Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
Toruń, 8-10 lutego 2019
 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 7.74 7.74/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

2018

24 NumerPDF 25.94 25.19/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
CZACHOR Karolina 2001-09-04 Z/6463/15

2018

409 NumerPDF 28.73 28.73/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2018

482 NumerPDF 41.51 41.51/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

2
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 42.69 42.69/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

2018

989 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

956 NumerPDF 1:49.64/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

2018

988 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 3:06.15 3:06.15/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2018

994 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2018

61 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:44.79/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
2000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

951 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 1.55/18 MKS Sambor Tczew 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.35 5.35/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

2018

22 NumerPDF 5.19 5.19/19 RMKS Rybnik 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

2018

77 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 12.20/18 MKS Inowrocław 2019

TAK
 
3000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
3000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 9.11 9.11/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 9.39 9.39/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 9.40 9.40/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

2018

3 NumerPDF 9.41 9.41/19 RMKS Rybnik 2019

 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 Z/3195/16

2018

116 NumerPDF 7.21/18 MKS-MOS Katowice 2019

2
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

2018

125 NumerPDF 7.21/18 MKS-MOS Katowice 2019

 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2018

123 NumerPDF 7.16 7.16/18 WLKS Nowe Iganie 2019

2
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

2018

73 NumerPDF 7.37 7.37/18 ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

3
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

2018

84 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

2018

125 NumerPDF 22.29 22.29/19 MKS-MOS Katowice 2019

2
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

2018

953 NumerPDF 23.78/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 Z/2963/17

TAK

17 NumerPDF 22.91 22.91/19 RMKS Rybnik 2019

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

266 NumerPDF 24.33 24.33/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

3
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

997 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

4
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

2018

52 NumerPDF 38.38/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

2
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2018

995 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAJˇK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

2018

3 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

2
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

2018

300 NumerPDF 53.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZULC Bartłomiej 2003-07-16 Z/0342/17

2018

156 NumerPDF 1:32.54 1:32.54/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

2018

988 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

3
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

2018

988 NumerPDF 1:30.45/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

35 NumerPDF 1:58.80/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

2018

998 NumerPDF 3:07.25/17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

2018

955 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

 
2000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
¦WIˇTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 8:51.73/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

2
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

2018

502 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

704 NumerPDF 1.65/18 MKS Inowrocław 2019

TAK
2
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

2018

410 NumerPDF 2.06/18 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 4.20 4.40/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

2018

78 NumerPDF 4.00 4.05/18 ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

3
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

2018

426 NumerPDF 4.10/18 UKS 55 ŁódĽ 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

2018

938 NumerPDF 14.41/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

2018

963 NumerPDF 16.06 16.06/19 WLKS Nowe Iganie 2019

2
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

2018

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 13.22 13.58/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
5000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
5000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

952 NumerPDF 35:26.69/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 Z/3197/16

2018

114 NumerPDF 8.27 8.27/19 MKS-MOS Katowice 2019