Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 / U20 DOLNOŚLĄSKIE
Jablonec nad Nisu 20.01.2019r.
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

2018

10 NumerPDF 7.84 7.81/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

2018

222 NumerPDF 7.99 7.87/17 WLKS Wrocław 2019

3
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

2018

11 NumerPDF 8.32 8.04/17 MKS Piast Głogów 2019

4
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

2018

242 NumerPDF 8.32 8.30/17 WLKS Wrocław 2019

5
GWOŹDZIEWICZ Julia 2001-07-23 Z/5052/18

2018

122 NumerPDF 9.49 9.49/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

1 NumerPDF 8.19/17 WLKS Wrocław 2019

7
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

2018

502 NumerPDF 8.79/18 MKS MOS Wrocław 2019

8
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

119 NumerPDF 8.71/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

2018

74 NumerPDF 7.86 7.85/17 MLKS Sokół Lubin 2019

2
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 7.89 7.89/18 GKS Start Długołęka 2019

3
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

2018

2 NumerPDF 8.10 8.10/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

4
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

2018

49 NumerPDF 8.42 8.36/18 MLKS Agros Żary 2019

5
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 8.56 8.56/19 WLKS Wrocław 2019

6
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

111 NumerPDF 8.60 8.60/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 8.61 8.47/18 GKS Start Długołęka 2019

8
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 8.64 8.46/18 GKS Start Długołęka 2019

9
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 8.76 8.76/18 GKS Start Długołęka 2019

10
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

2018

56 NumerPDF 8.81 8.81/18 MLKS Agros Żary 2019

11
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

2018

116 NumerPDF 8.97 8.97/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

12
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

124 NumerPDF 9.02 9.02/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

117 NumerPDF 8.26 KS AZS AWF Wrocław 2019

14
WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 Z/0556/19

TAK

27 NumerPDF 8.42 WLKS Wrocław 2019

15
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

2018

81 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

16
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

2018

958 NumerPDF 9.21/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

17
LEWANDOWSKA Kamila 2003-01-21 Z/2818/17

2018

976 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

18
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

2018

8 NumerPDF 8.05/18 WLKS Wrocław 2019

19
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2018

83 NumerPDF 8.21/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

20
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

2018

103 NumerPDF 8.57/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

21
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2018

715 NumerPDF 9.37/18 MKS MOS Wrocław 2019

22
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2018

704 NumerPDF 8.33/18 MKS MOS Wrocław 2019

23
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2018

714 NumerPDF 8.31/18 MKS MOS Wrocław 2019

24
ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-10-23 Z/5231/18

2018

717 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

25
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2018

706 NumerPDF 8.29/18 MKS MOS Wrocław 2019

26
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 8.15/18 ULKS Muflon Bielawa 2019

27
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

2018

705 NumerPDF 8.91/17 MKS MOS Wrocław 2019

28
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2018

56 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

29
NIEZGODA Natalia 2003-08-18 Z/0831/17

2018

58 NumerPDF 9.00/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

30
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2018

60 NumerPDF 8.85/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

31
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

2018

444 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

32
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF 8.93/18 GKS Start Długołęka 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIURDYBAN Karolina 2002-09-07 Z/0492/17

TAK

11 NumerPDF 47.15 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

124 NumerPDF 47.74 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

111 NumerPDF 47.99 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

2018

609 NumerPDF 48.41 47.29/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

5
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

2018

81 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

6
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

473 NumerPDF 52.40/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF 49.00/16 SL GKS Olsza Olszyna 2019

8
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 46.09/18 GKS Start Długołęka 2019

9
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

2018

44 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

10
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2018

83 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2018

85 NumerPDF 46.40/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

12
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

2018

103 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

13
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2018

715 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

14
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2018

704 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

15
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2018

714 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

16
ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-10-23 Z/5231/18

2018

717 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

17
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2018

706 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

18
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

2018

705 NumerPDF 51.70/17 MKS MOS Wrocław 2019

19
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2018

56 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

20
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

21
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

2018

56 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

22
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

2018

444 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

23
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 48.40/17 GKS Start Długołęka 2019

24
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

2018

222 NumerPDF 42.99 WLKS Wrocław 2019

2
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 46.46/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

3
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

2018

11 NumerPDF 48.38/15 MKS Piast Głogów 2019

4
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

2018

10 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

2018

502 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

3
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

2018

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 60.99 WLKS Wrocław 2019

2
CICHOWICZ Jagoda 2002-02-13 Z/2365/16

2018

8 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

3
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

2018

3 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

4
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

2018

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

5
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

2018

618 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

6
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

2018

961 NumerPDF 1:53.60/16 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

2018

22 NumerPDF 1:48.40 1:48.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

2018

8 NumerPDF 1:57.24 1:57.24/18 MKS Piast Głogów 2019

3
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

471 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

473 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

5
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

2018

13 NumerPDF 2:02.40/17 MLKS Sokół Lubin 2019

6
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

2018

72 NumerPDF 1:51.70/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

2018

29 NumerPDF 4:05.2/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

2018

66 NumerPDF 3:32.3/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

3
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

460 NumerPDF 3:31.31/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

2018

8 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

80 NumerPDF 1.51/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

2018

55 NumerPDF 1.50/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

41 NumerPDF 1.64 1.64/18 MLKS Agros Żary 2019

2
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

2018

46 NumerPDF 1.50 1.50/17 MLKS Agros Żary 2019

3
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.45/18 GKS Start Długołęka 2019

4
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

2018

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

2018

66 NumerPDF 1.35/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

6
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

2018

69 NumerPDF 1.40/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

7
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

2018

102 NumerPDF 1.50/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

8
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2018

614 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

9
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF 1.35/18 GKS Start Długołęka 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

2018

77 NumerPDF 4.10 4.11/18 MKS MOS Wrocław 2019

2
PIOTROWSKA Natalia 2001-08-02 Z/2653/15

2018

64 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 5.55/17 PK KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

119 NumerPDF 4.46 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 4.99/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

3
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

2018

63 NumerPDF 4.97/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

2018

2 NumerPDF 5.15 5.15/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

2
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

718 NumerPDF 4.99 4.99/19 WLKS Wrocław 2019

3
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2018

48 NumerPDF 4.67 4.88/16 MLKS Agros Żary 2019

4
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

2018

60 NumerPDF 4.50 4.50/18 MLKS Agros Żary 2019

5
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

2018

970 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

6
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2018

85 NumerPDF 5.23/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

8
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

2018

7 NumerPDF LKS Polkowice 2019

9
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

2018

38 NumerPDF 4.81/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 12.10/18 PK KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 10.21/17 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

2018

63 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

2018

500 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

2018

95 NumerPDF 11.86/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

2018

93 NumerPDF 11.57/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF LKS Polkowice 2019

4
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

2018

7 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

5
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

2018

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

6
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

2018

11 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

2018

63 NumerPDF 11.01/18 MLKS Agros Żary 2019

2
FRYZKOWSKA Klaudia 2002-08-20 Z/0255/17

2018

969 NumerPDF 10.83/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

2018

60 NumerPDF 9.02/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

2018

83 NumerPDF 10.91/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
DUSZA Weronika 2003-12-18 Z/3554/18

2018

522 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

6
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

2018

649 NumerPDF 10.16/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

7
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

8
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

2018

75 NumerPDF 8.72/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

9
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

2018

54 NumerPDF 7.55/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

10
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

2018

69 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2019

11
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

2018

298 NumerPDF 10.20/18 UKS Sprint Legnica 2019

12
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

2018

643 NumerPDF 8.47/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

13
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

2018

27 NumerPDF 11.42/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

14
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

2018

29 NumerPDF 9.30/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

15
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

2018

52 NumerPDF 10.14/18 MLKS Agros Żary 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

1 NumerPDF 9.51 9.51/18 WLKS Wrocław 2019

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

2018

242 NumerPDF 9.58 9.58/18 WLKS Wrocław 2019

3
GWOŹDZIEWICZ Julia 2001-07-23 Z/5052/18

2018

122 NumerPDF 12.44 12.44/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

80 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

2018

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2018

48 NumerPDF 9.29 9.04/18 MLKS Agros Żary 2019

2
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

304 NumerPDF 9.41 9.41/19 ULKS Muflon Bielawa 2019

3
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

2018

49 NumerPDF 9.51 9.33/18 MLKS Agros Żary 2019

4
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

2018

8 NumerPDF 9.60 9.60/19 WLKS Wrocław 2019

5
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

2018

44 NumerPDF 9.81 9.81/18 MLKS Agros Żary 2019

6
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

2018

25 NumerPDF 10.06 10.06/18 MLKS Sokół Lubin 2019

7
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

2018

609 NumerPDF 10.06 10.06/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

8
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

2018

3 NumerPDF 10.37 10.37/18 MKS Piast Głogów 2019

9
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

2018

60 NumerPDF 10.42 10.42/18 MLKS Agros Żary 2019

10
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

2018

1 NumerPDF 11.22 11.22/18 MKS Piast Głogów 2019

11
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

718 NumerPDF 11.29 11.29/19 WLKS Wrocław 2019

12
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

2018

958 NumerPDF 10.29/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

13
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

2018

970 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

14
LEWANDOWSKA Kamila 2003-01-21 Z/2818/17

2018

976 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

15
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

463 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

16
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

2018

32 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

17
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

2018

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

18
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2018

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

19
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2018

614 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

20
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

5 NumerPDF 7.05 6.90/18 LKS Polkowice 2019

2
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

166 NumerPDF 7.08 6.96/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

444 NumerPDF 7.33/17 WLKS Wrocław 2019

4
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2018

50 NumerPDF 7.76/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

2018

666 NumerPDF 7.11 7.11/19 WLKS Wrocław 2019

2
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2018

25 NumerPDF 7.27 7.21/16 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

2018

608 NumerPDF 7.53 7.53/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

4
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

111 NumerPDF 7.40 KL Ziemia Kłodzka 2019

5
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

2018

705 NumerPDF 7.12/18 MKS MOS Wrocław 2019

6
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

66 NumerPDF 7.72/16 KL Ziemia Kłodzka 2019

7
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

2018

101 NumerPDF 7.86/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

8
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

2018

61 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

9
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

2018

53 NumerPDF 7.29/17 MKS MOS Wrocław 2019

10
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

2018

60 NumerPDF 7.83/16 MKS MOS Wrocław 2019

 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

2018

16 NumerPDF 7.16 7.16/19 WLKS Wrocław 2019

2
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

714 NumerPDF 7.20 7.20/19 WLKS Wrocław 2019

3
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

2018

444 NumerPDF 7.30 7.30/19 WLKS Wrocław 2019

4
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2018

702 NumerPDF 7.32 7.32/18 MKS MOS Wrocław 2019

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 7.43 7.43/18 GKS Start Długołęka 2019

6
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

2018

31 NumerPDF 7.64 7.64/19 MLKS Sokół Lubin 2019

7
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

2018

17 NumerPDF 7.74 7.74/18 MLKS Sokół Lubin 2019

8
SZELAST Karol 2002-10-18 Z/1785/17

2018

9 NumerPDF 7.80 7.80/19 MLKS Sokół Lubin 2019

9
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

2018

22 NumerPDF 7.81 7.81/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

10
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 7.83 7.74/18 GKS Start Długołęka 2019

11
SIWEK Jakub 2003-11-14 Z/2629/18

2018

119 NumerPDF 8.03 8.03/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

12
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2018

707 NumerPDF 7.35 MKS MOS Wrocław 2019

13
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

2018

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

14
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

2018

987 NumerPDF 7.73/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

15
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

494 NumerPDF 7.84/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

16
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2018

56 NumerPDF 7.64/18 MKS MOS Wrocław 2019

17
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

2018

703 NumerPDF 7.57/18 MKS MOS Wrocław 2019

18
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

2018

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

19
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2018

666 NumerPDF 7.55/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

20
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

2018

11 NumerPDF 7.56/18 UKS Piast Bolków 2019

21
SIERADZKI Wiktor 2003-01-20 Z/0555/19

TAK

27 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

166 NumerPDF 35.70 35.63/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

444 NumerPDF 36.49 WLKS Wrocław 2019

3
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

5 NumerPDF LKS Polkowice 2019

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

2018

444 NumerPDF 36.99 51.40/17 WLKS Wrocław 2019

2
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

2018

22 NumerPDF 40.68 40.68/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 38.20/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

4
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

494 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

5
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2018

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

6
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2018

56 NumerPDF 47.70/16 MKS MOS Wrocław 2019

7
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

2018

703 NumerPDF 45.20/17 MKS MOS Wrocław 2019

8
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

2018

110 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

9
SIWEK Jakub 2003-11-14 Z/2629/18

2018

119 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

10
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2018

707 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

11
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2018

702 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

12
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

2018

34 NumerPDF 46.10/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

13
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

2018

11 NumerPDF 47.20/16 UKS Piast Bolków 2019

14
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

2018

106 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

15
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2018

666 NumerPDF 43.40/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

16
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

2018

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

17
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2018

601 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

18
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
300 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

111 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

2
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

66 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

3
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 37.91/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2018

25 NumerPDF 43.69/14 MKS Osa Zgorzelec 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 Z/0952/15

2018

26 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

3
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2018

50 NumerPDF 60.82/16 MLKS Echo Twardogóra 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

2018

8 NumerPDF 50.99 54.14/18 WLKS Wrocław 2019

2
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

2018

608 NumerPDF 52.72 52.72/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2018

700 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

4
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

2018

705 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

5
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

2018

101 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

6
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

2018

675 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

2018

504 NumerPDF 50.99 55.19/18 WLKS Wrocław 2019

2
SIERADZKI Wiktor 2003-01-20 Z/0555/19

TAK

27 NumerPDF 54.81 WLKS Wrocław 2019

3
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

4
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

2018

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

5
TEPER Patryk 2002-04-04 Z/3993/18

2018

62 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

6
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIT Wiktor 1999-07-29 Z/0942/15

2018

965 NumerPDF 2:00.02/14 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2018

603 NumerPDF 1:24.98 1:24.98/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18 GKS Start Długołęka 2019

3
KATA Łukasz 2003-11-05 Z/1294/18

2018

16 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
600 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

2018

953 NumerPDF 1:23.44/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

2018

109 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

4
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

2018

394 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 2:45.09/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
PALIGA Krzysztof 2000-02-14 Z/3615/15

2018

23 NumerPDF 2:55.10/17 MKS Piast Głogów 2019

 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

2018

956 NumerPDF 2:52.50/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

14 NumerPDF 3:16.3/18 KL Ziemia Kłodzka 2019

3
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

2018

88 NumerPDF 3:44.80/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

2018

602 NumerPDF 2:42.46/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

5
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

2018

63 NumerPDF 3:08.9/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

2018

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
PALIGA Krzysztof 2000-02-14 Z/3615/15

2018

23 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

3
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

2018

333 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

2018

21 NumerPDF UKS Piast Bolków 2019

2
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

2018

50 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

2018

960 NumerPDF 1.88/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 Z/3552/15

2018

6 NumerPDF 1.80/18 UKS Orlica Domaniów 2019

2
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

2018

41 NumerPDF 1.60/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

2018

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

2018

633 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

5
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2018

74 NumerPDF 1.65/16 MKS Piast Głogów 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

2018

77 NumerPDF 1.73 1.73/18 MKS Piast Głogów 2019

2
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2018

505 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

2018

106 NumerPDF 1.60 1.60/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

4
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

2018

605 NumerPDF 1.65/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWOCKI Piotr 1970-02-04 Z/1232/13

TAK

741 NumerPDF 4.30/17 PK KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

2018

51 NumerPDF 4.60 4.60/19 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

2
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

2018

42 NumerPDF 4.20 4.20/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

2018

11 NumerPDF 3.80 3.80/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

2018

77 NumerPDF 3.50 3.50/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

2018

628 NumerPDF 3.50/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

6
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

2018

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

2018

43 NumerPDF 3.60/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

2018

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF 3.30/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

635 NumerPDF 2.50/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

2018

604 NumerPDF 3.30/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2018

525 NumerPDF 2.20/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

2018

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

2018

665 NumerPDF 2.40/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

2018

53 NumerPDF 6.46/17 MKS MOS Wrocław 2019

2
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

2018

516 NumerPDF 5.78/18 MKS MOS Wrocław 2019

3
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

2018

659 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF 5.51/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.44 6.44/18 GKS Start Długołęka 2019

2
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

2018

79 NumerPDF 5.91 6.20/18 MLKS Sokół Lubin 2019

3
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

2018

76 NumerPDF 5.83 5.83/18 MKS Piast Głogów 2019

4
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

2018

987 NumerPDF 4.79/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

5
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2018

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

6
SZNAJDER Patryk 2003-03-02 Z/1953/18

2018

12 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

7
TEPER Patryk 2002-04-04 Z/3993/18

2018

62 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

8
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

2018

651 NumerPDF 4.70/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

9
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

2018

109 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

10
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

2018

49 NumerPDF 5.00/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

2018

767 NumerPDF 13.81/18 PK KS AZS AWF Wrocław 2019

2
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

2018

32 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

2018

516 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

2
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2018

74 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

2018

76 NumerPDF 12.28 MKS Piast Głogów 2019

2
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

2018

651 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 11.80/18 GKS Start Długołęka 2019

4
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

2018

77 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

5
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

2018

109 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STANKIEWICZ Jakub 2001-10-12 Z/0766/18

TAK

644 NumerPDF 12.47 12.47/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

65 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

3
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

2018

670 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

2018

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

2018

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

2018

87 NumerPDF 15.14/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

2018

43 NumerPDF 10.70/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

2018

35 NumerPDF 14.03/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

2018

22 NumerPDF 8.38/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

2018

92 NumerPDF 13.26/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

6
JÓZEFOWICZ Jakub 2003-01-04 Z/5326/18

2018

3 NumerPDF LKS Polkowice 2019

7
BIERNAT Jan 2003-09-16 Z/5325/18

2018

4 NumerPDF LKS Polkowice 2019

8
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

2018

631 NumerPDF 10.26/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

9
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

2018

699 NumerPDF 11.67/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

10
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

2018

682 NumerPDF 12.80/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

11
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 10.44/17 GKS Start Długołęka 2019

12
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

2018

41 NumerPDF 11.49/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

2018

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

2018

43 NumerPDF 8.89/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

2018

659 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

2018

633 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2018

603 NumerPDF 8.56 8.56/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

2018

110 NumerPDF 9.48 9.48/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

3
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

2018

988 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

635 NumerPDF 8.92/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

5
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

2018

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

6
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2018

525 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

7
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2018

601 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

8
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2018

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019