Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska U16
WAŁBRZYCH, 16.02.2019
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

24 NumerPDF 8.00 8.00/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

2
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 8.03 8.03/19 WLKS Wrocław 2019

3
KRUPA Milena 2004-03-29 Z/0854/18

2018

118 NumerPDF 8.24 8.24/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

52 NumerPDF 8.38 8.38/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

5
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

2018

115 NumerPDF 8.39 8.39/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
ŻABSKA Emilia 2004-04-29 Z/1259/18

2018

753 NumerPDF 8.40 8.40/19 MKS MOS Wrocław 2019

7
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

2018

01 NumerPDF 8.49 8.49/18 MKS Piast Głogów 2019

8
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 8.63 8.63/19 MKL 12 Jelenia Góra 2019

9
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 8.67 8.67/19 GKS Start Długołęka 2019

10
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 Z/1144/19

TAK

4 NumerPDF 8.67 8.67/19 WLKS Wrocław 2019

11
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

2018

322 NumerPDF 8.73 8.68/18 ULKS Muflon Bielawa 2019

12
JARZĘBOWSKA Julia 2005-05-12 Z/2402/18

TAK

32 NumerPDF 8.76 8.76/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

13
GŁUCH Sofija 2005-01-23 Z/0636/19

TAK

231 NumerPDF 8.89 8.89/19 WLKS Wrocław 2019

14
SADOWSKA Amelia 2005-04-26 Z/1305/18

TAK

418 NumerPDF 8.90 8.61/18 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

15
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

81 NumerPDF 8.98 8.98/19 GKS Start Długołęka 2019

16
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 9.04 9.04/19 GKS Start Długołęka 2019

17
ROCZYŃSKA Zofia 2005-10-04 Z/2407/18

2018

35 NumerPDF 9.09 9.09/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

18
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

123 NumerPDF 9.09 9.09/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

19
SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 Z/2409/18

TAK

33 NumerPDF 9.14 9.14/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

20
GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 Z/2416/18

TAK

55 NumerPDF 9.57 9.57/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

21
NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005-12-14 Z/2414/18

TAK

51 NumerPDF 9.79 9.79/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

22
GARYGA Natalia 2005-08-02 Z/2401/18

TAK

34 NumerPDF 9.83 9.83/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

23
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

400 NumerPDF 10.24 10.24/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

24
KOŁODYŃSKA Maja 2005-12-17 Z/1318/19

TAK

983 NumerPDF 8.79 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

25
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 8.88 KS AZS AWF Wrocław 2019

26
SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 Z/1340/19

TAK

128 NumerPDF 9.01 KS AZS AWF Wrocław 2019

27
WOŹNIAK Zofia 2005-10-02 Z/1342/19

TAK

129 NumerPDF 9.11 KS AZS AWF Wrocław 2019

28
SZUMACHER Apolonia 2005-04-08 Z/1146/19

TAK

411 NumerPDF 9.46 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

29
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

30 NumerPDF 8.89/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

30
MARGOL Magdalena 2005-10-27 Z/0818/19

TAK

56 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

31
MARKIEWICZ Nikola 2005-05-12 Z/2405/18

2018

49 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

32
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

33
WEREMKOWICZ Alicja 2005-11-15 Z/2412/18

TAK

36 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

34
FUCHS Karolina 2005-05-24 Z/1305/19

TAK

6 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

35
MARGASIŃSKA Karolina 2005-10-08 Z/1304/19

TAK

3 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

36
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

37
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

101 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

38
KISZKIEL Marta 2004-09-21 Z/0734/19

TAK

84 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

39
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

2018

760 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

40
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

711 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

41
KLAMKA Marlena 2005-12-09 Z/0640/19

TAK

912 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

42
WÓJCIK Jagoda 2005-11-08 Z/0637/19

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

43
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

708 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

44
WITKOWSKA Nicola 2005-12-29 Z/0658/19

TAK

6 NumerPDF LKS Polkowice 2019

45
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

2018

21 NumerPDF 8.81/18 MLKS Sokół Lubin 2019

46
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

2018

50 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

47
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

750 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

48
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

2018

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

49
SZYMAŃSKA Aleksandra 2004-05-20 Z/1744/18

TAK

71 NumerPDF 9.29/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

50
PUZIO Izabela 2004-03-19 Z/1745/18

TAK

56 NumerPDF 9.19/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

51
MŁOCEK Laura 2004-03-15 Z/1743/18

TAK

57 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

52
CHMIELOWSKA Wiktoria 2004-12-17 Z/1747/18

TAK

34 NumerPDF 12.55/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

53
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

54
SZEWCZYK Julia 2005-08-14 Z/1152/19

TAK

26 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

55
DRZEWIECKA Julia 2005-06-29 Z/2417/18

TAK

47 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

56
ALEKSANDROWICZ Maria 2004-11-23 Z/1333/19

TAK

755 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

57
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

46 NumerPDF 9.33/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

58
NITARSKA Maja 2005-07-24 Z/1410/19

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

59
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF 9.56/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

60
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

61
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

62
DROZDEK Natalia 2004-11-22 Z/0041/19

TAK

336 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2019

63
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

2018

7 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/0443/19

TAK

22 NumerPDF 44.85 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
KRUPA Milena 2004-03-29 Z/0854/18

2018

118 NumerPDF 45.16 44.20/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

960 NumerPDF 45.25 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF 45.63 45.63/19 LKS Polkowice 2019

5
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 45.86 45.86/18 GKS Start Długołęka 2019

6
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

2018

322 NumerPDF 47.94 47.94/19 ULKS Muflon Bielawa 2019

7
PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

2018

30 NumerPDF 48.82 48.82/19 MLKS Sokół Lubin 2019

8
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

123 NumerPDF 48.96 48.96/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

9
SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 Z/1340/19

TAK

128 NumerPDF 48.99 KS AZS AWF Wrocław 2019

10
WOŹNIAK Zofia 2005-10-02 Z/1342/19

TAK

129 NumerPDF 49.07 KS AZS AWF Wrocław 2019

11
WEREMKOWICZ Alicja 2005-11-15 Z/2412/18

TAK

36 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

12
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

13
GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 Z/2416/18

TAK

55 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

14
CIUPAK Magdalena 2005-05-22 Z/3918/17

TAK

457 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

15
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

101 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

16
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

17
KISZKIEL Marta 2004-09-21 Z/0734/19

TAK

84 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

18
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

81 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

19
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

711 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

20
KLAMKA Marlena 2005-12-09 Z/0640/19

TAK

912 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

21
WÓJCIK Jagoda 2005-11-08 Z/0637/19

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

22
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

23
REMIŃSKA Wiktoria 2005-02-13 Z/0660/19

TAK

4 NumerPDF LKS Polkowice 2019

24
MAŁACH Paulina 2005-12-02 Z/0662/19

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2019

25
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

2018

38 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

26
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

750 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

27
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

28
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 46.52/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

29
MŁOCEK Laura 2004-03-15 Z/1743/18

TAK

57 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

30
ZENKA Michalina 2004-06-04 Z/1306/18

TAK

419 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

31
ALEKSANDROWICZ Maria 2004-11-23 Z/1333/19

TAK

755 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

32
SZEWCZYK Julia 2005-08-14 Z/1152/19

TAK

26 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

33
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

34
PAJĄK Wiktoria 2005-01-03 Z/2406/18

TAK

48 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

35
NITARSKA Maja 2005-07-24 Z/1410/19

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

36
DRZEWIECKA Julia 2005-06-29 Z/2417/18

TAK

47 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

37
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

38
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

39
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

40
GŁUCH Sofija 2005-01-23 Z/0636/19

TAK

231 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

41
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

42
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

2018

115 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

43
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

24 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 Z/0436/19

TAK

103 NumerPDF 1:53.26 1:53.26/19 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

991 NumerPDF 1:54.08 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
WIATROSZAK Laura 2005-03-07 Z/0739/19

TAK

37 NumerPDF 2:00.12 SSMKS Parasol Wrocław 2019

4
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

953 NumerPDF 2:00.54 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

5
GÓRA Wiktoria 2004-07-22 Z/1307/19

TAK

980 NumerPDF 2:01.24 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

6
BRYN Wiktoria 2005-03-22 Z/1306/19

TAK

979 NumerPDF 2:02.14 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

7
SZUMACHER Apolonia 2005-04-08 Z/1146/19

TAK

411 NumerPDF 2:06.15 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

8
PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 Z/0439/19

TAK

140 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

9
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

456 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

10
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

11
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

120 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

12
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

13
ABRAMOWICZ Katarzyna 2005-02-15 Z/1409/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

14
PAWLIKOWSKA Zuzanna 2005-02-27 Z/0101/19

TAK

25 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

15
SADOWSKA Amelia 2005-04-26 Z/1305/18

TAK

418 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

16
LISOWSKA Martyna 2005-12-04 Z/1354/19

TAK

90 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

17
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

18
KNULL WIKTORIA 2005-06-26 Z/0480/19

TAK

67 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

19
BENESZ Kinga 2005-02-13 Z/1415/19

TAK

45 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

100 NumerPDF 3:12.49 3:12.49/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

452 NumerPDF 3:18.30 3:18.30/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

10 NumerPDF 3:25.01 KL Ziemia Kłodzka 2019

4
ZAWADA Karolina 2005-07-09 Z/0665/19

TAK

27 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

28 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

6
PLOCH Zuzanna 2005-12-28 Z/0102/19

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

754 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

8
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

9
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

10
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

977 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
WIŚNIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

2018

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

2018

87 NumerPDF 1.50 1.50/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 1.45 1.45/19 GKS Start Długołęka 2019

3
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-18 Z/4206/18

TAK

71 NumerPDF 1.40 1.40/18 GKS Start Długołęka 2019

4
KALETA Zofia 2005-05-30 Z/2403/18

TAK

61 NumerPDF 1.35 1.35/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

5
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

2018

24 NumerPDF 1.35 1.35/18 MKS Piast Głogów 2019

6
BORUCZKOWSKA Emilia 2004-10-13 Z/1303/19

TAK

1 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

7
DRELICHOWSKA Kinga 2005-01-07 Z/1147/19

TAK

5 NumerPDF 1.40/17 UKS Orlica Domaniów 2019

8
DRELICHOWSKA Karina 2005-01-07 Z/1148/19

TAK

6 NumerPDF 1.25/18 UKS Orlica Domaniów 2019

9
BIAŁOGŁOWICZ Weronika 2004-03-07 Z/0260/16

TAK

4 NumerPDF 1.50/17 UKS Orlica Domaniów 2019

10
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

2018

51 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

12
MĄCZYŃSKA Dominika 2005-08-04 Z/3417/18

2018

321 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2019

13
WOLSKA Martyna 2005-10-14 Z/0046/19

TAK

309 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2019

14
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

977 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

15
ALEKSANDROWICZ Nikola 2005-05-08 Z/2415/18

TAK

15 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

16
SMUSZ Oliwia 2005-04-14 Z/1413/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

17
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 1.30/17 WLKS Wrocław 2019

18
KRIKS Oliwia 2005-12-21 Z/1411/19

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

19
WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 Z/0733/18

TAK

3 NumerPDF 1.40/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

20
REMISZEWSKA Natalia 2004-06-24 Z/1416/19

TAK

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 5.03 5.03/19 WLKS Wrocław 2019

2
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 4.99 4.99/19 WLKS Wrocław 2019

3
ŻABSKA Emilia 2004-04-29 Z/1259/18

2018

753 NumerPDF 4.60 4.60/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 4.53 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF 4.37 4.37/18 LKS Polkowice 2019

6
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 Z/1144/19

TAK

4 NumerPDF 4.35 4.35/19 WLKS Wrocław 2019

7
KALETA Zofia 2005-05-30 Z/2403/18

TAK

61 NumerPDF 4.23 4.23/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

8
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-18 Z/4206/18

TAK

71 NumerPDF 4.20 4.20/19 GKS Start Długołęka 2019

9
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

2018

51 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

10
BORUCZKOWSKA Emilia 2004-10-13 Z/1303/19

TAK

1 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

11
BUSZTA Karolina 2004-03-23 Z/1301/18

TAK

2 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

12
FUCHS Karolina 2005-05-24 Z/1305/19

TAK

6 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

13
MARGASIŃSKA Karolina 2005-10-08 Z/1304/19

TAK

3 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

14
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

244 NumerPDF 3.49/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

15
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

2018

760 NumerPDF 4.50/18 MKS MOS Wrocław 2019

16
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

17
MAŁACH Paulina 2005-12-02 Z/0662/19

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2019

18
WITKOWSKA Nicola 2005-12-29 Z/0658/19

TAK

6 NumerPDF LKS Polkowice 2019

19
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

2018

50 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

20
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF 3.81/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

21
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

22
ROCZYŃSKA Zofia 2005-10-04 Z/2407/18

2018

35 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

23
MARGOL Magdalena 2005-10-27 Z/0818/19

TAK

56 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

24
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

25
RUTKOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/0443/19

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

26
CHLASTAWA Karolina 2005-10-14 Z/1408/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

27
KRIKS Oliwia 2005-12-21 Z/1411/19

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

28
KLIMEK Anna 2005-01-11 Z/1336/19

TAK

25 NumerPDF GSZS Nowogrodziec 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 11.92 11.92/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

5 NumerPDF 10.30 10.30/19 LKS Polkowice 2019

3
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

46 NumerPDF 8.29 8.57/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

4
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

37 NumerPDF 8.01 8.01/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

5
NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005-12-14 Z/2414/18

TAK

51 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

227 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

7
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

8
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

708 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

9
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

10
SATORA Weronika 2005-01-07 Z/0619/18

2018

100 NumerPDF 8.12/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

37 NumerPDF 7.39/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

12
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 10.52/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

13
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

14
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

15
KURASIEWICZ Marta 2005-02-13 Z/1367/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

16
URBANIAK Wiktoria 2004-03-19 Z/2844/17

2018

49 NumerPDF GSZS Nowogrodziec 2019

17
KLIMEK Anna 2005-01-11 Z/1336/19

TAK

25 NumerPDF GSZS Nowogrodziec 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 9.60 9.60/19 WLKS Wrocław 2019

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 9.92 9.92/18 WLKS Wrocław 2019

3
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

2018

01 NumerPDF 10.01 10.01/18 MKS Piast Głogów 2019

4
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

2018

24 NumerPDF 10.06 10.06/18 MKS Piast Głogów 2019

5
JARZĘBOWSKA Julia 2005-05-12 Z/2402/18

TAK

32 NumerPDF 10.61 10.61/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 Z/2409/18

TAK

33 NumerPDF 11.13 11.13/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

7
ALEKSANDROWICZ Nikola 2005-05-08 Z/2415/18

TAK

15 NumerPDF 11.35 11.35/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

8
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

37 NumerPDF 11.68 11.68/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

9
PAJĄK Wiktoria 2005-01-03 Z/2406/18

TAK

48 NumerPDF 11.98 11.98/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

10
GARYGA Natalia 2005-08-02 Z/2401/18

TAK

34 NumerPDF 12.90 12.90/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

11
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

30 NumerPDF 11.35/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

12
MARKIEWICZ Nikola 2005-05-12 Z/2405/18

2018

49 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

13
CHLASTAWA Karolina 2005-10-14 Z/1408/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

14
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

244 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

15
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

2018

87 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

16
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

17
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

18
SZYMAŃSKA Aleksandra 2004-05-20 Z/1744/18

TAK

71 NumerPDF 11.25/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

19
PUZIO Izabela 2004-03-19 Z/1745/18

TAK

56 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

20
CHMIELOWSKA Wiktoria 2004-12-17 Z/1747/18

TAK

34 NumerPDF 11.39/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

21
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

35 NumerPDF 10.49/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

22
SMUSZ Oliwia 2005-04-14 Z/1413/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

23
ZENKA Michalina 2004-06-04 Z/1306/18

TAK

419 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

9 NumerPDF 7.51 7.51/19 GKS Start Długołęka 2019

2
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

2018

26 NumerPDF 7.64 7.64/19 MLKS Sokół Lubin 2019

3
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

23 NumerPDF 7.70 7.70/18 MKS Piast Głogów 2019

4
GIDZIŃSKI Michał 2004-03-31 Z/0638/19

TAK

337 NumerPDF 7.77 7.77/19 WLKS Wrocław 2019

5
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF 7.83 7.83/18 GKS Start Długołęka 2019

6
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 7.85 7.85/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

7
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

2018

32 NumerPDF 8.10 8.10/18 MKS Piast Głogów 2019

8
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

62 NumerPDF 8.14 8.14/19 MKS Piast Głogów 2019

9
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

2018

7 NumerPDF 9.04/16 WLKS Wrocław 2019

10
DYRKA Dominik 2004-04-14 Z/0652/19

TAK

998 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
SADŁOWSKI Hugo 2004-02-14 Z/0639/19

TAK

214 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

12
LACNY Paweł 2004-01-22 Z/0646/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

13
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

483 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

14
KUBERA Dawid 2004-09-07 Z/2958/17

TAK

30 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

15
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

25 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

16
PAGELS Dawid 2005-03-15 Z/1370/19

TAK

36 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

17
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

99 NumerPDF 7.57/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

18
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

19
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

10 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

20
KIECANA Jakub 2004-03-07 Z/0527/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

21
PIEKAREK Jakub 2005-02-17 Z/1368/19

TAK

695 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

22
SZUMACHER Jan 2005-04-08 Z/1145/19

TAK

422 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

23
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

35 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

24
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1162/19

TAK

7 NumerPDF 8.08/18 MULKS Olimpia Świdnica 2019

25
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

2018

5 NumerPDF 7.68/18 MLKS Sokół Lubin 2019

26
MAJEWSKI Jędrzej 2004-04-08 Z/1568/18

2018

280 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

100 NumerPDF 47.06 47.06/19 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 Z/0434/19

TAK

31 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

3
OWCARZ Krystian 2005-04-06 Z/1355/19

TAK

91 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

4
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

5
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

53 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

6
PAGELS Dawid 2005-03-15 Z/1370/19

TAK

36 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

7
RATAJ Jan 2005-05-27 Z/1153/19

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
KUBERA Dawid 2004-09-07 Z/2958/17

TAK

30 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

9
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

10
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

2018

23 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

11
JASKOT Patryk 2004-10-10 Z/1951/18

2018

58 NumerPDF GSZS Nowogrodziec 2019

12
WIDŁAK Oliwier 2004-09-08 Z/1407/19

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

13
PIEKAREK Jakub 2005-02-17 Z/1368/19

TAK

695 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

14
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

647 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

15
MULARZYK Władysław 2005-04-28 Z/1356/19

TAK

22 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

16
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

964 NumerPDF 41.91/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

17
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

23 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

18
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

19
MAJEWSKI Jędrzej 2004-04-08 Z/1568/18

2018

280 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

9 NumerPDF 1:34.00 1:34.00/19 GKS Start Długołęka 2019

2
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

405 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
MATUSZWSKI Dwid 2004-02-16 Z/1317/19

TAK

997 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
WOŁYŃSKI Tomasz 2004-04-13 Z/0645/19

TAK

991 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

5
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

21 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

6
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

2018

41 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

7
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

62 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

8
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

71 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

9
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

985 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

10
SZUMACHER Jan 2005-04-08 Z/1145/19

TAK

422 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2019

11
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

12
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

950 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARKULOWSKI Jan 2005-07-28 Z/1352/19

TAK

39 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

2
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

2018

2 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

3
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

21 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
BANAŚ Szymon 2004-03-20 Z/1210/18

TAK

100 NumerPDF 3:07.6/18 UKS Sokół Żmigród 2019

5
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

6
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF 3:02.14/17 SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
ŚPIEWAK Aleksander 2004-06-22 Z/0850/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

8
SADOWSKI Gabriel 2005-01-01 Z/0664/19

TAK

29 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
KONSUR Wiktor 2004-03-07 Z/1366/19

TAK

510 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

10
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

989 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

2018

47 NumerPDF 1.60 1.60/18 MKS Piast Głogów 2019

2
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

2018

33 NumerPDF 1.56 1.56/18 MKS Piast Głogów 2019

3
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-07 Z/4319/18

2018

42 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKS Piast Głogów 2019

4
KIDA Oliwier 2005-10-11 Z/4329/18

2018

1 NumerPDF 1.30 1.30/18 MKS Piast Głogów 2019

5
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

33 NumerPDF 1.55/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

6
WIATROWSKI Michał 2004-11-12 Z/1242/18

TAK

1 NumerPDF 1.35/18 UKS Orlica Domaniów 2019

7
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

22 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 Z/1412/19

TAK

58 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
JACKIEWICZ DAWID 2004-01-29 Z/1365/19

TAK

604 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

10
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

693 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIDZIŃSKI Michał 2004-03-31 Z/0638/19

TAK

337 NumerPDF 5.55 5.55/19 WLKS Wrocław 2019

2
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

2018

26 NumerPDF 5.46 5.46/19 MLKS Sokół Lubin 2019

3
POPRAWSKI Michał 2005-05-01 Z/4331/18

2018

34 NumerPDF 5.14 5.14/18 MKS Piast Głogów 2019

4
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

2018

47 NumerPDF 4.95 4.95/19 MKS Piast Głogów 2019

5
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

100 NumerPDF 3.47 3.79/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

6
DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 Z/0434/19

TAK

31 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

7
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

2018

701 NumerPDF 5.12/18 MKS MOS Wrocław 2019

8
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

2018

7 NumerPDF 4.63/17 WLKS Wrocław 2019

9
DYRKA Dominik 2004-04-14 Z/0652/19

TAK

998 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

10
LACNY Paweł 2004-01-22 Z/0646/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
SADŁOWSKI Hugo 2004-02-14 Z/0639/19

TAK

214 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

12
WOŁYŃSKI Tomasz 2004-04-13 Z/0645/19

TAK

991 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

13
RATAJ Jan 2005-05-27 Z/1153/19

TAK

35 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

14
KIDA Oliwier 2005-10-11 Z/4329/18

2018

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

15
KUJAWIAKOWSKI Oskar 2005-05-05 Z/1412/19

TAK

58 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

16
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

22 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

17
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

10 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

18
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

35 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

19
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

2018

5 NumerPDF 5.05/18 MLKS Sokół Lubin 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁY Samuel 2004-08-04 Z/0731/18

TAK

35 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

112 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

30 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

2018

50 NumerPDF 11.67/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

2018

94 NumerPDF 10.98/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

6
MALKO Jakub 2004-10-06 Z/1942/18

TAK

129 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

7
KLIMEK Michał 2004-11-14 Z/1941/18

TAK

116 NumerPDF 9.41/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

8
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

43 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

10
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

11
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

25 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

12
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

254 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

13
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

2018

60 NumerPDF 8.18/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

14
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

693 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

15
OLEŃSKI Eryk 2004-07-16 Z/1337/19

TAK

45 NumerPDF GSZS Nowogrodziec 2019

16
POKŁADEK Piotr 2004-01-31 Z/1406/19

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

2018

32 NumerPDF 9.94 9.94/18 MKS Piast Głogów 2019

2
POPRAWSKI Michał 2005-05-01 Z/4331/18

2018

34 NumerPDF 9.94 9.94/18 MKS Piast Głogów 2019

3
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

2018

33 NumerPDF 10.38 10.38/19 MKS Piast Głogów 2019

4
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-07 Z/4319/18

2018

42 NumerPDF 10.60 10.60/19 MKS Piast Głogów 2019

5
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

2018

23 NumerPDF 10.70 10.70/19 MKS Piast Głogów 2019

6
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

2018

701 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

7
JACKIEWICZ DAWID 2004-01-29 Z/1365/19

TAK

604 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

8
MOKOSA Kostas 2005-07-12 Z/4347/18

2018

25 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

9
KONSUR Wiktor 2004-03-07 Z/1366/19

TAK

510 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

10
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

647 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019