/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
11

9
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 5.21 5.21/20 KS AZS AWF Wrocław 2020 13

10
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.20 5.20/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
14

11
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

302 NumerPDF 5.18 5.18/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
15

12
WÓJS Lena 2006-02-09 Z/2660/19

TAK

63 NumerPDF 5.13 5.13/20 MKS Hermes Gryfino 2020 16

13
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

17 NumerPDF 5.08 5.08/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2020 18

14
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 5.08 5.08/20 UKL Ósemka Police 2020  ROSU 
17

15
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

522 NumerPDF 5.07 5.07/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020 19

16
SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 Z/0039/18

TAK

76 NumerPDF 5.07 5.07/20 MUKS Szok Bojanowo 2020 20

17
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 5.06 5.24/19 KKL Kielce 2020

18
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

875 NumerPDF 5.02 5.02/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 
23

19
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF 5.01 5.01/20 MKS Baszta Szamotuły 2020 24

20
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

553 NumerPDF 5.00 5.00/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 
25

21
WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 Z/3507/18

TAK

129 NumerPDF 4.97 4.97/20 MKL Jarocin 2020

22
METERA Ola 2005-09-28 Z/2546/20

TAK

28 NumerPDF 4.11 4.11/20 LKB im. Braci Petk Lębork 2020

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

319 NumerPDF 11.16 11.16/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
1

2
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

305 NumerPDF 10.97 10.97/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
2

3
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 10.93 10.93/20 KKL Kielce 2020 3

4
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

40 NumerPDF 10.81 10.81/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 
4

5
LAZAR Malwina 2005-01-31 Z/2528/18

TAK

5 NumerPDF 10.78 10.78/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020 5

6
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

24 NumerPDF 10.51 10.51/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 
7

7
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

881 NumerPDF 10.50 10.50/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 
8

8
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

826 NumerPDF 10.47 10.47/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2020 9

9
SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 Z/0039/18

TAK

76 NumerPDF 10.42 10.42/20 MUKS Szok Bojanowo 2020 10

10
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

553 NumerPDF 10.41 10.41/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 
11

11
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

31 NumerPDF 10.35 10.35/20 MKS Baszta Szamotuły 2020 13

12
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 10.35 10.35/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
12

13
MAŃKA Hanna 2005-07-22 Z/5350/19

TAK

77 NumerPDF 10.33 10.33/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
14

14
ŚLUSARCZYK Julia 2005-01-26 Z/2889/20

TAK

774 NumerPDF 10.16 10.16/20 TL ROW Rybnik 2020 15

15
BĄBEL Karolina 2005-11-14 Z/0814/18

TAK

327 NumerPDF 10.11 10.11/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
16

16
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF 10.10 10.10/20 MKS Baszta Szamotuły 2020 17

17
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

38 NumerPDF 10.09 10.09/20 MKS Bank BS Płońsk 2020 18

18
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF 10.06 10.06/20 BOSiR Barcin 2020 19

19
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

745 NumerPDF 10.04 10.04/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020 20

20
WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 Z/3507/18

TAK

129 NumerPDF 10.03 10.03/20 MKL Jarocin 2020 21

21
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

719 NumerPDF 9.90 9.90/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 25

22
RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

173 NumerPDF 9.66 9.66/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

23
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/0518/20

TAK

4 NumerPDF 9.56 9.56/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 Z/4914/18

TAK

504 NumerPDF 13.33 13.33/20 MKS Tempo Kęty 2020 1

2
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

95 NumerPDF 13.27 13.27/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020 2

3
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 12.58 12.58/20 UKS Technik Radom 2020  ROSU 
3

4
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

181 NumerPDF 12.18 12.18/20 LKS Fenix Słupsk 2020 4

5
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0204/20

TAK

202 NumerPDF 11.87 12.26/19 LKS Lubawa 2020  ROSU 
5

6
TARASIEWICZ Sylwia 2005-04-07 Z/1327/20

TAK

52 NumerPDF 11.84 11.84/20 UKS Czwórka Białystok 2020 6

7
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020 7

8
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 11.59 11.59/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 8

9
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

627 NumerPDF 11.48 11.48/20 KKL Kielce 2020 10

10
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

181 NumerPDF 11.39 11.39/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 
11

11
MALINA Martyna 2005-05-31 Z/4509/18

TAK

80 NumerPDF 11.26 11.26/20 UKS 5 Plus Rydułtowy 2020 12

12
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

7 NumerPDF 11.15 11.15/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 
13

13
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 10.90 11.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 
14

14
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 10.90 10.90/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
16

15
CHIROWSKA Emilia 2005-05-01 Z/0456/20

TAK

975 NumerPDF 10.76 10.76/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020 18

16
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 10.71 10.71/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
23

17
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

14 NumerPDF 10.51 10.51/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 
24

18
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

977 NumerPDF 10.41 10.41/20 LKS Lubusz Słubice 2020 25

19
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

35 NumerPDF 10.37 10.37/20 MLKS Agros Żary 2020

20
FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 Z/2527/18

TAK

14 NumerPDF 9.98 11.24/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 43.32 43.32/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
1

2
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

95 NumerPDF 42.82 42.82/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020 2

3
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

69 NumerPDF 41.24 41.24/20 KKL Rodło Kwidzyn 2020 3

4
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

63 NumerPDF 38.82 38.82/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 
4

5
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 37.74 37.74/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 5

6
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

179 NumerPDF 36.42 36.42/20 UKS 12 Kalisz 2020 6

7
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

7 NumerPDF 35.30 35.30/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 
7

8
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

60 NumerPDF 34.38 34.38/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020 8

9
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

778 NumerPDF 34.36 34.36/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 
9

10
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

747 NumerPDF 33.75 33.75/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020 10

11
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF 33.30 33.30/20 LKS Lubusz Słubice 2020 11

12
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

795 NumerPDF 33.18 33.18/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020 12

13
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

47 NumerPDF 32.68 32.68/20 UKS Lipusz 2020 14

14
WINIARZ Alicja 2006-03-08 Z/3665/19

TAK

401 NumerPDF 32.45 32.45/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020 16

15
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

14 NumerPDF 32.17 32.17/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 
18

16
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

890 NumerPDF 32.08 32.82/19 UKS Duo-Set Świecie 2020 19

17
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

167 NumerPDF 31.75 31.75/20 MKS Sambor Tczew 2020 21

18
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

77 NumerPDF 31.35 31.35/20 UKS MOSiR Działdowo 2020 23

19
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0204/20

TAK

202 NumerPDF 31.30 31.30/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

20
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 31.14 31.14/20 KS Victoria Trzebinia 2020 24

21
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 29.56 29.56/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

627 NumerPDF 48.03 48.03/20 KKL Kielce 2020 1

2
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

741 NumerPDF 47.55 47.55/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 
2

3
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

422 NumerPDF 47.20 47.20/20 AZS UMCS Lublin 2020 3

4
KOŹLAREK Julia 2005-06-20 Z/1657/19

TAK

155 NumerPDF 45.96 45.96/20 OŚ AZS Poznań 2020 4

5
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 45.58 45.58/20 KS Wisła Puławy 2020 5

6
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 43.85 44.85/19 KS Wisła Puławy 2020 6

7
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

934 NumerPDF 43.58 43.58/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
7

8
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

875 NumerPDF 42.12 42.12/20 LUKS Start Nakło 2020 8

9
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

427 NumerPDF 41.92 41.92/20 AZS UMCS Lublin 2020 9

10
ZIEMBA Zuzanna 2005-06-02 Z/5053/19

TAK

97 NumerPDF 41.37 41.37/20 LLKS Pomorze Stargard 2020 14

11
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

63 NumerPDF 40.23 40.23/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 
10

12
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

550 NumerPDF 40.17 40.17/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 
11

13
MARCZEWSKA Wiktoria 2005-11-23 Z/4534/19

TAK

94 NumerPDF 39.43 39.43/20 LLKS Pomorze Stargard 2020 12

14
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

355 NumerPDF 38.90 38.90/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020 13

15
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF 36.59 36.59/20 SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 
16

16
ŻÓŁWIŃSKA Emilia 2006-11-17 Z/3103/20

TAK

96 NumerPDF 36.51 36.51/20 LLKS Pomorze Stargard 2020 17

17
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 35.58 35.58/20 KS Wisła Puławy 2020 19

18
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 35.44 35.44/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
21

19
JASTRZĄB Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

653 NumerPDF 34.55 34.55/20 KKL Kielce 2020 23

20
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

892 NumerPDF 34.13 34.13/20 LUKS Start Nakło 2020 24

21
BOROWCZAK Katarzyna 2005-04-05 Z/2829/19

TAK

33 NumerPDF 33.52 33.52/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020 25

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

725 NumerPDF 41.87 41.87/20 AML Słupsk 2020 1

2
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 39.45 39.45/20 AML Słupsk 2020 2

3
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

348 NumerPDF 38.43 38.43/20 WKS Wawel Kraków 2020 3

4
WYDRA Sofia 2006-10-02 Z/3221/20

TAK

56 NumerPDF 38.26 38.26/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020 4

5
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

344 NumerPDF 37.88 37.88/20 WKS Wawel Kraków 2020 5

6
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

857 NumerPDF 36.94 36.94/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020 6

7
WARSICKA Martyna 2005-09-13 Z/2014/19

TAK

733 NumerPDF 36.70 36.70/20 OKS Skra Warszawa 2020 7

8
KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 Z/3072/19

TAK

177 NumerPDF 36.20 36.20/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 
8

9
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 Z/3932/17

TAK

202 NumerPDF 36.07 36.07/20 UKS Olimp Duszniki 2020 9

10
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

21 NumerPDF 35.75 35.75/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020 10

11
SZWED Louise Michell 2005-09-04 Z/1805/20

TAK

399 NumerPDF 35.39 35.39/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020 11

12
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 35.16 35.33/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 
12

13
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

181 NumerPDF 34.15 34.15/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 
13

14
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

887 NumerPDF 33.94 33.94/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 
14

15
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

TAK

906 NumerPDF 33.18 33.18/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020 16

16
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 32.98 32.98/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
17

17
DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

120 NumerPDF 31.93 31.93/20 LKS Korab Olecko 2020  ROSU 
21

18
KUŚ Konstancja 2005-03-16 Z/1948/19

TAK

117 NumerPDF 30.86 30.86/20 MKS-MOS Katowice 2020 24

19
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 30.56 30.56/20 AML Słupsk 2020 26

20
ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 Z/2514/20

TAK

56 NumerPDF 29.79 29.79/20 LKS Fenix Słupsk 2020

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

189 NumerPDF 15:16.05 15:16.05/20 UKS 12 Kalisz 2020 1

2
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF 15:48.59 15:48.59/20 MKS Hermes Gryfino 2020 2

3
TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 Z/0162/20

TAK

176 NumerPDF 15:49.61 15:49.61/20 UKS 12 Kalisz 2020 3

4
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 Z/2816/18

TAK

602 NumerPDF 17:01.19 17:01.19/20 UKS Przełaj Żerków 2020 4

5
SZPARA Martyna 2005-03-17 Z/1517/19

TAK

40 NumerPDF 17:19.81 17:19.81/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  ROSU 
5

6
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF 17:35.24 17:35.24/20 MKS Hermes Gryfino 2020 7

7
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 Z/0110/20

TAK

63 NumerPDF 17:48.30 17:48.30/20 MKS Hermes Gryfino 2020 8

8
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

69 NumerPDF 17:50.89 17:50.89/20 MKS Hermes Gryfino 2020 9

9
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

28 NumerPDF 17:53.00 17:53.00/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 
10

10
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF 17:58.49 17:58.49/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 
11

11
WARMUZ Kinga 2006-04-13 Z/2336/20

TAK

307 NumerPDF 18:32.71 18:32.71/20 KSLZS Kruszwica 2020 17

12
JANECZEK Amelia 2005-10-17 Z/4555/19

TAK

962 NumerPDF 18:36.49 18:36.49/20 WLKS Nowe Iganie 2020 15

13
GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 Z/0508/18

TAK

23 NumerPDF 19:25.10 19:25.10/20 MKS Sambor Tczew 2020 20

14
ŁAŚ Sylwia 2006-11-05 Z/2472/20

TAK

31 NumerPDF 19:34.60 19:34.60/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  ROSU 
22

15
ŁUC Ola 2006-11-24 Z/1510/20

TAK

23 NumerPDF 19:40.49 19:40.49/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020 23

16
GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 Z/3287/19

TAK

718 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF 11.77 11.77/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 
1

2
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

284 NumerPDF 11.91 11.91/20 KL Gdynia 2020 3

3
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 11.91 11.91/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 
7

4
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

TAK

829 NumerPDF 12.04 12.04/20 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020 4

5
ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 Z/4905/19

TAK

325 NumerPDF 12.11 12.11/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
5

6
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 12.17 12.17/20 MKL Toruń 2020 14

7
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

24 NumerPDF 12.19 12.19/20 MKS Piast Głogów 2020 6

8
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

1 NumerPDF 12.22 12.16/19 MKS Piast Głogów 2020 8

9
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 12.25 12.25/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
9

10
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

608 NumerPDF 12.27 12.27/20 UKS Przełaj Żerków 2020 10

11
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 12.28 12.28/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
15

12
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF 12.29 12.29/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 
11

13
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

353 NumerPDF 12.30 12.30/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020 12

14
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

74 NumerPDF 12.32 12.32/20 UKS Dziewiątka Kutno 2020 13

15
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 12.33 12.33/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2020 16

16
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

426 NumerPDF 12.34 12.34/20 UKS 55 Łódź 2020 17

17
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 12.44 12.44/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 
19

18
MANDELA Emilia 2005-12-30 Z/1270/16

TAK

95 NumerPDF 12.45 12.45/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
20

19
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

6 NumerPDF 12.46 12.46/20 TL ROW Rybnik 2020 21

20
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

73 NumerPDF 12.47 12.47/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
22

21
SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 Z/2970/18

TAK

583 NumerPDF 12.48 12.43/19 TL ROW Rybnik 2020 23

22
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

509 NumerPDF 12.53 12.53/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 
25

23
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

24 NumerPDF 12.56 12.56/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 
26

24
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 12.60 12.60/20 MKS MOS Wrocław 2020 28

25
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 12.61 12.61/20 RKS Rumia 2020  ROSU 
29

26
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

54 NumerPDF 12.65 12.65/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
30

27
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF 12.67 12.67/20 MKS Piast Głogów 2020  ROSU 
33

28
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 Z/4646/19

TAK

289 NumerPDF 12.67 12.67/20 KL Gdynia 2020 32

29
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 12.69 12.69/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 
34

30
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

173 NumerPDF 12.77 12.77/20 OŚ AZS Poznań 2020 36

31
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

22 NumerPDF 13.01 13.01/20 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

32
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

337 NumerPDF 13.13 13.13/20 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

33
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF 13.36 13.36/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

34
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

11 NumerPDF 13.39 13.39/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

284 NumerPDF 29.35 29.35/20 KL Gdynia 2020 2

2
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 29.35 29.35/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 
1

3
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF 29.67 29.67/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 
4

4
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 29.71 29.71/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 
5

5
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

TAK

829 NumerPDF 29.95 29.95/20 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020 6

6
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 29.97 29.97/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2020 7

7
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 30.19 30.19/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
8

8
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

608 NumerPDF 30.38 30.38/20 UKS Przełaj Żerków 2020 9

9
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 30.39 29.95/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 
3

10
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/0013/20

TAK

444 NumerPDF 30.43 30.43/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020 10

11
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF 30.51 30.51/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 
12

12
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 30.56 30.56/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 
13

13
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

173 NumerPDF 30.72 30.72/20 OŚ AZS Poznań 2020 14

14
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

24 NumerPDF 30.73 30.73/20 MKS Piast Głogów 2020 15

15
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

38 NumerPDF 30.75 30.75/20 MKS Bank BS Płońsk 2020 11

16
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

4 NumerPDF 30.86 30.86/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
17

17
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF 30.94 30.94/20 MKS Piast Głogów 2020  ROSU 
18

18
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

426 NumerPDF 31.03 31.03/20 UKS 55 Łódź 2020 19

19
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

353 NumerPDF 31.04 31.04/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020 20

20
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF 31.07 31.07/20 LKS Jantar Ustka 2020 21

21
SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 Z/2970/18

TAK

583 NumerPDF 31.09 30.97/19 TL ROW Rybnik 2020 22

22
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

1 NumerPDF 31.16 31.16/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 
23

23
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF 31.38 31.38/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 
27

24
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 31.38 31.38/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
26

25
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

73 NumerPDF 31.42 31.42/20 LKS Jantar Ustka 2020 28

26
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 Z/4646/19

TAK

289 NumerPDF 31.46 31.46/20 KL Gdynia 2020 29

27
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

11 NumerPDF 31.49 31.49/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020 30

28
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

6 NumerPDF 31.58 31.58/20 TL ROW Rybnik 2020 31

29
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

322 NumerPDF 31.63 31.63/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
32

30
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 31.64 31.64/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
34

31
ROKICKA Weronika 2005-04-05 Z/1930/19

TAK

244 NumerPDF 31.64 31.64/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020 33

32
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 31.67 31.67/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
36

33
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF 31.75 31.70/19 MKL Toruń 2020  ROSU 
39

34
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 31.83 31.83/20 KS AZS AWF Wrocław 2020

