Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Wieczorny Mityng LubawkAthletics
LUBAWKA, 29.04.2021
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Karolina 2005-05-24 Z/1305/19

TAK

6 NumerPDF 9.54/18 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCZAK Dagmara 2007-09-02 Z/1786/21

TAK

3 NumerPDF 9.34/20 LKS Polkowice 2021

2
WAWRZYNEK Aleksandra 2007-03-15 Z/0286/21

TAK

1 NumerPDF 8.91/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

3
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

55 NumerPDF 9.61/20 LLKS Osowa Sień 2021

4
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/4976/19

TAK

36 NumerPDF 9.95/20 AL Międzyzdroje 2021

5
SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 Z/0221/21

TAK

31 NumerPDF 9.56/17 AL Międzyzdroje 2021

6
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF 9.86/19 AL Międzyzdroje 2021

7
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/4966/19

TAK

526 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

8
SZAJTER Patrycja 2007-02-13 Z/3784/21

TAK

36 NumerPDF 9.41/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

9
GRABOWIECKA Kamila 2007-12-29 Z/1893/21

TAK

23 NumerPDF 9.86/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMAN Hanna 2010-09-21 Z/1248/21

TAK

14 NumerPDF 9.96/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 Z/1276/21

TAK

88 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
BUSZTA Łucja 2008-01-18 Z/3786/21

TAK

22 NumerPDF 9.71/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKA Oliwia 2008-06-24 Z/2775/21

TAK

11 NumerPDF 9.37/19 MKS Piast Głogów 2021

2
ŁUKA Julia 2008-06-24 Z/2783/21

TAK

1 NumerPDF 9.43/19 MKS Piast Głogów 2021

3
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 8.08/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

4
SZEREMETA Katarzyna 2009-12-21 Z/1273/21

TAK

8 NumerPDF 10.33/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
JANISZEWSKA Oliwia 2009-01-19 Z/2081/21

TAK

99 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
PIWKO Magdalena 2009-03-18 Z/1265/21

TAK

99 NumerPDF 9.52/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
KOŁACZYŃSKA Wiktoria 2009-01-02 Z/1256/21

TAK

78 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

8
KARGOL Zofia 2009-04-09 Z/1251/21

TAK

58 NumerPDF 10.44/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

9
DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 Z/1245/21

TAK

75 NumerPDF 10.76/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021

10
DUDZIAK Natalia 2008-10-16 Z/2512/21

TAK

33 NumerPDF 9.30/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

11
GRĄDEK Jagoda 2008-11-06 Z/7638/21

TAK

395 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

12
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/4977/19

TAK

31 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

13
WOŁKOW Hanna 2008-09-12 Z/4975/19

TAK

28 NumerPDF 9.27/20 AL Międzyzdroje 2021

14
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF 8.97/20 AL Międzyzdroje 2021

15
KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 Z/4964/19

TAK

34 NumerPDF 10.23/20 AL Międzyzdroje 2021

16
KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 Z/4965/19

TAK

24 NumerPDF 9.79/19 AL Międzyzdroje 2021

17
KACPRZYK Natalia 2008-03-17 Z/3884/20

TAK

485 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

18
SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 Z/0771/20

TAK

25 NumerPDF 9.59/20 AL Międzyzdroje 2021

19
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

20
SZTANDERA Nikola 2008-06-18 Z/1343/21

TAK

135 NumerPDF 9.80/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

21
STRASZKO Pola 2008-02-07 Z/2045/20

TAK

75 NumerPDF 8.75/20 WLKS Wrocław 2021

22
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

23
CISAK Zuzanna 2009-04-09 Z/6707/21

TAK

78 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMKIEWICZ Maja 2005-03-23 Z/3436/20

TAK

7 NumerPDF 15.45/20 LKS Polkowice 2021

2
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

1 NumerPDF 13.36/19 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

3
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

24 NumerPDF 13.74/19 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

4
WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 Z/2790/19

TAK

18 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

5
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

6
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

16 NumerPDF 13.06/20 MKS Piast Głogów 2021

7
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 12.98/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

8
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

84 NumerPDF 13.50/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

9
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 12.86/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

10
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.21/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

11
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.39/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

12
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 12.79/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   SKN   OSU 

13
SIWY Anna 2007-08-20 Z/5313/21

TAK

3 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

14
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF 13.35/20 LKS Polkowice 2021

15
WASILUK Julia 2007-06-19 Z/8544/21

TAK

5 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

16
DOMANIECKA Zofia 2004-11-17 Z/6849/21

TAK

549 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

17
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 13.31/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

18
WAWRZYNEK Aleksandra 2007-03-15 Z/0286/21

TAK

1 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

19
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 13.43/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021

20
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

21 NumerPDF 13.82/20 LLKS Osowa Sień 2021

21
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

34 NumerPDF 14.38/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

22
ŁUCZAK Natalia 2007-10-02 Z/1891/21

TAK

55 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

23
MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 Z/1304/19

TAK

3 NumerPDF 13.52/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

24
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

25
FUCHS Karolina 2005-05-24 Z/1305/19

TAK

6 NumerPDF 14.52/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

26
CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 Z/0442/19

TAK

30 NumerPDF 13.38/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

27
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF 13.92/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
150 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF LKS Polkowice 2021

2
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

84 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

3
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

4
KOŁACZYŃSKA Wiktoria 2009-01-02 Z/1256/21

TAK

78 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

50 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

6
SZEREMETA Katarzyna 2009-12-21 Z/1273/21

TAK

8 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 Z/0771/20

TAK

25 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

8
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

9
SZKOTAK Julia 2007-06-08 Z/0217/21

TAK

26 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

10
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

11
KOŁODZIEJCZYK Julia 2007-10-19 Z/9666/21

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

12
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/4977/19

TAK

31 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

13
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

21 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

14
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

15
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/4976/19

TAK

36 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

16
SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 Z/0221/21

TAK

31 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

17
WOŁKOW Hanna 2008-09-12 Z/4975/19

TAK

28 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

18
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

19
SZTANDERA Nikola 2008-06-18 Z/1343/21

TAK

135 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2021

20
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

21
KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 Z/4964/19

TAK

34 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

22
KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 Z/4965/19

TAK

24 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

23
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/4966/19

TAK

526 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

24
KACPRZYK Natalia 2008-03-17 Z/3884/20

TAK

485 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

25
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

26
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

27
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

28
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

99 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021  ZKN   OSU 

29
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

34 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

30
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

31
CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 Z/0442/19

TAK

30 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

32
CHYRA Kornelia 2007-11-23 Z/0285/21

TAK

6 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

33
BŁASZCZAK Natalia 2008-10-16 Z/1241/21

TAK

55 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

34
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

35
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

36
BRZESKA Wiktoria 2010-10-10 Z/0379/21

TAK

15 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

37
DOWNER Jagoda 2007-11-18 Z/5426/19

TAK

155 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

38
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

39
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

403 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

24 NumerPDF 41.99 45.12/18 WLKS Wrocław 2021  OSU 

2
ROMBERG Karolina 2005-07-28 Z/0952/19

TAK

90 NumerPDF 46.29/20 MKS-MOSM Bytom 2021

3
MIELCZAREK Julia 2008-02-06 Z/1261/21

TAK

21 NumerPDF 49.41/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
HOFFMAN Hanna 2010-09-21 Z/1248/21

TAK

14 NumerPDF 63.06/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 43.16/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

6
OLSZAK Antonina 2010-03-06 Z/3435/20

TAK

74 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
WYSYPOŁ Karolina 2007-06-24 Z/1408/20

TAK

83 NumerPDF 45.68/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

8
ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 Z/0957/19

TAK

80 NumerPDF 48.16/20 MKS-MOSM Bytom 2021

9
GRĄDEK Jagoda 2008-11-06 Z/7638/21

TAK

395 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

10
KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 Z/0934/19

TAK

66 NumerPDF 46.92/19 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

11
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

50 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

12
PRUCNAL Karolina 2005-09-23 Z/0396/21

TAK

71 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

13
NOWICKA Martyna 2005-08-18 Z/0946/19

TAK

82 NumerPDF 46.01/20 MKS-MOSM Bytom 2021

14
PARYS Maja 2005-07-15 Z/0947/19

TAK

89 NumerPDF 45.52/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

15
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

22 NumerPDF 45.36/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

16
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/4977/19

TAK

31 NumerPDF 57.93/18 AL Międzyzdroje 2021

17
SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 Z/0771/20

TAK

25 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

18
SZKOTAK Julia 2007-06-08 Z/0217/21

TAK

26 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

19
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF 48.06/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

20
KOŁODZIEJCZYK Julia 2007-10-19 Z/9666/21

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

21
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF 46.80/20 LLKS Osowa Sień 2021

22
SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 Z/0221/21

TAK

31 NumerPDF 46.92/18 AL Międzyzdroje 2021

23
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF 48.90/20 AL Międzyzdroje 2021

24
SZTANDERA Nikola 2008-06-18 Z/1343/21

TAK

135 NumerPDF 58.24/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

25
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF 48.52/20 AL Międzyzdroje 2021

26
KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 Z/4964/19

TAK

34 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

27
KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 Z/4965/19

TAK

24 NumerPDF 57.33/19 AL Międzyzdroje 2021

28
KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 Z/4966/19

TAK

526 NumerPDF 51.16/19 AL Międzyzdroje 2021

29
KACPRZYK Natalia 2008-03-17 Z/3884/20

TAK

485 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

30
PIENIEK Vanessa 2004-11-23 Z/0452/18

TAK

76 NumerPDF 43.12/19 MKS-MOSM Bytom 2021

31
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF 45.06/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

32
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF 55.20/20 AL Międzyzdroje 2021

33
ZAWADZKA Nikola 2007-09-20 Z/3785/21

TAK

29 NumerPDF 53.59/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

34
CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 Z/0442/19

TAK

30 NumerPDF 47.07/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

35
CHYRA Kornelia 2007-11-23 Z/0285/21

TAK

6 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

36
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF 43.28/20 WLKS Wrocław 2021  OSU 

37
DUDA Magdalena 2007-09-06 Z/0928/19

TAK

81 NumerPDF 48.41/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

38
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF 43.94/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

39
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

29 NumerPDF 48.11/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

40
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 56.54/17 KS Victoria Trzebinia 2021

41
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

42
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

68 NumerPDF 42.27/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

43
CISAK Zuzanna 2009-04-09 Z/6707/21

TAK

78 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

44
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

403 NumerPDF 44.69/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SROKA Maja 2010-08-27 Z/1269/21

TAK

6 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

3
ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 Z/0215/21

TAK

33 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

4
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

5
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

40 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

6
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

7
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

8
SZKOTAK Julia 2007-06-08 Z/0217/21

TAK

26 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

9
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

10
BUŁKOWSKA SARA 2007-12-04 Z/1077/21

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

11
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

12
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

13
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

14
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

418 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELNICZUK Hanna 2009-04-05 Z/1262/21

TAK

1 NumerPDF 2:00.57/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
KĘDER Gabriela 2010-05-09 Z/1252/21

TAK

16 NumerPDF 2:03.23/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
ICIASZEK Kinga 2008-11-24 Z/1250/21

TAK

15 NumerPDF 1:56.48/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
WIATR Marta 2010-10-07 Z/1274/21

TAK

9 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
GOLEC Lena 2009-07-21 Z/1246/21

TAK

12 NumerPDF 2:11.71/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
SZCZĘSNA Kamila 2007-06-26 Z/1272/21

TAK

86 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF 1:39.28/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021

8
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 Z/0519/20

TAK

31 NumerPDF 1:45.47/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

9
WASILUK Julia 2007-06-19 Z/8544/21

TAK

5 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

10
POJNAR Paulina 2010-11-28 Z/1715/21

TAK

68 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

11
PRZYBYŁA Liliana 2013-02-02 Z/1714/21

TAK

67 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

12
WIELICZKO Sandra 2010-03-01 Z/0383/21

TAK

16 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

13
PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Z/0067/20

TAK

63 NumerPDF 2:09.60/20 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

14
HREBENIUK Zuzanna 2010-09-29 Z/4334/20

TAK

14 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

15
ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 Z/0215/21

TAK

33 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

16
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF 1:43.00/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

17
TONDEL Hanna 2011-07-26 Z/7273/21

TAK

83 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

18
HARASYM Michalina 2008-10-23 Z/6760/21

TAK

30 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

19
WASZCZYK Martyna 2005-07-30 Z/1785/19

TAK

4 NumerPDF 2:05.01/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

20
DROBIK Malwina 2006-10-07 Z/4167/20

TAK

5 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

21
BUŁKOWSKA SARA 2007-12-04 Z/1077/21

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

22
JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 Z/1415/20

TAK

87 NumerPDF 2:03.31/19 MKS-MOSM Bytom 2021

23
SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 Z/0953/19

TAK

71 NumerPDF 1:55.52/20 MKS-MOSM Bytom 2021

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 Z/0806/18

TAK

61 NumerPDF 3:28.60/20 MKST Astra Nowa Sól 2021

2
STEFANIUK Alicja 2009-01-20 Z/1270/21

TAK

7 NumerPDF 3:58.66/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
SKIBICKA Lena 2009-09-27 Z/1268/21

TAK

5 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
RĄCZKA Natalia 2009-09-02 Z/1266/21

TAK

4 NumerPDF 3:50.86/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
KONSEWICZ Hanna 2008-12-11 Z/1257/21

TAK

20 NumerPDF 3:59.86/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
KOGUT Kinga 2009-11-14 Z/1254/21

TAK

18 NumerPDF 4:00.39/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
DRĄŻEK Oliwia 2008-05-20 Z/1244/21

TAK

11 NumerPDF 3:52.46/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

8
SZCZĘSNA Amelia 2007-06-26 Z/1271/21

TAK

84 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

9
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

800 NumerPDF 3:15.18/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021

10
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 Z/0519/20

TAK

31 NumerPDF 3:28.57/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

11
WASILUK Julia 2007-06-19 Z/8544/21

TAK

5 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

12
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

207 NumerPDF 3:12.51/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

13
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 3:02.56/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

14
ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 Z/0215/21

TAK

33 NumerPDF 3:51.00/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021

15
ZAWADA Karolina 2005-07-09 Z/0665/19

TAK

27 NumerPDF 3:21.81/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

16
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF 3:18.47/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

17
KOZŁOWSKA Maja 2006-07-23 Z/1016/20

TAK

9 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

18
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

85 NumerPDF 3:05.44/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

19
ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 Z/0941/19

TAK

70 NumerPDF 3:25.79/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

20
WASZCZYK Martyna 2005-07-30 Z/1785/19

TAK

4 NumerPDF 3:22.34/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

21
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/6140/21

TAK

77 NumerPDF 3:22.61/19 KS Victoria Olesno 2021

22
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF 2:54.80/20 MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN   SKN   OSU 

 
1 mila kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

2
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

3
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORWEL Martyna 2005-11-20 Z/0061/20

TAK

62 NumerPDF 6:56.67/20 MKST Astra Nowa Sól 2021  ZKN 

2
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

64 NumerPDF 7:01.08/19 MKST Astra Nowa Sól 2021  ZKN 

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2021  ZKN 

4
JANKOWSKA Karolina 1993-11-26 Z/0010/11

TAK

412 NumerPDF UKS Czwórka Kościan 2021

5
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF 6:57.54/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021  ZKN 

6
WALIDUDA Anna 1981-03-26 Z/8638/21

TAK

123 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

7
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

3 NumerPDF 7:08.73/19 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

8
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

9 NumerPDF 7:15.53/18 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

9
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

666 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

13 NumerPDF 4.13/20 MKS Piast Głogów 2021

2
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

3
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

16 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

4
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 5.61/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

5
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 5.74/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   OSU 

6
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 5.20/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   SKN   OSU 

7
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 5.29/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

8
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

19 NumerPDF 4.57/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

9
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 4.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

10
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF 4.08/20 LLKS Osowa Sień 2021

11
ŁUCZAK Natalia 2007-10-02 Z/1891/21

TAK

55 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

12
MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 Z/1304/19

TAK

3 NumerPDF 4.77/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

13
ZAWADZKA Nikola 2007-09-20 Z/3785/21

TAK

29 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

14
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 5.64/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

15
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 5.69/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

16
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/9216/21

TAK

133 NumerPDF 4.68/20 WLKS Wrocław 2021

17
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF 4.82/20 WLKS Wrocław 2021  OSU 

18
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

19
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 5.25/19 SL GKS Olsza Olszyna 2021

20
FUCHS Karolina 2005-05-24 Z/1305/19

TAK

6 NumerPDF 3.85/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

21
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

84 NumerPDF 3.79/17 WLKS Wrocław 2021

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

99 NumerPDF 11.31/20 WKS Śląsk Wrocław 2021  ZKN   OSU 

2
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 10.88/18 WKS Śląsk Wrocław 2021

3
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF 9.73/20 WKS Śląsk Wrocław 2021

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZAK Antonina 2010-03-06 Z/3435/20

TAK

74 NumerPDF 3.38/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 Z/1276/21

TAK

88 NumerPDF 4.08/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKA Oliwia 2008-06-24 Z/2775/21

TAK

11 NumerPDF 3.83/19 MKS Piast Głogów 2021

2
ŁUKA Julia 2008-06-24 Z/2783/21

TAK

1 NumerPDF 3.72/18 MKS Piast Głogów 2021

3
MIELNICZUK Hanna 2009-04-05 Z/1262/21

TAK

1 NumerPDF 4.10/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
MIELCZAREK Julia 2008-02-06 Z/1261/21

TAK

21 NumerPDF 4.17/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
PIWKO Magdalena 2009-03-18 Z/1265/21

TAK

99 NumerPDF 3.76/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
KARGOL Zofia 2009-04-09 Z/1251/21

TAK

58 NumerPDF 3.25/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 Z/1245/21

TAK

75 NumerPDF 3.42/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021

8
DUDZIAK Natalia 2008-10-16 Z/2512/21

TAK

33 NumerPDF 4.15/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

9
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 4.68/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

10
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF 3.93/20 KS Victoria Trzebinia 2021

11
BUSZTA Łucja 2008-01-18 Z/3786/21

TAK

22 NumerPDF 3.08/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 Z/2790/19

TAK

18 NumerPDF 9.01/20 MKS Piast Głogów 2021

2
JANCZAK Dagmara 2007-09-02 Z/1786/21

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2021

3
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

19 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

4
DOWNER Jagoda 2007-11-18 Z/5426/19

TAK

155 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

5
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

21 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

6
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/9216/21

TAK

133 NumerPDF 9.56/20 WLKS Wrocław 2021

7
STRASZKO Pola 2008-02-07 Z/2045/20

TAK

75 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF LKS Polkowice 2021  ZKN   SKN 

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 8.23/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

3
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

94 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYZGA Julia 2006-04-04 Z/1785/21

TAK

12 NumerPDF LKS Polkowice 2021

2
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

55 NumerPDF 7.62/20 LLKS Osowa Sień 2021

3
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

77 NumerPDF 8.60/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
SZAJTER Patrycja 2007-02-13 Z/3784/21

TAK

36 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

5
OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 Z/4056/20

TAK

68 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 11.36/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

7
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 10.16/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

8
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/9216/21

TAK

133 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

9
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF 6.82/20 WLKS Wrocław 2021  OSU 

10
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 9.32/20 KS Victoria Trzebinia 2021

11
ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 Z/2945/20

TAK

36 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

12
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

84 NumerPDF 6.72/18 WLKS Wrocław 2021

13
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 11.25/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECKA Wiktoria 2008-01-07 Z/2080/21

TAK

76 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
KOGUT Oliwia 2008-03-11 Z/1255/21

TAK

19 NumerPDF 9.40/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF 40.01/20 LKS Polkowice 2021  ZKN   SKN 

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 32.05/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCZYŃSKA Laura 2005-08-29 Z/2253/21

TAK

34 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

2
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

55 NumerPDF 22.71/20 LLKS Osowa Sień 2021

3
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 26.57/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

4
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 24.04/20 WLKS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

5
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 16.07/20 KS Victoria Trzebinia 2021

6
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

84 NumerPDF 19.80/19 WLKS Wrocław 2021

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

29 NumerPDF 29:32.37/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

2
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

20 NumerPDF 28:06.97/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

3
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

28 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HYPKI Mikołaj 2010-04-12 Z/1249/21

TAK

77 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 9.43/15 LLKS Osowa Sień 2021  ZKN 

3
ORŁOWSKI Jakub 2002-12-03 Z/0513/16

TAK

66 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

4
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

111 NumerPDF 7.27/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

5
PIASECKI Adrian 2003-07-04 Z/1479/20

TAK

33 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

11 NumerPDF 10.18/19 AL Międzyzdroje 2021

2
MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 Z/4967/19

TAK

532 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

3
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

18 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

4
JEZIORNY Patryk 2007-10-10 Z/4963/19

TAK

17 NumerPDF 9.83/19 AL Międzyzdroje 2021

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 Z/8211/21

TAK

1 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

2
CYKMAN Maksymilian 2010-05-19 Z/6705/21

TAK

35 NumerPDF 10.01/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYRNER Adam 2007-10-10 Z/4180/19

TAK

71 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

2
SINIAWA Krystian 2006-10-02 Z/2793/19

TAK

44 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

3
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

73 NumerPDF 12.09/20 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

4
MIELCZAREK Jakub 2003-01-18 Z/3215/20

TAK

46 NumerPDF 12.55/20 MKS Piast Głogów 2021

5
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

TAK

47 NumerPDF 12.88/19 MKS Piast Głogów 2021

6
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

75 NumerPDF 14.43/19 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

7
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

72 NumerPDF 12.13/20 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

8
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 Z/2837/17

TAK

74 NumerPDF 12.28/20 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

9
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

77 NumerPDF 13.31/19 MKS Piast Głogów 2021

10
BANASZKIEWICZ Kacper 2007-05-21 Z/10075/21

TAK

2 NumerPDF LKS Polkowice 2021

11
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1162/19

TAK

7 NumerPDF 12.01/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  OSU 

12
PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 Z/2674/21

TAK

341 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

13
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF 11.65/20 LLKS Osowa Sień 2021  ZKN 

14
KACZMAREK Maciej 2007-05-29 Z/1796/21

TAK

101 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

15
KISIEL Wiktor 2007-04-17 Z/1892/21

TAK

88 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

16
KNAP Marcel 2006-01-22 Z/3787/21

TAK

58 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

17
LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 Z/0455/20

TAK

9 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

18
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

14 NumerPDF 12.21/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

19
POLAK Sebastian 2001-09-09 Z/1758/18

TAK

100 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

20
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

18 NumerPDF 12.02/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

21
SIUDAK Mateusz 2007-02-12 Z/6706/21

TAK

66 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

22
KIEŁB Kacper 2007-11-08 Z/5083/21

TAK

25 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

23
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

111 NumerPDF 11.33/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

24
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 11.66/20 KS Victoria Trzebinia 2021

25
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

957 NumerPDF 12.07/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DALECKI Alexander 2009-11-02 Z/1277/21

TAK

28 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
RUMIJEWSKI Tomasz 2008-08-17 Z/1267/21

TAK

84 NumerPDF 9.34/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
MAZUR Michał 2008-10-09 Z/1259/21

TAK

88 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 Z/1336/21

TAK

117 NumerPDF 8.46/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

5
BIERNACKI Michał 2008-01-31 Z/7983/21

TAK

111 NumerPDF 8.88/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

6
CABAN Kacper 2008-07-10 Z/4957/19

TAK

15 NumerPDF 9.09/19 AL Międzyzdroje 2021

7
WOŻNIAK Michał 2008-09-09 Z/8594/21

TAK

33 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

8
CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 Z/1242/21

TAK

45 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

 
150 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 Z/1336/21

TAK

117 NumerPDF 20.15 KS AZS AWF Wrocław 2021

2
KONIECZNY Igor 2005-03-22 Z/0657/20

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2021

3
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

4
KARNAS Kacper 2004-10-03 Z/3127/18

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021  OSU 

5
MAZUR Michał 2008-10-09 Z/1259/21

TAK

88 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 Z/2159/20

TAK

49 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
ŁOZIUK Gabriel 2010-11-21 Z/8593/21

TAK

91 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

8
BIERNACKI Michał 2008-01-31 Z/7983/21

TAK

111 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2021

9
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

10
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021  ZKN 

11
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

11 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

12
MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 Z/4967/19

TAK

532 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

13
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

18 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

14
JEZIORNY Patryk 2007-10-10 Z/4963/19

TAK

17 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

15
KACZMAREK Maciej 2007-05-29 Z/1796/21

TAK

101 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021

16
CABAN Kacper 2008-07-10 Z/4957/19

TAK

15 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

17
KOSUCIŃSKI Sławomir 1981-01-21 Z/0626/16

TAK

81 NumerPDF 19.19/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

18
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

111 NumerPDF 17.12/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

19
WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 Z/3122/15

TAK

447 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIJEWSKI Tomasz 2008-08-17 Z/1267/21

TAK

84 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
HYPKI Mikołaj 2010-04-12 Z/1249/21

TAK

77 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
DUDZIAK Jan 2009-11-24 Z/8339/21

TAK

87 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

4
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF 37.73/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

5
NEUMANN Borys 2006-04-02 Z/0944/19

TAK

71 NumerPDF 42.29/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

6
WÓJCIK Oskar 2004-07-03 Z/5301/19

TAK

15 NumerPDF 39.05/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

7
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 35.74/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

8
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

11 NumerPDF 55.09/19 AL Międzyzdroje 2021

9
MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 Z/4967/19

TAK

532 NumerPDF 52.13/19 AL Międzyzdroje 2021

10
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

18 NumerPDF 45.58/20 AL Międzyzdroje 2021

11
JEZIORNY Patryk 2007-10-10 Z/4963/19

TAK

17 NumerPDF 48.17/20 AL Międzyzdroje 2021

12
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

71 NumerPDF 45.14/16 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

13
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

23 NumerPDF 36.35/20 AL Międzyzdroje 2021  ZKN 

14
KIEŁB Kacper 2007-11-08 Z/5083/21

TAK

25 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

15
KOSUCIŃSKI Sławomir 1981-01-21 Z/0626/16

TAK

81 NumerPDF 40.89/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

16
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

18 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

17
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 49.02/17 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

18
DUDA Szymon 2006-12-29 Z/1393/20

TAK

76 NumerPDF 43.33/20 MKS-MOSM Bytom 2021

19
DYBAŁA Marek 2004-08-05 Z/0444/18

TAK

78 NumerPDF 41.55/18 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

20
GWÓŹDŹ Mateusz 2008-03-31 Z/1395/20

TAK

98 NumerPDF 49.73/20 MKS-MOSM Bytom 2021

21
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 37.27/20 KS Victoria Trzebinia 2021

22
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

438 NumerPDF 39.44/18 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

2
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

957 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

3
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

71 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

4
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

23 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021  ZKN 

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Kamil 2009-11-14 Z/1253/21

TAK

17 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
KARWIK Mateusz 2009-01-30 Z/1279/21

TAK

23 NumerPDF 2:03.55/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

3
LEŃSKI Kacper 2010-06-09 Z/1258/21

TAK

81 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
WILCZYŃSKI Patryk 2009-04-09 Z/1275/21

TAK

10 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 Z/1242/21

TAK

45 NumerPDF 1:59.66/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
WILMAN Jakub 2008-01-10 Z/5311/21

TAK

8 NumerPDF 1:57.46/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

7
PRUCNAL Mateusz 2008-08-21 Z/0381/21

TAK

70 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

8
BONDROW Hubert 2004-08-12 Z/5300/19

TAK

14 NumerPDF 1:41.07/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

9
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF 1:30.31/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

10
KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 Z/0448/18

TAK

73 NumerPDF 1:28.84/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

11
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF 1:41.14/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

12
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

14 NumerPDF 1:31.48/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

13
POLAK Sebastian 2001-09-09 Z/1758/18

TAK

100 NumerPDF 1:35.64/19 KL Ziemia Kłodzka 2021

14
CZUBAK Tomasz 2006-05-03 Z/0927/19

TAK

79 NumerPDF 1:36.47/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

15
WOŻNIAK Michał 2008-09-09 Z/8594/21

TAK

33 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

16
ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 Z/4086/20

TAK

90 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 Z/0955/19

TAK

70 NumerPDF 2:53.52/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

2
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

34 NumerPDF 3:20.64/17 MKS Piast Głogów 2021

3
OSAJDA Rafał 2011-04-06 Z/1264/21

TAK

3 NumerPDF 4:02.15/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
OSAJDA Michał 2009-08-24 Z/1263/21

TAK

2 NumerPDF 3:44.29/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
GRZESZAK Antoni 2008-12-17 Z/1247/21

TAK

13 NumerPDF 3:46.41/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 Z/1243/21

TAK

10 NumerPDF 3:25.09/19 LKS Górnik Wałbrzych 2021

7
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

73 NumerPDF 2:27.88/20 MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN   SKN   OSU 

8
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

79 NumerPDF 2:43.88/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

9
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

4 NumerPDF 2:57.29/19 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN   OSU 

10
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

6 NumerPDF 2:45.48/19 UKS Czapla Białe Błota 2021  OSU 

11
KANDORA Marek 2002-02-18 Z/0966/18

TAK

83 NumerPDF 2:53.04/19 MKS-MOSM Bytom 2021

12
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

50 NumerPDF 3:02.92/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

13
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 Z/0513/20

TAK

107 NumerPDF 2:54.61/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

14
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF 2:42.68/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

15
CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 Z/2385/19

TAK

44 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

16
BĄK Michał 2005-05-10 Z/2252/21

TAK

415 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

17
ŻYŁKIEWICZ Tymon 2009-02-05 Z/1316/20

TAK

432 NumerPDF 3:33.79/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

18
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

71 NumerPDF 2:38.54/20 SSMKS Parasol Wrocław 2021  OSU 

19
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF 2:59.19/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

20
GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 Z/6761/21

TAK

120 NumerPDF 3:29.43/19 SSMKS Parasol Wrocław 2021

21
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

961 NumerPDF 2:53.88/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

22
WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 Z/1313/16

TAK

76 NumerPDF 2:41.08/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

23
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021  ZKN 

24
MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 Z/1400/20

TAK

87 NumerPDF 3:00.77/20 MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

 
1 mila mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

2
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2021  ZKN   OSU 

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

17 NumerPDF 5:45.12 MUKS Gim 2 Nysa 2021

2
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

64 NumerPDF 5:47.89/20 MKST Astra Nowa Sól 2021

3
SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 Z/1454/11

TAK

409 NumerPDF 5:45.10/12 UKS Czwórka Kościan 2021

4
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/9999/21

TAK

455 NumerPDF 6:29.75/20 MKS Siechnice 2021

5
KLAYBOR Dawid 1990-06-26 Z/2377/11

TAK

1 NumerPDF 5:30.47/10 WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2021

6
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 6:11.40/18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021  ZKN 

