Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14 i Mistrzostwa woj. kuj.-pom.- U14 i U16
TORUŃ, 25.01.2020
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

2019

45 NumerPDF 8.19 8.19/20 AZS Łódź 2020

2
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

2019

187 NumerPDF 8.21 8.21/20 LKS Lubawa 2020

3
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF 8.48 8.48/19 AML Słupsk 2020

4
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

73 NumerPDF 8.56 8.56/19 WLKS Wrocław 2020

5
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

206 NumerPDF 8.60 8.60/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

6
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF 8.95 8.95/19 SKS Kusy Kraków 2020

7
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF 8.96 8.96/19 WLKS Wrocław 2020

8
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

TAK

821 NumerPDF 9.13 9.13/20 UKS Sprinter Słodków 2020

9
BUDKA Oliwia 2007-06-10 Z/0294/20

TAK

395 NumerPDF 9.66 9.66/20 UKS Sprinter Słodków 2020

10
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

2019

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

11
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

2019

634 NumerPDF 8.88/19 MUKS Płock 2020

12
MALINOWSKA Oliwia 2006-08-16 Z/5723/19

2019

600 NumerPDF MUKS Płock 2020

13
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

640 NumerPDF MUKS Płock 2020

14
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2020

15
SOBCZYŃSKA Roksana 2007-06-10 Z/0574/20

TAK

465 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

16
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

459 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

17
STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 Z/0575/20

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

18
GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 Z/0684/19

2019

15 NumerPDF 8.63/19 MKS Sambor Tczew 2020

19
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

2019

50 NumerPDF 9.40/19 SKS Kusy Kraków 2020

20
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

2019

25 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

21
PILAWA Julia 2007-02-17 Z/0434/20

TAK

847 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

22
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2019

840 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

3 NumerPDF 26.88 26.88/20 UKS Filipides Teresin 2020

2
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

206 NumerPDF 28.40 28.40/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

3
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

2019

187 NumerPDF 28.75 28.75/20 LKS Lubawa 2020

4
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

56 NumerPDF 29.00 UKS Filipides Teresin 2020

5
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

166 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

6
OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 Z/5030/19

TAK

638 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

7
PILARCZYK Wiktoria 2007-09-18 Z/0108/19

TAK

545 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

8
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF WLKS Wrocław 2020

9
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF AML Słupsk 2020  SKN 

10
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2020

11
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

625 NumerPDF MUKS Płock 2020

12
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 31.57/17 UKS Filipides Teresin 2020

13
SZUKALSKA Marcelina 2007-08-10 Z/5762/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2020

14
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

15
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

16
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

458 NumerPDF 38.04/19 BKS Bydgoszcz 2020

17
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

456 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

18
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

460 NumerPDF 32.20/19 BKS Bydgoszcz 2020

19
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

457 NumerPDF 30.76/19 BKS Bydgoszcz 2020

20
ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 Z/0120/19

TAK

41 NumerPDF 33.34/19 KS Wejher Wejherowo 2020

21
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

2019

50 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2020

22
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

23
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

24
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

2019

45 NumerPDF 29.33/19 AZS Łódź 2020

25
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

14 NumerPDF 33.14/17 UKS Filipides Teresin 2020

26
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

2019

25 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

27
PILAWA Julia 2007-02-17 Z/0434/20

TAK

847 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

28
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2019

545 NumerPDF 27.42/19 MKL Toruń 2020

29
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2019

840 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

30
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2020

31
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2020

32
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

2019

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

33
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

73 NumerPDF 30.55/18 WLKS Wrocław 2020

34
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF 1:36.91 1:36.91/19 UKS Filipides Teresin 2020

2
KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 Z/0297/20

TAK

819 NumerPDF 2:03.07 2:03.07/20 UKS Sprinter Słodków 2020

3
WIELGOCKA Amelia 2008-01-14 Z/0299/20

TAK

395 NumerPDF 2:03.28 2:03.28/20 UKS Sprinter Słodków 2020

4
GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 Z/0163/20

TAK

172 NumerPDF 2:11.73 2:11.73/20 UKS 12 Kalisz 2020

5
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF AML Słupsk 2020

6
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

8 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

7
KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 Z/4925/19

TAK

224 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

8
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

2019

37 NumerPDF 1:49.64/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

9
SZAUER Julia 2007-08-09 Z/2820/19

2019

192 NumerPDF LKS Lubawa 2020

10
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

524 NumerPDF SKLA Sopot 2020

11
KULIK Kaja 2007-08-13 Z/5763/18

TAK

522 NumerPDF 1:53.24/19 SKLA Sopot 2020

12
BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 Z/0051/18

TAK

531 NumerPDF 2:00.49/19 SKLA Sopot 2020

13
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

60 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

14
SZENWALD Anna 2006-04-07 Z/0474/20

TAK

108 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

15
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

81 NumerPDF 2:08.91/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

16
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

79 NumerPDF 2:07.28/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

17
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

2019

49 NumerPDF 1:47.10/19 AZS Łódź 2020

18
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

225 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

19
FRANC Aleksandra 2007-07-17 Z/4824/18

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

20
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 Z/0055/18

TAK

221 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

21
MOMOT Julia 2006-09-07 Z/4848/18

TAK

209 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

22
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF 1:50.14/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

23
BOGDAŃSKA Agata 2007-10-14 Z/4580/19

2019

15 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

24
ZIELNIK Maria 2007-04-26 Z/4582/19

2019

28 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

25
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

532 NumerPDF 1:47.53/19 SKLA Sopot 2020

26
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 1:42.11/19 SKLA Sopot 2020

27
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 1:42.32/19 AML Słupsk 2020

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALKUSZ Antonina 2009-03-10 Z/0510/20

TAK

101 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

2
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

3
ŁAGUNA Anna 2009-10-05 Z/2697/19

2019

838 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF 3:04.21 3:04.21/20 UKS Filipides Teresin 2020

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF 3:15.00 3:21.51/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

3
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

100 NumerPDF 3:19.50 3:27.13/20 LKS Vectra Włocławek 2020

4
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF 3:24.77 3:24.77/20 UKS Filipides Teresin 2020

5
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

915 NumerPDF 3:41.94 3:41.94/20 LKS Vectra Włocławek 2020

6
KIN Alicja 2006-03-03 Z/0475/20

TAK

102 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

7
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

532 NumerPDF 3:27.41/19 SKLA Sopot 2020

8
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF 3:11.66/19 SKLA Sopot 2020

9
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF 3:12.39/19 SKLA Sopot 2020

10
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 3:12.06/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

11
ŚCIGAŁA Natalia 2006-04-19 Z/0327/20

TAK

208 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

12
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

2019

22 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

13
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.69 1.69/19 AML Słupsk 2020  SKN 

2
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF 1.43 1.43/19 UKS MTE Milanówek 2020

3
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF 1.34 1.34/19 UKS MTE Milanówek 2020

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.68/19 AML Słupsk 2020

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

2019

140 NumerPDF 3.40 3.40/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

 
Skok w dal dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

2019

136 NumerPDF 4.78 4.78/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

2
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF 4.21 4.21/19 WLKS Wrocław 2020

3
GLAPA Katarzyna 2007-04-10 Z/0295/20

TAK

272 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

4
KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 Z/0006/18

TAK

138 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

5
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF 4.20/19 SKS Kusy Kraków 2020

6
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

2019

8 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

7
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

459 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

8
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

9
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

457 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

10
GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 Z/0684/19

2019

15 NumerPDF 4.15/19 MKS Sambor Tczew 2020

11
SIM Marta 2008-04-13 Z/0425/20

TAK

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

12
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

13
ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 Z/0120/19

TAK

41 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2020

14
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

2019

50 NumerPDF 3.65/19 SKS Kusy Kraków 2020

15
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.67/19 AML Słupsk 2020

16
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF AML Słupsk 2020

17
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

73 NumerPDF 3.83/18 WLKS Wrocław 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 10.07 10.07/19 AML Słupsk 2020

2
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

167 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

3
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

2019

179 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

4
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2020

5
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF AML Słupsk 2020

6
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
Pchnięcie kulą K (2kg) SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2019

545 NumerPDF 9.41 9.41/19 MKL Toruń 2020

2
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

640 NumerPDF MUKS Płock 2020

 
60 m pł K U14 (76.2/7.5)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 Z/5830/19

2019

4 NumerPDF 10.79 10.79/19 KS Wisła Puławy 2020

2
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF 12.43 12.43/19 UKS MTE Milanówek 2020

3
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

2019

8 NumerPDF 12.59/19 MKS Sambor Tczew 2020

4
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

5
SIM Marta 2008-04-13 Z/0425/20

TAK

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

6
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF 11.16/19 MKS Sambor Tczew 2020

7
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

8
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

2019

44 NumerPDF 7.53 7.53/20 AZS Łódź 2020

2
ZAJĄC Kacper 2006-01-25 Z/0110/19

TAK

400 NumerPDF 8.07 8.07/20 UKS Sprinter Słodków 2020

3
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

21 NumerPDF 8.19 8.19/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

4
WESOŁOWSKI Jakub 2005-05-20 Z/0198/20

TAK

23 NumerPDF 8.39 8.39/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

5
KAŁUŻNY Mateusz 2007-01-17 Z/0296/20

TAK

138 NumerPDF 9.12 9.12/20 UKS Sprinter Słodków 2020

6
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF AML Słupsk 2020

7
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 7.35/19 AML Słupsk 2020

8
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 8.01/19 AML Słupsk 2020

9
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 7.66/19 AML Słupsk 2020

10
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 7.61/19 AML Słupsk 2020

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

317 NumerPDF 9.35 9.35/19 UKS MTE Milanówek 2020

2
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

46 NumerPDF 10.71/19 KS Wejher Wejherowo 2020

 
200 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

317 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

20 NumerPDF 25.28 25.28/20 UKS Filipides Teresin 2020

2
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

719 NumerPDF 29.00 35.03/17 LKS Vectra Włocławek 2020

3
WESOŁOWSKI Jakub 2005-05-20 Z/0198/20

TAK

23 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2020

4
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

470 NumerPDF 32.95/18 BKS Bydgoszcz 2020

5
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

21 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2020

6
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2020

7
WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 Z/0040/19

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

8
GIERACH Wojciech 2007-10-05 Z/0569/20

TAK

468 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

9
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

2019

44 NumerPDF AZS Łódź 2020

10
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

721 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

11
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2020

12
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 24.47/19 AML Słupsk 2020

13
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF AML Słupsk 2020

14
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 25.08/19 AML Słupsk 2020

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

2019

252 NumerPDF 1:41.12 1:41.12/19 UKS Filipides Teresin 2020

2
DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 Z/1181/19

2019

764 NumerPDF 1:41.20 GKS Piast Gliwice 2020

3
RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 Z/0298/20

TAK

805 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

4
MACH Robert 2007-02-12 Z/0325/20

TAK

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

5
KUBACKI Antoni 2006-04-15 Z/5421/19

TAK

555 NumerPDF SKLA Sopot 2020

6
DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 Z/0689/20

TAK

403 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

7
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

8
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

9
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

469 NumerPDF 2:12.54/18 BKS Bydgoszcz 2020

10
KASPRZAK Szymon 2007-03-20 Z/3137/19

2019

177 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

11
STEGART Paweł 2007-10-18 Z/3895/19

TAK

92 NumerPDF 1:57.95/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

12
KLUKA Jakub 2007-03-10 Z/0320/20

TAK

103 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

13
GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 Z/0161/20

TAK

174 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

14
ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 Z/0121/19

TAK

49 NumerPDF 1:54.97/19 KS Wejher Wejherowo 2020

15
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Jakub 2009-08-11 Z/0570/20

TAK

467 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

244 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

2
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

192 NumerPDF 3:48.57/20 LKS Vectra Włocławek 2020

3
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

400 NumerPDF 4:02.20/19 LKS Vectra Włocławek 2020

4
BINCZYK Dawid 2006-11-16 Z/0324/20

TAK

232 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

5
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF 3:29.89/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

6
JANTA Maciej 2005-04-25 Z/0329/20

TAK

224 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

7
MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 Z/4844/18

TAK

245 NumerPDF 3:25.02/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020

8
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF 3:07.36/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 Z/0186/20

TAK

11 NumerPDF 1.40 1.40/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

2
ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 Z/0121/19

TAK

49 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2020

3
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.60/17 AML Słupsk 2020

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal chłopcy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

46 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2020

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

2 NumerPDF 5.53 5.53/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

2
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

2019

134 NumerPDF 5.41 5.41/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

3
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

719 NumerPDF 4.90 LKS Vectra Włocławek 2020

4
ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 Z/0186/20

TAK

11 NumerPDF 3.81 3.83/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

5
WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 Z/0040/19

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

6
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

469 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

7
ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 Z/0121/19

TAK

49 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2020

8
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

470 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

9
ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 Z/1055/19

2019

456 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

75 NumerPDF 15.10 15.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU 

2
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF 11.54 11.54/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

3
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 Z/2725/18

2019

188 NumerPDF 10.00 10.00/20 UKS 12 Kalisz 2020

2
GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 Z/1604/18

2019

190 NumerPDF 7.36 7.36/20 UKS 12 Kalisz 2020

3
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

34 NumerPDF 7.29/19 KS Wejher Wejherowo 2020

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M (3kg) SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

721 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

 
60 m pł M U14 (83.8/8.50)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna