Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Okręgowy WZLA 2020
ŚRODA WIELKOPOLSKA, 04.07.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

154 NumerPDF 12.63 12.38/16 OŚ AZS Poznań 2020

2
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 12.70 12.49/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

3
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0015/20

TAK

553 NumerPDF 13.25 13.25/20 RKL Kusy Rokietnica 2020

4
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

11 NumerPDF 13.49 13.26/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

5
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

173 NumerPDF 13.94 13.83/19 OŚ AZS Poznań 2020

6
KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 Z/4277/19

TAK

207 NumerPDF 14.28 14.28/20 UKS Achilles Leszno 2020

7
SENFTLEBEN Joanna 2006-01-02 Z/5033/19

TAK

17 NumerPDF 14.30 14.30/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

8
SŁUPSKA Amelia 2005-07-12 Z/4803/19

TAK

453 NumerPDF 14.94 14.94/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

9
WOJCIECHOWSKA Wiktoria 2006-03-29 Z/2969/19

TAK

161 NumerPDF 15.03 14.60/19 CKS Helios Czempiń 2020

10
KOWALCZYK Zofia 2006-09-26 Z/2765/18

TAK

205 NumerPDF 15.39 15.30/19 UKS Achilles Leszno 2020

11
TÓRZ Oliwia 2001-02-19 Z/4190/19

TAK

168 NumerPDF 13.27/19 OŚ AZS Poznań 2020

12
DROP Angelika 2005-05-06 Z/0289/20

TAK

650 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

13
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 13.20/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

14
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 13.44/17 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

15
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04 Z/0398/20

TAK

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

16
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

478 NumerPDF 14.53/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

17
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

18
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF 13.90/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

19
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

614 NumerPDF 13.70/19 UKS Przełaj Żerków 2020

20
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

608 NumerPDF 13.31/19 UKS Przełaj Żerków 2020

21
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 12.91/18 OŚ AZS Poznań 2020

22
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

TAK

683 NumerPDF 14.56/19 UKS Skoczek Władysławów 2020

23
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 13.34/19 UKS Sprint Przeźmierowo 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 Z/0918/14

TAK

150 NumerPDF 25.08/15 OŚ AZS Poznań 2020

2
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

154 NumerPDF 25.04/18 OŚ AZS Poznań 2020

3
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04 Z/0398/20

TAK

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

4
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

478 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

5
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 25.65/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

6
SZULC Julia 2004-12-09 Z/0769/20

TAK

88 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0015/20

TAK

553 NumerPDF 29.55/18 RKL Kusy Rokietnica 2020

8
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

452 NumerPDF 26.48/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ZKN 

9
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

614 NumerPDF 29.13/19 UKS Przełaj Żerków 2020

10
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

608 NumerPDF 28.64/18 UKS Przełaj Żerków 2020

11
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

443 NumerPDF 30.49/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

12
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF 28.11/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

13
CYBAK Michalina 2006-08-11 Z/2975/19

TAK

152 NumerPDF 29.59/19 CKS Helios Czempiń 2020

14
KOWALCZYK Zofia 2006-09-26 Z/2765/18

TAK

205 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

15
KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 Z/4277/19

TAK

207 NumerPDF 30.69/19 UKS Achilles Leszno 2020

16
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

173 NumerPDF 28.32/19 OŚ AZS Poznań 2020

17
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 27.11/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

18
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

19
DĄBROWSKA Agata 2006-01-31 Z/2974/19

TAK

153 NumerPDF 32.42/19 CKS Helios Czempiń 2020

20
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

31 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 2:28.69 2:26.94/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

2
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

TAK

445 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

3
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 2:23.22/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

4
MICHTA Michalina 2006-11-16 Z/0014/20

TAK

552 NumerPDF 2:55.36/19 RKL Kusy Rokietnica 2020

5
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

6
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:15.42/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 2:17.13/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

8
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

454 NumerPDF 2:44.65/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

9
WÓJCIK-SANGABI Rosanna 2004-01-28 Z/2729/20

TAK

1010 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

10
MŁODYSTACH Anastazja 2004-11-20 Z/5342/19

TAK

12 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

11
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

14 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

12
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

5 NumerPDF 2:26.49/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

13
OLEJNICZAK Selma 2005-06-05 Z/1762/20

TAK

148 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

452 NumerPDF 1.60 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN   SKN 

2
GOŃCZOWSKA Zofia 2005-03-30 Z/5168/18

TAK

44 NumerPDF 1.50 1.55/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

3
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

31 NumerPDF 1.45 1.53/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

4
KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 Z/5169/18

TAK

23 NumerPDF 1.40 1.50/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

5
CYMBALISTA Julia 2006-05-28 Z/3362/18

TAK

22 NumerPDF 1.49/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

156 NumerPDF 5.85 5.85/20 OŚ AZS Poznań 2020

2
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 5.03 5.03/20 KS Gwardia Piła 2020

3
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF 4.91 4.91/20 MKS Baszta Szamotuły 2020