7
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

992 NumerPDF 6:04.51/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021  ZKN   WCSS 

8
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN   OSU 

9
HARTLEB Dawid 1988-11-30 Z/4812/19

TAK

515 NumerPDF MKS Siechnice 2021

10
KALATA Michał 1989-08-16 Z/8577/21

TAK

455 NumerPDF MKS Siechnice 2021

11
PAJDA Michał 1989-05-18 Z/8093/21

TAK

56 NumerPDF MKS Siechnice 2021

12
PISULSKI Adam 1980-12-24 Z/8094/21

TAK

455 NumerPDF MKS Siechnice 2021

13
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

33 NumerPDF 5:26.06/09 MKS Siechnice 2021

14
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

23 NumerPDF 5:55.79/12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYRNER Adam 2007-10-10 Z/4180/19

TAK

71 NumerPDF 4.50/20 MKS Piast Głogów 2021

2
SINIAWA Krystian 2006-10-02 Z/2793/19

TAK

44 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

3
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

73 NumerPDF 4.44/18 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

4
MIELCZAREK Jakub 2003-01-18 Z/3215/20

TAK

46 NumerPDF 5.39/20 MKS Piast Głogów 2021

5
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

TAK

47 NumerPDF 5.92/20 MKS Piast Głogów 2021

6
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

75 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

7
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

72 NumerPDF 6.20/20 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

8
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 Z/2837/17

TAK

74 NumerPDF 6.25/20 MKS Piast Głogów 2021  ZKN 

9
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

77 NumerPDF 5.79/20 MKS Piast Głogów 2021

10
JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 Z/2159/20

TAK

49 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

11
PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 Z/2674/21

TAK

341 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

12
KISIEL Wiktor 2007-04-17 Z/1892/21

TAK

88 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

13
KNAP Marcel 2006-01-22 Z/3787/21

TAK

58 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

14
LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 Z/0455/20

TAK

9 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

15
SIUDAK Mateusz 2007-02-12 Z/6706/21

TAK

66 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

16
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

12 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

17
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 4.49/20 KS Victoria Trzebinia 2021

18
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 5.32/20 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

19
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

435 NumerPDF 5.34/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

20
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

429 NumerPDF 3.92/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

21
PIASECKI Adrian 2003-07-04 Z/1479/20

TAK

33 NumerPDF 5.42/20 LLKS Osowa Sień 2021

22
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF 6.34/19 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 Z/8211/21

TAK

1 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

2
CABAN Kacper 2008-07-10 Z/4957/19

TAK

15 NumerPDF 4.00/19 AL Międzyzdroje 2021

3
CYKMAN Maksymilian 2010-05-19 Z/6705/21

TAK

35 NumerPDF 3.56/20 KL Ziemia Kłodzka 2021

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

12 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

2
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 9.90/20 KS Victoria Trzebinia 2021

3
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

429 NumerPDF 9.35/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 17.13/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   SKN 

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 16.87/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN   SKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

432 NumerPDF 11.18/19 UKS Sprint Legnica 2021

2
STANIO Kacper 2006-07-20 Z/6685/21

TAK

721 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2021

3
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

38 NumerPDF 13.67/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021

4
KNAP Marcel 2006-01-22 Z/3787/21

TAK

58 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

5
LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 Z/0455/20

TAK

9 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

6
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

12 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

7
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

435 NumerPDF 8.05/19 SL GKS Olsza Olszyna 2021

8
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 14.66/20 LKS Górnik Wałbrzych 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 Z/1788/21

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2021

2
WOŻNIAK Paweł 2008-02-23 Z/2784/21

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2021

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORŁOWSKI Jakub 2002-12-03 Z/0513/16

TAK

66 NumerPDF 33.34/20 LLKS Osowa Sień 2021

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

435 NumerPDF 38.90/20 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJCHRZAK Jakub 2007-02-10 Z/5290/21

TAK

12 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

2
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

429 NumerPDF 21.21/19 SL GKS Olsza Olszyna 2021

 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna