Internetowe zgłoszenia do imprezy: 74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

290 NumerPDF 11.55 11.55/20 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

48 NumerPDF 11.90 11.90/20 MLKS Echo Twardogóra 2020  ZKN   SKN 

OK

W
3
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

506 NumerPDF 11.99 11.84/19 TL ROW Rybnik 2020  KNF   SKN 

OK

W
4
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

601 NumerPDF 12.01 12.01/20 LUKS Orneta 2020

OK

W
5
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

181 NumerPDF 12.08 12.03/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF   SKN 

OK

W
6
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

389 NumerPDF 12.09 12.09/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

OK

W
7
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

392 NumerPDF 12.09 11.91/19 LKS Stal Mielec 2020  KNF   SKN 

OK

W
8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

158 NumerPDF 12.16 11.89/19 KS Agros Zamość 2020  ZKN   SKN 

OK

W
9
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

412 NumerPDF 12.19 12.09/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

OK

W
10
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

308 NumerPDF 12.19 12.19/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
11
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

120 NumerPDF 12.20 12.20/20 MKL Toruń 2020

OK

W
12
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

80 NumerPDF 12.21 12.21/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

W
13
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

429 NumerPDF 12.30 12.28/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
14
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

431 NumerPDF 12.33 12.02/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
15
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

313 NumerPDF 12.34 12.34/20 RLTL ZTE Radom 2020

OK

lim
16
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

33 NumerPDF 12.40 12.40/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

OK

lim
17
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

64 NumerPDF 12.43 12.43/20 UKS Sprint Legnica 2020

OK

lim
18
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

87 NumerPDF 12.46 12.46/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
19
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

337 NumerPDF 12.52 12.39/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

OK

lim
20
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

282 NumerPDF 12.52 12.52/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
21
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

166 NumerPDF 12.53 12.53/20 MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

lim
22
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

516 NumerPDF 12.60 12.17/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  ZKN 

OK

lim
23
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

79 NumerPDF 12.74 12.59/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

lim
24
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

92 NumerPDF 12.77 12.52/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU 

OK

lim
25
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

128 NumerPDF 12.78 12.78/20 MKL Toruń 2020

OK

lim
26
STOMPOR Karolina 2002-08-22 Z/2342/18

TAK

487 NumerPDF 12.80 12.80/20 MKS-MOS Katowice 2020

OK

lim
27
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

442 NumerPDF 12.81 12.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
28
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

121 NumerPDF 12.90 12.90/20 MKL Toruń 2020

OK

lim
29
KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 Z/5170/15

TAK

168 NumerPDF 13.01 13.01/20 MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

lim
30
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

542 NumerPDF 13.08 12.52/18 LUKS Orkan Września 2020

OK

lim
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

579 NumerPDF 24.33 24.33/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN   SKN 

OK

W
2
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

181 NumerPDF 24.37 24.36/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

389 NumerPDF 24.42 24.42/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

OK

W
4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

74 NumerPDF 24.42 24.11/19 BKS Bydgoszcz 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

48 NumerPDF 24.67 24.67/20 MLKS Echo Twardogóra 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

506 NumerPDF 24.73 24.24/19 TL ROW Rybnik 2020  KNF   SKN 

OK

W
7
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

392 NumerPDF 24.78 24.66/19 LKS Stal Mielec 2020  KNF   SKN 

OK

W
8
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

546 NumerPDF 24.96 24.96/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
9
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

601 NumerPDF 25.18 25.18/20 LUKS Orneta 2020

OK

W
10
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

429 NumerPDF 25.25 25.13/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
11
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

412 NumerPDF 25.26 25.12/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

OK

W
12
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

516 NumerPDF 25.30 24.76/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  ZKN 

OK

lim
13
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

337 NumerPDF 25.39 25.39/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

OK

lim
14
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

33 NumerPDF 25.47 25.47/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

OK

lim
15
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

80 NumerPDF 25.67 25.67/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

lim
16
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

308 NumerPDF 25.68 25.68/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
17
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

87 NumerPDF 25.69 25.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
18
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

167 NumerPDF 25.79 25.79/20 MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

lim
19
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

313 NumerPDF 25.83 25.83/20 RLTL ZTE Radom 2020

OK

lim
20
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

431 NumerPDF 25.97 25.78/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
21
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

166 NumerPDF 25.98 25.98/20 MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

lim
22
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

122 NumerPDF 26.08 25.27/19 MKL Toruń 2020  ZKN 

OK

W
23
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

277 NumerPDF 26.14 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
24
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

592 NumerPDF 26.20 25.28/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
25
STOMPOR Karolina 2002-08-22 Z/2342/18

TAK

487 NumerPDF 26.22 26.22/20 MKS-MOS Katowice 2020

OK

lim
26
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 Z/0154/16

TAK

588 NumerPDF 26.29 26.29/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

OK

lim
27
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

125 NumerPDF 26.44 25.02/19 MKL Toruń 2020  ZKN 

OK

W
28
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

468 NumerPDF 26.49 25.36/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

OK

lim
29
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

253 NumerPDF 26.55 26.55/20 RKS Łódź 2020

OK

lim
30
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

189 NumerPDF 27.03 24.97/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
31
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

60 NumerPDF 27.23 27.23/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020

OK

lim
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

144 NumerPDF 54.66 54.66/20 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

174 NumerPDF 55.84 55.84/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

323 NumerPDF 56.62 55.75/19 UKS Kusy Warszawa 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

74 NumerPDF 56.65 54.46/19 BKS Bydgoszcz 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

461 NumerPDF 56.75 56.57/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

OK

W
6
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

343 NumerPDF 56.97 54.01/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

OK

W
7
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

541 NumerPDF 57.23 57.23/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
8
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

118 NumerPDF 58.42 56.65/18 LUKS Start Nakło 2020

OK

lim
9
HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 Z/0693/16

TAK

372 NumerPDF 58.72 58.72/20 MUKS Gim 2 Nysa 2020

OK

lim
10
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

386 NumerPDF 59.08 55.96/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

OK

W
11
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

169 NumerPDF 59.19 58.77/19 MKS Żak Biała Podlaska 2020

OK

lim
12
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

592 NumerPDF 59.39 58.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
13
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

406 NumerPDF 59.50 59.50/20 KS Podlasie Białystok 2020

OK

lim
14
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

469 NumerPDF 59.84 59.84/20 UKS Wiking Rychnowy 2020

OK

lim
15
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

167 NumerPDF 59.88 59.88/20 MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

lim
16
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

355 NumerPDF 60.85 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020

OK

lim
17
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 Z/0154/16

TAK

588 NumerPDF 61.00 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2020

OK

lim
18
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

189 NumerPDF 61.23 55.46/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
19
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

60 NumerPDF 61.98 61.98/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020

OK

lim
20
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

458 NumerPDF 54.67/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

OK

W
21
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

442 NumerPDF 57.05/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

W
 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

299 NumerPDF 2:08.51 2:06.85/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
2
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

490 NumerPDF 2:10.12 2:09.87/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

427 NumerPDF 2:11.52 2:11.52/20 UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

OK

W
4
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

351 NumerPDF 2:12.10 2:08.52/19 MLUKS Tarnów 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

553 NumerPDF 2:12.65 2:12.65/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ZKN 

OK

W
6
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

524 NumerPDF 2:14.72 2:14.72/20 UMKS Nadir Jędrzejów 2020  ZKN 

OK

W
7
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

331 NumerPDF 2:14.91 2:14.91/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ZKN 

OK

W
8
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

11 NumerPDF 2:15.13 2:15.13/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
9
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

310 NumerPDF 2:15.36 2:15.36/20 OKS Start Otwock 2020

OK

W
10
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

334 NumerPDF 2:15.45 2:15.45/20 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

OK

W
11
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

245 NumerPDF 2:15.47 2:14.01/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

OK

W
12
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

494 NumerPDF 2:15.81 2:12.75/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

OK

W
13
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

436 NumerPDF 2:15.81 2:15.81/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

W
14
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

377 NumerPDF 2:17.04 2:16.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

OK

lim
15
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

396 NumerPDF 2:18.07 2:18.07/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

OK

lim
16
LEŚNIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

273 NumerPDF 2:18.51 2:18.51/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
17
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

469 NumerPDF 2:18.77 2:18.77/20 UKS Wiking Rychnowy 2020

OK

lim
18
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

339 NumerPDF 2:20.28 2:19.30/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

OK

lim
19
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

212 NumerPDF 2:23.85 2:16.24/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

OK

lim
20
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

276 NumerPDF 2:27.88 2:27.88/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
21
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

625 NumerPDF 2:07.67/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

OK

W
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

110 NumerPDF 4:07.47 4:07.47/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

245 NumerPDF 4:31.95 4:31.95/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

OK

W
3
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

299 NumerPDF 4:33.51 4:33.51/20 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
4
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

1 NumerPDF 4:34.12 4:34.12/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
5
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

427 NumerPDF 4:36.37 4:36.37/20 UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

OK

W
6
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

11 NumerPDF 4:36.67 4:36.67/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
7
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

494 NumerPDF 4:41.3 4:33.02/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

OK

W
8
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

334 NumerPDF 4:43.18 4:43.18/20 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

OK

lim
9
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

523 NumerPDF 4:44.44 4:43.10/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2020  ZKN 

OK

lim
10
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

471 NumerPDF 4:44.53 4:44.53/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
11
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

377 NumerPDF 4:45.73 4:45.73/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

OK

lim
12
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

479 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2020  ZKN 

OK

lim
13
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

548 NumerPDF 4:47.5 4:43.21/19 MKL Jarocin 2020  ZKN 

OK

lim
14
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

553 NumerPDF 4:52.12 4:52.12/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ZKN 

OK

lim
15
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

456 NumerPDF 4:53.26 4:48.32/19 RKS Rumia 2020  ZKN 

OK

lim
16
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

212 NumerPDF 5:04.89 4:43.80/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

OK

lim
17
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

346 NumerPDF 5:07.30 5:07.30/20 LKS Kłos Olkusz 2020

OK

lim
18
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

526 NumerPDF 5:17.65 4:51.38/19 KS Gwardia Piła 2020  ZKN 

OK

lim
19
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

625 NumerPDF 4:17.07/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

OK

W
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

110 NumerPDF 9:17.08 9:17.08/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
2
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

448 NumerPDF 9:20.67 9:20.67/20 KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

525 NumerPDF 9:36.06 9:36.06/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

W
4
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

133 NumerPDF 9:54.36 9:47.96/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN   SKN 

OK

W
5
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

335 NumerPDF 10:14.59 10:14.59/20 Kraków Athletics Team 2020

OK

W
6
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

626 NumerPDF 10:24.80 10:24.80/20 MKL Szczecin 2020

OK

W
7
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

105 NumerPDF 10:35.21 10:09.28/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
8
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

479 NumerPDF 10:41.10 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2020  ZKN 

OK

W
9
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

602 NumerPDF 10:47.75 10:47.75/20 MKS Truso Elbląg 2020

OK

lim
10
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

595 NumerPDF 10:47.97 10:00.29/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
11
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

456 NumerPDF 10:51.66 10:47.94/19 RKS Rumia 2020  ZKN 

OK

lim
12
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

520 NumerPDF 10:54.95 10:54.95/20 SSR Olimp Strawczyn 2020

OK

lim po terminie 500,-
13
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

480 NumerPDF 10:55.68 10:47.80/18 LKS Pogórze Skoczów 2020  ZKN 

OK

lim
14
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

101 NumerPDF 10:57.60 10:57.60/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

lim
15
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

638 NumerPDF 10:59.74 10:59.74/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

lim
16
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

472 NumerPDF 11:22.07 10:58.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2020

OK

lim
17
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

346 NumerPDF 11:35.50 11:35.50/20 LKS Kłos Olkusz 2020

OK

lim
18
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

526 NumerPDF 10:25.84/19 KS Gwardia Piła 2020  ZKN 

OK

lim
19
LIZIS Sabina 2001-01-28 Z/4500/18

TAK

398 NumerPDF MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2020

brak minimum - brak zgody na start
 
5000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

525 NumerPDF 16:25.84 16:25.84/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

W
2
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

448 NumerPDF 16:28.35 16:28.35/20 KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

9 NumerPDF 16:45.39 16:45.39/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   KNF 

OK

W
4
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

133 NumerPDF 18:14.45 17:50.25/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN   SKN 

OK

W
5
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

626 NumerPDF 18:21.46 18:21.46/20 MKL Szczecin 2020

OK

W
6
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

451 NumerPDF 18:34.48 18:34.48/20 LKS Zantyr Sztum 2020  ZKN 

OK

W
7
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

595 NumerPDF 18:36.80 18:36.80/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
8
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

335 NumerPDF 19:16.48 19:16.48/20 Kraków Athletics Team 2020

OK

lim
9
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

602 NumerPDF 19:22.96 19:22.96/20 MKS Truso Elbląg 2020

OK

lim
10
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

638 NumerPDF 19:26.47 19:26.47/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

lim
11
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

399 NumerPDF 19:26.59 19:26.59/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

OK

lim
12
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

472 NumerPDF 20:37.49 19:42.11/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020

OK

lim
13
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

623 NumerPDF MKL Szczecin 2020  ZKN 

brak minimum - brak zgody na start
14
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

105 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

brak minimum - brak zgody na start
15
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

520 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

brak minimum - brak zgody na start
16
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

521 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

brak minimum - brak zgody na start
17
LIZIS Sabina 2001-01-28 Z/4500/18

TAK

398 NumerPDF MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2020

brak minimum - brak zgody na start
18
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

549 NumerPDF MKL Jarocin 2020

brak minimum - brak zgody na start
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

380 NumerPDF 1.77 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

251 NumerPDF 1.72 1.72/20 RKS Łódź 2020  KNF 

OK

W
3
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

291 NumerPDF 1.70 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
4
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

17 NumerPDF 1.70 1.72/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
5
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

409 NumerPDF 1.70 1.70/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

OK

W
6
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

264 NumerPDF 1.70 1.70/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020  ZKN 

OK

W
7
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

576 NumerPDF 1.68 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
8
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

407 NumerPDF 1.68 1.77/19 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

OK

W
9
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

23 NumerPDF 1.68 1.68/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

OK

W
10
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

199 NumerPDF 1.67 1.67/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

OK

W
11
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

254 NumerPDF 1.65 1.67/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

OK

W
12
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

141 NumerPDF 1.65 1.65/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN 

OK

W
13
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

610 NumerPDF 1.64 1.64/20 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

OK

lim
14
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

184 NumerPDF 1.61 1.61/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF 

OK

lim
15
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

269 NumerPDF 1.60 1.65/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2020  ZKN 

OK

W
16
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

263 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

OK

lim
17
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

205 NumerPDF 1.58 1.62/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
18
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

417 NumerPDF 1.55 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

OK

lim
19
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

19 NumerPDF 1.55 1.60/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

OK

lim
20
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

577 NumerPDF 1.45 1.55/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

OK

lim
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

29 NumerPDF 4.05 4.26/19 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

85 NumerPDF 4.00 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

485 NumerPDF 3.82 3.83/18 MKS Ustroń 2020  KNF   SKN 

OK

W
4
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

446 NumerPDF 3.80 4.31/19 KL Gdynia 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

295 NumerPDF 3.73 3.81/18 KS Warszawianka W-wa 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
6
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 Z/3354/17

TAK

633 NumerPDF 3.42 3.42/20 UKS OSoT Szczecin 2020

OK

W
7
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

430 NumerPDF 3.41 3.73/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

OK

W
8
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

210 NumerPDF 3.40 3.40/20 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

OK

W
9
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

250 NumerPDF 3.30 3.30/20 RKS Łódź 2020  ZKN 

OK

lim
10
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

428 NumerPDF 3.23 3.75/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
11
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

257 NumerPDF 3.22 3.65/19 RKS Łódź 2020  ZKN   SKN 

OK

W
12
BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 Z/3322/16

TAK

634 NumerPDF 3.21 3.21/20 UKS OSoT Szczecin 2020

OK

lim
13
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

284 NumerPDF 3.20 3.30/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
14
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

466 NumerPDF 3.20 3.20/20 SKLA Sopot 2020

OK

lim
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

579 NumerPDF 6.25 6.25/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN   SKN 

OK

W
2
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

547 NumerPDF 6.09 6.09/20 MKL Jarocin 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

14 NumerPDF 5.74 5.74/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

OK

W
4
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

630 NumerPDF 5.64 5.85/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

285 NumerPDF 5.63 5.74/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   KNF 

OK

W
6
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

330 NumerPDF 5.63 5.73/19 UKS Otrębusy 2020  ZKN 

OK

W
7
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

286 NumerPDF 5.61 5.61/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

OK

8
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

403 NumerPDF 5.52 5.52/20 KS Podlasie Białystok 2020

OK

W
9
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

486 NumerPDF 5.50 5.50/20 MKS-MOS Katowice 2020  ZKN 

OK

W
10
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

558 NumerPDF 5.50 5.50/20 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

OK

W
11
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

150 NumerPDF 5.49 5.49/20 AZS UMCS Lublin 2020

OK

lim
12
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

572 NumerPDF 5.47 5.47/20 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN 

OK

lim
13
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

420 NumerPDF 5.44 5.44/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 

OK

lim
14
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

538 NumerPDF 5.43 5.43/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

OK

lim
15
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

476 NumerPDF 5.34 5.41/18 AZS-AWF Katowice 2020

OK

lim
16
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

400 NumerPDF 5.33 5.34/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

OK

lim
17
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

216 NumerPDF 5.26 5.51/19 ZLKL Zielona Góra 2020

OK

W
18
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

52 NumerPDF 5.13 5.25/19 SL GKS Olsza Olszyna 2020

OK

lim
19
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

423 NumerPDF 5.12 5.12/20 UKS Czwórka Białystok 2020

OK

lim
20
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

121 NumerPDF 5.09 5.09/20 MKL Toruń 2020

OK

lim
21
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

477 NumerPDF 4.91 4.93/19 AZS-AWF Katowice 2020

OK

lim
22
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

607 NumerPDF 4.89 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2020

OK

lim
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

558 NumerPDF 12.54 12.54/20 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

3 NumerPDF 12.44 12.44/20 niestowarzyszona 2020  ZKN 

OK

W
3
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

190 NumerPDF 12.00 12.00/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ZKN 

OK

W
4
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

572 NumerPDF 11.93 11.93/20 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN 

OK

W
5
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

238 NumerPDF 11.89 11.89/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
6
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

609 NumerPDF 11.80 11.80/20 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

OK

W
7
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

176 NumerPDF 11.63 11.63/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  ZKN 

OK

W
8
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

420 NumerPDF 11.58 11.58/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 

OK

W
9
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

222 NumerPDF 11.30 11.38/19 BKL Bełchatów 2020

OK

W
10
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

607 NumerPDF 11.29 11.29/20 UKS MOSiR Działdowo 2020

OK

W
11
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

517 NumerPDF 11.01 11.71/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  ZKN 

OK

W
12
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

393 NumerPDF 10.96 12.24/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN   SKN 

OK

W
13
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

233 NumerPDF 10.87 11.08/18 MKLA Łęczyca 2020

OK

W
14
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

349 NumerPDF 10.86 11.00/19 MKS Tempo Kęty 2020

OK

lim
15
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

477 NumerPDF 10.80 10.84/19 AZS-AWF Katowice 2020

OK

lim
16
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

476 NumerPDF 10.71 11.17/19 AZS-AWF Katowice 2020

OK

lim
17
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

66 NumerPDF 10.60 11.98/19 WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

OK

W
18
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

460 NumerPDF 10.42 10.42/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
19
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

109 NumerPDF 10.39 10.61/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

OK

lim
20
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

538 NumerPDF 10.39 10.48/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

OK

lim
21
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

578 NumerPDF 9.35 9.35/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

OK

lim
22
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

216 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

brak minimum - brak zgody na start
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

293 NumerPDF 13.58 13.58/20 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

OK

W
2
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

156 NumerPDF 13.38 13.38/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
3
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

77 NumerPDF 13.35 13.35/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

OK

W
4
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

149 NumerPDF 13.24 13.59/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

OK

W
5
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

600 NumerPDF 13.17 13.17/20 LKS Lubawa 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
6
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

455 NumerPDF 13.06 13.06/20 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

OK

W
7
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

204 NumerPDF 12.32 12.32/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
8
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

211 NumerPDF 12.01 12.01/20 ZLKL Zielona Góra 2020

OK

W
9
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

237 NumerPDF 11.88 11.88/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
10
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

132 NumerPDF 11.81 11.81/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

OK

W
11
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

16 NumerPDF 11.79 12.79/19 LKS Polkowice 2020  ZKN   SKN 

OK

W
12
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

508 NumerPDF 10.73 10.75/19 UKS 10 Zagórze 2020  ZKN 

OK

lim
13
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

397 NumerPDF 10.64 10.64/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

OK

lim
14
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

574 NumerPDF 10.53 10.53/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

OK

lim
15
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

242 NumerPDF 10.44 10.44/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020  ZKN 

OK

lim
16
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

551 NumerPDF 10.34 10.76/19 MKS Baszta Szamotuły 2020  ZKN 

OK

lim
17
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

517 NumerPDF 10.07 10.27/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  ZKN 

OK

lim
18
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

583 NumerPDF 10.00 10.00/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

OK

lim
19
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

426 NumerPDF 9.79 9.79/20 UKS Liceum sportowe Łomża 2020

OK

lim
20
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

582 NumerPDF 8.94 9.39/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

OK

lim
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

293 NumerPDF 49.66 49.66/20 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

OK

W
2
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

149 NumerPDF 45.83 45.83/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

OK

W
3
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

259 NumerPDF 42.63 42.63/20 UKS 55 Łódź 2020  ZKN 

OK

W
4
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

242 NumerPDF 41.64 41.64/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020  ZKN 

OK

W
5
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

551 NumerPDF 40.31 40.31/20 MKS Baszta Szamotuły 2020  ZKN 

OK

W
6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

41 NumerPDF 39.91 39.91/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
7
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

570 NumerPDF 38.73 40.73/19 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN   SKN 

OK

W
8
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

237 NumerPDF 37.87 39.04/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
9
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

106 NumerPDF 37.50 38.34/19 KSLZS Kruszwica 2020  ZKN 

OK

W
10
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

164 NumerPDF 37.48 37.48/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

OK

W
11
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

306 NumerPDF 37.43 37.43/20 OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 

OK

W
12
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

508 NumerPDF 37.40 37.40/20 UKS 10 Zagórze 2020  ZKN 

OK

W
13
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

600 NumerPDF 37.25 37.25/20 LKS Lubawa 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
14
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

130 NumerPDF 37.21 37.21/20 MKS Inowrocław 2020

OK

W
15
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

401 NumerPDF 36.95 37.08/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

OK

W
16
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

455 NumerPDF 35.21 35.21/20 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
17
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

211 NumerPDF 35.02 35.02/20 ZLKL Zielona Góra 2020

OK

lim
18
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

43 NumerPDF 34.55 34.55/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

OK

lim
19
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

197 NumerPDF 34.49 38.10/19 LKS Lubusz Słubice 2020

OK

W
20
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

537 NumerPDF 33.60 33.60/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

OK

lim
21
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

16 NumerPDF 33.55 33.55/20 LKS Polkowice 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
22
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

357 NumerPDF 32.37 37.33/19 WKS Wawel Kraków 2020

OK

W
23
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

156 NumerPDF 32.26 34.14/19 KS Agros Zamość 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

lim
24
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

208 NumerPDF 31.28 31.28/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

rez 1
25
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

424 NumerPDF 30.43 33.39/19 UKS Czwórka Białystok 2020

OK

lim
26
APANOWICZ Karolina 2001-01-13 Z/0630/19

TAK

373 NumerPDF 29.06 29.06/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

rez 2
27
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

582 NumerPDF 29.00 29.00/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

rez 3
28
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

583 NumerPDF 28.98 28.98/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

rez 4
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

117 NumerPDF 60.10 60.10/20 LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

307 NumerPDF 56.80 56.80/20 OKS Skra Warszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

570 NumerPDF 53.35 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN   SKN 

OK

W
4
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

41 NumerPDF 52.23 52.23/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

W
5
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

84 NumerPDF 51.17 51.17/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

615 NumerPDF 50.14 50.14/20 LLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN   SKN 

OK

W
7
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

614 NumerPDF 46.77 46.77/20 LLKS Pomorze Stargard 2020

OK

W
8
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

132 NumerPDF 45.88 45.88/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

OK

W
9
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

502 NumerPDF 45.82 45.82/20 RMKS Rybnik 2020

OK

W
10
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

42 NumerPDF 45.00 45.00/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

OK

W
11
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

204 NumerPDF 42.65 42.65/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

lim
12
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

47 NumerPDF 41.24 41.24/20 MLKS Echo Twardogóra 2020

OK

lim
13
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

73 NumerPDF 40.57 40.57/20 BKS Bydgoszcz 2020

OK

lim
14
KUŚPIEL Monika 2002-08-13 Z/4066/17

TAK

571 NumerPDF 39.28 39.28/20 UKS Achilles Leszno 2020

OK

lim
15
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

155 NumerPDF 37.58 37.58/20 KS Agros Zamość 2020

OK

lim
16
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

366 NumerPDF 36.44 38.76/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

OK

lim
17
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

115 NumerPDF 34.89 34.89/20 LUKS Start Nakło 2020

OK

lim
18
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

TAK

159 NumerPDF 31.74 31.74/20 KS Agros Zamość 2020

wynik bez ważnej licencji - brak zgody na start
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 Z/3069/17

TAK

422 NumerPDF 49.16 49.58/19 UKS Czwórka Białystok 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

139 NumerPDF 49.16 49.16/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

635 NumerPDF 46.53 48.37/19 ULKS Tychowo 2020  SKN 

OK

W
4
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

316 NumerPDF 43.38 44.24/19 SKS Feniks Siedlce 2020  ZKN   SKN 

OK

W
5
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

475 NumerPDF 42.76 45.14/19 AZS-AWF Katowice 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

208 NumerPDF 41.37 41.37/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

OK

W
7
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

432 NumerPDF 40.86 40.86/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

W
8
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

129 NumerPDF 39.85 43.78/19 MKS Inowrocław 2020  ZKN 

OK

W
9
PEITLER Alicja 2002-03-01 Z/2510/20

TAK

624 NumerPDF 38.91 38.91/20 MKL Szczecin 2020

OK

W
10
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

43 NumerPDF 38.90 38.90/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

OK

W
11
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

259 NumerPDF 38.71 42.15/19 UKS 55 Łódź 2020  ZKN 

OK

W
12
STOKOWSKA Wiktoria 2002-06-13 Z/3635/17

TAK

425 NumerPDF 38.58 38.58/20 UKS Czwórka Białystok 2020  ZKN 

OK

W
13
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

24 NumerPDF 37.63 37.63/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
14
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

99 NumerPDF 36.90 40.31/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

OK

W
15
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

433 NumerPDF 36.03 36.03/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

OK

lim
16
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

555 NumerPDF 35.95 35.95/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

OK

lim
17
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

40 NumerPDF 35.65 35.65/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
18
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

574 NumerPDF 35.45 35.62/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

OK

lim
19
NOWICKA Julia 2002-02-05 Z/3813/17

TAK

560 NumerPDF 34.56 34.56/20 OKL Oborniki 2020

OK

lim
20
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

629 NumerPDF 32.81 43.46/19 MKS Junior Złocieniec 2020

OK

W
 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

136 NumerPDF 57:06.11 55:27.07/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN 

OK

W
2
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

111 NumerPDF 52:02.15/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

OK

W
3
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

565 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

OK

W
4
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

134 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

OK

W
5
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

611 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

OK

W
6
ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 Z/2611/15

TAK

395 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020

OK

W
7
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

131 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

OK

lim
8
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

188 NumerPDF 67:38.23/19 AZS-AWF Gorzów 2020

OK

lim
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

290 NumerPDF 13.19 13.19/20 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

2 NumerPDF 13.66 13.66/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

OK

W
3
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

540 NumerPDF 13.89 13.89/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
4
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

165 NumerPDF 14.09 14.09/20 MKS Unia Hrubieszów 2020  ZKN   SKN 

OK

W
5
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

158 NumerPDF 14.28 14.28/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

463 NumerPDF 14.42 14.42/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

OK

W
7
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

360 NumerPDF 14.52 14.52/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
8
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

330 NumerPDF 14.53 14.53/20 UKS Otrębusy 2020  ZKN 

OK

W
9
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

218 NumerPDF 14.59 14.59/20 AZS Łódź 2020  ZKN   SKN 

OK

W
10
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

255 NumerPDF 14.89 14.07/19 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

OK

W
11
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

556 NumerPDF 15.16 14.62/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

OK

W
12
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

207 NumerPDF 15.23 15.23/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

OK

lim
13
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

317 NumerPDF 15.31 15.31/20 UKS Gepard Warszawa 2020  ZKN 

OK

lim
14
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

438 NumerPDF 15.53 15.41/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
15
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

206 NumerPDF 15.65 15.65/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
16
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

416 NumerPDF 16.02 14.94/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

OK

lim
17
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

22 NumerPDF 16.48 14.95/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ZKN 

OK

lim
18
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

312 NumerPDF 16.68 16.68/20 RLTL ZTE Radom 2020

OK

lim
19
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

577 NumerPDF 16.49/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

OK

lim
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

174 NumerPDF 59.12 59.12/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

165 NumerPDF 60.49 60.49/20 MKS Unia Hrubieszów 2020  ZKN   SKN 

OK

W
3
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

467 NumerPDF 61.60 61.60/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

OK

W
4
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

530 NumerPDF 63.59 63.59/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

W
5
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

124 NumerPDF 63.62 62.44/19 MKL Toruń 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

593 NumerPDF 63.62 63.62/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ZKN 

OK

W
7
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

151 NumerPDF 64.70 64.70/20 AZS UMCS Lublin 2020

OK

W
8
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

22 NumerPDF 65.37 63.23/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ZKN 

OK

W
9
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

333 NumerPDF 65.48 64.95/19 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

OK

W
10
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

519 NumerPDF 65.68 65.37/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  ZKN 

OK

lim
11
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

297 NumerPDF 66.06 66.06/20 KS Warszawianka W-wa 2020

OK

lim
12
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

5 NumerPDF 66.10 65.52/19 GKS Start Długołęka 2020  ZKN 

OK

lim
13
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

326 NumerPDF 67.39 67.39/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

OK

lim
14
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

374 NumerPDF 67.84 67.84/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

OK

lim
15
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

411 NumerPDF 67.87 66.37/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

OK

lim
16
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

435 NumerPDF 68.01 66.14/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

lim
17
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

61 NumerPDF 68.67 67.44/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

OK

lim
18
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

353 NumerPDF 69.16 67.03/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020

OK

lim
19
PAWLAK Zofia 2001-05-13 Z/3458/19

TAK

533 NumerPDF 70.37 70.37/20 LKS Maraton Turek 2020

OK

lim
20
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

252 NumerPDF 71.66 70.16/17 RKS Łódź 2020

OK

lim
21
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

184 NumerPDF 66.38/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF 

brak minimum - brak zgody na start
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

9 NumerPDF 6:44.90 6:44.90/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   KNF 

OK

W
2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

471 NumerPDF 6:50.30 6:50.30/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN   SKN 

OK

W
3
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

89 NumerPDF 7:01.25 6:43.64/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

OK

W
4
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

548 NumerPDF 7:07.41 7:07.41/20 MKL Jarocin 2020  ZKN 

OK

W
5
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

623 NumerPDF 7:11.00 7:11.00/20 MKL Szczecin 2020  ZKN 

OK

W
6
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

627 NumerPDF 7:31.34 7:31.34/20 MKL Szczecinek 2020

OK

lim
7
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

399 NumerPDF 7:31.40 7:31.40/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

OK

lim
8
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

549 NumerPDF 7:53.96 7:53.96/20 MKL Jarocin 2020

OK

lim
9
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

101 NumerPDF 7:55.33 7:39.78/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

lim
10
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

520 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

brak minimum - brak zgody na start
11
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

521 NumerPDF 7:08.22/19 SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

OK

W
 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. LIS Klaudia
2. SKRZYPNIK Kamila
3. TARKOWSKA Natalia
4. BORZEWSKA Zuzanna
5. GOŁĘBIEWSKA Hanna
2002
2001
2002
2001
2001
NumerPDF MKL Toruń

2 1. KIRYLUK Aleksandra
2. JANKOWSKA Aleksandra
3. MIKIEWICZ Dominika
4. ZACZKIEWICZ Wiktoria
5. IWANIUK Magdalena
6. CZERWIŃSKA Natalia
2001
2002
2001
2001
2002
2002
NumerPDF KS Podlasie Białystok

3 1. CIURKOT Noemi
2. FERENZ Katarzyna
3. KOGUT Zuzanna
4. ORSZAGH Natalia
2002
2001
2002
2002
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

4 1. ZAPORA Blanka
2. ROŻEŃSKA Zuzanna
3. ZMARZŁA Weronika
4. PIETROŃ Monika
5. FORMELLA Aleksandra
6. JACHOREK Aleksandra
2001
2002
2001
2002
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

5 1. LIPIŃSKA Julia
2. NOWAKOWSKA Marcelina
3. ŻUROWSKA Julia
4. MASZKIEWICZ Maja
5. SUCHECKA Katarzyna
2001
2002
2001
2001
2001
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

6 1. KMIN-NIEMIRSKA Julia
2. PLAK Malwina
3. NOWAK Aleksandra
4. OZGA Aleksandra
5. JÓŹWIAK Zofia
2001
2002
2001
2001
2001
NumerPDF RKS Łódź

7 1. JÓŹWIACZUK Katarzyna
2. JÓŹWICKA Małgorzata
3. SKRZYSZOWSKA Pia
4. HOFFMANN Julia
2001
2002
2001
2002
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

8 1. KAMIEŃ Julia
2. GAJEWSKA Karolina
3. KROTKIEWICZ Karina
4. KAMIEŃ Wiktoria
2002
2001
2001
2002
NumerPDF MKS Unia Hrubieszów

9 1. MĄDRZEJEWSKA Natalia
2. FARASIEWICZ Monika
3. WOŁOWICZ Wiktoria
4. ŁOŚ Lucyna
5. MŁODAK Natalia
2002
2002
2002
2001
2002
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

10 1. MRUGALSKA Nikola
2. MATUSIAK Maria
3. MAJEWSKA Marika
4. ZIMNA Marta
2002
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

11 1. PAWŁOW Nina
2. BARDEL Martyna
3. KWIATKOWSKA Adrianna
4. MISTOŃ Zuzanna
5. CZECH Natalia
2002
2001
2002
2002
2002
NumerPDF MLKS Agros Żary

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CZARNECKA Aleksandra
2. LEMANOWICZ Maja
3. KUBICKA Julia
4. ROGALA Aleksandra
5. DOMURAT Wiktoria
6. PĘTLICKA Julia
2002
2001
2002
2002
2002
2002
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn

2 1. DZIEMIDOWICZ Ewa
2. KOWALSKA Agata
3. ŁAKOTA Justyna
4. ROSA Julia
2002
2002
2002
2002
NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna

3 1. FORC Wiktoria
2. ŻYLSKA Zuzanna
3. KOGUT Zuzanna
4. KORALEWSKA Julia
5. ORSZAGH Natalia
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

4 1. ZMARZŁA Weronika
2. ZAPORA Blanka
3. PIETROŃ Monika
4. FORMELLA Aleksandra
5. PLECZYŃSKA Natalia
6. JACHOREK Aleksandra
2001
2001
2002
2001
2002
2001
NumerPDF SKLA Sopot

5 1. BELOWSKA Aleksandra
2. MAŁEK Monika
3. WSOŁEK Aleksandra
4. KONDERAK Martyna
2002
2001
2001
2001
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

6 1. ZIMNA Marta
2. MRUGALSKA Nikola
3. MAJEWSKA Marika
4. MATUSIAK Maria
2002
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

7 1. KACZMAREK Alicja
2. KOSIKOWSKA Anita
3. MARKOWSKA Wiktoria
4. RZESZEWSKA Olga
5. SURA Kornelia
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp.

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

384 NumerPDF 10.51 10.51/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

35 NumerPDF 10.55 10.55/20 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

108 NumerPDF 10.61 10.61/20 KSLZS Kruszwica 2020  ZKN   SKN 

OK

W
4
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

587 NumerPDF 10.66 10.66/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

154 NumerPDF 10.67 10.67/20 KS Agros Zamość 2020  KNF   SKN 

OK

W
6
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

305 NumerPDF 10.68 10.68/20 MUKS Płock 2020  ZKN 

OK

W
7
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

354 NumerPDF 10.70 10.70/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
8
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

410 NumerPDF 10.77 10.65/18 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

OK

W
9
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

488 NumerPDF 10.77 10.77/20 MKS-MOS Katowice 2020  ZKN   SKN 

OK

W
10
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

70 NumerPDF 10.83 10.83/20 WLKS Wrocław 2020  ZKN 

OK

W
11
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

365 NumerPDF 10.85 10.82/19 LKS Orzeł Namysłów 2020  SKN 

OK

W
12
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

157 NumerPDF 10.86 10.86/20 KS Agros Zamość 2020

OK

lim
13
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

300 NumerPDF 10.87 10.87/20 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN 

OK

lim
14
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

148 NumerPDF 10.89 10.77/18 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

W
15
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

478 NumerPDF 10.91 10.76/19 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

OK

W
16
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

27 NumerPDF 10.95 10.89/19 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

OK

lim
17
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

32 NumerPDF 10.98 10.98/20 MKS MOS Wrocław 2020

OK

lim
18
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

86 NumerPDF 11.00 11.00/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
19
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

631 NumerPDF 11.00 11.00/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  KNF   SKN 

OK

lim
20
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

550 NumerPDF 11.00 11.00/20 MKL Jarocin 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
21
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

143 NumerPDF 11.03 11.03/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

OK

lim
22
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

83 NumerPDF 11.04 11.04/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
23
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

280 NumerPDF 11.05 11.05/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
24
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

221 NumerPDF 11.05 10.68/19 BKL Bełchatów 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
25
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

606 NumerPDF 11.05 11.01/19 UKS Atos Woźnice 2020  ZKN 

OK

lim
26
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

586 NumerPDF 11.06 11.06/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

OK

lim
27
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

256 NumerPDF 11.08 11.08/20 RKS Łódź 2020  ZKN 

OK

lim
28
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

220 NumerPDF 11.08 10.87/17 BKL Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
29
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

270 NumerPDF 11.09 11.09/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

OK

lim
30
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

246 NumerPDF 11.09 10.90/18 MUKS Park Zduńska Wola 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
31
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

68 NumerPDF 11.13 10.87/19 WLKS Wrocław 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
32
BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 Z/0178/20

TAK

78 NumerPDF 11.17 11.17/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

ex 32 rez 1
33
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

272 NumerPDF 11.17 11.17/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

ex 32 rez 1
34
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

268 NumerPDF 11.26 11.26/20 ULKS MOSiR Sieradz 2020

rez 2
35
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

321 NumerPDF 11.31 11.31/20 UKS Herkules Sulejówek 2020

rez 3
36
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

585 NumerPDF 11.57 11.57/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

rez 4
37
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

328 NumerPDF 11.74 11.74/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

rez 5
 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

36 NumerPDF 11.39 10.94/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

2
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

34 NumerPDF 11.53 11.53/20 MKS MOS Wrocław 2020

3
SZANIEC Mateusz 2002-10-13 Z/3579/20

TAK

225 NumerPDF BKL Bełchatów 2020

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

384 NumerPDF 21.10 21.10/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  KNF   SKN 

OK

W
2
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

35 NumerPDF 21.16 21.16/20 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

OK

W
3
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

587 NumerPDF 21.23 21.23/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  KNF   SKN 

OK

W
4
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

354 NumerPDF 21.53 21.53/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020  KNF   SKN 

OK

W
5
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

488 NumerPDF 21.70 21.70/20 MKS-MOS Katowice 2020  ZKN   SKN 

OK

W
6
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

529 NumerPDF 21.72 21.72/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ZKN 

OK

W
7
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

482 NumerPDF 21.78 21.76/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  KNF   SKN 

OK

W
8
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

497 NumerPDF 21.80 21.80/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   KNF   SKN 

OK

W
9
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

246 NumerPDF 21.87 21.46/18 MUKS Park Zduńska Wola 2020  ZKN   SKN 

OK

W
10
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

590 NumerPDF 21.90 21.90/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   KNF 

OK

W
11
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

305 NumerPDF 21.91 21.91/20 MUKS Płock 2020  ZKN 

OK

W
12
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

365 NumerPDF 21.92 21.92/20 LKS Orzeł Namysłów 2020  SKN 

OK

W
13
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

220 NumerPDF 21.99 21.99/20 BKL Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 

OK

14
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

108 NumerPDF 22.13 21.92/18 KSLZS Kruszwica 2020  ZKN   SKN 

OK

lim
15
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

388 NumerPDF 22.15 22.15/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

OK

lim
16
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

154 NumerPDF 22.17 21.61/19 KS Agros Zamość 2020  KNF   SKN 

OK

W
17
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

143 NumerPDF 22.23 22.23/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

OK

lim
18
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

256 NumerPDF 22.26 22.26/20 RKS Łódź 2020  ZKN 

OK

lim
19
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

586 NumerPDF 22.27 22.27/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

OK

lim
20
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

27 NumerPDF 22.30 21.72/19 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

OK

W
21
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

528 NumerPDF 22.32 22.32/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

lim
22
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

32 NumerPDF 22.38 22.38/20 MKS MOS Wrocław 2020

OK

lim
23
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

550 NumerPDF 22.40 21.82/19 MKL Jarocin 2020  ZKN   SKN 

OK

W
24
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

300 NumerPDF 22.40 22.40/20 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN 

OK

lim
25
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

272 NumerPDF 22.49 22.49/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

lim
26
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

606 NumerPDF 22.51 22.51/20 UKS Atos Woźnice 2020  ZKN 

OK

lim
27
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

268 NumerPDF 22.62 22.62/20 ULKS MOSiR Sieradz 2020

rez 2
28
DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 Z/1406/16

TAK

500 NumerPDF 22.67 22.67/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020

rez 3
29
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

86 NumerPDF 22.72 22.56/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
30
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

270 NumerPDF 22.75 22.75/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

rez 4
31
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

83 NumerPDF 22.75 22.42/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

OK

lim
32
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

332 NumerPDF 22.86 22.55/19 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

OK

lim
33
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

536 NumerPDF 22.93 22.93/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

rez 5 ex
34
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

441 NumerPDF 22.93 22.93/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

rez 5 ex
35
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

294 NumerPDF 22.94 22.94/20 AZS-AWF Warszawa 2020

rez 6
36
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

321 NumerPDF 22.99 22.99/20 UKS Herkules Sulejówek 2020

rez 7
37
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

585 NumerPDF 23.87 23.87/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020