Internetowe zgłoszenia do imprezy: 23. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły, Bursztynowa Mila
SOPOT, 13.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

321 NumerPDF 11.60 11.53/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KN   SKN 

2
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 11.68 11.67/19 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

3
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 11.73 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2020  KNF   SKN 

4
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 12.05 11.46/16 KS AZS AWF Wrocław 2020  SKN 

5
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.18 12.02/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  KNF   SKN 

6
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.22 12.22/20 LUKS Orneta 2020

7
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

736 NumerPDF 12.23 12.09/19 OKS Skra Warszawa 2020

8
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

394 NumerPDF 12.42 12.02/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

9
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 12.52 12.42/19 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

10
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

35 NumerPDF 12.59 12.58/19 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

11
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.64 12.17/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

12
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 12.65 12.65/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

13
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 13.46 13.20/18 WKS Flota Gdynia 2020

14
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

143 NumerPDF 11.67/17 KS Gwardia Piła 2020  KNF 

15
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 12.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

16
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.28/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

17
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

392 NumerPDF 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   SKN 

18
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

244 NumerPDF 12.97/16 AZS-AWF Warszawa 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 52.83 52.34/19 KS AZS AWF Wrocław 2020  KNF   SKN 

2
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 53.40 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2020  SKN 

3
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

767 NumerPDF 53.74 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2020  SKN 

4
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

521 NumerPDF 57.49 57.49/20 SKLA Sopot 2020

5
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 58.63 57.77/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  KNF   SKN 

6
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 58.76 56.32/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

7
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 59.78 57.44/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 

8
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

673 NumerPDF 54.01/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

9
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

676 NumerPDF 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2020  KN   SKN 

10
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 63.90/19 SKLA Sopot 2020

11
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08

5 NumerPDF 51.31/15 KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu  KN   SKN 

12
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

527 NumerPDF 56.57/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

13
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 59.49/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

14
PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 53.02/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

15
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

301 NumerPDF 53.07/17 AZS-AWF Katowice 2020  SKN 

16
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 52.87/18 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

17
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 51.51/19 SKLA Sopot 2020  KN   SKN 

18
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 54.78/14 AZS-AWF Warszawa 2020

19
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

20
NILSEN Lavial 1992-01-06

5 NumerPDF GREAT BRITAIN

OK

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 2:41.50 2:46.97/17 GKS Piast Gliwice 2020

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 2:48.67 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:50.38 2:49.69/18 KS AZS AWF Kraków 2020

4
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:55.98 2:50.53/18 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

5
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

5 NumerPDF 2:56.72 3:08.01/19 KS Maków Biega 2020  ZKN 

6
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

178 NumerPDF 2:58.74 2:58.74/20 AZS Łódź 2020

7
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

16 NumerPDF 3:18.90/11 KS Wejher Wejherowo 2020

8
BELL Aleksandra 1991-01-01

4 NumerPDF GREAT BRITAIN

OK

TAK
9
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 2:58.66/18 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

10
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 2:41.87/17 OŚ AZS Poznań 2020  KN   SKN 

OK

11
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

167 NumerPDF 3:23.98/12 OŚ AZS Poznań 2020

12
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

78 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2020  SKN 

13
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF 2:50.27/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

14
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

61 NumerPDF 2:49.60/17 KUKS Remus Kościerzyna 2020  ZKN 

15
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:54.58/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

16
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 3:00.73/14 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

17
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 2:47.19/17 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

18
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

531 NumerPDF 2:34.84/16 SKLA Sopot 2020  KN 

OK

TAK
19
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2020  ZKN 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 1.82/18 SKLA Sopot 2020  KN 

2
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

534 NumerPDF 1.86/18 SKLA Sopot 2020  SKN 

3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 1.84/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.00 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

2
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

286 NumerPDF 3.90 4.16/19 KL Gdynia 2020  KNF   SKN 

3
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.80 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2020  SKN 

4
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 NumerPDF 3.60 3.81/18 KS Warszawianka W-wa 2020  ZKN   KNF   SKN 

5
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

123 NumerPDF 3.50 3.65/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

6
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

403 NumerPDF 3.45 3.65/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   SKN 

7
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

397 NumerPDF 3.41 3.73/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

8
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

534 NumerPDF 2.81/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

9
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

529 NumerPDF 4.01/18 SKLA Sopot 2020  SKN 

10
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

534 NumerPDF 3.15/19 SKLA Sopot 2020

11
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF 4.31/19 KL Gdynia 2020  KNF   SKN 

12
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.75/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF   SKN 

13
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

522 NumerPDF 3.20/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

65 NumerPDF 67.11/16 LUKS Hańcza Suwałki 2020  KN   SKN 

2
JEMAI Sara 1992-04-12

237 NumerPDF ITALY

3
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

403 NumerPDF 56.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

4
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

399 NumerPDF 58.43/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  SKN 

5
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

6
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

400 NumerPDF 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

7
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 42.01/17 SKLA Sopot 2020  KN 

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

192 NumerPDF 13.36 13.21/19 AZS Łódź 2020  KNF   SKN 

2
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

674 NumerPDF 13.49 13.49/20 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

3
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 13.77 13.77/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

4
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 13.84 13.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

714 NumerPDF 14.00 13.43/19 OKS Skra Warszawa 2020  KNF   SKN 

6
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 14.31 14.14/18 SKLA Sopot 2020  KN 

7
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.74 14.74/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

8
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 13.35/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

9
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

244 NumerPDF 15.04/19 AZS-AWF Warszawa 2020

10
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

11
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

250 NumerPDF 14.37/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

12
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 13.46/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

13
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

252 NumerPDF 14.00/19 AZS-AWF Warszawa 2020

14
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

1111 NumerPDF 15.69/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ZKN 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

391 NumerPDF 60.62 59.36/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  SKN 

2
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 61.16 60.40/16 KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

3
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

156 NumerPDF 61.23 61.23/20 OŚ AZS Poznań 2020

4
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 62.97 62.94/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 

5
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 64.95 64.95/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ZKN 

6
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 65.32 62.44/19 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

7
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

395 NumerPDF 68.01 66.14/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

8
KINIGHT Jessie 1994-01-01

5 NumerPDF GREAT BRITAIN

9
NILSEN Lina 1991-01-01

5 NumerPDF GREAT BRITAIN

10
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

235 NumerPDF 60.43/18 AZS-AWF Warszawa 2020

11
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 Z/1604/19

TAK

508 NumerPDF 68.48/19 UKS Młodzik Warszawa 2020

12
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

906 NumerPDF 59.81/19 RLTL ZTE Radom 2020  ZKN   SKN 

13
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

770 NumerPDF 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2020  KN   SKN 

14
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 57.10/18 RLTL ZTE Radom 2020  KNF   SKN 

15
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

678 NumerPDF 59.53/18 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN   SKN 

16
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

17
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

314 NumerPDF 58.66/19 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

18
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

315 NumerPDF 57.80/19 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

779 NumerPDF 10.51 10.51/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  KNF   SKN 

2
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 10.64 10.50/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KN   SKN 

3
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

89 NumerPDF 10.64 10.64/20 MKS Bank BS Płońsk 2020  KNF   SKN 

4
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

11 NumerPDF 10.86 10.49/17 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ZKN   SKN 

5
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 10.93 10.93/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

6
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 11.07 11.07/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

7
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 11.41 11.41/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU 

8
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

808 NumerPDF 11.43 10.70/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

9
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

241 NumerPDF 11.51 10.99/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020

10
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 11.67 11.20/16 WKS Flota Gdynia 2020

11
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 11.72 11.72/20 LUKS Orneta 2020

12
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

872 NumerPDF 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  SKN 

13
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 10.46/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

14
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

27 NumerPDF 10.44/17 KS Agros Zamość 2020

15
PEREZ Yunier 1990-01-01

3 NumerPDF SPAIN

16
MARTINEZ Yancarlos 1991-01-01

4 NumerPDF DOMINICAN REPUBLIC

17
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 11.21/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN 

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

23 NumerPDF 33.86 33.74/18 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

2
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 34.67 35.01/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   KNF 

3
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

643 NumerPDF 35.37 35.37/20 WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

4
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 38.33 38.33/20 LUKS Orneta 2020

5
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

187 NumerPDF 34.29/19 AZS Łódź 2020

6
BONEVECIA Lievemartin 1996-01-01

4 NumerPDF NETHERLANDS

7
YUSUF Rabah 1994-01-01

4 NumerPDF GREAT BRITAIN

8
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

154 NumerPDF 34.64/18 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN   SKN 

9
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

27 NumerPDF 35.85/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2020  KNF   SKN 

10
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

650 NumerPDF 32.91/15 WKS Śląsk Wrocław 2020  KN   SKN 

11
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

651 NumerPDF 32.97/14 WKS Śląsk Wrocław 2020  KN   SKN 

12
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

193 NumerPDF 34.66/13 AZS Łódź 2020  KN   SKN 

13
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 36.58/15 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

14
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

600 NumerPDF 34.84/19 MUKS Płock 2020  KNF   SKN 

15
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

299 NumerPDF 37.00/12 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

16
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 32.90/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

17
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

311 NumerPDF 34.45/19 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

18
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

777 NumerPDF 34.03/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  KNF 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF 1:50.56 1:50.56/20 MKS Truso Elbląg 2020  ZKN   KNF   SKN 

2
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

27 NumerPDF 1:50.88 1:50.88/20 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

3
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

91 NumerPDF 1:50.93 1:50.93/20 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

4
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 1:51.49 1:48.63/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  KNF   SKN 

5
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

422 NumerPDF 1:51.63 1:51.27/19 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

6
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 1:51.71 1:51.71/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

7
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 1:51.88 1:49.90/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

8
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

73 NumerPDF 1:51.88 1:51.30/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN   SKN 

9
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

412 NumerPDF 1:52.66 1:48.99/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

10
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

674 NumerPDF 1:52.95 1:50.44/17 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

11
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

676 NumerPDF 1:53.08 1:53.08/20 KS AZS AWF Kraków 2020

12
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

24 NumerPDF 1:53.23 1:53.23/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020  ZKN 

13
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

73 NumerPDF 1:53.23 1:52.65/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

14
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 1:55.60 1:55.60/20 MKS Polonia Warszawa 2020

15
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

455 NumerPDF 1:55.80 1:55.80/20 BKS Bydgoszcz 2020

16
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

71 NumerPDF 1:43.30/11 RKS Łódź 2020  KN   SKN 

17
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

216 NumerPDF 1:50.04/08 KS Wda Świecie 2020

18
ZAN Rudolf 1996-01-01

4 NumerPDF SŁOWACJA

19
BOTTERILL Alex 1997-01-01

5 NumerPDF GREAT BRITAIN

20
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

11 NumerPDF 1:45.32/18 UKS Barnim Goleniów 2020  KN   SKN 

21
PEK Daniel 1991-11-28 Z/3509/11

TAK

34 NumerPDF 1:53.65/15 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

22
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

250 NumerPDF 1:52.31/18 AZS-AWF Warszawa 2020

23
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 1:55.18/19 MKS Polonia Warszawa 2020

24
DUSTIN Oliver 1996-01-01

6 NumerPDF GREAT BRITAIN

25
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

200 NumerPDF 1:53.78/18 AZS Łódź 2020

26
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

200 NumerPDF 1:49.48/19 AZS Łódź 2020  SKN 

27
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

184 NumerPDF 1:54.35/17 AZS Łódź 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

170 NumerPDF 2.20 2.27/19 MKS Inowrocław 2020  KN   SKN 

2
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.10 2.12/19 LKS Fenix Słupsk 2020  KNF 

3
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

410 NumerPDF 2.10 2.10/20 AZS UMCS Lublin 2020  KNF 

4
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.80 1.80/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020

5
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

862 NumerPDF 2.04/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   KNF 

6
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

830 NumerPDF 2.05/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

7
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 1.95/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

8
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

822 NumerPDF 1.86/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

9
SOTTILE Stefano 1994-01-01

5 NumerPDF ITALY

10
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF 1.86/19 KS Wejher Wejherowo 2020  ZKN 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

777 NumerPDF 7.95 7.95/20 KS AZS AWF Wrocław 2020  KN   SKN 

2
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

211 NumerPDF 7.95 7.95/20 UMLKS START Wieruszów 2020

3
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

400 NumerPDF 7.48 7.57/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF 

4
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

402 NumerPDF 6.30 7.25/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

5
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.18 6.94/18 LUKS Start Nakło 2020

6
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

780 NumerPDF 7.66/18 KS Podlasie Białystok 2020  KN 

7
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

266 NumerPDF 7.65/18 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF 

8
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

301 NumerPDF 8.18/17 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

9
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

22 NumerPDF 7.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020  KNF   SKN 

10
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

397 NumerPDF 6.55/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

11
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

15 NumerPDF 7.21/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020  KNF 

12
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

955 NumerPDF 7.61/15 KS Warszawianka W-wa 2020  KN 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

436 NumerPDF 80.15 80.15/20 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

2
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

1 NumerPDF 82.58/14 LUKS Hańcza Suwałki 2020  KN   SKN 

3
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

401 NumerPDF 84.97/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF   SKN 

4
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

347 NumerPDF 80.64/18 LKS Jantar Ustka 2020  SKN 

5
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

6
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 71.80/19 LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

281 NumerPDF 14.30/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 

2
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

225 NumerPDF 13.26/13 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

3
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

247 NumerPDF 13.96/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

4
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

5
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

955 NumerPDF 14.28/17 KS Warszawianka W-wa 2020  KN 

6
TREDER Szymon 2001-08-12 Z/0136/19

TAK

461 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2020

7
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

230 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020