Internetowe zgłoszenia do imprezy: Badania ZKN
Sezon 2018
 
Test podstawowy K
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

3
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

316 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

4
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

310 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

5
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

6
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2018

7
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

22 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2018

8
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF TL ROW Rybnik 2018

9
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2018

10
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2018

11
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2018

12
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2018

13
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

14
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2018

15
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2018

16
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

769 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2018

17
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2018

18
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2018

19
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

74 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

20
SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 Z/4337/15

TAK

409 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2018

21
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF RMKS Rybnik 2018

22
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2018

23
SZELIGA Nicola 2000-05-11 Z/0223/15

TAK

409 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2018

24
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF RMKS Rybnik 2018

25
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

607 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2018

26
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

22 NumerPDF MOSM Tychy 2018

27
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

28
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

66 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

29
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

12 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

30
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

31
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

304 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

32
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

33
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

83 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

34
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

73 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

35
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

75 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

36
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

76 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2018

37
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

38
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

39
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

40
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

99 NumerPDF MKS Żywiec 2018

41
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

12 NumerPDF MKS Ustroń 2018

42
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 NumerPDF MKS Ustroń 2018

43
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

11 NumerPDF MKS Ustroń 2018

44
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

45
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2018

46
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

122 NumerPDF LKS Pszczyna 2018

47
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

48
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

7 NumerPDF KB MOSiR Jastrzębie 2018

49
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

50
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

51
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

52
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

53
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

873 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

54
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

55
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

186 NumerPDF AZS Łódź 2018

56
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

57
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

000 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

58
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

59
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

873 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

60
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

TAK

851 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

61
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

864 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

62
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

63
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

865 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

64
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

65
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

66
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

500 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

67
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

68
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

307 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

69
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

70
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

9 NumerPDF UKS Olimp Mazańcowice 2018

71
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF TS AKS Chorzów 2018

72
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2018

73
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

74
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2018

75
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

99 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2018

76
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

77
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

78
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

79
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

80
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

81
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

82
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

83
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

21 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

84
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

85
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

86
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

87
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

88
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

89
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

90
CHARUKIEWICZ Maja 2009-01-01

1 NumerPDF niest.Opole

91
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

5 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

92
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

93
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

94
LAKWA Julia 2002-01-14

1 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

95
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

2 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

96
PIĄTEK Karolina 2005-01-02 Z/3000/18

TAK

33 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

97
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

583 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

98
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

888 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2018

99
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

875 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

100
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

853 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

101
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

880 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

102
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

952 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

103
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

104
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

105
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

106
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

107
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

108
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

109
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

110
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

111
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

112
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

113
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

95 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

114
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

115
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

116
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

117
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

118
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

12 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

119
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

120
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2018

121
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

520 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

122
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

123
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

461 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

124
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

465 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

125
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

126
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

127
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

TAK

958 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

128
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

129
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

130
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2018

131
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

962 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

132
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

31 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

133
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

134
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

135
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

136
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

137
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

17 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

138
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

609 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

139
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

140
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

141
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

142
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

143
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

144
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

145
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

601 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

146
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

314 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

147
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

600 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

148
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

149
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

150
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2018

151
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

602 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

152
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

153
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

154
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

155
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

156
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

157
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

158
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

159
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

117 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

160
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

161
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

162
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF LKS Polkowice 2018

163
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF LKS Polkowice 2018

164
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

165
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

166
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2018

167
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

168
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

169
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

170
SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 Z/5374/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

171
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

172
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

173
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

174
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

175
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

176
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

177
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2018

178
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2018

179
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

180
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

181
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

182
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

854 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

183
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

881 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

184
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

885 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

185
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

852 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

186
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

888 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

187
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

188
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

887 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

189
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

190
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

79 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

191
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

41 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

192
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

33 NumerPDF MLUKS Tarnów 2018

193
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

522 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2018

194
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

511 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2018

195
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

196
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

197
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF KL Iskra Białogard 2018

198
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2018

199
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2018

200
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

TAK

870 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

201
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

202
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

203
JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 Z/2709/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

204
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

205
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

269 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2018

206
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

80 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

207
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

65 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

208
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

80 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

209
SKRECZKO Julia 2003-07-30 Z/3161/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

210
ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

211
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

212
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

213
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

214
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

215
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

216
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

TAK

308 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

217
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

303 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2018

218
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

219
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

903 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

220
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

221
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

222
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

2 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

223
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

1 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

224
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

52 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

225
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

226
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

227
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

228
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

229
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

74 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

230
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

231
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

831 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

232
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

97 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

233
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

1 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

234
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

235
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

236
JODŁOWSKA Aleksandra 2003-04-26 Z/1264/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

237
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

238
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

239
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12

1 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

240
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

99 NumerPDF MKS Żywiec 2018

241
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

242
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

24 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

243
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2018

244
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2018

245
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

91 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

246
SAK Hanna 2003-01-21 Z/2173/17

TAK

98 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

247
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

248
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

249
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

250
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

251
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

252
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

253
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

254
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

255
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

256
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2018

257
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

258
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

259
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

260
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

261
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

262
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

263
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

264
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

265
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

266
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

267
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

268
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

938 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

269
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

270
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

271
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

272
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

917 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

273
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

889 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2018

274
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

709 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

275
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

276
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

712 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

277
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

718 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2018

278
OTOCKA Ewa 2002-03-07 Z/4124/17

TAK

10 NumerPDF RKS Łódź 2018

279
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

280
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

76 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

281
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

282
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

33 NumerPDF RKS Łódź 2018

283
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

89 NumerPDF RKS Łódź 2018

284
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

194 NumerPDF AZS Łódź 2018

285
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

286
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

908 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

287
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

916 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

288
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

289
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

290
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

291
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

292
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

293
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

912 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

294
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

295
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

296
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

297
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

298
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

299
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

300
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

301
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

302
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

303
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

304
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

773 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

305
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

994 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

306
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

307
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

308
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

187 NumerPDF AZS Łódź 2018

309
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

365 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2018

310
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF LKS Lubawa 2018

311
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200 NumerPDF AZS Łódź 2018

312
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

313
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

314
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2018

315
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

316
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

317
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

363 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

318
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

319
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

320
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

321
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2018

322
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

323
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

324
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

145 NumerPDF ULKS Tychowo 2018

325
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

326
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

366 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

327
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

403 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

328
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

67 NumerPDF MKL Szczecin 2018

329
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2018

330
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

774 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

331
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2018

332
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

333
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

334
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

335
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

336
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2018

337
MIŚKIEWICZ Aleksandra 2000-01-28 Z/2399/16

TAK

913 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2018

338
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

339
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

340
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

633 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

341
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2018

342
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF UKS Otrębusy 2018

343
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

344
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

7 NumerPDF UKS Melo Błonie 2018

345
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2018

346
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2018

347
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

348
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

13 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

349
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

536 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

350
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

351
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

51 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2018

352
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

47 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2018

353
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2018

354
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2018

355
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

356
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

634 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

357
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

358
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

644 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

359
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

TAK

1 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2018

360
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

361
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

362
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

363
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

364
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

TAK

285 NumerPDF PTT Delta Płock 2018

365
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF PTT Delta Płock 2018

366
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

276 NumerPDF PTT Delta Płock 2018

367
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

368
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

605 NumerPDF MUKS Płock 2018

369
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

862 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

370
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

371
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

372
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

167 NumerPDF MKS Pułtusk 2018

373
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2018

374
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2018

375
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2018

376
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2018

377
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF AML Słupsk 2018

378
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

22 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2018

379
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF UKS 55 Łódź 2018

380
KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 Z/1023/14

TAK

145 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

381
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

513 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

382
KACZMAREK Wiktoria 2003-09-17 Z/5452/18

TAK

21 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

383
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

58 NumerPDF RKS Łódź 2018

384
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

87 NumerPDF RKS Łódź 2018

385
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

96 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2018

386
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

195 NumerPDF AZS Łódź 2018

387
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

388
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

68 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

389
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

64 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

390
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

73 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

391
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

67 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

392
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

140 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

393
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF AZS Łódź 2018

394
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

192 NumerPDF AZS Łódź 2018

395
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2018

396
JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 Z/3279/17

TAK

711 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2018

397
MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 Z/1418/17

TAK

712 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2018

398
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

399
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

400
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

68 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

401
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

402
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

403
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

495 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

404
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

405
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

485 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

406
SZWARCZEWSKA Zofia 2002-09-04 Z/2182/16

TAK

494 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

407
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

408
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

409
GAJOS Aleksandra 2001-09-24 Z/4899/15

TAK

894 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

410
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

411
ZYCER Magdalena 1997-07-21 Z/1011/13

TAK

93 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2018

412
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2018

413
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2018

414
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2018

415
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

791 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2018

416
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

417
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

418
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

419
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

420
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

421
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF MKS Inowrocław 2018

422
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF MKS Inowrocław 2018

423
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

TAK

853 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

424
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

800 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

425
ZIÓŁKOWSKA Paulina 2003-02-27 Z/4400/18

TAK

884 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

426
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

888 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

427
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

428
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

429
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

430
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

431
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

432
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF LKS Stal Mielec 2018

433
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

434
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

435
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

436
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

12 NumerPDF MKS Pułtusk 2018

437
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF MKS Pułtusk 2018

438
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

32 NumerPDF MKS Pułtusk 2018

439
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

440
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

441
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

442
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

443
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

444
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

445
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

446
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

447
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

448
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

449
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

450
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

451
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

970 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

452
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2018

453
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

454
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

968 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

455
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

456
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

457
PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 Z/5353/18

TAK

956 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

458
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

459
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

932 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

460
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

461
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

462
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

989 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

463
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2018

464
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

465
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

466
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

TAK

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

467
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

745 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

468
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

469
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

470
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

740 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

471
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

731 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

472
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

TAK

763 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

473
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

474
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

736 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

475
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

705 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

476
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

477
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

886 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

478
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF RKS Łódź 2018

479
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF RKS Łódź 2018

480
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF RKS Łódź 2018

481
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

482
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF RKS Łódź 2018

483
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF RKS Łódź 2018

484
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF UKS 55 Łódź 2018

485
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

486
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

487
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

55 NumerPDF RKS Łódź 2018

488
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

75 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

489
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

64 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

490
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

79 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

491
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

492
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

TAK

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

493
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

494
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

500 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

495
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

496
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

25 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2018

497
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

498
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2018

499
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF RKS Łódź 2018

500
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF RKS Łódź 2018

501
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

54 NumerPDF RKS Łódź 2018

502
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

503
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

130 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

504
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF MKLA Łęczyca 2018

505
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

60 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

506
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

80 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

507
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

508
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF AZS Łódź 2018

509
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

199 NumerPDF AZS Łódź 2018

510
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

185 NumerPDF AZS Łódź 2018

511
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF AZS Łódź 2018

512
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

513
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

531 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

514
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

555 NumerPDF BKL Bełchatów 2018

515
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2018

516
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2018

517
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

460 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2018

518
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

519
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2018

520
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF SKLA Sopot 2018

521
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2018

522
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF GKS Żukowo 2018

523
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

524
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2018

525
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2018

526
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

404 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

527
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2018

528
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF GKS Żukowo 2018

529
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2018

530
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

531
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2018

532
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

533
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

28 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2018

534
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

TAK

98 NumerPDF RKS Rumia 2018

535
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

536
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2018

537
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

538
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

539
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

540
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

11 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

541
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

542
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

543
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

544
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

545
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

546
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF RKS Rumia 2018

547
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

548
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2018