Internetowe zgłoszenia do imprezy: 22. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Alpejskich
LUDWIKOWICE KŁODZKIE, 09.08.2020
 
Bieg Alpejski K
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FICNER Anna 1985-02-09 Z/2208/19

TAK

120 NumerPDF MKS Siechnice 2020

2
WÓJCICKA Magdalena 1994-02-28 Z/2207/19

TAK

55 NumerPDF SKB Kraśnik 2020

3
MASŁOWSKA Martyna 1990-02-03 Z/2872/20

TAK

29 NumerPDF ULKS Bystrzyca Kłodzka 2020

4
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

5
MAZEK Emilia 1993-01-22 Z/1043/17

TAK

51 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

6
STELMACH Dominika 1982-02-28 Z/0458/12

TAK

100 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2020  SKN 

7
OBSTÓJ Karolina 1990-09-15 Z/2496/19

TAK

500 NumerPDF MKS Siechnice 2020

8
ŻÓŁTAK Anna 1995-05-22 Z/4740/17

TAK

120 NumerPDF LKB Rudnik 2020

9
KANTOR Martyna 1989-07-31 Z/2359/16

TAK

80 NumerPDF LKB Rudnik 2020

10
BAZUŁKA Aleksandra 1995-07-27 Z/2439/20

TAK

1 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020

11
CELIŃSKA Anna 1979-03-06 Z/1882/12

TAK

80 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

12
MOKROS Zuzanna 1993-05-25 Z/3527/15

TAK

3 NumerPDF Salco Garmin Team Toruń 2020

13
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

39 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2020

 
Bieg Alpejski M
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 Z/1195/15

TAK

67 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

2
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

113 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  KNF 

3
FIRLET Daniel 1975-06-09 Z/4817/19

TAK

111 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2020

4
KUBICA Marcin 1999-06-04 Z/1723/15

TAK

934 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

5
BIAŁY Michał 1991-08-22 Z/0694/11

TAK

282 NumerPDF SKB Kraśnik 2020

6
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 NumerPDF SKB Kraśnik 2020

7
CZERNIAK Paweł 1985-06-06 Z/2151/19

TAK

109 NumerPDF Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2020

8
KARKUT Bogdan 1970-06-01 Z/3031/20

TAK

710 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

9
DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 Z/2050/20

TAK

50 NumerPDF LKB Rudnik 2020

10
NOSAL Tomasz 1989-09-18 Z/3770/19

TAK

266 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020

11
SOBAS Jacek 1985-06-11 Z/3377/11

TAK

455 NumerPDF MKS Siechnice 2020

12
LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 Z/4856/11

TAK

120 NumerPDF LKB Rudnik 2020

13
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

45 NumerPDF MKS Siechnice 2020

14
JAŚTAL Piotr 1994-01-03 Z/4873/11

TAK

200 NumerPDF LKB Rudnik 2020

15
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

11 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

16
DUDEK Sylwester 1963-06-05 Z/1514/14

TAK

335 NumerPDF LKB Rudnik 2020

17
BOSY Daniel 1989-02-16 Z/1451/11

TAK

411 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020

18
KOBOS Tomasz 1988-09-30 Z/2631/19

TAK

17 NumerPDF LKB Rudnik 2020

19
PIETRZYK Krzysztof 1979-03-18 Z/3018/20

TAK

79 NumerPDF LKS Koluszki 2020

20
KLIMCZAK Mikołaj 1992-09-25 Z/3321/11

TAK

13 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

21
TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 Z/2152/19

TAK

290 NumerPDF Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2020

22
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2020

23
KOZŁOWSKI Artur 1985-01-19 Z/1510/11

TAK

137 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2020  KN   SKN 

24
LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 Z/3028/20

TAK

60 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020