Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng pamięci Ireny Szewińskiej
MIĘDZYRZECZ, 22.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 12.33 12.07/17 KS Gwardia Piła 2019

2
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 13.43 13.43/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 13.80 KS Energetyk Poznań 2019

4
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 15.81/17 LKS Lubusz Słubice 2019

5
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

143 NumerPDF 11.67/17 KS Gwardia Piła 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 25.13 25.13/19 KS Gwardia Piła 2019

2
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 28.19 28.19/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 30.70/18 LKS Lubusz Słubice 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 62.64 62.64/19 KS Energetyk Poznań 2019

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 63.97 63.97/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
ZAMBRANO OJEDA Gabriela 2002-11-04 Z/4829/18

TAK

356 NumerPDF 64.44 64.44/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF 65.40 KS Energetyk Poznań 2019

5
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

978 NumerPDF 73.69/18 LKS Lubusz Słubice 2019

6
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 2:16.24 2:16.24/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 2:25.24 2:25.24/19 LLKS Osowa Sień 2019

3
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF 2:48.72 2:47.40/18 LKS Lubusz Słubice 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 4:48.82 4:42.16/18 KS Energetyk Poznań 2019

2
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF 4:54.57 4:54.57/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF 5:00.48 5:00.48/19 LLKS Osowa Sień 2019

4
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 Z/3372/16

TAK

975 NumerPDF 5:09.47 5:09.47/19 LKS Lubusz Słubice 2019

5
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF 5:36.57 5:36.57/19 LLKS Osowa Sień 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

2
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

3
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

TAK

136 NumerPDF 5.01 5.01/19 KS Gwardia Piła 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.55 10.55/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.15 11.15/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 12.23 12.23/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 23.80 KS Energetyk Poznań 2019

2
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 25.20/18 LKS Lubusz Słubice 2019

3
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 21.69/18 LKS Lubusz Słubice 2019

4
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 23.48/18 LKS Lubusz Słubice 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 56.17 56.17/19 KS Energetyk Poznań 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 4:02.25 4:02.25/19 OŚ AZS Poznań 2019

2
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 4:05.64 4:01.24/18 OŚ AZS Poznań 2019

3
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

154 NumerPDF 4:07.52 4:04.58/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 Z/0284/19

TAK

169 NumerPDF 4:18.01 4:18.01/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 4:19.47 4:19.47/19 ZLKL Zielona Góra 2019

6
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF 4:26.52 4:26.52/19 KS Energetyk Poznań 2019

7
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

140 NumerPDF 4:29.60 4:29.60/19 OŚ AZS Poznań 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

2
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

3
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna