Internetowe zg這szenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny do MP U16 i U18
BIAΧSTOK, 08.08.2020
 
100 metr闚 K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 12.67 UKS Kusy Warszawa 2020

2
名IETLIK Sonia 1992-05-11 Z/0359/11

TAK

470 NumerPDF 12.80 12.80/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

3
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

1 NumerPDF 12.81 12.81/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

4
CZ犴ZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

14 NumerPDF 12.90 12.90/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

5
LESZCZY垶KA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

785 NumerPDF 12.94 12.86/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

6
MIKOxNIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 13.07 12.92/18 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

7
TYNIEWICKA Emila 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

777 NumerPDF 13.42 13.42/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

8
KOZAR Roksana 2004-03-04 Z/0433/18

TAK

796 NumerPDF 13.71 12.94/19 KS Parkiet Hajn闚ka 2020

9
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

777 NumerPDF 13.96 13.74/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

10
SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 Z/3118/19

TAK

169 NumerPDF 14.28 14.28/20 O AZS Pozna 2020

11
GIERASIMIUK Olga 2006-04-21 Z/0821/20

TAK

795 NumerPDF 14.52 14.52/20 KS Parkiet Hajn闚ka 2020

12
狹KOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

1 NumerPDF 15.09 15.09/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

13
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

775 NumerPDF 13.87/18 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

14
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF 14.14/19 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

15
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF 14.64/19 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

16
NIKICIUK Weronika 2004-03-17 Z/0434/18

TAK

794 NumerPDF 14.02/19 KS Parkiet Hajn闚ka 2020

17
POSKROBKO Dominika 2005-12-23 Z/1965/19

TAK

785 NumerPDF 14.10/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

18
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 14.10/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

19
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

20
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

233 NumerPDF 11.95/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

21
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

777 NumerPDF 13.33/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
200 metr闚 K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

233 NumerPDF 24.69 24.60/17 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

2
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 25.89 UKS Kusy Warszawa 2020

3
LESZCZY垶KA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

785 NumerPDF 25.98 25.89/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

4
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

1 NumerPDF 26.38 26.38/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

5
MIKOxNIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 26.69 26.69/20 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

6
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 26.85 26.85/20 MKS Polonia Warszawa 2020

7
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 27.51 26.19/18 MKS Polonia Warszawa 2020

8
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF 29.36 29.36/20 MKS Polonia Warszawa 2020

9
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF 28.80/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

10
ΣKAWSKA Amelia 2002-09-06 Z/2284/19

TAK

34 NumerPDF 29.62/19 MKS Juvenia Bia造stok 2020

 
200 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 Z/3118/19

TAK

169 NumerPDF 29.39 29.39/20 O AZS Pozna 2020

 
300 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

50 NumerPDF 45.65 45.65/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

2
KOSK Julia 2006-07-15 Z/2803/20

TAK

615 NumerPDF 47.99/18 LKS Sprinter Siemiatycze 2020

3
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

4
NOWICKA Ewelina 2005-10-20 Z/2443/20

TAK

40 NumerPDF MKS Juvenia Bia造stok 2020

 
400 metr闚 K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
名IETLIK Sonia 1992-05-11 Z/0359/11

TAK

470 NumerPDF 56.51 56.51/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

2
MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 59.18 54.16/15 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 60.10 60.10/20 MKS Polonia Warszawa 2020

4
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

65 NumerPDF 64.08/19 OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

 
600 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF 1:52.20 1:52.20/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

2
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

1 NumerPDF 1:54.26 1:54.26/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

3
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

192 NumerPDF 1:56.29 1:51.21/19 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

4
KWA吉IEWSKA Wiktoria 2005-04-20 Z/0604/20

TAK

31 NumerPDF 1:57.14 1:57.14/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

5
LUBINA Dagmara 2005-06-10 Z/0134/20

TAK

7 NumerPDF MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020

6
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

TAK

779 NumerPDF 1:50.61/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

7
DZIEWO垶KA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

49 NumerPDF 1:50.30/19 SRS Kondycja Piaseczno 2020

8
D牞ECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

37 NumerPDF 1:45.15/19 SRS Kondycja Piaseczno 2020

9
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/1503/20

TAK

1 NumerPDF 1:43.32/19 MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020  ROSU 

10
STRZYMI垶KA Magdalena 2006-01-11 Z/2533/20

TAK

1 NumerPDF 1:53.82/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

 
800 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PΜCI垶KA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 2:09.90 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2020  ZKN   SKN 

2
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

221 NumerPDF 2:21.98 2:21.98/20 MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020

3
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

45 NumerPDF 2:22.48 2:22.48/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

4
CIEPA Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

611 NumerPDF 2:25.66 2:22.5/19 MKS Polonia Warszawa 2020

5
CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 Z/1535/20

TAK

117 NumerPDF 2:28.68 2:28.68/20 MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020

6
DEMCZUK Natalia 2004-09-13 Z/1955/18

TAK

44 NumerPDF 2:40.24 2:40.24/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

7
PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 Z/2907/20

TAK

24 NumerPDF 2:49.69 2:49.69/20 UKS Clan Ostro喚ka 2020

8
ZIELI垶KA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

30 NumerPDF 2:50.43 2:50.43/20 UKS Clan Ostro喚ka 2020

9
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

23 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

10
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

11
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

633 NumerPDF 2:23.13/18 MKS Polonia Warszawa 2020

 
1000 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Julia 2005-01-21 Z/2449/19

TAK

54 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

2
FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 Z/5593/19

TAK

198 NumerPDF UKS Technik August闚 2020

3
HUBERT Maja 2006-01-23 Z/4611/19

TAK

792 NumerPDF 3:23.13/19 KS Parkiet Hajn闚ka 2020

4
KOWEJSZA Kamila 2006-05-16 Z/1647/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

5
OPOLSKA Paulina 2005-11-14 Z/2446/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

 
Skok wzwy K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

779 NumerPDF 1.63 1.65/17 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.62 1.68/17 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

66 NumerPDF 1.60 1.60/20 OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

4
DΣ烤IEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
浩BROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.09 6.34/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  KN   SKN 

2
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

775 NumerPDF 5.31 5.31/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

3
CZERWI垶KA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

1 NumerPDF 5.31 5.31/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

4
SxBI垶KA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

1 NumerPDF 5.23 5.33/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU   ZKN 

5
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

632 NumerPDF 5.04 5.15/18 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

6
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 4.73 5.05/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

7
NAG紑SKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

634 NumerPDF 4.63 5.03/18 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

8
MODZELEWSKA Wiktoria 2004-01-25 Z/5002/18

TAK

31 NumerPDF 4.56 4.57/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020

9
DYDZI垶KA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

42 NumerPDF 4.29 4.29/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

10
NAPI紑KOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

1 NumerPDF 4.64/19 OKLA Ostro喚ka 2020

11
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

1 NumerPDF 4.85/19 OKLA Ostro喚ka 2020

 
Tr鎩skok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAG紑SKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

634 NumerPDF 11.13 11.13/20 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

2
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 10.42 10.97/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

60 NumerPDF 11.93 11.93/20 OKLA Ostro喚ka 2020

2
WO昧IAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF 11.34 11.99/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

3
SKOWRO垶KA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

21 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2020

4
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

197 NumerPDF 7.94/19 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 49.66 49.66/20 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

2
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

60 NumerPDF 41.40 46.38/19 OKLA Ostro喚ka 2020  ZKN 

3
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

58 NumerPDF 34.96 34.96/20 OKLA Ostro喚ka 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WILCZY垶KA Lena 2006-09-21 Z/2867/19

TAK

1 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2020

 
Rzut m這tem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSAKOWSKA Dominika 2006-09-05 Z/4771/19

TAK

119 NumerPDF 27.68 27.68/20 LKS Korab Olecko 2020  ROSU 

2
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

55 NumerPDF 25.92 28.60/18 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

3
SKOWRO垶KA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

21 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2020

4
GABREL Wiktoria 2006-12-19 Z/2442/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

5
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

197 NumerPDF 23.58/19 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

 
80 m p K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 13.05 13.05/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

2
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

1 NumerPDF 13.25 13.25/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

3
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF 13.81/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

4
WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 Z/0883/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
100 m pp K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF 15.34 15.34/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

2
TYNIEWICKA Emila 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

777 NumerPDF 17.19 17.19/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

3
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

777 NumerPDF 17.25 16.49/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

4
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

55 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

5
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 14.78/18 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

6
狹KOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
200 m p kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

2
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF 33.14/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

3
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

4
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 32.34/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

5
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

 
100 metr闚 M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHARCZUK Rados豉w 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 11.00 10.68/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

2
犴ZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

1 NumerPDF 11.09 10.57/18 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
WYRODEK Pawe 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 11.39 11.33/19 MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020  ZKN 

4
SINIΜ Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

1 NumerPDF 11.49 11.49/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  SKN 

5
DANILCZUK Micha 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

1 NumerPDF 11.68 11.68/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

6
NAPI紑KOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF 11.70 11.70/20 OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

7
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

781 NumerPDF 11.78 11.54/18 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

8
PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 Z/3429/16

TAK

606 NumerPDF 11.88 11.88/20 LKS Sprinter Siemiatycze 2020

9
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

1 NumerPDF 12.11 12.11/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

10
PRUSI垶KI Patryk 2003-05-10 Z/1776/20

TAK

12 NumerPDF 12.16 12.16/20 UKS Clan Ostro喚ka 2020

11
NAZARUK Pawe 2005-08-24 Z/0806/20

TAK

796 NumerPDF 12.34 12.34/20 KS Parkiet Hajn闚ka 2020

12
MΧNARCZYK Mateusz 2004-07-22 Z/2530/20

TAK

1 NumerPDF 12.38 12.38/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

13
D牞OWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

779 NumerPDF 12.44 12.44/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

14
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

1 NumerPDF 12.63 12.63/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

15
xPI垶KI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

1 NumerPDF 13.36 13.36/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

16
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

775 NumerPDF 13.39 13.33/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

17
JABΜ垶KI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

18
POMIAN Rados豉w 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

31 NumerPDF 12.00/17 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

19
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

20
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

21
W﹖IK Daniel 2005-10-03 Z/2805/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

 
200 metr闚 M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 Z/3429/16

TAK

606 NumerPDF 23.83 23.83/20 LKS Sprinter Siemiatycze 2020

2
MΧNARCZYK Mateusz 2004-07-22 Z/2530/20

TAK

1 NumerPDF 24.88 24.88/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
PRUSI垶KI Patryk 2003-05-10 Z/1776/20

TAK

12 NumerPDF 25.20 25.20/20 UKS Clan Ostro喚ka 2020

4
WYRODEK Pawe 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 22.76/19 MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2020  ZKN 

5
DANILCZUK Micha 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

1 NumerPDF 23.86/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

6
W﹖IK Daniel 2005-10-03 Z/2805/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

7
JABΜ垶KI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

8
POMIAN Rados豉w 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

31 NumerPDF 24.58/17 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

9
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

10
犴ZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

1 NumerPDF 21.74/18 KS Podlasie Bia造stok 2020

11
SINIΜ Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

1 NumerPDF 24.61/16 KS Podlasie Bia造stok 2020  SKN 

12
NAPI紑KOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

13
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

775 NumerPDF 26.72/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
300 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STA哸ZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF 39.56 39.56/20 UKS M這dzik Warszawa 2020  ROSU 

2
SIENKIEWICZ Mi這sz 2005-05-25 Z/2518/20

TAK

110 NumerPDF 48.72 48.72/20 LKS Korab Olecko 2020

3
POPxWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

34 NumerPDF 41.84/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

4
BAJOR Bart這miej 2006-03-26 Z/3077/20

TAK

600 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2020

5
xPI垶KI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

6
D牞OWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

779 NumerPDF 40.95/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
400 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 50.50 50.49/19 MKS Polonia Warszawa 2020

2
WYSZY垶KI Pawe 2003-11-05 Z/2499/20

TAK

35 NumerPDF 54.90 54.90/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

3
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

649 NumerPDF 54.61/17 MKS Polonia Warszawa 2020

 
600 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMA垶KI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

33 NumerPDF KS Mak闚 Biega 2020

 
800 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

196 NumerPDF 2:54.22 2:54.22/20 UKS Technik August闚 2020  ROSU 

2
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

780 NumerPDF 3:01.91 3:01.91/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

3
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

776 NumerPDF 3:02.33 3:02.33/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

4
LEWICKI Adam 2005-07-01 Z/5336/19

TAK

779 NumerPDF 3:05.25 3:05.25/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

5
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

197 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

6
HRYNIEWICKI ㄆkasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
1500 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

600 NumerPDF 3:58.0 3:58.0/20 MKS Polonia Warszawa 2020  ZKN   SKN 

2
RYBAKOWSKI Micha 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 3:58.05 3:58.05/20 MKS Polonia Warszawa 2020

3
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

604 NumerPDF 3:58.68 3:58.68/20 MKS Polonia Warszawa 2020

4
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

39 NumerPDF 4:03.51 4:03.51/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF 4:09.19 4:05.79/19 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020  ZKN 

6
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

45 NumerPDF 4:09.42 4:09.42/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

7
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

601 NumerPDF 4:10.29 4:03.39/18 MKS Polonia Warszawa 2020

8
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF 4:11.97 4:11.97/20 OKLA Ostro喚ka 2020  ZKN 

9
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

603 NumerPDF 4:14.81 4:11.79/18 MKS Polonia Warszawa 2020

10
TRZCI垶KI Bart這miej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF 4:24.84 4:24.84/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

11
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

52 NumerPDF 4:51.31 4:51.31/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

12
ROSZKOWSKI ㄆkasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10 NumerPDF 4:57.38 4:54.55/19 MKS Juvenia Bia造stok 2020

13
OLSZY垶KI Marek 1996-05-28 Z/5018/15

TAK

34 NumerPDF 4:06.47/16 MKS Juvenia Bia造stok 2020

14
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 4:29.58/17 MKS Polonia Warszawa 2020

15
灣IKOWSKI Pawe 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

16
SZYMA垶KI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF 4:27.11/19 SRS Kondycja Piaseczno 2020

17
KΜCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

101 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

18
JA哸ZAK Pawe 2003-09-04 Z/5118/18

TAK

30 NumerPDF MKS Juvenia Bia造stok 2020

 
Skok wzwy M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZY垶KI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

67 NumerPDF 2.05 2.07/19 OKLA Ostro喚ka 2020  ZKN 

2
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

781 NumerPDF 2.00 2.15/17 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

5 NumerPDF 1.80 1.85/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020

4
ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 Z/3640/17

TAK

1 NumerPDF 1.75 1.75/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

5
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

781 NumerPDF 1.65 1.65/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

780 NumerPDF 7.44 7.66/18 KS Podlasie Bia造stok 2020  KN 

2
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

636 NumerPDF 6.51 6.66/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2020  ZKN 

3
WYSZY垶KI Pawe 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

1 NumerPDF 6.49 6.59/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

4
FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 Z/3772/19

TAK

1 NumerPDF 6.34 6.34/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

5
KONOPKA Dawid 2004-11-01 Z/4947/19

TAK

778 NumerPDF 6.13 6.13/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

66 NumerPDF 16.00 16.00/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

650 NumerPDF 13.48 13.48/20 PKS Gwardia Szczytno 2020  ZKN 

3
W粑CICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

440 NumerPDF 10.23 10.23/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

4
ZAKRZEWSKI Micha 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

1 NumerPDF 9.93 9.93/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

5
PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 Z/4560/19

TAK

778 NumerPDF 10.05/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

6
玆LI垶KI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

44 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

7
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2144/19

TAK

1 NumerPDF 41.04 44.41/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

650 NumerPDF 40.68 40.68/20 PKS Gwardia Szczytno 2020  ZKN 

3
PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 Z/4560/19

TAK

778 NumerPDF 36.79 36.79/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

66 NumerPDF 55.03 55.03/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

2
W粑CICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

440 NumerPDF 36.32 36.32/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

3
ZAKRZEWSKI Micha 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

1 NumerPDF 24.29 24.29/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

4
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

 
Rzut m這tem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZNIER Adrian 2003-09-12 Z/1532/20

TAK

1 NumerPDF 45.77 45.77/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

2
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

3 NumerPDF 45.68 45.68/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

3
FALKOWSKI Jakub 2004-02-13 Z/3565/19

TAK

27 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2020

4
ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF 49.23/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
玆LI垶KI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

44 NumerPDF 44.62 44.62/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

 
110 m pp M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF 14.83 14.28/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

2
MIEZIANKO Pawe 2003-07-12 Z/1650/20

TAK

40 NumerPDF 15.72 15.72/20 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2020

3
GULBIERZ Pawe 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF 16.20/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

4
KONOPKO Piotr 2004-05-23 Z/1459/19

TAK

55 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

5
KUBE Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

6
POPOWSKI Piotr 2005-12-20 Z/0451/19

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

7
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

8
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
200 m p m篹czyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/4899/19

TAK

45 NumerPDF 30.65 30.65/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

2
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
300 m pp m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m pp M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBE Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

1 NumerPDF 60.94 60.94/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

2
MARKOWSKI Mi這sz 2003-06-23 Z/1497/17

TAK

17 NumerPDF 71.60 71.60/20 UKS Clan Ostro喚ka 2020

3
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

52 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

4
DYCZEWSKI Micha 2004-12-11 Z/5651/19

TAK

198 NumerPDF UKS Technik August闚 2020  ROSU 

5
灣IKOWSKI Pawe 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020