Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng Kwalifikacyjny U18, U20 tyczka
GDAŃSK, 08.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 11.70 11.34/15 SKLA Sopot 2020  KN   SKN 

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.22 12.22/20 LUKS Orneta 2020

3
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

394 NumerPDF 12.42 12.02/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

4
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 12.52 12.42/19 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

5
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

35 NumerPDF 12.59 12.58/19 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

6
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 12.65 12.65/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

7
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 12.78 12.78/20 MKL Toruń 2020

8
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

392 NumerPDF 13.08 13.08/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

9
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.11 13.11/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

10
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 13.20 13.20/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

11
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 13.28 13.28/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

12
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 13.35 13.35/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

13
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF 13.39 13.34/19 Akademia Biegowa Kartuzy 2020  ZKN 

14
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

470 NumerPDF 13.46 13.20/18 WKS Flota Gdynia 2020

15
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 13.54 13.54/20 RKS Rumia 2020  ROSU 

16
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 13.57 13.05/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

17
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

785 NumerPDF 13.82 13.23/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

18
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

400 NumerPDF 14.00 14.00/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

19
SKRZYŃSKA Marta 2004-07-19 Z/0842/20

TAK

403 NumerPDF 14.04 13.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

20
SENIURA Tetiana 2004-03-23 Z/4442/18

TAK

745 NumerPDF 14.15 13.55/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

21
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

398 NumerPDF 14.28 14.28/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

22
ŻENDARSKA Kinga 2006-03-12 Z/0836/20

TAK

461 NumerPDF 15.99 15.99/20 WKS Flota Gdynia 2020

23
WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 Z/1886/19

TAK

11 NumerPDF 16.29 14.88/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

24
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

746 NumerPDF 14.10/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

25
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2020

26
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 12.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

27
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 13.84/19 AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 

28
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 13.63/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

29
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 13.56/18 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

30
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 13.44/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

31
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 12.17/19 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

32
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

44 NumerPDF 12.72/19 KKB Starogard Gdański 2020

33
CYBULSKA Paulina 2002-10-14 Z/5525/18

TAK

47 NumerPDF 13.93/19 KKB Starogard Gdański 2020

34
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 14.16/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 24.03 22.94/15 SKLA Sopot 2020  KN   SKN 

2
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 25.27 25.27/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.48 25.48/20 LUKS Orneta 2020

4
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 25.69 25.69/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

5
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

470 NumerPDF 27.24 26.81/18 WKS Flota Gdynia 2020

6
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 27.42 27.42/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

7
SENIURA Tetiana 2004-03-23 Z/4442/18

TAK

745 NumerPDF 29.23 28.30/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

8
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 27.25/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

9
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2020

10
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

746 NumerPDF 29.39/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

11
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

12
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 25.59/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

13
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

392 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

14
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 27.71/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

15
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

394 NumerPDF 25.78/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

16
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

398 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

17
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

18
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

19
RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 Z/1703/19

TAK

473 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

20
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 27.24/18 MKL Toruń 2020

21
WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 Z/1886/19

TAK

11 NumerPDF 32.72/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

22
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 27.40/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

23
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 24.33/19 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

24
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 28.22/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

25
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 29.80/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

521 NumerPDF 57.49 57.49/20 SKLA Sopot 2020

2
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 59.94 59.94/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

3
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF 60.44 60.44/20 Akademia Biegowa Kartuzy 2020  ZKN 

4
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

72 NumerPDF 60.58 60.39/19 GKS Żukowo 2020  ZKN 

5
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 60.90 60.35/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ZKN 

6
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 61.00 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2020

7
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 61.00 61.00/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

8
GAFFKE Izabella 1999-09-24 Z/0355/17

TAK

34 NumerPDF 63.68 63.68/20 KS Wejher Wejherowo 2020

9
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

527 NumerPDF 56.57/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

10
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 60.96/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

11
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 59.49/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

12
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 63.90/19 SKLA Sopot 2020

13
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 61.18/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

14
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF 60.24/17 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

15
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 59.17/19 AML Słupsk 2020  ZKN 

16
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 56.74/19 MKL Toruń 2020  ZKN 

17
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 57.57/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

18
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF MKL Szczecinek 2020

19
JAROCKA Alicja 2004-05-18 Z/1172/20

TAK

410 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

20
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

68 NumerPDF UKS Lipusz 2020

21
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 64.80/19 UKS 48 Warszawa 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 2:19.54 2:19.54/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

2
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 2:22.07 AML Słupsk 2020

3
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

71 NumerPDF 2:26.34 2:26.29/19 UKS Jedynka Reda 2020

4
LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 Z/1837/20

TAK

753 NumerPDF MMKS Gdańsk 2020

5
JEZNACH Anna 2006-01-24 Z/1807/20

TAK

752 NumerPDF MMKS Gdańsk 2020  ROSU 

6
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF 2:24.72/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

7
PROĆ Natalia 2006-06-22 Z/0107/20

TAK

17 NumerPDF PK KKL Rodło Kwidzyn 2020

8
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 2:18.82/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

9
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

10
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF 2:21.67/19 RKS Rumia 2020  ROSU 

11
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 2:18.95/19 RKS Rumia 2020  ZKN 

12
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

92 NumerPDF RKS Rumia 2020  ROSU 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 4:41.86 4:41.86/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

2
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 5:04.17 5:04.17/20 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

3
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

520 NumerPDF 5:19.02 5:19.02/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

4
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

531 NumerPDF 5:19.34 5:05.53/19 SKLA Sopot 2020

5
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 4:59.59/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF 20:10.60/19 LKS Zantyr Sztum 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.70 1.71/19 AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 

2
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.65 1.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.65 1.66/19 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

4
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.62 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

5
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 1.55 1.57/19 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

6
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

966 NumerPDF 1.55 1.64/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN 

7
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.55 1.56/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

8
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 1.50 1.56/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

9
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

970 NumerPDF 1.50 1.51/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

10
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 1.45 1.53/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

11
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 1.45 1.56/19 PK LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

12
WIŚNIEWSKA Kinga 2005-06-27 Z/1706/19

TAK

470 NumerPDF 1.30 1.30/20 LKS Zantyr Sztum 2020

13
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

533 NumerPDF 1.56/18 SKLA Sopot 2020

14
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

530 NumerPDF 1.48/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.80 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2020  SKN 

2
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 NumerPDF 3.60 3.81/18 KS Warszawianka W-wa 2020  ZKN   KNF   SKN 

3
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

403 NumerPDF 3.45 3.65/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   SKN 

4
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

397 NumerPDF 3.41 3.73/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

5
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 Z/1343/19

TAK

400 NumerPDF 3.30 3.30/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

6
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

534 NumerPDF 3.15/19 SKLA Sopot 2020

7
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

522 NumerPDF 3.20/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

8
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

529 NumerPDF 4.01/18 SKLA Sopot 2020  SKN 

9
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.75/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF   SKN 

10
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

123 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

11
GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 Z/0793/20

TAK

468 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 5.88 6.19/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

2
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

45 NumerPDF 5.07 5.14/19 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

3
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 4.74 4.74/20 RKS Rumia 2020  ROSU 

4
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

785 NumerPDF 4.71 5.06/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

5
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.65 4.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 4.56 4.92/18 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

7
SOKALSKA Weronika 2005-12-12 Z/1704/19

TAK

474 NumerPDF 4.54 4.54/20 LKS Zantyr Sztum 2020

8
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 6.07/18 SKLA Sopot 2020  KN 

9
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 4.50/19 PK LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

10
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

930 NumerPDF 3.55/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

11
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 5.12/19 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF 10.52 10.52/20 UKS Achilles Leszno 2020

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

909 NumerPDF 10.39 10.61/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

3
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

348 NumerPDF 10.14 10.14/20 WKS Wawel Kraków 2020  ROSU 

4
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 9.54 9.54/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

5
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

6
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU 

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

29 NumerPDF 30:12.68 30:12.68/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 13.84 13.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 14.31 14.14/18 SKLA Sopot 2020  KN 

3
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.74 14.74/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

4
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 15.91 15.91/20 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

5
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2020

6
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

530 NumerPDF 16.75/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

2
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 16.00/19 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 65.32 62.44/19 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

2
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

395 NumerPDF 68.01 66.14/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 66.11/18 KS AZS UWM Olsztyn 2020

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 5:32.50 5:21.83/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

2
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF 5:23.76/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 6:46.41/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

2
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 7:39.78/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.17 11.01/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.45 11.45/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 11.48 11.48/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

4
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 11.50 11.50/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

526 NumerPDF 11.62 11.31/18 MKL Toruń 2020  ZKN 

6
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.66 11.66/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

7
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 11.67 11.20/16 WKS Flota Gdynia 2020

8
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 11.72 11.72/20 LUKS Orneta 2020

9
OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 Z/4125/19

TAK

395 NumerPDF 11.73 11.59/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

10
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

410 NumerPDF 11.74 11.54/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

11
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 11.86 11.66/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

12
GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 Z/4184/19

TAK

407 NumerPDF 12.03 11.67/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

13
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF 12.22 12.22/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

14
WINIAREK Sebastian 2001-11-15 Z/2985/19

TAK

28 NumerPDF 12.24 12.00/19 MKS Sambor Tczew 2020

15
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

711 NumerPDF 12.26 12.26/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

16
LIPPKE Mateusz 2002-07-12 Z/2027/20

TAK

3 NumerPDF 12.29 12.29/20 MKS Sambor Tczew 2020

17
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 12.34 12.34/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

18
ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 Z/2501/19

TAK

451 NumerPDF 13.26 13.26/20 WKS Flota Gdynia 2020

19
PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 Z/1047/20

TAK

530 NumerPDF SKLA Sopot 2020

20
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 10.46/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

21
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 11.56/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ZKN 

22
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 12.00/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

23
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

24
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 11.62/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

25
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

390 NumerPDF 11.21/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

26
ZIELIŃSKI Konrad 2006-10-27 Z/0119/20

TAK

397 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

27
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

402 NumerPDF 12.41/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

28
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

27 NumerPDF 10.44/17 KS Agros Zamość 2020

29
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

43 NumerPDF 11.47/19 KKB Starogard Gdański 2020

30
TREDER Szymon 2001-08-12 Z/0136/19

TAK

461 NumerPDF 11.84/19 WKS Flota Gdynia 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

11 NumerPDF 22.03 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ZKN   SKN 

2
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 22.22 22.21/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   KNF 

3
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

745 NumerPDF 23.00 25.76/15 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   KNF   SKN 

4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 23.07 23.07/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 23.14 23.14/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF 23.32 23.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

7
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

526 NumerPDF 23.46 22.98/18 MKL Toruń 2020  ZKN 

8
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

410 NumerPDF 23.66 23.10/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

9
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 23.72 23.72/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

10
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 23.82 23.82/20 LUKS Orneta 2020

11
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 23.90 23.90/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

12
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

150 NumerPDF 24.04 24.04/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

13
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

711 NumerPDF 25.84 25.84/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

14
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

777 NumerPDF 21.62/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  KNF 

15
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU 

16
WINIAREK Sebastian 2001-11-15 Z/2985/19

TAK

28 NumerPDF 25.59/19 MKS Sambor Tczew 2020

17
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 21.10/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

18
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

408 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

19
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 23.07/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ZKN 

20
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF 23.97/18 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

21
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 23.75/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

22
WESSERLING Cezary 2004-03-28 Z/4441/18

TAK

781 NumerPDF 25.61/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

23
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF 24.80/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

24
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 23.15/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

25
GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 Z/4988/19

TAK

93 NumerPDF RKS Rumia 2020  ROSU 

26
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 22.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

27
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 23.75/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

28
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

27 NumerPDF 21.18/18 KS Agros Zamość 2020

29
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 24.91/19 MKS Polonia Warszawa 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIEDTKE Bartosz 1999-03-14 Z/4804/15

TAK

43 NumerPDF 53.72 51.48/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

2
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 56.60 56.60/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
MARSZK Antonii 2002-04-01 Z/5746/19

TAK

10 NumerPDF 57.14 57.14/20 Akademia Biegowa Kartuzy 2020

4
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 58.41 58.41/20 LKS Jantar Ustka 2020

5
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

402 NumerPDF 52.04/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

6
KRZYWOBŁOCKI Mateusz 2001-06-09 Z/2716/17

TAK

401 NumerPDF 52.67/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

7
CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 Z/0213/20

TAK

391 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

8
PIETRZAK Kamil 2005-03-08 Z/0026/18

TAK

527 NumerPDF 55.38/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

9
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

527 NumerPDF 55.20/18 SKLA Sopot 2020

10
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

740 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

11
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 Z/3609/17

TAK

741 NumerPDF 57.04/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

12
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

766 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

13
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

23 NumerPDF 51.96/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

14
MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 Z/1525/19

TAK

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

15
CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 Z/0029/19

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2020

16
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

399 NumerPDF 49.67/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

17
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

18
JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 Z/0627/19

TAK

774 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

19
MAKIŁA Karol 2005-01-31 Z/2250/19

TAK

45 NumerPDF KKB Starogard Gdański 2020

20
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

167 NumerPDF 55.57/19 LKS Jantar Ustka 2020

21
LIETZ Mateusz 2006-04-08 Z/0841/19

TAK

113 NumerPDF 63.52/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 1:50.92 1:50.92/20 KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

2
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

67 NumerPDF 1:56.38 1:56.38/20 KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

3
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

529 NumerPDF 1:56.62 1:56.62/20 MKL Toruń 2020  ROSU   ZKN 

4
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

TAK

24 NumerPDF 2:05.59 2:05.59/20 UKS Lisy Zgierz 2020

5
SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 Z/2626/20

TAK

534 NumerPDF 2:25.48 2:25.48/20 SKLA Sopot 2020

6
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

65 NumerPDF 2:04.60/19 MKS Bank BS Płońsk 2020

7
WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 Z/0103/20

TAK

72 NumerPDF PK KKL Rodło Kwidzyn 2020

8
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

10 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

9
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

TAK

157 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 4:07.61 4:03.08/19 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

2
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 4:11.35 3:57.43/19 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

3
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/2411/19

TAK

526 NumerPDF 4:31.29 4:31.29/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

4
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

398 NumerPDF 4:13.07/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

5
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ROSU 

6
MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 Z/1843/19

TAK

26 NumerPDF 5:11.73/19 MKS Sambor Tczew 2020

7
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

467 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

8
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

68 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

9
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

401 NumerPDF 4:02.50/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

10
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

522 NumerPDF 4:04.16/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

11
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

530 NumerPDF 4:16.35/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

12
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

528 NumerPDF 4:14.19/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

13
MIKOŁAJEK Filip 2003-01-02 Z/0760/20

TAK

81 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

14
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

399 NumerPDF 4:07.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

15
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

61 NumerPDF 5:58.8/19 UKS Lipusz 2020

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

525 NumerPDF 15:30.71 15:30.71/20 MKL Toruń 2020  KNF 

2
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

388 NumerPDF 15:33.43 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

3
KUJAWA Wiktor 1993-08-03 Z/1738/13

TAK

57 NumerPDF 15:40.12 15:40.12/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

4
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

71 NumerPDF 15:22.97/19 GKS Żukowo 2020

5
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

75 NumerPDF 15:10.99/19 GKS Żukowo 2020

6
KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 Z/1513/11

TAK

70 NumerPDF 14:06.96/11 GKS Żukowo 2020

7
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

801 NumerPDF 15:24.75/19 AZS UMCS Lublin 2020

8
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

11 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIELUB Jakub 2003-09-09 Z/5098/19

TAK

736 NumerPDF 2.00 2.00/20 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

2
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.90 1.90/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

74 NumerPDF 1.85/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

4
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.91/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

5
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

378 NumerPDF 1.92/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

6
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

830 NumerPDF 2.05/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

7
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

822 NumerPDF 1.86/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

8
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 1.95/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

9
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

862 NumerPDF 2.04/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   KNF 

10
FELSKI Filip 2001-09-26 Z/4603/15

TAK

45 NumerPDF 2.00/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

419 NumerPDF 4.30 4.46/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   KNF 

2
RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/4043/17

TAK

411 NumerPDF 4.16 4.16/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

3
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

TAK

535 NumerPDF 3.60 3.75/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

4
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF 3.40/19 KS Wejher Wejherowo 2020  ZKN 

5
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

401 NumerPDF 3.75/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

6
MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 Z/3424/17

TAK

453 NumerPDF 4.40/19 WKS Flota Gdynia 2020  ZKN   KNF 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 6.39 6.39/20 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

2
PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 Z/0349/18

TAK

368 NumerPDF 6.30 6.31/18 MLKS Krajna Sępólno 2020

3
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.18 6.94/18 LUKS Start Nakło 2020

4
JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 Z/0166/18

TAK

774 NumerPDF 6.09 6.09/20 MMKS Gdańsk 2020

5
LIPPKE Mateusz 2002-07-12 Z/2027/20

TAK

3 NumerPDF 5.57 5.57/20 MKS Sambor Tczew 2020

6
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 Z/1173/20

TAK

453 NumerPDF 5.22 5.22/20 LKS Zantyr Sztum 2020

7
ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 Z/2501/19

TAK

451 NumerPDF 5.11 5.25/19 WKS Flota Gdynia 2020

8
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 Z/1174/20

TAK

468 NumerPDF 4.98 4.98/20 LKS Zantyr Sztum 2020

9
PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 Z/1047/20

TAK

530 NumerPDF 5.24/19 SKLA Sopot 2020

10
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 3.73/17 AML Słupsk 2020  ROSU 

11
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

150 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

12
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 5.24/19 MKS Polonia Warszawa 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 Z/2472/11

TAK

25 NumerPDF 14.91 MKS Sambor Tczew 2020

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

58 NumerPDF 49:14.93/99 UKS Jedynka Reda 2020

2
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

953 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

955 NumerPDF 14.28/17 KS Warszawianka W-wa 2020  KN 

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORMAŃCZYK Miłosz 2001-08-15 Z/2852/16

TAK

45 NumerPDF 19.40 16.38/19 MKS Sambor Tczew 2020

2
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 16.08 16.08/20 LKS Jantar Ustka 2020

2
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF 16.19 16.19/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU   ZKN 

3
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

167 NumerPDF 17.15 17.15/20 LKS Jantar Ustka 2020

4
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

74 NumerPDF 16.38/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

938 NumerPDF 17.62 17.62/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

2
SZYMURA Oliwier 2005-04-27 Z/4946/19

TAK

21 NumerPDF 19.42 19.42/20 UKS Lipusz 2020

3
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 Z/1707/19

TAK

469 NumerPDF 22.35 20.50/19 LKS Zantyr Sztum 2020

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

170 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

60 NumerPDF 57.92 57.92/20 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

2
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

63 NumerPDF 58.21 58.21/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

3
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 63.16 63.16/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

943 NumerPDF 6:41.40 6:41.40/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

2
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

62 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SOSNA Seweryn
2. GÓRSKI Mateusz
3. OPUSZEWICZ Damian
4. KOZELAN Hubert
2003
2004
2003
2003
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk