Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do kadry wojewódzkiej U16 - łódzkie
Sezon 2021
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-02-24 Z/0541/21

TAK

78 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
DEFRATYKA Zofia 2006-04-25 Z/0220/20

TAK

179 NumerPDF AZS Łódź 2021

3
JEZIORSKA Marika 2007-04-19 Z/0184/20

TAK

37 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
MARCZYK Julia 2007-04-13 Z/1110/21

TAK

76 NumerPDF RKS Łódź 2021

5
GŁUCH Zofia 2007-04-03 Z/0830/21

TAK

172 NumerPDF AZS Łódź 2021

6
ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 Z/1246/20

TAK

89 NumerPDF RKS Łódź 2021

7
WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-08-28 Z/5394/19

TAK

805 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

8
CZARNECKA Patrycja 2006-05-06 Z/5536/19

TAK

75 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

9
BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 Z/0274/21

TAK

1 NumerPDF RKS Łódź 2021

10
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

512 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

11
SOBIESZEK Maja 2007-10-27 Z/2163/20

2020

808 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

12
STOLARSKA Weronika 2006-02-28 Z/3201/19

2020

87 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

13
SZWEDZIK Aleksandra 2007-03-22 Z/3282/20

2020

882 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

14
KOWALEWSKA Amelia 2007-09-17 Z/1708/20

TAK

61 NumerPDF RKS Łódź 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

51 NumerPDF 44.68 44.68/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

2
KWIATKOWSKA Maria 2007-03-04 Z/0832/21

TAK

176 NumerPDF 46.80 46.80/21 AZS Łódź 2021

3
NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 Z/4287/19

TAK

21 NumerPDF 47.91 47.91/20 LKS Koluszki 2021

4
MATECKA Natalia 2007-09-26 Z/0838/21

TAK

177 NumerPDF 48.37 48.37/21 AZS Łódź 2021

5
PORADECKA Adrianna 2007-10-27 Z/0214/19

TAK

15 NumerPDF 48.52 48.52/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

6
KALISZEWSKA Martyna 2006-11-29 Z/0831/21

TAK

173 NumerPDF 49.14 49.14/21 AZS Łódź 2021

7
SALAMON Maja 2007-01-26 Z/1966/21

TAK

95 NumerPDF 50.31 50.31/21 UKS Lisy Zgierz 2021

8
OGRODOWCZYK Anna 2006-07-14 Z/4955/19

TAK

96 NumerPDF 51.15/20 RKS Łódź 2021

9
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

75 NumerPDF 44.53/20 RKS Łódź 2021

10
BIAŁAS Oliwia 2007-06-17 Z/0273/21

TAK

1 NumerPDF RKS Łódź 2021

11
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

511 NumerPDF 45.92/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

12
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

2020

906 NumerPDF 46.88/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

141 NumerPDF 1:51.38 1:51.38/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
IZDEBSKA Natalia 2007-12-10 Z/0631/21

TAK

2 NumerPDF 2:00.44 2:00.44/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

3
BORKOWSKA Marta 2006-02-02 Z/0002/20

TAK

1 NumerPDF 2:03.59 2:03.59/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 1:49.56/20 LUKS Boguszyce 2021

5
KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 Z/0386/20

TAK

151 NumerPDF 1:53.15/20 UMLKS START Wieruszów 2021

6
KEJNA Patrycja 2007-03-04 Z/2014/21

TAK

25 NumerPDF RKS Łódź 2021

7
HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 Z/3461/19

TAK

510 NumerPDF 1:56.61/19 UKS Czempion Bełchatów 2021

8
ROBASZKIEWICZ Julia 2007-12-21 Z/2361/21

TAK

24 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PYSKLAK Amelia 2007-01-04 Z/0224/20

TAK

95 NumerPDF 3:33.66 3:33.66/20 UKS Lisy Zgierz 2021

2
WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 Z/1069/21

TAK

24 NumerPDF RKS Łódź 2021

3
OLCZAK Liwia 2006-03-03 Z/0192/20

TAK

82 NumerPDF 3:31.33/19 RKS Łódź 2021

4
NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 Z/4292/19

TAK

20 NumerPDF 3:22.95/19 LKS Koluszki 2021

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 Z/4293/19

TAK

22 NumerPDF LKS Koluszki 2021

2
CZERNIK Zuzanna 2007-01-10 Z/1073/21

TAK

23 NumerPDF RKS Łódź 2021

3
CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 Z/1709/20

2020

33 NumerPDF RKS Łódź 2021

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGODZIŃSKA Roksana 2006-09-22 Z/0225/20

TAK

199 NumerPDF 1.45 1.45/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

2
CHOJNOWSKA Wiktoria 2006-01-21 Z/0193/20

2020

428 NumerPDF 1.40 1.35/20 UKS 55 Łódź 2021

3
PIASECKA Hanna 2007-06-27 Z/1438/21

TAK

72 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021  OSU 

4
GAŁAJ Sandra 2007-06-07 Z/0764/19

TAK

802 NumerPDF 1.30/20 UKS Dziewiątka Kutno 2021

5
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF 1.26/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

6
GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

2020

82 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

TAK

86 NumerPDF 3.22 3.22/21 UKS Błyskawica Domaniewice 2021

2
KRYSIAK Natalia 2006-03-14 Z/5045/19

2020

813 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

3
KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 Z/0088/20

2020

803 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

306 NumerPDF 4.93 4.93/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2021

2
KOPCZYŃSKA Hanna 2007-05-15 Z/0195/20

2020

415 NumerPDF 4.21 3.66/20 UKS 55 Łódź 2021

3
KACZMAREK Alicja 2006-08-21 Z/0314/20

2020

133 NumerPDF 4.91/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
DEFRATYKA Zuzanna 2006-04-25 Z/0221/20

TAK

1781 NumerPDF AZS Łódź 2021

5
OWCZARZ Oliwia 2006-01-25 Z/1491/20

TAK

180 NumerPDF AZS Łódź 2021

6
SZYMCZAK Zofia 2006-11-10 Z/1707/20

TAK

19 NumerPDF AZS Łódź 2021

7
BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 Z/5219/18

TAK

73 NumerPDF 5.09/20 UKS Dziewiątka Kutno 2021

8
PTAK Julia 2007-03-30 Z/3478/19

TAK

162 NumerPDF 4.16/20 UMLKS START Wieruszów 2021

9
MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 Z/0183/20

TAK

142 NumerPDF 4.53/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

10
GROBEL Adrianna 2006-06-30 Z/2168/20

2020

85 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Aleksandra 2007-05-02 Z/0723/19

TAK

77 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZESMYCKA Iza 2006-01-18 Z/0009/20

2020

5 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
KOWALCZYK Agata 2007-06-26 Z/0546/21

TAK

29 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

3
KANIA Oliwia 2007-09-10 Z/2627/21

TAK

5 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIGLEWSKA Zuzanna 2007-09-28 Z/0549/21

TAK

72 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
ŚMIETAŃSKA Lena 2007-06-20 Z/0548/21

TAK

94 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMATKA Maja 2007-02-09 Z/3813/19

2020

68 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021  OSU 

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGAŁA Joanna 2006-11-22 Z/0092/20

2020

888 NumerPDF 15.12 UKS Azymut Pabianice 2021

2
PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 Z/0085/20

2020

812 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

3
WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 Z/3193/19

TAK

72 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

4
SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 Z/0223/20

TAK

180 NumerPDF AZS Łódź 2021

5
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

540 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

6
JAROS Paulina 2007-03-03 Z/0533/21

TAK

23 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Helena 2006-10-18 Z/0194/20

2020

421 NumerPDF 34.97 UKS 55 Łódź 2021

2
PURGAŁ Matylda 2007-01-27 Z/3200/19

2020

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2021

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZAŁKA Wiktoria 2006-09-29 Z/0090/20

TAK

10 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
ZARZYCKA Natalia 2007-08-29 Z/1562/21

TAK

147 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLECKI Adrian 2006-10-12 Z/3829/19

TAK

300 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2021

2
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

21 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

3
DRACZYŃSKI Franek 2007-01-10 Z/1394/21

TAK

187 NumerPDF AZS Łódź 2021

4
GRUSZECKI Tymon 2007-04-11 Z/0550/21

TAK

95 NumerPDF RKS Łódź 2021

5
MIROWSKI Oskar 2007-07-27 Z/1505/21

TAK

71 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2021

6
ŁUCZYNSKI Igor 2007-05-13 Z/0495/20

TAK

20 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADKOWIEC Jonatan 2006-08-16 Z/1563/21

TAK

143 NumerPDF 39.93 39.93/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
KNOBLOCH Kacper 2006-01-08 Z/0552/21

TAK

174 NumerPDF 40.76 40.76/21 AZS Łódź 2021

3
STAWIAK Miłosz 2006-01-12 Z/0718/19

TAK

727 NumerPDF 41.40 46.11/19 LKS Omega Kleszczów 2021

4
STALA Wiktor 2007-01-06 Z/0835/21

TAK

38 NumerPDF 42.12 42.12/21 AZS Łódź 2021

5
DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 Z/0182/20

TAK

14 NumerPDF 42.75 42.75/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

6
BACHMAN Alan 2007-05-29 Z/0272/21

TAK

43 NumerPDF 46.06 46.06/20 RKS Łódź 2021

7
SUKIENNIK Oliwier 2007-01-19 Z/0276/21

TAK

41 NumerPDF 47.47 47.47/20 RKS Łódź 2021

8
BIAŁEK Adrian 2007-04-09 Z/2012/21

TAK

89 NumerPDF 47.75 47.75/20 RKS Łódź 2021

9
MILLER Tomasz 2006-02-07 Z/1392/21

TAK

178 NumerPDF AZS Łódź 2021

10
WYSOCKI Wiktor 2006-05-28 Z/0312/20

TAK

3 NumerPDF 43.29/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 Z/0246/18

TAK

95 NumerPDF 1:31.87 1:31.87/21 UKS Lisy Zgierz 2021

2
WINIECKI Igor 2006-10-14 Z/0190/20

TAK

127 NumerPDF 1:33.00 1:33.00/21 RKS Łódź 2021

3
JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 Z/0180/20

TAK

65 NumerPDF 1:35.58 1:35.58/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
SMYKA Jakub 2006-03-15 Z/0185/20

TAK

1 NumerPDF 1:39.70 1:39.70/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

5
SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 Z/0333/20

TAK

192 NumerPDF 1:41.88 1:41.88/21 AZS Łódź 2021

6
ANTCZAK Kacper 2007-03-09 Z/1960/21

TAK

17 NumerPDF 1:44.86 1:44.86/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

7
JANIAK Adrian 2007-07-09 Z/2633/21

TAK

30 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

8
UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 Z/1980/21

TAK

218 NumerPDF LKS MOSiR Sieradz 2021

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CEL Igor 2007-02-02 Z/2581/20

TAK

38 NumerPDF 3:08.26 3:08.26/20 LKS Koluszki 2021

2
BABIARSKI Radosław 2007-09-25 Z/4285/19

TAK

33 NumerPDF 3:28.09/20 LKS Koluszki 2021

3
FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 Z/3194/19

TAK

91 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 Z/3099/18

2020

789 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2021

2
KLECZYK Szymon 2007-03-26 Z/3466/19

TAK

47 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2007-06-12 Z/5393/19

TAK

90 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

2
BOCZKOWSKI Michał 2007-07-31 Z/4161/19

2020

812 NumerPDF 1.56/19 MKLA Łęczyca 2021  OSU 

3
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

2020

805 NumerPDF 1.75/20 MKLA Łęczyca 2021  OSU 

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 Z/4160/19

2020

810 NumerPDF 2.44/20 MKLA Łęczyca 2021  OSU 

2
KACZYŃSKI Kamil 2006-01-08 Z/5043/19

2020

809 NumerPDF 2.44/20 MKLA Łęczyca 2021

3
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

2020

757 NumerPDF 3.11/20 MKLA Łęczyca 2021

4
REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 Z/1111/20

TAK

22 NumerPDF RKS Łódź 2021

5
BARTCZAK Filip 2006-04-13 Z/4156/19

2020

815 NumerPDF 2.64/20 MKLA Łęczyca 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

31 NumerPDF 5.86 UKS Jedynka Łowicz 2021

2
BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 Z/0082/20

2020

806 NumerPDF 4.93/20 MKLA Łęczyca 2021

3
MILCZAREK Paweł 2006-01-04 Z/3828/19

TAK

306 NumerPDF 4.97/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2021

4
ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 Z/3580/20

2020

57 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021  OSU 

5
SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 Z/3349/20

TAK

12 NumerPDF AZS Łódź 2021

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIBIŃSKI Jakub 2006-10-07 Z/1468/20

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
RYNANS Jakub 2006-02-18 Z/0911/20

2020

9 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

3
ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 Z/0494/20

TAK

11 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

5
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

6
KRUSIŃSKI Daniel 2006-06-27 Z/0493/20

TAK

12 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 Z/3605/19

TAK

12 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021  OSU 

2
WOŹNIAK Bartosz 2007-04-13 Z/0544/21

TAK

1 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

3
KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 Z/3604/19

TAK

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021  OSU 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 Z/0536/21

TAK

27 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 Z/5044/19

2020

10 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

2
CZEREMSKI Bartosz 2007-07-25 Z/0684/21

TAK

1 NumerPDF RKS Łódź 2021

3
PODRAŻKA Mikołaj 2006-08-11 Z/1110/20

TAK

99 NumerPDF RKS Łódź 2021

4
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

46 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 Z/4410/20

2020

1 NumerPDF UKS 55 Łódź 2021

2
PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 Z/0909/20

TAK

94 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

3
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

52 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021  OSU 

4
PIEKARSKI Krystian 2006-03-21 Z/3686/20

TAK

91 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2021

5
NOWICKI Filip 2006-12-07 Z/0408/19

2020

59 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021  OSU 

 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 Z/0089/20

TAK

141 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021