35
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

74 NumerPDF 31.83 31.83/20 UKS Dziewiątka Kutno 2020 40

36
PIĄTEK Karolina 2005-01-02 Z/3000/18

TAK

41 NumerPDF 31.97 31.97/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 
42

37
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

584 NumerPDF 32.01 32.01/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020  ROSU 
43

38
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 Z/0179/18

TAK

849 NumerPDF 32.10 32.10/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 44

39
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

963 NumerPDF 32.21 32.21/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

40
FIEDOSEWICZ Maja 2005-03-06 Z/2705/19

TAK

31 NumerPDF 32.41 32.41/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

41
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

3 NumerPDF 32.54 32.54/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

42
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

337 NumerPDF 32.94 32.94/20 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

43
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF 33.05 33.05/20 KM Aktywni Sochaczew 2020 46

44
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF 33.30 33.30/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 3:03.05 3:03.05/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
1

2
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 3:10.56 3:10.56/20 AML Słupsk 2020 2

3
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF 3:14.92 3:14.92/20 UKS Olimp Kozienice 2020 3

4
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF 3:19.96 3:19.96/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020 5

5
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

2 NumerPDF 3:22.21 3:22.21/20 MKP Szczecinek 2020 6

6
GOLA Daria 2006-04-03 Z/0687/19

TAK

143 NumerPDF 3:23.12 3:23.12/20 MKL Jarocin 2020 8

7
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

1 NumerPDF 3:23.51 3:23.51/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 
22

8
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

3 NumerPDF 3:25.46 3:25.46/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 
14

9
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

523 NumerPDF 3:26.09 3:26.09/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 
10

10
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1 NumerPDF 3:29.13 3:29.13/20 MKS Piast Głogów 2020  ROSU 
11

11
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 Z/3212/18

TAK

406 NumerPDF 3:30.45 3:30.45/20 TL Pogoń Ruda Śląska 2020 12

12
ZAWADA Karolina 2005-07-09 Z/0665/19

TAK

27 NumerPDF 3:30.94 3:30.94/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020 13

13
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF 3:33.23 3:33.23/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
15

14
SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 Z/0819/18

TAK

313 NumerPDF 3:33.63 3:33.63/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 
16

15
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF 3:35.73 3:35.73/20 UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 
19

16
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 3:37.65 3:37.65/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020 20

17
SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 Z/2519/20

TAK

724 NumerPDF 3:38.36 3:38.36/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 21

18
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

521 NumerPDF 3:39.36 3:39.36/20 PLKS Gwda Piła 2020  ROSU 
23

19
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

21 NumerPDF 3:47.30 3:47.30/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020 29

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. WALICKA Anna
2. STĘPIEŃ Dagmara
3. PLAMINIAK Roksana
4. BĄBEL Karolina
2005
2005
2005
2005
NumerPDF 52.49 AZS-AWF Katowice

2 1. DOKSA Maja
2. ŁAKOMSKA Olga
3. JAROSIŃSKA Maria
4. ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
5. JACKOWIAK Antonina
2005
2005
2006
2005
2005
NumerPDF MKL Toruń

3 1. CYRULIŃSKA Oliwia
2. JUNDZIŁŁ Maja
3. ŚPIEWAK Magdalena
4. TRĄBCZYŃSKA Nadia
2005
2005
2005
2005
NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa

4 1. DZWOLAK Ewa
2. GIERASIMOW Zuzanna
3. KACZMAREK Kinga
4. MARCHLEWSKA Julia
5. MOHAMAD Besna
6. NIEWIADOMSKA Maja
2006
2006
2005
2006
2005
2005
NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg

5 1. BOGUSZEWICZ Martyna
2. KRAWCZAK Izabela
3. MATECKA Julia
4. MARSZEWSKA Natalia
5. LITWINIUK Hanna
2005
2006
2006
2005
2006
NumerPDF MKS Kusy Szczecin

6 1. BONIŚNIAK Alicja
2. BYCZKOWSKA Amelia
3. JANKA Otylia
4. ANHALT Anna
2006
2005
2006
2005
NumerPDF UKS Czapla Białe Błota II

7 1. BORKO Amelia
2. JANUCHTA Kinga
3. JASZCZAK Weronika
4. TARGOŃSKA Zuzanna
5. ZIELIŃSKA Maja
2006
2005
2005
2006
2006
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn

8 1. PŁÓCIENNICZAK Amelia
2. PODRUCZNA Julia
3. TWARDOWSKA Emilia
4. PŁONKA Oliwia
5. RYBAK Daria
2005
2005
2005
2006
2005
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. II

9 1. SZLACHTA Olga
2. KLAR Oliwia
3. ADAMCIO Dagmara
4. KANICKA Inga
5. PODRUCZNA Julia
2006
2005
2005
2005
2005
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp.

10 1. GRZYBOWSKA Gabriela
2. STRZELEC Małgorzata
3. BUTRYN Kornelia
4. GUT Oliwia
5. CYGAN Natalia
2006
2006
2006
2005
2005
NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola

11 1. BASIOR Zuzanna
2. GOSIK Michalina
3. CZUBAK Dominika
4. SKOMIAŁ Julia
5. OSTASZEWSKA Wiktoria
2006
2006
2006
2005
2006
NumerPDF KM Aktywni Sochaczew

12 1. SOKÓŁ Oliwia
2. SUCHOWOLAK Lena
3. SŁOWIŃSKA Maja
4. CIURZYŃSKA Amelia
5. GALIŃSKA Eliza
2005
2005
2006
2006
2006
NumerPDF UKS Filipides Teresin

13 1. ZAGÓRSKA Julianna
2. CELLMER Karolina
3. PESTA Natalia
4. NARODZONEK Weronika
2006
2006
2006
2005
NumerPDF MUKL Brodnica

14 1. ROKICKA Weronika
2. PRZEWIEŹLIK Julia
3. SRAGA Zuzanna
4. NAWROT Paulina
2005
2006
2006
2006
NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza

15 1. ANTONOWICZ Dominika
2. KALINOWSKA Kamila
3. STRZYMIŃSKA Magdalena
4. ZUBRZYCKA Dominika
5. MACHELSKA Weronika
2005
2005
2006
2005
2005
NumerPDF KS Podlasie Białystok

16 1. FALK Natalia
2. GLAZA Julia
3. KACZKOWSKA Martyna
4. SKORNA Hanna
5. SMOROŃ Nadia
6. SZWED Louise Michell
2005
2005
2006
2006
2005
2005
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

17 1. CYMBALISTA Paulina
2. KONURY Julia
3. RYDEŁKIEWICZ Klaudia
4. DROZD Martyna
5. CYMBALISTA Julia
2006
2005
2006
2006
2006
NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno

18 1. LIS Monika
2. SUTKOWSKA Gabriela
3. GÓRA Małgorzata
4. KAWIORSKA Małgorzata
5. BRACH Eryka
2006
2005
2006
2005
2005
NumerPDF MLUKS Tarnów

19 1. POPIELARZ Agata
2. MORITZ Nicola
3. JORDANOWSKA Natalia
4. KRYSIAK Julia
2005
2006
2006
2006
NumerPDF BOSiR Barcin

20 1. MALINOWSKA Oliwia
2. GROCHULSKA Julia
3. MIELCZAREK Martyna
4. MIELCZAREK Zuzanna
2005
2005
2005
2005
NumerPDF UKS Czempion Bełchatów

21 1. MAZUREK Patrycja
2. GAJOSZ Wiktoria
3. ULRYCH Zuzanna
4. CHARĘŻA Karolina
5. KOKŁOWSKA Natalia
2005
2006
2006
2005
2006
NumerPDF MKS Agros Chełm

22 1. BOREK Alicja
2. JANISZEWSKA Maja
3. PULUT Maja
4. ZACHARZ Julia
2005
2006
2006
2005
NumerPDF KKL Kielce

23 1. KULCZYK Paulina
2. SURDY Zuzanna
3. KONERA Wiktoria
4. ORZECHOWSKA Noemi
2006
2005
2005
2006
NumerPDF UKS Czapla Białe Błota

24 1. KULPIŃSKA Róża
2. PYTEL Jagoda
3. KOZŁOWSKA Zofia
4. BLUM Łucja
5. WASILEWSKA Natalia
6. GABIŃSKA Oliwia
2006
2006
2005
2005
2006
2005
NumerPDF WLKS Wrocław

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
MMK
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 10.89 10.89/20 AML Słupsk 2020  ROSU 
1

2
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

290 NumerPDF 11.10 11.10/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020 2

3
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

333 NumerPDF 11.14 11.14/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020 3

4
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

352 NumerPDF 11.26 11.26/20 WKS Wawel Kraków 2020 4

5
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

900 NumerPDF 11.36 11.36/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 
6

6
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

22 NumerPDF 11.38 11.38/20 LKS Pogórze Skoczów 2020 5

7
BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 Z/5011/19

TAK

77 NumerPDF 11.44 11.44/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 
7

8