Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16, U18 i U20 w Biegach Alpejskich
WISŁA-ŁABAJÓW, 15.08.2020
 
Bieg Alpejski K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

2
PUTOWSKA Paulina 2002-01-04 Z/5403/18

TAK

58 NumerPDF KS Olkusz 2020

3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2020  ZKN 

4
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020  ZKN 

5
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

6
LIZIS Sabina 2001-01-28 Z/4500/18

TAK

85 NumerPDF MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2020

7
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

15 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

8
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

54 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2020

9
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2020

10
MATIASIK Karolina 2002-08-31 Z/1365/16

TAK

77 NumerPDF MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2020

 
Bieg Alpejski K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

15 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

76 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

3
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 

4
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

14 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 

6
GŁÓWKA Oliwia 2003-05-02 Z/2439/18

TAK

45 NumerPDF LKB Rudnik 2020

7
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

8
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU   ZKN 

9
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

 
Bieg Alpejski K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

2
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

3
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

4
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

5
ZNISZCZOŁ Zuzanna 2006-06-29 Z/2079/20

TAK

40 NumerPDF UKS Diament Godów 2020

6
JMIELINSKA Pola 2005-05-21 Z/3079/20

TAK

3 NumerPDF LKB Rudnik 2020

7
CZYŻ Marlena 2006-03-17 Z/2077/20

TAK

37 NumerPDF UKS Diament Godów 2020

8
TYMAN Karolina 2006-04-12 Z/2078/20

TAK

35 NumerPDF UKS Diament Godów 2020

9
KRZEWSKA Maja 2005-12-18 Z/5392/19

TAK

30 NumerPDF LKB Rudnik 2020

10
NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 Z/4287/19

TAK

21 NumerPDF LKS Koluszki 2020

11
KOWALSKA Klaudia 2005-10-13 Z/2625/19

TAK

65 NumerPDF LKB Rudnik 2020

12
ZJAWIN Natalia 2006-10-10 Z/2704/20

TAK

10 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

13
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

54 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

14
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

 
Bieg Alpejski M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

2
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2020

3
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020

4
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 

5
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

792 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2020

6
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

21 NumerPDF UKS Piast Bolków 2020

7
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

14 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2020

8
POTRZESZCZ Bartosz 2001-11-11 Z/2686/19

TAK

34 NumerPDF LKB Rudnik 2020

9
KLIMEK Wojciech 2001-09-13 Z/2520/19

TAK

28 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020

 
Bieg Alpejski M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

2
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

159 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
KAFAROWSKI Jakub 2004-10-01 Z/3014/20

TAK

113 NumerPDF PK Klub Skialpinistyczny Kandahar Chorzów 2020

4
SZROMBA Szymon 2004-05-08 Z/3432/18

TAK

5 NumerPDF UKS Gminy Brzeszcze 2020

5
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN   SKN 

6
CIEMIĘGA Jakub 2003-09-21 Z/1308/17

TAK

234 NumerPDF LKB Rudnik 2020

7
DUDCZAK Kacper 2003-01-05 Z/3039/20

TAK

10 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

8
PAWLOS Mikolaj 2004-05-24 Z/2456/18

TAK

212 NumerPDF LKB Rudnik 2020

9
ŚLIFIERZ Krystian 2004-03-26 Z/2441/18

TAK

9 NumerPDF LKB Rudnik 2020

10
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

 
Bieg Alpejski M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 Z/1026/19

TAK

189 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

25 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

3
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

4
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

5
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/1488/20

TAK

9 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2020

6
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1487/20

TAK

10 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2020

7
WIECHA Jan 2005-12-29 Z/5391/19

TAK

33 NumerPDF LKB Rudnik 2020

8
SIKORA Dariusz 2005-10-03 Z/2626/19

TAK

6 NumerPDF LKB Rudnik 2020

9
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

TAK

31 NumerPDF LKS Koluszki 2020

10
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

TAK

32 NumerPDF LKS Koluszki 2020

11
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

TAK

30 NumerPDF LKS Koluszki 2020

12
KĘPA Jakub 2005-03-05 Z/2632/19

TAK

60 NumerPDF LKB Rudnik 2020

13
ROSZKOWSKI Mateusz 2006-07-07 Z/1611/20

TAK

92 NumerPDF KS Olkusz 2020

14
KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 Z/1467/19

TAK

22 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2020

15
LAMPART Antoni 2005-05-12 Z/2513/18

TAK

10 NumerPDF RMKS Rybnik 2020  ROSU 

16
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

17
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020