4
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

11 NumerPDF 4.56 4.56/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

5
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

1 NumerPDF 3.92/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

6
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF 4.05/19 LLKS Osowa Sień 2020

7
CZAJKA Maja 2006-01-02 Z/3488/19

TAK

28 NumerPDF 3.76/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

8
CYBAK Michalina 2006-08-11 Z/2975/19

TAK

152 NumerPDF 4.39/19 CKS Helios Czempiń 2020

9
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 4.84/19 UKS Sprint Przeźmierowo 2020

10
DĄBROWSKA Agata 2006-01-31 Z/2974/19

TAK

153 NumerPDF 3.71/19 CKS Helios Czempiń 2020

11
CYMBALISTA Julia 2006-05-28 Z/3362/18

TAK

22 NumerPDF 4.69/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 12.54 12.54/20 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.93 11.93/20 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN 

3
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 11.14 12.10/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

4
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF 10.57 10.57/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

5
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF 9.92 10.48/19 UKS Achilles Leszno 2020

6
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 9.35 9.35/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

7
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

31 NumerPDF 9.64 9.64/20 MKS Baszta Szamotuły 2020

2
SŁUPSKA Amelia 2005-07-12 Z/4803/19

TAK

453 NumerPDF 9.02 9.02/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

3
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2020

4
RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

173 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 10.31 10.31/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

2
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 9.78 9.78/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

3
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 8.67 9.39/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

442 NumerPDF 12.66 12.68/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 

2
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

415 NumerPDF 12.20 13.34/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN   SKN 

3
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

459 NumerPDF 9.71 9.71/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

4
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

11 NumerPDF 8.09 8.09/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

5
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 8.92/19 KS Gwardia Piła 2020

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 70.23 70.23/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

2
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 72.76/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 61.72/19 OŚ AZS Poznań 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 Z/1370/20

TAK

17 NumerPDF 11.38 11.38/20 OŚ AZS Poznań 2020

2
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

2 NumerPDF 11.47 10.9/04 OŚ AZS Poznań 2020

3
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

441 NumerPDF 11.51 11.51/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

4
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF 11.70 11.70/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

5
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

955 NumerPDF 11.81 11.62/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

6
FIKSA Kacper 2003-07-23 Z/3203/19

TAK

44 NumerPDF 11.82 11.82/20 MKS Baszta Szamotuły 2020

7
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

203 NumerPDF 12.05 12.05/20 UKS Achilles Leszno 2020

8
KOMINEK Igor 2004-07-29 Z/1168/20

TAK

443 NumerPDF 12.09 12.09/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

9
CIEŚLA Bartosz 2003-08-14 Z/1167/20

TAK

444 NumerPDF 12.22 12.22/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

10
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

47 NumerPDF 12.26 12.21/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

11
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

195 NumerPDF 12.40 12.23/19 UKS Achilles Leszno 2020

12
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

194 NumerPDF 12.40 12.26/19 UKS Achilles Leszno 2020

13
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

29 NumerPDF 12.41 12.41/20 MKS Baszta Szamotuły 2020

14
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

461 NumerPDF 12.68 12.68/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

15
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

7 NumerPDF 12.69 12.69/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

16
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

TAK

75 NumerPDF 12.81 12.81/20 MUKS Kadet Rawicz 2020

17
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

TAK

617 NumerPDF 12.82 12.82/20 UKS Przełaj Żerków 2020

18
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

TAK

449 NumerPDF 12.89 12.89/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

19
ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 Z/0293/20

TAK

692 NumerPDF 13.11 13.11/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

20
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

TAK

91 NumerPDF 13.24 13.24/20 MUKS Kadet Rawicz 2020

21
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

1003 NumerPDF 13.44 13.44/20 OŚ AZS Poznań 2020

22
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

419 NumerPDF 13.77 13.77/20 LKS Sana Kościan 2020

23
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF 11.72/19 UKS Przełaj Żerków 2020  ZKN 

24
SUCHORA Cezary 2005-04-30 Z/1765/20

TAK

421 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020

25
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.26/18 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

26
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-25 Z/3250/16

TAK

605 NumerPDF 11.80/19 UKS Przełaj Żerków 2020

27
ARNDT Marek 2006-06-05 Z/0094/20

TAK

606 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

28
KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 Z/4196/18

TAK

35 NumerPDF 11.90/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

29
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

30 NumerPDF 14.15/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

30
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

193 NumerPDF 12.15/19 UKS Achilles Leszno 2020

31
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

770 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2020

32
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

207 NumerPDF 11.69/19 UKS Achilles Leszno 2020

33
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 11.64/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

34
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 Z/5215/18

TAK

16 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2020

35
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

14 NumerPDF 13.47/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

133 NumerPDF 24.01/19 OŚ AZS Poznań 2020

2
CHUDZIK Mariusz 1973-02-25 Z/1507/20

TAK

1 NumerPDF PZLAM 2020

3
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

419 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020

4
SUCHORA Cezary 2005-04-30 Z/1765/20

TAK

421 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020

5
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-25 Z/3250/16

TAK

605 NumerPDF 23.83/18 UKS Przełaj Żerków 2020

6
ARNDT Marek 2006-06-05 Z/0094/20

TAK

606 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

7
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

47 NumerPDF 26.24/19 MKS Baszta Szamotuły 2020

8
PYŻALSKI Dawid 2002-07-28 Z/3789/16

TAK

23 NumerPDF 25.18/18 MKS Baszta Szamotuły 2020

9
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

955 NumerPDF 24.35/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

10
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

7 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

11
FIKSA Kacper 2003-07-23 Z/3203/19

TAK

44 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2020

12
KOMINEK Igor 2004-07-29 Z/1168/20

TAK

443 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

13
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

195 NumerPDF 24.58/19 UKS Achilles Leszno 2020

14
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

203 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

15
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

193 NumerPDF 24.42/19 UKS Achilles Leszno 2020

16
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

194 NumerPDF 24.98/19 UKS Achilles Leszno 2020

17
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

770 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2020

18
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

207 NumerPDF 23.43/19 UKS Achilles Leszno 2020

19
BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 Z/2977/19

TAK

150 NumerPDF 28.20/19 CKS Helios Czempiń 2020

20
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

1003 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

21
CIEŚLA Bartosz 2003-08-14 Z/1167/20

TAK

444 NumerPDF 24.86/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

22
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF 24.93/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

23
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

2 NumerPDF 22.10/14 OŚ AZS Poznań 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

951 NumerPDF 2:09.96 2:09.96/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

2
JAROCH Stanisław 2006-04-03 Z/5064/19

TAK

773 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2020

3
BOSY Daniel 1989-02-16 Z/1451/11

TAK

411 NumerPDF 2:12.65/15 LKS Sana Kościan 2020

4
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

157 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

5
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

158 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 1.80 1.82/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

14 NumerPDF 1.70 1.70/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

3
PIASECKI Adrian 2003-07-04 Z/1479/20

TAK

33 NumerPDF 1.65 1.65/20 LLKS Osowa Sień 2020

4
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 1.89/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020  ZKN 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 6.27 6.27/20 LLKS Osowa Sień 2020

2
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF 6.18 6.46/19 UKS Przełaj Żerków 2020  ZKN 

3
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 6.18 6.43/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

4
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

137 NumerPDF 6.10 6.65/18 KS Gwardia Piła 2020

5
TOMYS Jakub 2005-05-27 Z/3120/19

TAK

19 NumerPDF 5.56 5.56/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

6
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

29 NumerPDF 5.48 5.48/20 MKS Baszta Szamotuły 2020

7
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

147 NumerPDF 5.18 5.18/20 KS Gwardia Piła 2020

8
KAROLCZAK Filip 2006-04-14 Z/4278/19

TAK

204 NumerPDF 4.98 4.98/20 UKS Achilles Leszno 2020

9
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

TAK

617 NumerPDF 3.89/18 UKS Przełaj Żerków 2020

10
BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 Z/2977/19

TAK

150 NumerPDF 4.70/19 CKS Helios Czempiń 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

643 NumerPDF 15.69 16.81/15 WKS Śląsk Wrocław 2020  KN   SKN 

2
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

441 NumerPDF 13.37 13.37/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

3
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.65 13.05/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

4
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 12.54 12.54/20 LLKS Osowa Sień 2020

5
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF 12.40 12.40/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

6
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 11.89 12.77/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

7
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

TAK

75 NumerPDF 11.94 11.94/20 MUKS Kadet Rawicz 2020

2
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 Z/5215/18

TAK

16 NumerPDF 11.50 11.50/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

3
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

461 NumerPDF 11.29 11.29/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

4
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

TAK

91 NumerPDF 11.17 11.17/20 MUKS Kadet Rawicz 2020

5
TOMYS Jakub 2005-05-27 Z/3120/19

TAK

19 NumerPDF 10.55 10.55/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

6
KAROLCZAK Filip 2006-04-14 Z/4278/19

TAK

204 NumerPDF 10.38 10.38/20 UKS Achilles Leszno 2020

7
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

TAK

449 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WLAZŁY Jakub 2000-06-17 Z/1658/15

TAK

468 NumerPDF 13.14 13.14/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

2
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

137 NumerPDF 10.20/19 KS Gwardia Piła 2020

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

452 NumerPDF 19.06 20.07/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  KNF   SKN 

2
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

418 NumerPDF 13.93 13.93/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

3
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 10.75 10.75/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 11.17/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

457 NumerPDF 16.62 16.62/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 

2
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

410 NumerPDF 13.56 13.56/20 LUKS Orkan Września 2020

3
RODZIAK Karol 2004-08-16 Z/4804/19

TAK

453 NumerPDF 13.17 13.17/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

4
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 11.62 11.62/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

5
DOMINIAK Marcel 2003-07-27 Z/2730/20

TAK

941 NumerPDF 8.12 8.12/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

6
DOBIECKI Kamil 2004-04-20 Z/2417/20

TAK

407 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

7
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

147 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF 62.24 62.24/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

2
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

455 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

3
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU