Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do KWM Wielkopolska na rok 2020
POZNAŃ, 20.01.2020
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Aleksandra 2005-05-25 Z/0285/20

TAK

78 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
JIYA Estera 2005-05-23 Z/1654/19

2019

77 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
ALBRECHT Julia 2006-01-25 Z/0916/20

TAK

408 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

4
SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 Z/3097/19

2019

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

5
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

6
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

2019

23 NumerPDF PK LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

7
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

8
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

2019

522 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

9
KLEMM Martyna 2006-05-13 Z/3755/19

2019

133 NumerPDF PK MKL Jarocin 2020

10
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

11
NAWROCKA Oliwia 2006-09-15 Z/5175/18

2019

121 NumerPDF MKL Jarocin 2020

12
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

2019

460 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 47.14 47.14/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

308 NumerPDF 49.03 49.03/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

2019

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
TARENT Natalia 2005-01-30 Z/5207/19

2019

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

5
MUSIAŁ Martyna 2005-01-01 Z/3095/19

2019

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

6
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

2019

73 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

7
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

119 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

8
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

2019

519 NumerPDF 43.01/19 PLKS Gwda Piła 2020

9
CIESZYŃSKA Jagoda 2006-04-01 Z/5164/19

2019

82 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

10
FUTRO Patrycja 2006-10-25 Z/5166/19

2019

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

11
KONIECZNA Margarita 2006-01-20 Z/5173/19

2019

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

12
IWAN Weronika 2005-02-21 Z/2936/18

TAK

175 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

13
OSOSIŃSKA Olga 2006-04-08 Z/5146/19

2019

4 NumerPDF PK WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

14
MARLIKOWSKA Wiktoria 2005-01-05 Z/4088/18

2019

86 NumerPDF PK MUKS Kadet Rawicz 2020

15
IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 Z/3510/18

2019

126 NumerPDF MKL Jarocin 2020

16
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

2019

478 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

17
SŁUPSKA Amelia 2005-07-12 Z/4803/19

2019

441 NumerPDF PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF 1:54.55 1:51.06/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
KOT Aldona 2005-09-05 Z/4213/18

2019

195 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

3
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

183 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

4
TALAGA Wiktoria 2006-02-26 Z/0339/20

TAK

790 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

5
JABŁOŃSKA Weronika 2006-03-20 Z/0336/20

TAK

792 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

6
WICHŁACZ Oliwia 2006-08-16 Z/5171/19

2019

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
WASZAK Weronika 2005-02-18 Z/0914/20

TAK

400 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

8
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

222 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

9
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

112 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

10
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

11
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

113 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

12
MILANOWSKA Maria 2005-04-20 Z/4345/18

2019

373 NumerPDF PK WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

13
GOLA Daria 2006-04-03 Z/0687/19

2019

143 NumerPDF MKL Jarocin 2020

14
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

2019

445 NumerPDF 1:52.63/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOCKA Natalia 2005-06-08 Z/0284/20

TAK

89 NumerPDF 3:31.18 3:31.18/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

2019

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

3
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

2019

603 NumerPDF 3:48.07/19 UKS Przełaj Żerków 2020

4
BYTNER Roksana 2006-09-06 Z/0913/20

TAK

406 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

5
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

2019

510 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

6
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

2019

521 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

7
JARZYNIAK Julia 2005-01-05 Z/1761/19

2019

144 NumerPDF PK MKL Jarocin 2020

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAD Jagoda 2005-04-22 Z/0797/19

TAK

194 NumerPDF 7:54.89 LKS OSiR Pleszew 2020

2
ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 Z/1601/18

TAK

184 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

3
DUTKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

2019

7 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

4
CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 Z/5023/19

TAK

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

5
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

2019

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 1.69 1.69/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

310 NumerPDF 1.61 1.61/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
FRANKOWSKA Kaja 2006-09-05 Z/0335/20

TAK

793 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

4
NOWACZYK Julia 2006-02-08 Z/0920/20

TAK

403 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

5
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

2019

31 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2020

6
ŁAKOMA Nadia 2006-07-14 Z/5159/19

2019

5 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/0286/20

TAK

62 NumerPDF 5.83 5.83/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

2
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

305 NumerPDF 5.74 5.74/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

304 NumerPDF 5.45 5.45/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

4
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

302 NumerPDF 4.94 4.94/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

5
STRZELCZYK Maria 2005-08-04 Z/0363/20

TAK

72 NumerPDF 4.63 4.63/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

6
SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 Z/0743/20

TAK

74 NumerPDF 4.49 4.49/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04 Z/0398/20

TAK

458 NumerPDF 4.43 4.43/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

8
MARKIEWICZ Nikola 2006-03-24 Z/5174/19

2019

87 NumerPDF 4.40 4.40/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

9
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.28/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

10
GROMADZIŃSKA Martyna 2005-08-25 Z/5171/18

2019

38 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2020

11
SIEKACZ Amelia 2005-04-15 Z/1759/19

2019

145 NumerPDF PK MKL Jarocin 2020

12
WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 Z/3507/18

2019

129 NumerPDF MKL Jarocin 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Kinga 2005-06-05 Z/4529/19

TAK

195 NumerPDF 30.25 LKS OSiR Pleszew 2020

2
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

2019

179 NumerPDF PK UKS 12 Kalisz 2020

3
DŁUŻEWSKA Jagoda 2005-10-01 Z/3111/19

2019

213 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2020

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŹLAREK Julia 2005-06-20 Z/1657/19

TAK

155 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

2
PRZYBYŁA Maria 2005-11-04 Z/5143/19

2019

6 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STOPYRA Patrycja 2005-02-17 Z/3932/19

2019

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

2
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 Z/2816/18

2019

602 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

3
NAWROCKA Julia 2006-12-29 Z/0303/20

TAK

430 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYMBALISTA Julia 2006-05-28 Z/3362/18

2019

22 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

2
BURZYŃSKA Ksenia 2006-03-24 Z/5163/19

2019

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

2019

608 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

4
JANUSZKIEWICZ Matylda 2005-08-19 Z/2832/18

2019

424 NumerPDF PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOSNOWSKA Ida 2005-12-13 Z/1698/19

2019

734 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 Z/4277/19

2019

207 NumerPDF PK UKS Achilles Leszno 2020

3
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

173 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

4
KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 Z/1092/18

2019

350 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2020

5
PAWŁOWSKA Zuzanna 2005-04-01 Z/1827/19

TAK

403 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CALIŃSKI Szymon 2006-07-04 Z/0338/20

TAK

791 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
DERESIŃSKI Miłosz 2006-01-30 Z/0272/20

TAK

311 NumerPDF PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
JOPEK Michał 2005-07-28 Z/3104/19

TAK

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

4
ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 Z/0293/20

TAK

692 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

5
PINTERA Adrian 2006-01-26 Z/3092/18

2019

139 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

6
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

2019

7 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

7
WRÓBEL Paweł 2005-06-21 Z/4795/19

TAK

406 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

8
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

2019

195 NumerPDF PK UKS Achilles Leszno 2020

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

2019

700 NumerPDF 43.62 39.02/19 UKS Skoczek Władysławów 2020

2
RAK Piotr 2006-02-26 Z/1068/18

TAK

304 NumerPDF 45.49 45.49/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

2019

553 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

4
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

2019

551 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

5
CZERNIAK Fabian 2006-01-19 Z/2720/19

2019

99 NumerPDF PK MUKS Kadet Rawicz 2020

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURCHACKI Jakub 2005-03-20 Z/0752/18

2019

602 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUDŁO Hubert 2006-01-01 Z/4792/19

TAK

303 NumerPDF 3:11.97 3:11.97/20 PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
SUSZKA Franciszek 2006-09-06 Z/1656/19

2019

66 NumerPDF 3:20.36 3:20.36/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

2019

780 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

4
WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 Z/4136/18

2019

688 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

5
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

157 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

6
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

158 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 Z/0802/19

TAK

184 NumerPDF 6:31.66 7:25.07/19 LKS OSiR Pleszew 2020

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

2019

18 NumerPDF 1.65 1.65/19 PLKS Gwda Piła 2020

2
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

2019

57 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

3
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

2019

461 NumerPDF 1.50/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 Z/3107/19

TAK

320 NumerPDF 5.69 5.69/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 Z/3106/19

TAK

305 NumerPDF 5.57 5.57/20 PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

2019

91 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2020

4
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

2019

91 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2020

5
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2019

449 NumerPDF 4.61/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHY Dominik 2005-12-14 Z/1956/19

2019

702 NumerPDF 10.00 10.00/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

2
PRZYBYŁA Wiktor 2006-05-25 Z/3147/19

2019

369 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERA Olaf 2005-05-27 Z/4531/19

TAK

189 NumerPDF 41.60 PK LKS OSiR Pleszew 2020

2
GOLA Adrian 2005-04-15 Z/5113/19

2019

962 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

3
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

2019

900 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 Z/5101/19

2019

205 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

2
GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 Z/4228/18

TAK

162 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Karol 2005-03-18 Z/5115/19

2019

12 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
GRELAK Igor 2006-03-04 Z/3148/19

2019

368 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIEBE Nikodem 2005-11-06 Z/0750/18

2019

616 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

2019

617 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

2
MELER Mateusz 2006-04-18 Z/0915/20

TAK

411 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

3
DANEK Marcin 2006-07-04 Z/0633/20

TAK

111 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020