Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U 18, U 20 kwalifikacje sztafet 4x100 i 4x 400 do
GDAŃSK, 23.08.2020
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.22 12.22/20 LUKS Orneta 2020

2
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

44 NumerPDF 12.72/19 KKB Starogard Gdański 2020

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.48 25.48/20 LUKS Orneta 2020

2
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

44 NumerPDF 26.42/19 KKB Starogard Gdański 2020

3
CYBULSKA Paulina 2002-10-14 Z/5525/18

TAK

47 NumerPDF 29.21/19 KKB Starogard Gdański 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 4:32.81/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.62 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 66.74 65.61/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF 67.69 67.69/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

701 NumerPDF 5:18.00 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

4 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

3
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF 5:23.76/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

43 NumerPDF 11.47/19 KKB Starogard Gdański 2020

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 11.72 11.72/20 LUKS Orneta 2020

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 23.82 23.82/20 LUKS Orneta 2020

2
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

43 NumerPDF 23.19/19 KKB Starogard Gdański 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

6 NumerPDF 2:06.04 2:02.67/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU   ZKN 

2
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

7 NumerPDF 2:03.51/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

3
FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 Z/1845/20

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

860 NumerPDF 4:01.32 4:01.32/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

2
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF 3:59.56/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 9:11.61 8:54.25/19 LKS Vectra Włocławek 2020

2
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

TAK

817 NumerPDF 9:34.86 9:34.86/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

3
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

5 NumerPDF 9:38.17 9:38.17/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

4
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

871 NumerPDF 9:42.19 9:42.19/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

5
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 Z/4281/19

TAK

5 NumerPDF 10:09.58/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF 16.19 16.19/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU   ZKN 

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU   ZKN 

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF 6:12.00 6:25.59/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

858 NumerPDF 6:11.64/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna