Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wakacyjny mityng klasy I
OSTRÓDA, 28.08.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 12.50 12.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.12 13.12/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

290 NumerPDF 13.21 12.74/18 PTT Delta Płock 2019

5
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

53 NumerPDF 13.28 13.28/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 13.43 13.30/17 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 13.65 13.65/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

335 NumerPDF 13.85 13.85/19 MUKL Brodnica 2019

9
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

5 NumerPDF 13.97 13.97/19 MLKS Ostróda 2019

10
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

278 NumerPDF 14.01 13.98/18 PTT Delta Płock 2019

11
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 14.24 14.24/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

12
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

190 NumerPDF 14.74 14.74/19 LKS Lubawa 2019

13
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

99 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 25.32 25.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

51 NumerPDF 25.46 25.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 26.25 26.25/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 26.72 26.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 26.93 26.93/19 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

53 NumerPDF 27.78 27.78/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 29.44 29.44/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

190 NumerPDF 31.18 31.18/19 LKS Lubawa 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

278 NumerPDF 43.00 43.00/19 PTT Delta Płock 2019

2
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

312 NumerPDF 44.67 44.67/19 MUKL Brodnica 2019

3
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

301 NumerPDF 44.93 44.93/19 MUKL Brodnica 2019

4
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 45.67 45.67/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

5
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

316 NumerPDF 47.10 47.10/19 MUKL Brodnica 2019

6
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

3 NumerPDF 47.50 47.50/19 MLKS Ostróda 2019

7
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

1 NumerPDF 48.98 48.98/19 MLKS Ostróda 2019

8
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

8 NumerPDF 49.36 47.90/18 MLKS Ostróda 2019

9
KOZŁOWSKA Natalia 2007-06-25 Z/2368/19

TAK

55 NumerPDF 53.14 53.14/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

10
KLINICKA Natasza 2007-10-21 Z/2480/19

TAK

55 NumerPDF 54.85 54.85/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

316 NumerPDF 48.24/18 MUKL Brodnica 2019

12
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

99 NumerPDF 55.38/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

13
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

290 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

14
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

49 NumerPDF 50.94/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

15
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

336 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

51 NumerPDF 56.88 56.88/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 60.35 60.35/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 61.14 61.14/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
BOJANOWSKA Anna 2003-04-20 Z/3941/17

TAK

10 NumerPDF 65.44 65.44/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

5
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

8 NumerPDF 66.58 66.58/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 1:45.04 1:45.04/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

2
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

31 NumerPDF 1:46.47 1:46.47/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
SZAMROWSKA Aleksandra 2006-10-11 Z/1322/18

TAK

25 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

999 NumerPDF 1:50.52/18 KS Czempion Warszawa 2019

5
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF 1:46.97/16 PTT Delta Płock 2019

6
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

TAK

53 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

45 NumerPDF 2:15.65 2:15.65/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 2:24.05 2:22.53/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

TAK

53 NumerPDF 3:07.70 3:03.22/12 UKS MOSiR Działdowo 2019

2
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

62 NumerPDF 3:29.97/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

282 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

300 NumerPDF 5.06 5.06/19 MUKL Brodnica 2019

2
ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 Z/3071/19

TAK

133 NumerPDF 3.39 3.39/19 LKS Lubawa 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 12.74 12.74/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 10.47 10.47/19 LKS Lubawa 2019

3
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

84 NumerPDF 8.64 8.64/19 LKS Lubawa 2019

4
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

5 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 25.89 27.96/18 LKS Lubawa 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

33 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 36.55 36.55/19 LKS Lubawa 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

84 NumerPDF 28.59 28.59/19 LKS Lubawa 2019

2
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

5 NumerPDF 26.48 26.48/19 LKS Lubawa 2019

3
GRZYWACZ Agata 2004-04-06 Z/3104/18

TAK

179 NumerPDF 25.72 25.72/19 LKS Lubawa 2019

4
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 22.28 22.28/19 LKS Lubawa 2019

5
NIEDZIELA Julia 2006-01-01 Z/3069/19

TAK

86 NumerPDF 20.67 20.67/19 LKS Lubawa 2019

6
KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 Z/3072/19

TAK

177 NumerPDF LKS Lubawa 2019

7
ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 Z/3071/19

TAK

133 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

4 NumerPDF 37.81 37.81/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

282 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 65.44 65.44/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 70.98 70.98/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 11.15 11.15/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 11.20 11.20/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 11.46 11.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

312 NumerPDF 11.52 11.52/19 MUKL Brodnica 2019

5
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 11.80 11.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
TABAKA Wojciech 2004-06-24 Z/3367/18

TAK

5 NumerPDF 12.02 12.02/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

7
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

322 NumerPDF 12.34 12.34/19 MUKL Brodnica 2019

8
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

305 NumerPDF 12.58 12.58/19 MUKL Brodnica 2019

9
BULIŃSKI Wojciech 2006-02-03 Z/3223/19

TAK

151 NumerPDF 14.00 14.00/19 LKS Lubawa 2019

10
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

2 NumerPDF 14.55 14.55/19 MUKL Brodnica 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 22.50 22.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

310 NumerPDF 22.97 22.97/19 MUKL Brodnica 2019

3
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 23.08 23.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

227 NumerPDF 28.79 28.79/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

5
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

315 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

6
KOWALSKI Damian 2005-02-15 Z/3885/19

TAK

233 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 35.01 35.01/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

229 NumerPDF 38.22 38.22/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 39.07 39.07/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

23 NumerPDF 43.97 43.97/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

66 NumerPDF 44.59 44.59/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

6
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

992 NumerPDF 44.84/18 KS Czempion Warszawa 2019

7
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

20 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 Z/0057/16

TAK

3 NumerPDF 54.78/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNCE Kamil 2005-02-18 Z/3366/18

TAK

7 NumerPDF 1:43.50 1:43.50/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 Z/4725/19

TAK

970 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2019

3
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

287 NumerPDF 1:24.25/18 PTT Delta Płock 2019

4
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

66 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

5
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

20 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEIN Oskar 2000-05-31 Z/5368/15

TAK

152 NumerPDF 1:55.48 1:55.48/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

2
RZENIECKI Szymon 2001-02-23 Z/1948/15

TAK

100 NumerPDF 2:03.31 2:03.31/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

21 NumerPDF 2:56.31 2:56.31/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SZUBZDA Jakub 2004-04-07 Z/3171/17

TAK

28 NumerPDF 3:04.49 3:01.72/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

20 NumerPDF 3:14.03 3:14.03/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

4
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

66 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF 6.13 6.13/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

322 NumerPDF 5.61 5.61/19 MUKL Brodnica 2019

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

992 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

343 NumerPDF 12.68 12.68/19 MUKL Brodnica 2019

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 12.51 12.73/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

3
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

76 NumerPDF 11.82 11.82/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

1 NumerPDF 13.23 13.23/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

155 NumerPDF 11.81 11.81/19 LKS Lubawa 2019

3
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

2 NumerPDF 9.63 9.63/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

76 NumerPDF 43.34 43.34/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

1 NumerPDF 49.82 49.82/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

2 NumerPDF 38.23 38.23/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

3
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

155 NumerPDF 32.80 32.80/19 LKS Lubawa 2019

4
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

44 NumerPDF 19.60 19.60/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 53.36 54.15/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

136 NumerPDF 49.86 49.86/19 LKS Lubawa 2019

2
BULIŃSKI Wojciech 2006-02-03 Z/3223/19

TAK

151 NumerPDF 27.10 27.10/19 LKS Lubawa 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF 27.53 27.53/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KIENINGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/4899/19

TAK

1 NumerPDF PKS Gwardia Szczytno 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna