Internetowe zgłoszenia do imprezy: XIV MITYNG LA Z OKAZJI 228 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
DZIAŁDOWO, 01.05.2019 godz. 11.00
 
60 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Maria 2009-03-15

22 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

2
KOZŁOWSKA Natalia 2007-06-25 Z/2368/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05

222 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

4
SZULC Paulina 2007-01-01

99 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

5
KONOPKA Zofia 2006-01-01

33 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 12.66/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

2018

24 NumerPDF 12.42/16 GUKS Asy Dywity 2019

3
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 12.86/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 12.65/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
KLEBA Aleksandra 2002-03-13 Z/2490/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 13.09/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 15.56/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 13.20/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 13.30/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

10
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF 13.60/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

11
LIDKE Paulina 2003-01-01

77 NumerPDF 16.43/15 UKS MOSiR Działdowo 2019

12
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF 13.71/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

13
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

2017

58 NumerPDF 13.93/15 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

78 NumerPDF 14.34/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 13.39/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

64 NumerPDF 13.89/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.63/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
150 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FANSLAU Martyna 2006-02-03

226 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

2
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 19.38/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 19.74/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

64 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 19.54/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 19.88/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 19.60/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

58 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

10
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

11
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

12
URLICKA Nicola 2007-07-22 Z/0091/18

TAK

219 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

13
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

211 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

14
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

227 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

15
SZULC Paulina 2007-01-01

99 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

16
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

17
LIDKE Paulina 2003-01-01

77 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

18
KONOPKA Zofia 2006-01-01

33 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

19
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

20
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

2017

58 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

21
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

2018

24 NumerPDF 19.24/16 GUKS Asy Dywity 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 42.14/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 43.87/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

3
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 43.25/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 40.97/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 43.52/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 48.32/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 41.70/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 44.49/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

32 NumerPDF 44.23/13 UKS Filipides Teresin 2019

10
LIDKE Paulina 2003-01-01

77 NumerPDF 52.79/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

11
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

2017

58 NumerPDF 47.87/14 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

64 NumerPDF 45.66/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 43.22/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

78 NumerPDF 48.40/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 44.85/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 45.29/18 UKS Filipides Teresin 2019

6
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

211 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

7
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

227 NumerPDF 54.38/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

62 NumerPDF 1:50.71/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

TAK

1 NumerPDF 2:01.24/18 GUKS Asy Dywity 2019

3
TUSZYŃSKA Nikola 2005-07-06 Z/2717/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 1:46.64/18 GUKS Asy Dywity 2019

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMOZYCH Nikola 2006-08-03 Z/2721/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

284 NumerPDF 2:18.14/18 MKS Bielik Leszno 2019

3
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

36 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KLINICKA Natasza 2007-10-21 Z/2480/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

31 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

7
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/2097/19

TAK

10 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

8
JEZNACH Olga 2009-04-16 Z/0967/19

TAK

221 NumerPDF 2:14.17/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

9
JEZNACH Anita 2009-04-16 Z/0968/19

TAK

228 NumerPDF 2:15.68/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

10
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF 1:52.10/18 GUKS Asy Dywity 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF 10:59.34/17 UKS Filipides Teresin 2019

3
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

2017

53 NumerPDF 10:05.02/14 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FANSLAU Martyna 2006-02-03

226 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

3
SZULC Paulina 2007-01-01

99 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

4
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF 4.55/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

2018

11 NumerPDF 9.90/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOCKI Piotr 2007-06-29

223 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

2
CIECIUCH Piotr 2007-07-31 Z/1766/19

TAK

55 NumerPDF 9.40/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 8.75/18 MKS Bielik Leszno 2019

4
DUCHNA Grzegorz 2009-01-01

66 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

73 NumerPDF 10.83/15 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

41 NumerPDF 11.51/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 12.14/18 GUKS Asy Dywity 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

52 NumerPDF 12.79/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 11.48/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
150 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 17.51/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

73 NumerPDF 16.57/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

41 NumerPDF 17.49/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

31 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KLUK Jakub 2002-03-12 Z/2465/17

TAK

71 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 17.16/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

73 NumerPDF 34.79/15 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 35.65/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF 40.55/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF 42.35/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 36.42/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

31 NumerPDF 36.98/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

41 NumerPDF 35.76/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 38.41/17 GUKS Asy Dywity 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

52 NumerPDF 40.74/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 38.29/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MĄDRY Michał 2005-05-25 Z/2498/18

TAK

24 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
WIŚNIEWSKI Jakub 2004-02-08 Z/1475/18

TAK

30 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
SZUBZDA Jakub 2004-04-07 Z/3171/17

TAK

28 NumerPDF 1:34.59/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

23 NumerPDF 1:32.70/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

21 NumerPDF 1:40.41/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
SKOCKI Piotr 2007-06-29

223 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

3
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

4
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 Z/0039/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJAWA Wiktor 1993-08-03 Z/1738/13

TAK

555 NumerPDF 9:30.04/13 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

2018

40 NumerPDF 9:14.60/16 UKS MOSiR Działdowo 2019

3
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

TAK

81 NumerPDF 9:43.56/18 GUKS Asy Dywity 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna