Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U16 2019
SOPOT, 28.08.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.38 12.38/19 PK AML Słupsk 2019

2
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

844 NumerPDF 14.18 14.18/19 PK KL Lechia Gdańsk 2019

3
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

847 NumerPDF 14.80 14.80/19 KL Lechia Gdańsk 2019

4
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

228 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

5
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 13.97/18 AML Słupsk 2019

6
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

790 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

7
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

TAK

277 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 12.91 12.91/19 AML Słupsk 2019

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 13.15 13.15/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

87 NumerPDF 14.03 14.03/19 UKS Lipusz 2019

4
ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 Z/0527/18

TAK

43 NumerPDF 14.03 14.03/19 UKS Lipusz 2019

5
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF 14.70 14.70/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

6
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

85 NumerPDF 15.16 14.90/18 UKS Lipusz 2019

7
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

212 NumerPDF 14.85/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 39.53 39.53/19 SKLA Sopot 2019

2
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 44.73 44.73/19 PK AML Słupsk 2019

3
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF 48.39 48.39/19 GUKS Asy Dywity 2019

4
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

228 NumerPDF 52.89 52.89/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

5
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

225 NumerPDF 48.75/18 PK ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

TAK

840 NumerPDF PK KL Lechia Gdańsk 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF 42.60 42.60/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.95 43.58/17 AML Słupsk 2019

3
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 44.38 44.38/19 AML Słupsk 2019

4
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

5
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

9 NumerPDF 43.74/18 PK UKS Czapla Białe Błota 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEZNACH Patrycja 2006-09-09 Z/0090/18

TAK

223 NumerPDF 1:52.20 1:52.20/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

2
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

42 NumerPDF 2:00.93 2:00.93/19 KKB Starogard Gdański 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 1:41.53 1:41.53/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 2:59.64/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 3:06.39 3:06.39/19 AML Słupsk 2019

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 3:16.10 3:16.10/19 AML Słupsk 2019

3
ZBARAZA Olga 2004-05-17 Z/4846/18

TAK

202 NumerPDF 3:32.04 3:32.04/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
ENGLER Zuzanna 2004-12-24 Z/1835/19

TAK

21 NumerPDF SKL Filippides Starogard Gdański 2019

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

224 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

2
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

217 NumerPDF 7:03.23/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 7:46.09/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

104 NumerPDF 2.93 2.93/19 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.95 4.95/19 AML Słupsk 2019

2
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 4.73 4.73/19 AML Słupsk 2019

3
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

790 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

4
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

TAK

277 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.92 4.92/19 AML Słupsk 2019

2
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.31 4.31/19 AML Słupsk 2019

3
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

212 NumerPDF 3.77/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 4.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 13.22 13.22/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 12.85 12.85/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.39 12.62/18 PK ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 11.95 11.95/19 AML Słupsk 2019

5
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.40 11.40/19 PK AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 12.74 12.74/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

869 NumerPDF 9.58 9.58/19 UKS Duo-Set Świecie 2019

3
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 8.30 8.30/19 AML Słupsk 2019

4
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

42 NumerPDF 7.05 7.05/19 UKS Lipusz 2019

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.18 11.18/19 AML Słupsk 2019

2
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 10.29 10.29/19 AML Słupsk 2019

3
WINIARZ Alicja 2006-03-08 Z/3665/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

400 NumerPDF 55.06 57.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 41.54 41.54/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 38.33 38.33/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

890 NumerPDF 30.55 30.55/19 UKS Duo-Set Świecie 2019

2
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

30 NumerPDF 28.14 28.14/19 UKS Lipusz 2019

3
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

73 NumerPDF 23.24 23.24/19 UKS Lipusz 2019

4
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

42 NumerPDF 19.36 19.36/19 UKS Lipusz 2019

5
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
Rzut dyskiem K U14 (0.60kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WINIARZ Alicja 2006-03-08 Z/3665/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 26.04 26.04/19 PK ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 39.95 39.95/19 AML Słupsk 2019

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 31.48 34.59/18 PK AML Słupsk 2019

3
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 29.29 29.29/19 AML Słupsk 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

30 NumerPDF 28.08 28.08/19 UKS Lipusz 2019

2
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

869 NumerPDF 26.69 26.69/19 UKS Duo-Set Świecie 2019

3
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

73 NumerPDF 23.67 23.67/19 UKS Lipusz 2019

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GONTARZ Małgorzata
2. HUK Oliwia
3. SKAPOWICZ Hanna
4. GRABOWSKA Hanna
2004
2004
2004
2005
NumerPDF AML Słupsk

2 1. CZEPIEL Milena
2. PATEJUK Milena
3. GŁADIKOWSKA Melisa
4. RODZIEWICZ Laura
2006
2006
2006
2006
NumerPDF AML Słupsk II

3 1. LASKA Paulina
2. LITWIN Nikola
3. STORMANN Natalia
4. ORZŁOWSKA Wiktoria
2004
2005
2005
2004
NumerPDF UKS Lipusz

4 1. BREZA Magdalena
2. GLAZIK Anna
3. PIECHOWSKA Roksana
4. STOLC Oliwia
5. GINTER Karolina
6. ZBARAZA Olga
2004
2004
2005
2005
2004
2004
NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.18 11.18/19 PK AML Słupsk 2019

2
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 11.96 11.90/18 PK AML Słupsk 2019

3
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

227 NumerPDF 14.09 14.09/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.36 11.36/19 AML Słupsk 2019

2
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 11.80 11.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 11.92 11.92/19 AML Słupsk 2019

4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.94 11.94/19 AML Słupsk 2019

5
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.94 11.94/19 AML Słupsk 2019

6
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 11.97 11.97/19 AML Słupsk 2019

7
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.36 12.36/19 AML Słupsk 2019

8
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 12.44 12.44/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

9
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 12.75 12.75/19 AML Słupsk 2019

10
KOWALSKI Damian 2005-02-15 Z/3885/19

TAK

233 NumerPDF 13.89 13.89/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

11
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

3 NumerPDF PK UKS Czapla Białe Błota 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

221 NumerPDF 53.19 53.19/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

229 NumerPDF 38.22 38.22/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 38.46 38.46/19 AML Słupsk 2019

3
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 38.55 38.55/19 AML Słupsk 2019

4
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 39.07 39.07/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

5
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

723 NumerPDF 39.59 39.59/19 AML Słupsk 2019

6
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 40.64 40.64/19 AML Słupsk 2019

7
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

3 NumerPDF PK UKS Czapla Białe Błota 2019

8
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

6 NumerPDF 39.13/18 PK UKS Czapla Białe Błota 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF 1:43.17 1:43.17/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
MAKIŁA Karol 2005-01-31 Z/2250/19

TAK

45 NumerPDF KKB Starogard Gdański 2019

3
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSZA Jakub 2006-09-22 Z/2248/19

TAK

730 NumerPDF 3:04.64 3:04.64/19 PK AML Słupsk 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF 3:07.71 3:07.71/19 AML Słupsk 2019

2
KORTAS Mateusz 2004-10-14 Z/2249/19

TAK

46 NumerPDF 3:09.15 3:09.15/19 KKB Starogard Gdański 2019

3
KOWIEL Patryk 2005-02-14 Z/2546/18

TAK

838 NumerPDF 3:06.75/18 KL Lechia Gdańsk 2019

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

61 NumerPDF UKS Lipusz 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.83 1.83/19 AML Słupsk 2019

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 1.78 1.78/19 AML Słupsk 2019

3
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

712 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

717 NumerPDF 5.62 5.62/19 AML Słupsk 2019

2
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 5.54 5.54/19 AML Słupsk 2019

3
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 4.87 4.87/19 AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAJ Bartosz 2003-08-28 Z/4128/19

TAK

708 NumerPDF 10.94 10.94/19 PK AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

868 NumerPDF 12.52 12.52/19 UKS Duo-Set Świecie 2019

2
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

50 NumerPDF 12.06 12.06/19 UKS Lipusz 2019

3
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

409 NumerPDF 11.72 11.72/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

99 NumerPDF 10.16 10.16/19 UKS Lipusz 2019

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

706 NumerPDF 13.57 13.57/19 AML Słupsk 2019

 
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

50 NumerPDF 51.47 51.47/19 UKS Lipusz 2019

2
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

868 NumerPDF 47.92 47.92/19 UKS Duo-Set Świecie 2019

3
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

409 NumerPDF 39.53 39.53/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF 29.79 29.79/19 UKS Lipusz 2019

5
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

99 NumerPDF 27.85 27.85/19 UKS Lipusz 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

706 NumerPDF 46.94 46.94/19 AML Słupsk 2019

2
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF 43.79 43.79/19 UKS Lipusz 2019

3
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

409 NumerPDF 34.45 34.45/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 Z/3644/19

TAK

404 NumerPDF 31.85 31.85/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 Z/2702/19

TAK

846 NumerPDF 33:31.35 33:31.35/19 KL Lechia Gdańsk 2019

2
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

206 NumerPDF 24:18.06/18 PK ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

842 NumerPDF 15.38 15.38/19 PK KL Lechia Gdańsk 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

840 NumerPDF 18.74 18.74/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF 15.89 15.89/19 PK UKS Czapla Białe Błota 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF 26.51 26.51/19 PK UKS Czapla Białe Błota 2019

2
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 30.43/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOZACZUK Kacper
2. KASPRZYK Kacper
3. KOŁODZIEJSKI Oliwier
4. ZAKRZEWSKI Marek
2004
2005
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk

2 1. KOZACZUK Jakub
2. GOSTOMCZYK Jan
3. KUCZEROWSKI Kamil
4. DEPTA Szymon
2004
2005
2005
2004
NumerPDF AML Słupsk II

3 1. HARASIUK Jakub
2. CAŁA Krzysztof
3. KLOSKOWSKI Szymon
4. KUKLA Maksymilian
5. MEGIER Adrian
2004
2005
2005
2005
2005
NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom