Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK! U13
TORUŃ, 29.11.2020
 
60 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEZGODA Iga 2009-09-09 Z/0486/20

TAK

92 NumerPDF 8.65 8.65/20 LUKS Boguszyce 2020

2
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

3 NumerPDF 8.65 8.65/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
JAŃCZAK Jadwiga 2008-10-25

45 NumerPDF 8.75 8.75/20 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

20 NumerPDF 8.82 8.82/20 UKL Ósemka Police 2020

5
GRUSZCZYŃSKA Urszula 2009-01-14

2 NumerPDF 9.04 9.04/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
PIRÓG Amelia 2008-05-26

975 NumerPDF 9.06 9.06/20 LKS Lubusz Słubice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

50 NumerPDF 9.10 9.10/20 UKL Ósemka Police 2020

8
BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 Z/3258/20

TAK

10 NumerPDF 9.26 9.26/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 Z/3216/20

TAK

30 NumerPDF 9.42 9.42/20 MKS Truso Elbl±g 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
MOŁODOWIEC Alicja 2009-09-02 Z/3369/20

TAK

341 NumerPDF 9.43 9.43/20 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

11
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 Z/0593/19

TAK

731 NumerPDF 9.45 9.45/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
DˇBROWSKA Amelia 2008-10-10

31 NumerPDF 9.56 9.56/20 UKL Ósemka Police 2020

13
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

273 NumerPDF 9.57 9.57/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

246 NumerPDF 9.80 9.80/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

15
BISKUPSKA Helena 2008-03-22 Z/3886/19

TAK

16 NumerPDF 9.95 9.95/20 CSiR Susz 2020

16
CHODUR Hanna 2009-02-20 Z/2627/20

TAK

178 NumerPDF 9.99 9.99/20 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
IWANOW Alicja 2009-03-20

17 NumerPDF 10.17 10.17/20 CSiR Susz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
GOŁˇBEK Aleksandra 2009-01-11 Z/1928/20

TAK

33 NumerPDF 10.22 10.22/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

271 NumerPDF 10.42 10.42/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
20
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
WÓJCICKA Alicja 2008-10-05 Z/1937/20

TAK

28 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
22
PIˇTKOWSKA Hanna 2008-02-07 Z/0236/20

TAK

210 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
23
URBANIAK Oliwia 2008-06-24 Z/4320/18

TAK

345 NumerPDF 9.87/18 UKS D±b Suchy Las 2020

WARUNKOWO - BADANIA
24
NIKIEL Zofia 2011-04-20

1 NumerPDF MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
25
DOBEK Daria 2009-01-01

4 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
26
SIERKA-M¦CICHOWSKA Julia 2010-05-19 Z/1648/18

TAK

389 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
27
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

2019

115 NumerPDF 9.00/19 LKS Vectra Włocławek 2020

28
JAWORSKA Nikola 2008-01-01

6 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
29
CANTOP Gabriela 2008-09-04 Z/3294/19

2019

10 NumerPDF 9.98/19 CSiR Susz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
30
BANTAOUI Ilitsa 2010-05-25

3 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZYK Zofia 2008-06-17 Z/2525/20

TAK

176 NumerPDF 43.18 43.18/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF 43.90 43.90/20 AML Słupsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 Z/5577/18

TAK

93 NumerPDF 44.55 44.55/20 RKS Rumia 2020

4
URBAŃSKA Lea 2008-01-21 Z/0183/18

TAK

24 NumerPDF 45.56 45.56/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

759 NumerPDF 46.02 46.02/20 BOSiR Barcin 2020

6
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

457 NumerPDF 46.52 46.52/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

56 NumerPDF 46.75 46.75/20 UKS Filipides Teresin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
KACA Emilia 2008-07-07 Z/0184/19

TAK

5 NumerPDF 47.12 47.12/20 CSiR Susz 2020

9
BELNIAK Aleksandra 2009-02-12

594 NumerPDF 47.34 47.34/20 WLKS Nowe Iganie 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-08-07 Z/3700/18

TAK

32 NumerPDF 47.43 47.43/20 MKL Maraton ¦winouj¶cie 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
KACZMAREK Anastazja 2008-02-23 Z/3140/20

TAK

347 NumerPDF 48.20 48.20/20 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

12
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

TAK

106 NumerPDF 48.56 48.56/20 KM Aktywni Sochaczew 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
URSZULAK Blanka 2009-03-19 Z/1022/20

TAK

11 NumerPDF 48.70 48.70/20 MLKS Agros Żary 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 Z/3556/20

TAK

20 NumerPDF 48.79 48.79/20 LKS Zantyr Sztum 2020

15
WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 Z/1524/20

TAK

555 NumerPDF 48.82 48.82/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
PUŁAWSKA Natalia 2009-05-10

211 NumerPDF 49.25 49.25/20 KS Orzeł Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
RAJCHEL Natalia 2008-07-24 Z/3243/20

TAK

36 NumerPDF 49.29 49.29/20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020

18
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF 49.61 49.61/20 UKS MTE Milanówek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

756 NumerPDF 50.39 50.39/20 BOSiR Barcin 2020

20
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

TAK

104 NumerPDF 50.40 50.40/20 KM Aktywni Sochaczew 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

460 NumerPDF 50.87 50.87/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
22
LUBA Aleksandra 2008-01-06 Z/0190/18

TAK

21 NumerPDF 51.07 51.07/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
23
KAZAŁO Paulina 2009-03-17 Z/2011/20

TAK

55 NumerPDF 51.77 51.77/20 UKS Achilles Leszno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
24
KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 Z/1816/20

TAK

19 NumerPDF 52.28 52.28/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
25
KAMIŃSKA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

TAK

152 NumerPDF 52.32 52.32/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
26
WOJTYSIAK Maja 2009-04-15 Z/3559/20

TAK

450 NumerPDF 52.72 52.72/20 LKS Zantyr Sztum 2020

27
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF 53.25 53.25/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
28
RUD¬ Wiktoria 2008-08-28 Z/1123/20

TAK

12 NumerPDF 54.69 54.69/20 UKL Ósemka Police 2020

29
WARMUZ Melania 2009-10-16 Z/3053/20

TAK

576 NumerPDF 54.77 54.77/20 KSLZS Kruszwica 2020

30
OZIMKIEWICZ Zofia 2008-11-04

157 NumerPDF 54.88 54.88/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
31
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

469 NumerPDF 55.32 55.32/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
32
CZACHOROWSKA Antonina 2008-01-01

2 NumerPDF 55.36 55.36/20 MUKS Park Zduńska Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
33
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

456 NumerPDF 58.11 53.84/19 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
34
BOBROWSKA Vanessa 2009-12-09 Z/0934/20

TAK

698 NumerPDF 62.38 62.38/20 LKS Vectra Włocławek 2020

35
OSTROWSKA Katarzyna 2008-09-18 Z/0167/18

TAK

1 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
36
CHOJNOWSKA Oliwia 2008-01-25

1 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
37
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

TAK

150 NumerPDF 53.92/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
38
GAŁAT Nikola 2008-09-09

987 NumerPDF 54.37/19 UKS Otrębusy 2020

WARUNKOWO - BADANIA
39
GIOCHEV Martyna 2008-02-08 Z/3779/18

TAK

2 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
40
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

458 NumerPDF 59.79/19 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
41
BIEGAŃSKA Hanna 2009-04-09

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
42
OWCZAREK Lena 2010-03-10

24 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
43
HRABSKA Lena 2008-04-14 Z/4331/20

TAK

1 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
44
JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22

135 NumerPDF LKS Lubawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
45
WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19 Z/0933/20

TAK

727 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

46
ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
47
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

25 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
48
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

245 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
49
PŁATEK Matylda 2009-03-22 Z/0070/20

TAK

19 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
50
WOJTYLAK Natalia 2009-02-05 Z/0028/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 Z/5131/18

TAK

65 NumerPDF 1:45.81 1:45.81/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
OPALCZYK Roksana 2008-01-04 Z/1911/19

TAK

93 NumerPDF 1:46.74 1:46.74/20 UKS Lisy Zgierz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

5 NumerPDF 1:47.59 1:47.59/20 UKS Filipides Teresin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 Z/5194/19

TAK

44 NumerPDF 1:48.87 1:48.87/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

5
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

11 NumerPDF 1:50.02 1:50.02/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KA¬MIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 Z/0297/20

TAK

819 NumerPDF 1:51.42 1:51.42/20 UKS Sprinter Słodków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

17 NumerPDF 1:51.90 1:51.90/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

749 NumerPDF 1:52.35 1:52.35/20 OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 Z/3685/19

TAK

31 NumerPDF 1:52.62 1:52.62/20 MKL Maraton ¦winouj¶cie 2020

10
HA¦KIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

736 NumerPDF 1:54.68 1:54.68/20 LKS Vectra Włocławek 2020

11
JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 Z/0019/20

TAK

5 NumerPDF 1:55.01 1:55.01/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

735 NumerPDF 1:55.77 1:55.77/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

9 NumerPDF 1:56.83 1:56.83/20 UKS Filipides Teresin 2020

14
BARICA Kinga 2008-08-09 Z/0244/19

TAK

3 NumerPDF 1:58.24 1:58.24/20 CSiR Susz 2020

15
KŁOSIN Nadia 2009-09-12 Z/1819/20

TAK

15 NumerPDF 1:58.94 1:58.94/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
LANGE Marta 2008-01-11 Z/0058/20

TAK

9 NumerPDF 1:59.50 1:59.50/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
JASKÓLSKA Julia 2008-01-09 Z/3260/20

TAK

20 NumerPDF 1:59.84 1:59.84/20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020

18
GIEREK Adrianna 2008-12-24 Z/1927/20

TAK

17 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 Z/3669/20

TAK

222 NumerPDF 2:00.97 2:00.97/20 AZS-AWF Warszawa 2020

20
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

81 NumerPDF 2:02.93 2:02.93/20 KUKS Remus Ko¶cierzyna 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

9 NumerPDF 2:03.81 2:03.81/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
22
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31

131 NumerPDF 2:04.44 2:04.44/20 KS Orzeł Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
23
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

272 NumerPDF 2:04.55 2:04.55/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

24
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

100 NumerPDF 2:05.33 2:05.33/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
25
KUZIARA Weronika 2010-01-02 Z/4397/20

TAK

358 NumerPDF 2:06.59 2:06.59/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
26
KOSOWSKA Natalia 2008-06-22 Z/2585/20

TAK

20 NumerPDF 2:09.63 2:09.63/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
27
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

462 NumerPDF 2:13.23 2:13.23/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
28
PAWLIKOWSKA Aleksandra 2010-05-21 Z/1591/20

TAK

936 NumerPDF 2:16.39 2:16.39/20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
29
WRÓBLEWSKA Monika 2009-02-10 Z/3729/20

TAK

78 NumerPDF 2:19.71 2:19.71/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
30
WULTAŃSKA Julia 2008-09-20 Z/3730/20

TAK

71 NumerPDF 2:19.97 2:19.97/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
31
BARCZEWSKA Nina 2009-08-23 Z/4372/20

TAK

1 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
32
WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
33
HREBENIUK Zuzanna 2010-09-29 Z/4334/20

TAK

14 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020

WARUNKOWO - BADANIA
34
KAMIŃSKA Julia 2008-07-21 Z/1035/20

TAK

250 NumerPDF 2:11.52/19 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
35
BOLCZAK Maria 2008-05-08 Z/0995/20

TAK

705 NumerPDF 2:01.35/19 OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
36
PRZYSIĘŻNA Maja 2009-07-15 Z/1436/20

TAK

10 NumerPDF 2:13.24/19 CMKL Człuchów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
37
ZINIEWICZ Nikola 2008-01-14

1 NumerPDF AML Słupsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¬NIAK Martyna 2008-02-01 Z/2547/20

TAK

704 NumerPDF 1.55 1.55/20 AML Słupsk 2020

2
GONDEK Maja 2009-02-23 Z/4502/18

TAK

38 NumerPDF 1.45 1.45/20 MKS ¦więc Sławno 2020

3
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF 1.40 1.40/20 UKS MTE Milanówek 2020

4
DEMBIŃSKA Julia 2008-01-01

56 NumerPDF 1.35 1.35/20 PLKS Gwda Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
GAJDA Julia 2008-05-20 Z/0687/20

TAK

5 NumerPDF 1.33 1.33/20 UKS MTE Milanówek 2020

6
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

TAK

124 NumerPDF 1.10 1.10/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
LISIECKA Gabriela 2008-01-01

53 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
OSOWSKA Sylwia 2008-01-09

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
LOC Pola 2009-02-06 Z/3286/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

 
Skok w dal ze strefy K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

TAK

22 NumerPDF 4.90 4.90/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
HAJKOWICZ Nina 2008-02-29 Z/3240/20

TAK

13 NumerPDF 4.55 4.55/20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020

3
KWIECIŃSKA Klaudia 2009-05-20 Z/3242/20

TAK

20 NumerPDF 4.43 4.43/20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020

4
DOBKOWSKA Daria 2008-04-04

1 NumerPDF 4.36 4.36/20 OLA Mazowieckie

WARUNKOWO - BADANIA
5
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

394 NumerPDF 4.35 4.35/20 KSLZS Kruszwica 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
GÓRNIK Martyna 2009-08-28 Z/0245/19

TAK

27 NumerPDF 4.24 4.24/20 CSiR Susz 2020

7
KUBA Aleksandra 2009-01-06 Z/0485/20

TAK

91 NumerPDF 4.20 4.20/20 LUKS Boguszyce 2020

8
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 4.16 4.16/20 UKL Ósemka Police 2020

9
MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 Z/3551/20

TAK

484 NumerPDF 3.94 3.94/20 LKS Zantyr Sztum 2020

10
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF 3.93 3.93/20 KS Victoria Trzebinia 2020

11
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

203 NumerPDF 3.90 3.90/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

TAK

109 NumerPDF 3.62 3.62/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11

19 NumerPDF 3.61 3.61/20 CSiR Susz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
ŁA¦ Marta 2009-01-07 Z/1132/20

TAK

4333 NumerPDF UKS Sprint PrzeĽmierowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
GROBELNA Anna 2008-12-03 Z/0233/20

TAK

205 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 Z/5195/19

TAK

66 NumerPDF 3.99/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

17
PRZYŁUCKA Wiktoria 2008-04-09 Z/1552/20

TAK

968 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Piłka lekarska K (2kg) U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 Z/5156/19

TAK

429 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
KARWACKA Dominika 2008-03-01

50 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 Z/0692/20

TAK

77 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020

4
BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra 2008-11-07

1 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
KUMALA Daria 2008-04-03 Z/1428/20

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
POWIERŻA Aleksandra 2009-07-19

2 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 Z/2648/20

TAK

160 NumerPDF LKS Lubawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
PIOTROWSKA Julia 2009-03-16

2 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 Z/3560/20

TAK

471 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

10
PI0TROWSKA Laura 2009-03-16

944 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
GAWLIK Lena 2008-04-29 Z/4366/20

TAK

2 NumerPDF AML Słupsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
60 m pł K U13 (76.2/7.5)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

750 NumerPDF 11.40 11.40/20 BOSiR Barcin 2020

2
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

292 NumerPDF 12.10 12.10/20 KSLZS Kruszwica 2020

3
ĆMIKIEWICZ Maria 2009-06-15

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

4
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

13 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
KAPSA Kornelia 2009-09-21

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2020

6
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

TAK

263 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

7
WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 Z/5563/18

TAK

31 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

8
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

737 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0690/20

TAK

404 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

11
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2020

13
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2836/20

TAK

973 NumerPDF WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2020

 
60 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 Z/0811/19

TAK

165 NumerPDF 8.28 8.28/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
KMIEĆ Kamil 2009-02-03 Z/0292/20

TAK

697 NumerPDF 8.35 8.35/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
SŁOŃSKI Filip 2008-03-24 Z/4388/20

TAK

777 NumerPDF 8.35 8.35/20 MMKS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 Z/4326/20

TAK

3 NumerPDF 8.41 8.41/20 AML Słupsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
JASIŃSKI Patryk 2008-07-17

555 NumerPDF 8.53 8.53/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

2 NumerPDF 8.79 8.79/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

265 NumerPDF 8.80 8.80/20 KSLZS Kruszwica 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

317 NumerPDF 8.99 8.99/20 UKS MTE Milanówek 2020

9
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16

242 NumerPDF 9.22 9.22/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 Z/2787/20

TAK

275 NumerPDF 9.24 9.24/20 UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

308 NumerPDF 9.43 9.43/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

14 NumerPDF 9.67 9.67/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

TAK

2 NumerPDF 9.71 9.71/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
BILCZEWSKI Adam 2008-06-21 Z/2788/20

TAK

270 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
LACH Borys 2008-04-29 Z/1934/20

TAK

22 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
KOTOWICZ Ziemowit 2008-02-23 Z/1576/20

TAK

941 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
JANISZEWSKI Igor 2009-01-25 Z/4184/20

TAK

42 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
MˇCZKOWIAK Adam 2010-02-17 Z/0715/20

TAK

5006 NumerPDF UKS Sprint PrzeĽmierowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
20
OBCZYŃSKI Batłomiej 2009-09-25 Z/0953/20

TAK

618 NumerPDF MUKS Płock 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 Z/5247/19

TAK

98 NumerPDF 43.70 43.70/20 UKS Lisy Zgierz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
PIASKOWSKI Antoni 2008-01-10 Z/4014/18

TAK

53 NumerPDF 44.43 44.43/20 UKS Maszewiak Maszewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
GRZE¦KOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

766 NumerPDF 44.97 44.97/20 BOSiR Barcin 2020

4
BANIAK Miłosz 2009-01-02 Z/5328/19

TAK

44 NumerPDF 47.46 47.46/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/0996/20

TAK

239 NumerPDF 47.53 47.53/20 OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

6 NumerPDF 49.49 49.49/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
ŁĘŻYK Bartosz 2008-08-02

2 NumerPDF 49.72 49.72/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

TAK

515 NumerPDF 54.52 54.52/20 MKL Toruń 2020

9
RATKOWSKI Jędrzej 2008-01-01

59 NumerPDF O¦ AZS Poznań 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24

12 NumerPDF 48.27/19 UKS Otrębusy 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
JÓZEFIK Piotr 2008-05-28 Z/1930/20

TAK

32 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 Z/4276/19

TAK

200 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

99 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
GO¬DZIECKI Hubert 2009-07-22 Z/0804/19

TAK

195 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

15
DOBRZENIAK Jan 2009-09-25 Z/0956/20

TAK

614 NumerPDF MUKS Płock 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
¦WIˇDER Adam 2008-12-06 Z/1563/20

TAK

939 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
BETHER Daniel 2008-07-27 Z/1555/20

TAK

941 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITOWSKI Jan 2008-06-22 Z/4299/20

TAK

13 NumerPDF 1:39.88 1:39.88/20 Ducla Academy Warszawa 2020

2
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

232 NumerPDF 1:45.43 1:45.43/20 UKS Filipides Teresin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 Z/1566/20

TAK

969 NumerPDF 1:51.22 1:51.22/20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
NOWAK Michał 2009-03-01 Z/2384/20

TAK

143 NumerPDF 1:52.87 1:52.87/20 O¦ AZS Poznań 2020

5
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

242 NumerPDF 1:53.67 1:53.67/20 UKS Filipides Teresin 2020

6
GRACZYK Aleksander 2008-04-23 Z/3437/20

TAK

38 NumerPDF 1:53.88 1:53.88/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

469 NumerPDF 1:53.98 1:53.98/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
LEWANDOWSKI Gabriel 2009-03-19 Z/3950/20

TAK

361 NumerPDF 1:57.24 1:57.24/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

248 NumerPDF 1:58.44 1:58.44/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
FILIPEK Jan 2008-06-10 Z/2630/20

TAK

165 NumerPDF 1:58.48 1:58.48/20 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
ADAMCZEWSKI Bartek 2009-01-01 Z/0972/18

TAK

149 NumerPDF 1:59.45 1:57.63/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
DRĘŻEK Olaf 2009-09-29 Z/3727/20

TAK

65 NumerPDF 2:00.00 2:00.00/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
BONAS Filip 2009-02-03 Z/1564/20

TAK

936 NumerPDF 2:01.35 1:56.54/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
STOKOWIEC Michał 2008-01-13 Z/3398/19

TAK

59 NumerPDF 2:02.38 2:02.38/20 KKL Kielce 2020

15
PARADECKI Maksymilian 2009-09-16 Z/3468/19

TAK

51 NumerPDF 2:02.63 2:02.63/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

16
SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 Z/1562/20

TAK

938 NumerPDF 2:03.00 2:03.00/20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

459 NumerPDF 2:04.18 2:04.18/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
KURZEJA Filip 2009-07-25 Z/1586/20

TAK

951 NumerPDF 2:05.06 2:05.06/20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

64 NumerPDF 2:06.34 2:06.34/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
20
BAGNECKI Leon 2010-03-11 Z/1926/20

TAK

10 NumerPDF 2:06.39 2:06.39/20 KKL Kielce 2020

21
OPALCZYK Bartosz 2010-02-11 Z/1910/19

TAK

97 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
22
MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 Z/4365/20

TAK

8 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
23
BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 Z/1261/20

TAK

240 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
24
AUGUSTYNIAK Szymon 2009-03-05

2 NumerPDF MUKS Płock 2020

WARUNKOWO - BADANIA
25
HOFFMANN Marcel 2008-01-18 Z/0175/18

TAK

20 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 Z/0186/20

TAK

11 NumerPDF 1.50 1.50/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 Z/3255/20

TAK

17 NumerPDF 1.47 1.47/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
DOBBER Gabriel 2008-06-06

57 NumerPDF 1.45 1.45/20 PLKS Gwda Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 Z/4316/19

TAK

17 NumerPDF 1.40 1.40/20 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 Z/0859/20

TAK

6 NumerPDF 1.40 1.40/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 Z/3658/20

TAK

684 NumerPDF 1.35 1.35/20 MKS Kusy Szczecin 2020

7
ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03

153 NumerPDF 1.20 1.20/20 WLKS Nowe Iganie 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
POSMYK Mateusz 2009-04-24 Z/0882/20

TAK

868 NumerPDF 1.35/19 AZS-AWF Gorzów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
WI¦NIEWSKI Nikodem 2008-01-29 Z/3550/20

TAK

455 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

 
Skok w dal ze strefy M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

10 NumerPDF 4.84 4.84/20 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
OCHOTNY Jonasz 2009-06-25

31 NumerPDF 4.31 4.31/20 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
KWIATKOWSKI Tymon 2010-07-05 Z/3558/20

TAK

457 NumerPDF 4.25 4.25/20 LKS Zantyr Sztum 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZAKRETA Bartosz 2008-04-26

156 NumerPDF 4.24 4.24/20 LKS Lubawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
PIENIˇŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

315 NumerPDF 3.83 3.83/20 KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KOSMALA Adam 2010-09-23 Z/0960/20

TAK

118 NumerPDF 3.38 3.38/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 Z/2425/20

TAK

537 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
KLEMENDORF Antoni 2010-01-17

1 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Piłka lekarska M (2kg) U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALEC Filip 2008-11-05 Z/3257/20

TAK

19 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIETESKA Piotr 2009-08-13

1 NumerPDF OLA Łódzkie

WARUNKOWO - BADANIA
3
KURZYŃSKI Adam 2008-03-28 Z/1328/19

TAK

1 NumerPDF UKS Maszewiak Maszewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
KUBKA Robert 2008-02-27 Z/0939/20

TAK

806 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
KWIATKOWSKI Szymon 2008-11-07

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
LIS Marek 2008-01-07 Z/4292/20

TAK

7 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
¦CI¦LAK Ksawery 2008-06-22 Z/3547/20

TAK

460 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

 
60 m pł M U13 (83.8/8.50)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¦KO Mateusz 2008-04-20 Z/3471/19

TAK

53 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020

2
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 Z/0884/20

TAK

600 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

3
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

280 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

WARUNKOWO - BADANIA