Internetowe zgłoszenia do imprezy: 48. Memoriał Żylewicza - GP Gdańska
GDAŃSK, 15.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.22 12.22/20 LUKS Orneta 2020

2
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 12.52 12.42/19 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

3
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 12.65 12.65/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

4
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

527 NumerPDF 12.65 12.24/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

5
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 12.92 12.37/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020

6
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 13.04 12.48/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

7
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 13.28 13.28/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

8
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 13.46 13.20/18 WKS Flota Gdynia 2020

9
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 13.57 13.05/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

10
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 12.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

11
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

392 NumerPDF 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   SKN 

12
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.28/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

13
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 11.83/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KNF   SKN 

14
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

143 NumerPDF 11.67/17 KS Gwardia Piła 2020  KNF 

15
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

44 NumerPDF 12.72/19 KKB Starogard Gdański 2020

16
CYBULSKA Paulina 2002-10-14 Z/5525/18

TAK

47 NumerPDF 13.93/19 KKB Starogard Gdański 2020

17
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 13.26/17 SKLA Sopot 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 25.27 25.27/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 

2
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

527 NumerPDF 25.33 25.25/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.48 25.48/20 LUKS Orneta 2020

4
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 26.19 25.36/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

5
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 26.52 25.54/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020

6
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 26.56 26.63/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

7
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

461 NumerPDF 27.24 26.81/18 WKS Flota Gdynia 2020

8
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 27.74 27.25/18 SKLA Sopot 2020

9
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

96 NumerPDF 25.30/17 MTS Junior Sopot 2020

10
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 23.66/19 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

11
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 25.59/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

12
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

392 NumerPDF 24.21/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   SKN 

13
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 25.13/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

14
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 24.19/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KNF   SKN 

15
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 25.26/18 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 

16
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 25.04/19 SKLA Sopot 2020  KN 

17
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

44 NumerPDF 26.42/19 KKB Starogard Gdański 2020

18
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 23.96/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 58.76 56.32/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

2
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 61.77 61.77/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

3
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

391 NumerPDF 55.45/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  SKN 

4
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

395 NumerPDF 62.04/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

5
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

301 NumerPDF 53.07/17 AZS-AWF Katowice 2020  SKN 

6
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 54.78/14 AZS-AWF Warszawa 2020

7
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

315 NumerPDF 54.41/19 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 2:03.00 2:06.17/18 GKS Piast Gliwice 2020

2
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

317 NumerPDF 2:10.56 2:10.56/20 AZS-AWF Katowice 2020

3
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF 2:16.17 2:15.80/18 MKL Szczecinek 2020

4
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

178 NumerPDF 2:17.07 2:17.07/20 AZS Łódź 2020

5
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

122 NumerPDF 2:18.19 2:17.63/19 LKS Pszczyna 2020  ZKN 

6
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 2:18.85 2:18.85/20 AML Słupsk 2020  ZKN 

7
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 2:20.77 2:20.77/20 AML Słupsk 2020

8
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

131 NumerPDF 2:21.25 2:21.25/20 LKS Pszczyna 2020  ZKN 

9
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

81 NumerPDF 2:17.87/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

10
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 2:06.85/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

11
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF 2:08.20/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

12
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

123 NumerPDF 2:12.37/17 LKS Pszczyna 2020  KNF   SKN 

13
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 2:09.87/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  KNF   SKN 

14
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

15
PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 2:09.44/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

16
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 2:06.16/19 AZS-AWF Katowice 2020  KNF   SKN 

17
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF 2:09.03/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 9:20.67 9:20.67/20 KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

2
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

879 NumerPDF 9:50.25 9:50.25/20 LUKS Start Nakło 2020

3
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 9:59.44 9:44.49/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

4
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 9:59.96 9:59.96/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

5
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 11:00.46 11:00.46/20 LKS Lubusz Słubice 2020

6
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

678 NumerPDF niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN 

7
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 10:15.34/19 KS Zamek Kurzętnik 2020  ZKN 

8
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

88 NumerPDF 10:41.59/18 RKS Łódź 2020

9
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

251 NumerPDF 11:36.30/19 LKS Zorza Gdynia 2020

10
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

118 NumerPDF 9:34.89/17 LKS Pszczyna 2020  KN   SKN 

11
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 10:09.28/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

12
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

13 NumerPDF 9:40.98/17 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020  KNF   SKN 

13
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

79 NumerPDF 9:55.74/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  KNF   SKN 

14
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

412 NumerPDF 9:41.02/18 AZS UMCS Lublin 2020

15
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

412 NumerPDF 10:09.03/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2020

16
WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 Z/0438/11

TAK

314 NumerPDF 10:45.16/17 AZS-AWF Katowice 2020

17
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

240 NumerPDF 9:28.56/16 AZS-AWF Warszawa 2020

18
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

229 NumerPDF 10:35.19/16 AZS-AWF Warszawa 2020

19
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

310 NumerPDF 9:46.86/18 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

20
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 10:09.89/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

21
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 11:18.25/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

348 NumerPDF 10.14 10.14/20 WKS Wawel Kraków 2020  ROSU 

2
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  KN   SKN 

3
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.28/18 AZS-AWF Warszawa 2020

4
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 11.64/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ZKN 

5
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.91/19 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

6
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

193 NumerPDF 13.46/19 AZS Łódź 2020  KNF   SKN 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 12.47 12.77/19 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

775 NumerPDF 18.48/18 KS Podlasie Białystok 2020  KN   SKN 

3
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

250 NumerPDF 16.19/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

4
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 13.58/19 SKLA Sopot 2020  KN 

5
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 13.21/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

400 NumerPDF 56.20 57.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF   SKN 

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 44.06 44.06/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

3
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

411 NumerPDF 43.53 44.50/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF   SKN 

4
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 43.01 43.01/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

5
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 42.18 42.18/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

6
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

302 NumerPDF 41.37 43.27/19 AZS-AWF Katowice 2020

7
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

390 NumerPDF 37.40 38.56/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

8
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

76 NumerPDF 33.49 33.49/20 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

59 NumerPDF 51.01 57.59/16 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KN   SKN 

2
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

779 NumerPDF 47.48 47.48/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

192 NumerPDF 13.36 13.21/19 AZS Łódź 2020  KNF   SKN 

2
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

674 NumerPDF 13.49 13.49/20 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

3
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 13.77 13.77/20 niestowarzyszona 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

4
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.74 14.74/20 SKLA Sopot 2020  ZKN   SKN 

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

11 NumerPDF 10.65 10.62/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  ZKN   SKN 

2
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 11.03 10.68/19 KS Podlasie Białystok 2020

3
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 11.48 11.48/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

4
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 11.67 11.20/16 WKS Flota Gdynia 2020

5
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 11.72 11.72/20 LUKS Orneta 2020

6
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

410 NumerPDF 11.74 11.54/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

7
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 11.21/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN 

8
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

43 NumerPDF 11.47/19 KKB Starogard Gdański 2020

9
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 12.30/19 MKS Polonia Warszawa 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

89 NumerPDF 21.08 21.08/20 MKS Bank BS Płońsk 2020  KNF   SKN 

2
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

187 NumerPDF 21.51 21.51/20 AZS Łódź 2020

3
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 23.58 23.58/20 AZS-AWF Katowice 2020

4
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

410 NumerPDF 23.66 23.10/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

5
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 23.82 23.82/20 LUKS Orneta 2020

6
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

3 NumerPDF 21.76/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  KNF   SKN 

7
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 23.10/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

8
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

43 NumerPDF 23.19/19 KKB Starogard Gdański 2020

9
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 22.88/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN 

10
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 24.91/19 MKS Polonia Warszawa 2020

11
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 23.07/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ZKN 

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

23 NumerPDF 47.28 46.50/18 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

2
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

187 NumerPDF 48.22 48.22/20 AZS Łódź 2020

3
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

777 NumerPDF 48.76 46.69/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  KNF 

4
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

24 NumerPDF 49.23 49.23/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020  ZKN 

5
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 50.65 50.65/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

6
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 51.74 50.10/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

7
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

23 NumerPDF 51.96/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

8
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

10 NumerPDF 48.51/15 RKS Łódź 2020  KN   SKN 

9
PIECZKA Adam 1996-06-06 Z/0676/14

TAK

316 NumerPDF 49.73/16 AZS-AWF Katowice 2020

10
WEITZ Jakub 1998-09-01 Z/2202/17

TAK

255 NumerPDF 50.38/18 AZS-AWF Warszawa 2020

11
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

142 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  KN 

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 3:53.60 3:50.15/19 MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

2
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 3:56.46 3:56.46/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

3
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

777 NumerPDF 3:56.60 3:56.60/20 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2020

4
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 3:58.05 3:58.05/20 MKS Polonia Warszawa 2020

5
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

420 NumerPDF 4:02.3 3:59.86/19 ULKS MOSiR Sieradz 2020

6
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ZKN   KNF   SKN 

7
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 NumerPDF 3:54.24/18 SKB Kraśnik 2020

8
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

27 NumerPDF 3:56.04/19 RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

9
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

200 NumerPDF 3:55.98/16 AZS Łódź 2020

10
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

184 NumerPDF 3:52.29/18 AZS Łódź 2020

11
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

200 NumerPDF 3:42.59/19 AZS Łódź 2020  SKN 

12
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

44 NumerPDF 3:51.03/19 WKS Śląsk Wrocław 2020  KNF 

13
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 3:51.89/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  KNF   SKN 

14
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 3:53.83/18 KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

15
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 3:52.60/19 KKL Kielce 2020  KNF   SKN 

16
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

67 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

525 NumerPDF 8:29.71 8:26.66/19 MKL Toruń 2020  KNF 

2
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

860 NumerPDF 8:36.21 8:36.21/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

3
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

612 NumerPDF 8:54.04 8:54.04/20 MKS Polonia Warszawa 2020  ZKN 

4
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

388 NumerPDF 9:07.25 9:07.25/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

5
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

10 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

6
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

465 NumerPDF 8:25.40/17 BKS Bydgoszcz 2020

7
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

29 NumerPDF 8:49.79/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

8
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

30 NumerPDF 8:56.13/16 RKS Łódź 2020

9
NOWICKI Sebastian 1994-07-04 Z/0344/13

TAK

258 NumerPDF 8:13.97/15 OKL Oborniki 2020

10
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

504 NumerPDF 8:32.01/16 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020

11
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

314 NumerPDF 8:11.43/18 AZS-AWF Katowice 2020

12
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

321 NumerPDF 8:16.61/18 AZS-AWF Katowice 2020  ZKN 

13
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

600 NumerPDF 8:52.01/19 MKS Polonia Warszawa 2020  ZKN   SKN 

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

643 NumerPDF 16.04 16.81/15 WKS Śląsk Wrocław 2020  KN   SKN 

2
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 NumerPDF 12.66 12.66/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ZKN 

3
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

258 NumerPDF 14.93/18 AZS-AWF Warszawa 2020

4
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

TAK

149 NumerPDF 14.43/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

55 NumerPDF 20.63 22.25/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KN   SKN 

2
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

422 NumerPDF 19.65 19.65/20 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

3
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

7 NumerPDF 17.08 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  SKN 

4
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

955 NumerPDF 15.26/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KN 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

55 NumerPDF 54.66 58.42/17 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KN   SKN 

2
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

422 NumerPDF 51.96 51.96/20 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

3
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

955 NumerPDF 45.38 50.30/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KN 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

781 NumerPDF 69.12 71.03/18 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

2
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

784 NumerPDF 51.33 52.77/19 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

3
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

347 NumerPDF 80.64/18 LKS Jantar Ustka 2020  SKN 

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

27 NumerPDF 52.81 52.81/20 CTL ORLĘTA Częstochowa 2020  KNF   SKN 

2
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

745 NumerPDF 53.33 53.31/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   KNF   SKN