Internetowe zgłoszenia do imprezy: 73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 11.60 11.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

279 NumerPDF 11.84 11.84/19 TL ROW Rybnik 2019

3
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 12.10 12.10/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

400 NumerPDF 12.10 11.99/18 LUKS Orkan Września 2019

WYMAGANY PESEL
5
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.45 12.45/19 LUKS Orneta 2019

6
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 12.48 12.48/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 24.20 24.20/19 BKS Bydgoszcz 2019

2
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

279 NumerPDF 24.24 24.24/19 TL ROW Rybnik 2019

3
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 24.33 24.33/19 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
4
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

400 NumerPDF 24.80 24.70/17 LUKS Orkan Września 2019

WYMAGANY PESEL
5
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 25.02 25.02/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WYMAGANY PESEL
6
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 25.36 25.36/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
7
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 25.38 25.38/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

8
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 25.55 25.55/19 AZS UMCS Lublin 2019

9
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 26.14 25.78/18 LUKS Orneta 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 55.33 55.20/18 BKS Bydgoszcz 2019

WYMAGANY PESEL
2
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.06/18 AZS UMCS Lublin 2019

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:06.38 2:06.38/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 2:06.85 2:06.85/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
3
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:07.67 2:07.67/19 MKL Szczecin 2019

4
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 2:16.24 2:16.24/19 ZLKL Zielona Góra 2019

5
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF 2:19.66 2:19.66/19 ULKS Technik Trzcinica 2019

6
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 2:22.01 2:12.76/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 4:17.07 4:17.07/19 MKL Szczecin 2019

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:35.82 4:32.08/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

3
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

98 NumerPDF 4:41.16 4:41.16/19 KKB MOSiR Krosno 2019

WYMAGANY PESEL
4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 4:46.2 4:46.2/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
5
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/19 ZLKL Zielona Góra 2019

6
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 4:53.09 4:40.74/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF 5:01.43/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF 10:58.94 10:58.94/19 LKS Korab Olecko 2019

2
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 11:13.41 10:58.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
3
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF 11:22.54 11:22.54/19 MLKS Agros Żary 2019

WYMAGANY PESEL
4
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

98 NumerPDF 10:38.86/18 KKB MOSiR Krosno 2019

WYMAGANY PESEL
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.78 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

25 NumerPDF 1.75 1.85/17 MLKL Płock 2019

3
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 1.70 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.70 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2019

5
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.65 1.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 1.62 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

7
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

779 NumerPDF 1.62 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2019

8
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 1.62 1.62/19 ZLKL Zielona Góra 2019

9
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF 1.60 1.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.59 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

WYMAGANY PESEL
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF 4.16 4.16/19 KL Gdynia 2019

2
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 3.70 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019

4
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

234 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.86 5.94/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 5.81 5.81/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WYMAGANY PESEL
3
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.28 5.28/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 11.83 12.39/18 MOSM Tychy 2019

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 11.43 11.43/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

3
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 11.00 11.00/19 MKS Tempo Kęty 2019

WYMAGANY PESEL
4
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 10.51 10.88/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

5
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

6
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 15.01 15.01/19 MKLA Łęczyca 2019

2
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

84 NumerPDF 14.12 14.12/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

3
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

510 NumerPDF 11.04 11.04/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 46.47 46.47/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 40.73 40.73/19 UKS Achilles Leszno 2019

3
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

84 NumerPDF 39.06 39.06/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

42 NumerPDF 33.37 33.37/19 UKS Czwórka Białystok 2019

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 60.22 60.22/19 MKLA Łęczyca 2019

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 55.85 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2019

3
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

889 NumerPDF 49.35 49.35/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

512 NumerPDF 47.02 49.18/18 ZLKL Zielona Góra 2019

5
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 46.65 46.65/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

6
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

600 NumerPDF 46.42 46.42/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

WYMAGANY PESEL
7
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

18 NumerPDF 38.51 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

WYMAGANY PESEL
8
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

58 NumerPDF 38.07 39.64/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

WYMAGANY PESEL
9
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

460 NumerPDF 46.91/18 BKS Bydgoszcz 2019

WYMAGANY PESEL
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 48.37 48.37/19 ULKS Tychowo 2019

2
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 44.24 44.24/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
3
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 40.14 40.14/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 39.82 39.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY
5
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

145 NumerPDF 37.38 40.30/18 ULKS Tychowo 2019

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

135 NumerPDF 53:36 53:36/19 KS Gwardia Piła 2019

2
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF 58:03 58:03/19 KL Lechia Gdańsk 2019

3
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 59:53 58:34.42/18 MKS Hermes Gryfino 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

16 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 13.36 13.36/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 14.48 14.48/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

WYMAGANY PESEL
3
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF 15.26 15.00/18 KS Gwardia Piła 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 Z/0570/17

TAK

51 NumerPDF 15.35 15.35/19 UKS Czwórka Białystok 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 63.12 63.12/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
2
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 63.24 63.24/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
3
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 67.55 65.90/18 LUKS Podium Kup 2019

WYMAGANY PESEL
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 6:49.56 6:49.56/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
2
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 7:09.43 7:09.43/19 KKB MOSiR Krosno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 7:13.44 7:13.44/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

WYMAGANY PESEL
4
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF 7:18.54 7:18.54/19 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

5
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 7:28.10 6:50.67/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
6
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF 7:31.91 7:31.91/19 MLKS Agros Żary 2019

WYMAGANY PESEL
7
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF 7:34.07 7:34.07/19 UKS Dziesiątka Radomsko 2019

WYMAGANY PESEL
8
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

10 NumerPDF 7:35.00/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. WYCHORSKA Anna
2. OGÓROWSKA Natalia
3. BRODA Julia
4. KIEPURA Monika
5. SKIBIŃSKA Karolina
2000
2001
2000
2000
2000
NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza

2 1. MIELECH Gabriela
2. MALINOWSKA Izabela
3. KAROLCZUK Paulina
4. OLECHNO Kinga
2001
2000
2001
2000
NumerPDF UKS Czwórka Białystok

3 1. ZAPORA Blanka
2. ZMARZŁA Weronika
3. JACHOREK Aleksandra
4. FORMELLA Aleksandra
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZAPORA Blanka
2. JACHOREK Aleksandra
3. FORMELLA Aleksandra
4. STÓJ Alicja
5. ZMARZŁA Weronika
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 10.74 10.74/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
2
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

713 NumerPDF 10.79 10.77/18 LKS Maraton Turek 2019

3
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

19 NumerPDF 10.89 10.89/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
4
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

620 NumerPDF 11.03 10.98/17 MUKS Płock 2019

5
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

74 NumerPDF 11.07 11.07/19 MKL Szczecin 2019

6
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 11.11 11.11/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

7
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

443 NumerPDF 11.18 11.18/19 SL Salos Suwałki 2019

8
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 11.18 11.18/19 AZS-AWF Warszawa 2019

9
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 11.44 11.44/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WYMAGANY PESEL
10
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

447 NumerPDF 11.53 11.08/18 SL Salos Suwałki 2019

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 Z/1521/15

TAK

446 NumerPDF 11.46 11.31/18 SL Salos Suwałki 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 21.75 21.75/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
2
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

620 NumerPDF 21.98 21.98/19 MUKS Płock 2019

3
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

19 NumerPDF 22.03 22.03/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
4
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.12 22.12/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 22.20 22.20/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 22.74 22.74/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

7
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 22.94 22.94/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WYMAGANY PESEL
8
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

713 NumerPDF 22.40/18 LKS Maraton Turek 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

462 NumerPDF 48.43 48.43/19 BKS Bydgoszcz 2019

WYMAGANY PESEL
2
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

893 NumerPDF 49.09 49.09/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

852 NumerPDF 49.70 49.70/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

35 NumerPDF 49.80 49.80/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

5
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

468 NumerPDF 49.88 49.88/19 BKS Bydgoszcz 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
6
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

874 NumerPDF 50.08 50.08/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

231 NumerPDF 50.88 50.88/19 LUKS Podium Kup 2019

WYMAGANY PESEL
8
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

36 NumerPDF 51.16 51.16/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

 
400 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 Z/1364/18

TAK

220 NumerPDF 52.07 52.07/19 AZS-AWF Warszawa 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 1:50.98 1:50.98/19 KKL Kielce 2019

WYMAGANY PESEL
2
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 1:53.26 1:53.23/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

3
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

88 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/19 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

WYMAGANY PESEL
4
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 1:55.6 1:54.01/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
5
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:59.55 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 3:52.60 3:52.60/19 KKL Kielce 2019

WYMAGANY PESEL
2
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

88 NumerPDF 3:59.18 3:59.18/19 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

WYMAGANY PESEL
3
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 4:02.19 4:02.19/19 KKB MOSiR Krosno 2019

WYMAGANY PESEL
4
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 4:02.65 3:53.83/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

5
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF 4:02.74 4:02.74/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

6
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

288 NumerPDF 4:03.96 4:03.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WYMAGANY PESEL
7
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF 4:10.28 4:06.53/17 SRS Kondycja Piaseczno 2019

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 8:45.98 8:39.44/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
2
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF 8:56.71 8:56.71/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 9:10.79 9:05.52/18 KKB MOSiR Krosno 2019

WYMAGANY PESEL
4
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

288 NumerPDF 9:11.94 9:11.94/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WYMAGANY PESEL
5
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

49 NumerPDF 9:19.70 9:07.20/18 MLKS Agros Żary 2019

WYMAGANY PESEL
6
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF 9:20.40 9:20.40/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 8:49.22/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZALEK Sean 2000-11-10 Z/4678/19

TAK

533 NumerPDF 2.15 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
2
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

830 NumerPDF 2.02 2.04/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

334 NumerPDF 2.02 2.02/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 1.96 2.04/18 ZLKL Zielona Góra 2019

5
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 1.95 1.95/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
GRUBBA Kacper 2001-03-25 Z/3346/19

TAK

521 NumerPDF 1.85 1.85/19 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
7
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF 1.85 1.85/19 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

512 NumerPDF 4.20 4.20/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

274 NumerPDF 4.20 4.30/18 AZS-AWF Warszawa 2019

3
SKURAS Filip 2001-08-25 Z/1833/16

TAK

290 NumerPDF 4.00 4.00/18 KL Gdynia 2019

4
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

709 NumerPDF 3.70 3.70/19 MKLA Łęczyca 2019

5
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

670 NumerPDF 3.70 3.80/18 MKLA Łęczyca 2019

6
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF 3.66 3.66/19 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

7
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

509 NumerPDF 3.60 3.70/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

781 NumerPDF 7.01 7.16/18 KS Podlasie Białystok 2019

2
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

465 NumerPDF 6.91 6.92/18 BKS Bydgoszcz 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
3
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

622 NumerPDF 6.66 6.85/18 MUKS Płock 2019

WYMAGANY PESEL
4
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.52 6.67/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

5
WASZAK Krzysztof 2000-01-16 Z/2346/17

TAK

411 NumerPDF 6.51 6.51/19 LUKS Orkan Września 2019

WYMAGANY PESEL
6
MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 Z/4473/15

TAK

407 NumerPDF 6.51 6.94/18 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
7
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 6.09 6.09/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 13.35 13.35/19 MKL Szczecin 2019

2
STELMASIK Paweł 2001-04-20 Z/3389/18

TAK

94 NumerPDF 13.28 13.28/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

3
WASZAK Krzysztof 2000-01-16 Z/2346/17

TAK

411 NumerPDF 13.12 13.30/18 LUKS Orkan Września 2019

WYMAGANY PESEL
4
OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 Z/2585/17

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

5
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

465 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

71 NumerPDF 18.38 18.38/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
2
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

888 NumerPDF 17.02 17.02/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 16.63 17.15/18 ZLKL Zielona Góra 2019

4
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

273 NumerPDF 16.46 16.46/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

70 NumerPDF 16.38 16.38/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
6
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 15.19 15.19/19 MKLA Łęczyca 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

71 NumerPDF 52.61 52.61/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
2
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

70 NumerPDF 45.20 45.20/19 OKLA Ostrołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
3
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

273 NumerPDF 41.21 41.21/18 AZS-AWF Warszawa 2019

4
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 40.93 44.04/18 MKLA Łęczyca 2019

5
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 43.44/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF 70.21 70.21/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

2
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

290 NumerPDF 56.01 56.01/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
PIECHOCKI Dobromir 2001-01-09 Z/4474/15

TAK

404 NumerPDF 54.82 54.82/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KROGUL Dawid 2000-03-27 Z/5557/15

TAK

101 NumerPDF 54.82 54.82/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WYMAGANY PESEL
2
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 53.73 53.73/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WYMAGANY PESEL
 
10000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

206 NumerPDF 48:59.16 48:59.16/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WYMAGANY PESEL
2
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

848 NumerPDF 53:14 52:51/18 KL Lechia Gdańsk 2019

3
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

837 NumerPDF 51:21/18 KL Lechia Gdańsk 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 13.77 13.77/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

2
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 15.03 15.03/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

WYMAGANY PESEL
3
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

842 NumerPDF 15.38 15.38/19 KL Lechia Gdańsk 2019

4
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

875 NumerPDF 15.39 15.39/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 15.47 15.47/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 15.60 15.60/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

7
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

270 NumerPDF 15.96 15.20/17 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY
8
KŁOSOWSKI Jakub 2000-03-02 Z/2063/16

TAK

410 NumerPDF 16.51 16.33/18 LUKS Orkan Września 2019

WYMAGANY PESEL
9
MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 Z/4473/15

TAK

407 NumerPDF 14.83/18 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

231 NumerPDF 56.61 56.61/19 LUKS Podium Kup 2019

WYMAGANY PESEL
2
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

852 NumerPDF 56.77 56.77/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
BURDZIŃSKI Patryk 2001-09-20 Z/0638/18

TAK

218 NumerPDF 56.89 56.89/19 UKS Filipides Teresin 2019

4
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

650 NumerPDF KKL Kielce 2019

WYMAGANY PESEL
 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF 6:27.95 6:17.77/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

49 NumerPDF 6:31.83 6:31.83/19 MLKS Agros Żary 2019

WYMAGANY PESEL
3
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

28 NumerPDF 6:36.78 6:28.67/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

4
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

470 NumerPDF 6:51.39 6:51.39/19 BKS Bydgoszcz 2019

WYMAGANY PESEL
5
WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 Z/0896/17

TAK

205 NumerPDF 6:09.08/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GLAZIK Maksymilian
2. KSEPKA Jędrzej
3. ŻYGOWSKI Damian
4. TRZÓSŁO Adrian
5. PIASECKI Ryszard
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

2 1. MISZKIEL Marcin
2. KACHNOWSKI Daniel
3. MIKŁASZEWICZ Jakub
4. GRAJEWSKI Tomasz
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SL Salos Suwałki

 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GLAZIK Maksymilian
2. KSEPKA Jędrzej
3. PIASECKI Ryszard
4. TRZÓSŁO Adrian
5. ŻYGOWSKI Damian
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL