Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U20 2020
STALOWA WOLA, 08.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

674 NumerPDF 12.15 12.15/20 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

2
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 12.28 12.28/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

3
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 12.36 12.36/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

4
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 12.63 12.22/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

5
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 12.76 12.52/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

6
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

93 NumerPDF 13.12 13.12/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

7
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.36 13.22/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

8
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 13.47 13.47/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

9
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

44 NumerPDF 13.76 13.76/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

10
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

554 NumerPDF 13.79 13.79/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

11
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 13.91 13.91/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

12
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

969 NumerPDF 13.93 13.93/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

13
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

1 NumerPDF 13.95 13.95/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

14
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

548 NumerPDF 14.06 14.06/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

15
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

963 NumerPDF 14.06 14.05/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

16
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

81 NumerPDF 14.29 14.26/19 KKB MOSiR Krosno 2020

17
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

273 NumerPDF 14.37 14.37/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

18
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

518 NumerPDF 14.37 13.94/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

19
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

522 NumerPDF 14.38 14.38/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

20
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

68 NumerPDF 14.40 13.49/17 KKB MOSiR Krosno 2020

21
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

11 NumerPDF 14.59 14.59/20 KB Witar Tarnobrzeg 2020

22
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

565 NumerPDF 14.69 14.69/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

23
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 13.28/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

24
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

673 NumerPDF 12.42/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

674 NumerPDF 24.75 24.75/20 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

2
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 24.77 24.76/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

3
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 25.07 25.07/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

4
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 25.10 25.10/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

5
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 26.11 26.11/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

6
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 26.55 26.11/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

7
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 27.54 27.54/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

8
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 27.64 27.64/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

9
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 27.80 25.80/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

10
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

653 NumerPDF 28.54 28.23/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

11
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

44 NumerPDF 28.81 28.81/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

12
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

554 NumerPDF 29.04 29.04/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

13
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

969 NumerPDF 29.36 29.36/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

14
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

68 NumerPDF 29.52 28.44/17 KKB MOSiR Krosno 2020

15
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

565 NumerPDF 29.55 29.55/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

16
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

652 NumerPDF 30.18 30.18/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

17
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

20 NumerPDF 31.09/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

18
KUPINIAK Honorata 2007-05-17 Z/3722/18

TAK

72 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

19
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

70 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2020

20
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 26.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

21
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 27.28/17 KS AZS AWF Kraków 2020

22
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

503 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

23
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

673 NumerPDF 25.02/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

24
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

11 NumerPDF 31.79/19 KB Witar Tarnobrzeg 2020

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 46.11 46.11/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

2
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

65 NumerPDF 47.99 46.22/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

3
DZIUBA Magdalena 2005-10-16 Z/2215/20

TAK

159 NumerPDF 48.03 48.03/20 KS Komunalni Sanok 2020

4
NOWAK Joanna 2006-08-30 Z/2569/20

TAK

555 NumerPDF 49.41 49.41/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

5
ŁUC Ola 2006-11-24 Z/1510/20

TAK

23 NumerPDF 52.13 52.13/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

6
KYC Julia 2006-09-26 Z/5595/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
MACHAJ Blanka 2007-10-11 Z/2462/20

TAK

565 NumerPDF 46.73/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

8
FUSIARZ Magdalena 2006-08-08 Z/2612/20

TAK

555 NumerPDF 49.36/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

758 NumerPDF 58.29 56.96/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

2
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 59.67 59.67/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

3
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

565 NumerPDF 61.07 57.28/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

4
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 62.20 62.20/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

5
WOJTUN Martyna 2003-03-01 Z/2759/20

TAK

1 NumerPDF 66.97 66.97/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

6
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 54.61/19 KS AZS AWF Kraków 2020  SKN 

7
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

70 NumerPDF 63.91/18 KKB MOSiR Krosno 2020

8
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

83 NumerPDF 64.25/17 KKB MOSiR Krosno 2020

9
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

10
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 58.38/17 KS AZS AWF Kraków 2020

11
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

653 NumerPDF 67.85/16 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

12
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

516 NumerPDF 62.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

13
KAWA Martyna 2004-12-04 Z/1932/18

TAK

724 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020

14
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF 76.02/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

15
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

666 NumerPDF 55.17/19 KS AZS AWF Kraków 2020

16
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

673 NumerPDF 55.76/19 KS AZS AWF Kraków 2020

17
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

224 NumerPDF 61.55/18 MKS Stal Nowa Dęba 2020

18
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 55.96/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

758 NumerPDF 2:10.97 2:10.97/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

2
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

678 NumerPDF 2:15.45 2:13.29/18 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN 

3
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

673 NumerPDF 2:16.75 2:16.75/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

4
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF 2:17.04 2:16.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

5
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

15 NumerPDF 2:18.02 2:18.02/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020  ZKN 

6
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

665 NumerPDF 2:18.97 2:18.97/20 KS AZS AWF Kraków 2020

7
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 2:19.22 2:19.22/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

8
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF 2:20.11 2:20.11/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

9
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 2:22.02 2:21.14/19 KS Komunalni Sanok 2020  ZKN 

10
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 2:23.20 2:23.20/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

11
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 2:24.17 2:21.64/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

12
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

222 NumerPDF 2:27.60 2:27.60/20 KB Witar Tarnobrzeg 2020

13
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 2:34.39 2:34.39/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

14
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

563 NumerPDF 2:18.25/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

15
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:04.60/19 KS AZS AWF Kraków 2020  SKN 

16
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

17
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

671 NumerPDF 2:23.20/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

18
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 2:06.16/19 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

19
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

20
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

21
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

5 NumerPDF 2:27.36/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

677 NumerPDF 4:55.54 4:55.54/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

2
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

670 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

3
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

671 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

4
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

5
BEREŻNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

53 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

6
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/3143/18

TAK

972 NumerPDF 4:41.97/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

7
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

235 NumerPDF 5:41.69/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020

8
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

568 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

662 NumerPDF 1.62 1.62/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

2
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

964 NumerPDF 1.55 1.55/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

3
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

1 NumerPDF 1.45 1.45/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

4
RADWAŃSKA Oliwia 2007-11-02 Z/2217/20

TAK

59 NumerPDF 1.40 1.40/20 KS Komunalni Sanok 2020

5
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

972 NumerPDF 1.40 1.45/18 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

6
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

551 NumerPDF 1.25 1.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

344 NumerPDF 5.80 6.35/18 WKS Wawel Kraków 2020

2
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

667 NumerPDF 5.33 5.59/19 KS AZS AWF Kraków 2020

3
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

80 NumerPDF 5.33 5.34/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

4
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 5.28 5.28/20 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 

5
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.12 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

6
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/2635/20

TAK

1 NumerPDF 4.74 4.91/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

518 NumerPDF 4.69 4.76/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

8
SAWICKA Izabela 2007-06-20 Z/2226/20

TAK

99 NumerPDF 4.65 4.65/20 KS Komunalni Sanok 2020

9
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

548 NumerPDF 4.59 4.59/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

10
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

522 NumerPDF 4.32 4.48/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

11
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

273 NumerPDF 4.21 4.41/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

12
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 4.98/18 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 11.52 11.52/20 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 

2
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 11.26 11.26/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

3
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 10.00 10.00/20 KKB MOSiR Krosno 2020

4
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

149 NumerPDF 9.67 9.67/20 KS Komunalni Sanok 2020

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

39 NumerPDF 9.77/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

95 NumerPDF 12.95 12.95/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

2
WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 Z/3268/19

TAK

29 NumerPDF 9.38 9.38/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

3
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

94 NumerPDF 9.25 9.33/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZAŁKA Małgorzata 2006-01-21 Z/3200/18

TAK

543 NumerPDF 8.36 8.36/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

2
MADURA Wiktoria 2006-03-06 Z/3231/19

TAK

550 NumerPDF 7.82 7.90/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
CIEĆKO Zuzanna 2007-03-23 Z/5461/19

TAK

1 NumerPDF 7.48/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

4
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

545 NumerPDF 6.27/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 34.96 37.08/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

2
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

540 NumerPDF 21.84/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

539 NumerPDF 25.03/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

95 NumerPDF 40.31 40.31/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

2
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

778 NumerPDF 33.28 33.28/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

3
SZYMONA Izabela 2006-03-16 Z/3197/18

TAK

546 NumerPDF 26.02 26.02/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

4
MADURA Wiktoria 2006-03-06 Z/3231/19

TAK

550 NumerPDF 25.20 25.20/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

5
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

55 NumerPDF 23.15 26.17/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

6
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

550 NumerPDF 21.87 27.75/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

7
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

545 NumerPDF 19.40 19.75/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

8
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

557 NumerPDF 18.43 25.32/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

9
STRZAŁKA Małgorzata 2006-01-21 Z/3200/18

TAK

543 NumerPDF 18.29 18.29/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

549 NumerPDF 42.81 42.81/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 43.38/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

2
MOSKAL Oliwia 2004-08-01 Z/2440/20

TAK

971 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020

3
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

973 NumerPDF 41.20/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF 46.60/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

550 NumerPDF 37.79 37.79/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

2
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

55 NumerPDF 32.41 32.41/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

557 NumerPDF 30.69 33.45/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

540 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

2
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

539 NumerPDF 31.61/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020  ZKN 

3
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

12 NumerPDF 36.99 36.99/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

2
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

94 NumerPDF 27.98 27.98/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEĆKO Zuzanna 2007-03-23 Z/5461/19

TAK

1 NumerPDF 27.60 27.60/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

2
SZYMONA Izabela 2006-03-16 Z/3197/18

TAK

546 NumerPDF 24.93 24.93/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

652 NumerPDF 13.64 13.42/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

2
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

963 NumerPDF 13.71 13.71/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

3
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

1 NumerPDF 13.82 13.82/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

4
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

20 NumerPDF 14.74 14.74/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

5
KUPINIAK Honorata 2007-05-17 Z/3722/18

TAK

72 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 16.54 16.37/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

2
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

93 NumerPDF 16.73 15.21/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

3
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF 17.70 17.70/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

669 NumerPDF 66.34 66.34/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

2
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

675 NumerPDF 68.32 66.29/19 niestowarzyszona 2020

3
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

24 NumerPDF 68.98 68.98/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

4
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020

5
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 66.86/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

6
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

722 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF 5:09.31 5:09.31/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

2
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

63 NumerPDF 5:36.70 5:36.70/20 KKB MOSiR Krosno 2020

3
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

712 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

4
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 5:35.97/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

235 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

2
ŁUC Ola 2006-11-24 Z/1510/20

TAK

23 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

3
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. OPAROWSKA Zuzanna
2. KRZYŻANOWSKA Julita
3. LORENC Kinga
4. MOSKAL Monika
5. ROŚ Martyna
2003
2003
2004
2003
2003
NumerPDF KKB MOSiR Krosno

2 1. CYGAN Natalia
2. GRZYBOWSKA Gabriela
3. STRZELEC Małgorzata
4. KOWALSKI Kaya
2005
2006
2006
2005
NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola

3 1. SZCZEPANIK Agnieszka
2. ANTKIEWICZ Natalia
3. PISULIŃSKA Jagoda
4. WRÓBEL Zuzanna
5. DRZAŁ Victoria
2003
2004
2004
2003
2003
NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów

4 1. STOBIERSKA Alicja
2. MOLEK Oliwia
3. STOBIERSKA Julia
4. GAWEŁ Martyna
5. ŚWIĘTEK Aleksandra
2004
2004
2003
2004
2004
NumerPDF LKS Stal Mielec

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 10.64 10.50/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KN   SKN 

2
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 10.87 10.87/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

3
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

782 NumerPDF 11.29 10.81/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

4
SALA Michał 1997-05-13 Z/3854/19

TAK

674 NumerPDF 11.46 11.46/20 KS AZS AWF Kraków 2020

5
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

654 NumerPDF 11.80 11.80/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

6
WITAS Daniel 2001-07-03 Z/2441/20

TAK

965 NumerPDF 11.82 11.82/20 LKS Stal Mielec 2020

7
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

660 NumerPDF 11.84 11.57/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

8
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

967 NumerPDF 12.03 12.03/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

9
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 12.23 12.16/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

10
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 12.95 12.95/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

11
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

700 NumerPDF 13.14 13.14/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

12
ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 Z/2586/20

TAK

1 NumerPDF 13.98/19 KS Komunalni Sanok 2020

13
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

22 NumerPDF 12.29/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

14
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

676 NumerPDF 11.75/16 KS AZS AWF Kraków 2020

15
OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 Z/4690/18

TAK

42 NumerPDF 14.25/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

16
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF 11.54/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 21.95 21.95/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

2
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 22.46 22.46/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

3
SALA Michał 1997-05-13 Z/3854/19

TAK

674 NumerPDF 23.46 23.46/20 KS AZS AWF Kraków 2020

4
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

660 NumerPDF 23.50 23.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

5
WITAS Daniel 2001-07-03 Z/2441/20

TAK

965 NumerPDF 23.89 23.89/20 LKS Stal Mielec 2020

6
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

22 NumerPDF 25.70 25.70/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

7
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

654 NumerPDF 25.99 25.99/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

8
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 27.96 27.96/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

9
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

680 NumerPDF 24.65/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

10
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

422 NumerPDF 24.28/16 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

11
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

676 NumerPDF 23.54/16 KS AZS AWF Kraków 2020

12
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

782 NumerPDF 22.78/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

13
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

427 NumerPDF 22.75/18 AZS UMCS Lublin 2020

14
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

414 NumerPDF 22.45/18 AZS UMCS Lublin 2020

15
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

417 NumerPDF 21.52/19 AZS UMCS Lublin 2020  SKN 

16
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

676 NumerPDF 23.49/17 KS AZS AWF Kraków 2020

17
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 21.45/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KN   SKN 

18
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF 23.71/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

19
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

272 NumerPDF 22.18/09 AZS UMCS Lublin 2020

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 37.65 36.69/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

2
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

549 NumerPDF 38.12 38.12/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

59 NumerPDF 38.96 38.96/20 KS Komunalni Sanok 2020

4
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF 39.37 38.84/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

5
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 39.74 39.74/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

6
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

700 NumerPDF 41.64 41.64/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

7
OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 Z/4690/18

TAK

42 NumerPDF 43.42 43.42/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

8
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 44.52 44.52/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

9
WIETHY Radosław 2006-04-03 Z/2823/20

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

414 NumerPDF 49.26 49.12/16 AZS UMCS Lublin 2020

2
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

427 NumerPDF 50.33 49.49/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

272 NumerPDF 50.86 50.41/16 AZS UMCS Lublin 2020

4
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 51.12 49.88/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

5
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 52.39 52.39/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  ZKN 

6
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

66 NumerPDF 54.40 54.40/20 KS Komunalni Sanok 2020

7
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

TAK

75 NumerPDF 54.97 54.97/20 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 

8
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 55.31 55.31/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

9
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

71 NumerPDF 56.38 56.38/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

10
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

674 NumerPDF 50.29/17 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

11
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

422 NumerPDF 50.55/19 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

12
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

676 NumerPDF 50.88/17 KS AZS AWF Kraków 2020

13
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

417 NumerPDF 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2020  SKN 

14
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

643 NumerPDF 47.47/18 WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

15
LESICZKA Karol 2001-07-25 Z/3803/16

TAK

557 NumerPDF 54.33/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

676 NumerPDF 1:53.08 1:53.08/20 KS AZS AWF Kraków 2020

2
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

927 NumerPDF 1:55.04 1:53.65/16 RLTL ZTE Radom 2020

3
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

1 NumerPDF 1:55.94 1:55.51/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

4
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF 1:59.23 1:57.62/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

5
MORDALSKI Jacek 1999-08-15 Z/3863/19

TAK

667 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/20 KS AZS AWF Kraków 2020

6
MYTYCH Mateusz 2001-09-08 Z/2421/20

TAK

657 NumerPDF 2:02.90 2:02.90/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

504 NumerPDF 2:02.99 1:59.50/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020

8
INGLOT Michał 2003-06-05 Z/1959/20

TAK

172 NumerPDF 2:07.32 2:07.32/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

9
SZMIGIEL Adrian 2002-08-22 Z/2420/20

TAK

656 NumerPDF 2:08.62 2:08.62/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

10
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

648 NumerPDF 2:09.81 2:09.81/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

11
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

24 NumerPDF 2:26.04 2:22.59/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

12
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

544 NumerPDF 1:55.89/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

13
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

678 NumerPDF 1:53.40/18 KS AZS AWF Kraków 2020

14
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

8 NumerPDF 1:56.90/16 KB Witar Tarnobrzeg 2020

15
FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 Z/2476/20

TAK

664 NumerPDF LKS Resovia Rzeszów 2020

16
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

TAK

768 NumerPDF 2:15.09/19 LKS Resovia Rzeszów 2020

17
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

19 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

504 NumerPDF 4:13.61 4:13.61/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

2
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

679 NumerPDF 4:19.25 4:19.25/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

3
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

933 NumerPDF 5:01.64 3:59.75/19 RLTL ZTE Radom 2020

4
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

127 NumerPDF 4:39.31/19 KS Komunalni Sanok 2020

5
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 4:02.19/19 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 

6
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

72 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

7
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 4:30.29/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

8
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

265 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

9
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

788 NumerPDF 4:19.55/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

10
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

544 NumerPDF 4:07.09/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

11
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

504 NumerPDF 4:25.26/17 CWKS Resovia Rzeszów 2020

12
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

10 NumerPDF 4:32.79/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020

13
ŁUC Kacper 2005-03-10 Z/1379/20

TAK

30 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

14
SZYBIAK Maciej 2004-03-20 Z/2176/19

TAK

99 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

665 NumerPDF 1.92 2.00/17 KS AZS AWF Kraków 2020

2
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

663 NumerPDF 1.88 1.91/17 KS AZS AWF Kraków 2020

3
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

45 NumerPDF 1.85 1.85/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

4
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

44 NumerPDF 1.80 1.80/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

5
PANYŁO Patryk 2006-12-16 Z/5650/19

TAK

42 NumerPDF 1.75 1.75/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

6
SZCZERBA Michał 2002-06-12 Z/2427/17

TAK

968 NumerPDF 1.70 1.70/20 LKS Stal Mielec 2020

7
SZTUKA Igor 2006-01-07 Z/3540/19

TAK

1 NumerPDF 1.45 1.45/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

8
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

109 NumerPDF 1.75/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

669 NumerPDF 6.89 7.12/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF 

2
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

968 NumerPDF 6.18 6.27/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

3
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 6.07 6.07/20 LKS Stal Mielec 2020

4
WOLSKI Patryk 2002-11-01 Z/2441/16

TAK

74 NumerPDF 6.03 6.41/19 KKB MOSiR Krosno 2020

5
BABIARZ Patryk 2003-06-17 Z/2757/20

TAK

1 NumerPDF 6.00 6.00/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

6
ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 Z/2756/20

TAK

1 NumerPDF 5.89 5.89/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
SZTUKA Igor 2006-01-07 Z/3540/19

TAK

1 NumerPDF 4.77 4.77/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

8
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

663 NumerPDF 6.25/17 KS AZS AWF Kraków 2020

9
ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 Z/2586/20

TAK

1 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2020

10
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 6.25/19 KS Komunalni Sanok 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

973 NumerPDF 15.01 15.01/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

2
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 12.88 13.15/19 KS Komunalni Sanok 2020

3
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 12.78 12.78/20 LKS Stal Mielec 2020

4
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

968 NumerPDF 12.50 12.50/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

5
WOLSKI Patryk 2002-11-01 Z/2441/16

TAK

74 NumerPDF 11.64 12.91/19 KKB MOSiR Krosno 2020

6
ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 Z/2756/20

TAK

1 NumerPDF 11.43 11.43/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
BABIARZ Patryk 2003-06-17 Z/2757/20

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

967 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

2
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

45 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

305 NumerPDF 15.42 15.64/19 AZS-AWF Katowice 2020  ZKN   SKN 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 15.45 15.45/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

2
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

557 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

3
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

537 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

4
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

550 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

94 NumerPDF 9.52 10.19/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

32 NumerPDF 10.57 10.57/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

38 NumerPDF 10.47 11.39/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

3
BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 Z/2366/19

TAK

96 NumerPDF 10.28 10.28/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 54.58 54.58/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

2
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

537 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

94 NumerPDF 31.16 31.16/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

38 NumerPDF 32.43 32.43/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 Z/2366/19

TAK

96 NumerPDF 30.60 30.60/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

76 NumerPDF 40.80/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANCZYK Karol 2007-05-19 Z/5180/19

TAK

1 NumerPDF 37.17/19 LKS Stal Mielec 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

550 NumerPDF 51.35 51.35/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

2
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

109 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

557 NumerPDF 54.05/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 15.82 15.82/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

680 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF 6:50.11 6:50.11/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

2
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

72 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
3000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

113 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  KNF 

2
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

465 NumerPDF 8:56.14/17 BKS Bydgoszcz 2020

3
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

933 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

4
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

912 NumerPDF 8:54.71/19 RLTL ZTE Radom 2020

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SZYLER Tymon
2. RÓG Jakub
3. WĄŻ Mateusz
4. MOLEK Mateusz
2004
2004
2003
2004
NumerPDF LKS Stal Mielec

2 1. CHAMOT Szymon
2. DĘBIAK Patryk
3. KRASOWSKI Jakub
4. ROGALA Kacper
2005
2003
2005
2002
NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola

3 1. CZUBA Emanuel
2. PILAWA Błażej
3. BUDZIŃSKI Dominik
4. PELC Patryk
2005
2005
2005
2005
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl

 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna