Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2019 - wieloboje
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
 
Pięciobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 2943/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

3
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

80 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Pięciobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

2018

502 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

4
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF MKL Toruń 2019

5
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2018

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

6
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2018

48 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

7
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

8
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

2018

5 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2019

9
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

10
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 3255/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

11
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

12
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

 
Siedmiobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 5167/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

2018

22 NumerPDF 3795/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

3
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

2018

709 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

4
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

42 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

39 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Siedmiobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2019

2
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

3
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

4
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

635 NumerPDF 3786/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

5
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF 4528/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

6
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019