Internetowe zgłoszenia do imprezy: 95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SWOBODA Ewa 1997-07-26 Z/1069/13

TAK

355 NumerPDF 11.15 11.12/16 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
2
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

46 NumerPDF 11.53 11.53/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
3
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

203 NumerPDF 11.58 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
4
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

354 NumerPDF 11.59 11.47/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
5
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

168 NumerPDF 11.60 11.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
6
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

387 NumerPDF 11.61 11.61/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
7
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

74 NumerPDF 11.62 11.62/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
8
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

283 NumerPDF 11.67 11.67/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
9
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

225 NumerPDF 11.70 11.70/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

TAK
10
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

42 NumerPDF 11.70 11.28/15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
11
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

11 NumerPDF 11.76 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
12
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

217 NumerPDF 11.81 11.81/19 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

OK

TAK
13
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

3 NumerPDF 11.81 11.46/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

NIE
14
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

49 NumerPDF 11.82 11.82/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
15
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

165 NumerPDF 11.83 11.83/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
16
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

16 NumerPDF 11.84 11.84/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
17
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

48 NumerPDF 11.86 11.86/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

pre
TAK
18
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

9 NumerPDF 11.88 11.88/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

pre
TAK
19
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

101 NumerPDF 11.89 11.89/19 KS Agros Zamość 2019

OK

pre
TAK
20
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

403 NumerPDF 11.98 11.98/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

B pre
TAK
21
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

73 NumerPDF 12.00 11.64/09 AZS UMCS Lublin 2019

OK

pre
TAK
22
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

148 NumerPDF 12.01 11.97/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B pre
NIE
23
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

382 NumerPDF 12.02 11.67/17 KS Gwardia Piła 2019

OK

pre
NIE
24
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

92 NumerPDF 12.07 12.07/19 KS Agros Zamość 2019

OK

B pre
TAK
25
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

311 NumerPDF 12.08 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

B pre
TAK
26
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

327 NumerPDF 12.11 12.11/18 SKLA Sopot 2019

OK

B pre
TAK
27
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

164 NumerPDF 12.11 12.11/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B pre
NIE
28
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

280 NumerPDF 12.32 12.16/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

pre
TAK
29
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

69 NumerPDF 12.37 12.36/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

pre
TAK
30
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

208 NumerPDF 12.38 12.38/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

pre
TAK
31
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

314 NumerPDF 12.54 12.54/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

pre
TAK
32
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

195 NumerPDF 12.63 12.63/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

pre
TAK
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

203 NumerPDF 23.53 22.99/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
2
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

283 NumerPDF 23.66 23.66/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
3
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

3 NumerPDF 23.87 23.51/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
4
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

32 NumerPDF 23.88 23.77/12 BKS Bydgoszcz 2019

OK

NIE
5
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

225 NumerPDF 23.92 23.92/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

TAK
6
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

6 NumerPDF 23.93 23.93/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

NIE
7
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

358 NumerPDF 23.98 23.81/14 AZS-AWF Katowice 2019

OK

NIE
8
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

387 NumerPDF 24.11 23.89/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
9
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

16 NumerPDF 24.12 24.12/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
TAK
10
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

86 NumerPDF 24.22 23.88/15 AZS UMCS Lublin 2019

OK

B
TAK
11
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

311 NumerPDF 24.30 24.21/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

B
TAK
12
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

11 NumerPDF 24.33 24.21/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
TAK
13
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

191 NumerPDF 24.39 24.22/18 OKS Skra Warszawa 2019

OK

B
TAK
14
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

217 NumerPDF 24.49 24.32/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

OK

B
TAK
15
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

338 NumerPDF 24.50 24.25/15 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
NIE
16
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

165 NumerPDF 24.57 24.57/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
NIE
17
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

148 NumerPDF 24.60 24.29/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
NIE
18
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

60 NumerPDF 24.64 24.64/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

B
TAK
19
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

48 NumerPDF 24.65 24.65/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

B
TAK
20
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

164 NumerPDF 24.66 24.66/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
NIE
21
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

308 NumerPDF 24.69 24.58/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

B
TAK
22
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

9 NumerPDF 24.72 24.72/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
TAK
23
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

349 NumerPDF 24.76 24.42/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
TAK
24
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

69 NumerPDF 24.96 24.92/18 AZS UMCS Lublin 2019

B rez 1
TAK
25
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

327 NumerPDF 25.00 25.00/19 SKLA Sopot 2019

B rez 2
TAK
26
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

73 NumerPDF 23.69/17 AZS UMCS Lublin 2019

BRAK MINIMUM
TAK
27
WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 Z/0466/14

TAK

360 NumerPDF 24.03/18 AZS-AWF Katowice 2019

BRAK MINIMUM
NIE
28
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

120 NumerPDF 23.88/18 AZS Łódź 2019

OK

TAK
29
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

163 NumerPDF 24.16/18 AZS-AWF Warszawa 2019

BRAK MINIMUM
NIE
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

358 NumerPDF 50.85 50.41/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
2
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

32 NumerPDF 51.12 51.12/19 BKS Bydgoszcz 2019

OK

TAK
3
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

328 NumerPDF 51.57 51.57/19 SKLA Sopot 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 51.87 51.18/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

OK

TAK
5
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

6 NumerPDF 52.34 52.34/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
6
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

405 NumerPDF 52.75 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
7
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

338 NumerPDF 52.78 52.78/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
8
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

302 NumerPDF 53.02 53.02/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
9
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

163 NumerPDF 53.29 52.87/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
10
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

340 NumerPDF 53.79 53.07/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
11
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

86 NumerPDF 54.02 54.02/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
12
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

239 NumerPDF 54.25 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
13
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

13 NumerPDF 54.35 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
14
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

21 NumerPDF 54.46 54.36/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
15
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

120 NumerPDF 54.66 53.00/18 AZS Łódź 2019

OK

16
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

146 NumerPDF 54.79 54.78/14 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
17
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

308 NumerPDF 54.90 53.65/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
18
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

237 NumerPDF 55.17 55.17/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
TAK
19
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

238 NumerPDF 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

271 NumerPDF 2:02.36 2:00.32/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

TAK
2
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

343 NumerPDF 2:03.09 1:57.37/16 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
3
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

167 NumerPDF 2:03.21 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
4
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

179 NumerPDF 2:03.59 2:02.89/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
5
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

194 NumerPDF 2:04.26 1:59.93/06 RK Athletics Warszawa 2019

OK

6
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

430 NumerPDF 2:04.94 2:04.94/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

OK

NIE
7
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

347 NumerPDF 2:06.16 2:06.16/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
8
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

389 NumerPDF 2:06.31 2:02.97/17 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
9
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

385 NumerPDF 2:06.75 2:06.75/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
10
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

157 NumerPDF 2:06.84 2:06.84/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
11
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

236 NumerPDF 2:06.94 2:05.68/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
12
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

424 NumerPDF 2:07.30 2:07.30/19 MKL Szczecin 2019

OK

TAK
13
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

317 NumerPDF 2:08.60 2:08.60/19 KS Wejher Wejherowo 2019

OK

TAK
14
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

285 NumerPDF 2:09.03 2:09.03/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

NIE
15
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

132 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19 UKS Azymut Pabianice 2019

OK

TAK
16
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

216 NumerPDF 2:09.42 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

OK

TAK
17
CZAPLA Adrianna 1999-07-04 Z/3569/15

TAK

336 NumerPDF 2:10.00 2:04.94/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
18
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

61 NumerPDF 2:00.11/15 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

61 NumerPDF 4:04.06 4:01.00/16 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
2
PLIŚ Renata 1985-02-05 Z/5075/11

TAK

422 NumerPDF 4:09.86 4:03.50/11 MKL Maraton Świnoujście 2019

OK

TAK
3
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

389 NumerPDF 4:10.69 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
4
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

430 NumerPDF 4:12.69 4:10.03/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

OK

NIE
5
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

332 NumerPDF 4:23.98 4:18.74/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

OK

TAK
6
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

216 NumerPDF 4:25.90 4:25.90/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

OK

TAK
7
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

179 NumerPDF 4:26.19 4:22.86/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
8
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

236 NumerPDF 4:26.46 4:26.46/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
9
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

132 NumerPDF 4:27.12 4:25.39/18 UKS Azymut Pabianice 2019

OK

TAK
10
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

347 NumerPDF 4:28.09 4:28.09/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
TAK
11
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

109 NumerPDF 4:28.26 4:28.26/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

OK

B
TAK
12
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

285 NumerPDF 4:29.91 4:29.91/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

B
TAK
13
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

267 NumerPDF 4:31.84 4:18.15/16 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

B rez 1
TAK
14
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

356 NumerPDF 4:32.60 4:27.01/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
15
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

155 NumerPDF 4:33.43 4:22.28/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
16
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

431 NumerPDF 4:39.37 4:32.65/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

rez 2 (16)
TAK
17
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

234 NumerPDF 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
18
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

284 NumerPDF 4:20.03/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
19
ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 Z/1324/14

TAK

428 NumerPDF 4:23.48/16 UKS Barnim Goleniów 2019

BRAK MINIMUM
TAK
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

288 NumerPDF 1.94 1.99/13 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
2
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

47 NumerPDF 1.84 1.84/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

NIE
3
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

326 NumerPDF 1.82 1.86/18 SKLA Sopot 2019

OK

TAK
4
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

265 NumerPDF 1.78 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

128 NumerPDF 1.78 1.85/17 RKS Łódź 2019

OK

TAK
6
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

209 NumerPDF 1.78 1.87/17 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

43 NumerPDF 4.30 4.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
2
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

316 NumerPDF 4.20 4.20/19 KL Gdynia 2019

OK

TAK
3
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

315 NumerPDF 4.16 4.16/19 KL Gdynia 2019

OK

TAK
4
BERENSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

259 NumerPDF 4.05 4.05/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

NIE
5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

38 NumerPDF 4.00 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
6
WOJEWÓDZKA Wiktoria 1997-12-22 Z/1258/13

TAK

426 NumerPDF 4.00 4.10/17 OSOT Szczecin 2019

OK

TAK
7
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

329 NumerPDF 3.90 4.01/18 SKLA Sopot 2019

OK

TAK
8
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

325 NumerPDF 3.80 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

OK

NIE
9
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

305 NumerPDF 3.73 3.73/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

NIE
10
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

174 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
11
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

182 NumerPDF 3.45 3.81/18 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
12
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

376 NumerPDF 3.15 3.60/18 KKL Kielce 2019

OK

z limitu
NIE
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

293 NumerPDF 6.34 6.34/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
2
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

400 NumerPDF 6.23 6.23/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

47 NumerPDF 6.19 6.19/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
4
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

7 NumerPDF 6.16 6.16/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
5
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

380 NumerPDF 6.14 6.14/19 KKL Kielce 2019

OK

TAK
6
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

258 NumerPDF 6.10 6.10/19 WKS Wawel Kraków 2019

OK

TAK
7
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

111 NumerPDF 6.10 6.10/19 AZS-AWF Gorzów 2019

OK

TAK
8
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

105 NumerPDF 6.09 6.09/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

TAK
9
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

419 NumerPDF 6.01 6.01/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

OK

TAK
10
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

129 NumerPDF 5.90 5.90/19 RKS Łódź 2019

OK

B
TAK
11
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

255 NumerPDF 5.90 6.35/18 WKS Wawel Kraków 2019

OK

TAK
12
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

22 NumerPDF 5.81 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
13
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

223 NumerPDF 5.73 5.73/19 UKS Otrębusy 2019

rez 1 (12)
TAK
14
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

326 NumerPDF 5.55 5.58/18 SKLA Sopot 2019

rez 2 (12)
TAK
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

400 NumerPDF 13.71 13.71/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
2
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

116 NumerPDF 13.46 13.46/19 AZS Łódź 2019

OK

TAK
3
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

258 NumerPDF 13.44 13.44/19 WKS Wawel Kraków 2019

OK

TAK
4
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

129 NumerPDF 12.91 12.91/19 RKS Łódź 2019

OK

TAK
5
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

419 NumerPDF 12.36 12.36/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

OK

TAK
6
PIEKARSKA Monika 1994-01-30 Z/2387/11

TAK

384 NumerPDF 12.33 12.63/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

OK

TAK
7
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

19 NumerPDF 12.32 12.40/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
8
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

369 NumerPDF 12.09 12.39/18 MOSM Tychy 2019

OK

TAK
9
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

247 NumerPDF 11.94 11.94/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

z limitu
TAK
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

63 NumerPDF 18.65 19.38/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

286 NumerPDF 18.34 18.48/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
3
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

175 NumerPDF 16.17 16.17/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
4
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

396 NumerPDF 15.96 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
5
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

313 NumerPDF 14.56 15.48/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
6
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

296 NumerPDF 14.11 14.18/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

OK

TAK
7
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

243 NumerPDF 13.80 13.80/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

87 NumerPDF 62.36 62.36/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
2
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

53 NumerPDF 59.42 59.42/19 MKL Toruń 2019

OK

TAK
3
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

313 NumerPDF 55.06 57.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
4
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

244 NumerPDF 54.33 55.10/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
5
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

397 NumerPDF 54.08 56.26/15 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
6
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

322 NumerPDF 50.45 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2019

OK

TAK
7
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

115 NumerPDF 50.38 51.80/18 ZLKL Zielona Góra 2019

OK

TAK
8
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

296 NumerPDF 48.77 48.77/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

OK

TAK
9
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

418 NumerPDF 45.29 45.29/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

OK

TAK
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

388 NumerPDF 74.71 75.09/17 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
2
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

75 NumerPDF 71.55 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
3
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

377 NumerPDF 69.68 69.68/19 KKL Kielce 2019

OK

TAK
4
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

103 NumerPDF 68.86 68.86/19 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
5
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

378 NumerPDF 64.33 64.35/17 KKL Kielce 2019

OK

TAK
6
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

381 NumerPDF 50.22 50.22/19 KKL Kielce 2019

OK

z limitu
TAK
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

297 NumerPDF 63.39 67.11/16 LUKS Hańcza Suwałki 2019

OK

TAK
2
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

300 NumerPDF 56.42 56.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
3
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

411 NumerPDF 55.38 57.59/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
4
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

303 NumerPDF 52.80 58.43/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
5
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

310 NumerPDF 50.80 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
6
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

112 NumerPDF 48.80 49.20/18 AZS-AWF Gorzów 2019

OK

7
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

2 NumerPDF 46.77 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
8
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

199 NumerPDF 45.72 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
9
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

334 NumerPDF 45.14 45.14/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
TAK
 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

278 NumerPDF 23:28 22:36.68/15 LKS Stal Mielec 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

228 NumerPDF 24:25 23:55/16 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

TAK
3
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

TAK

277 NumerPDF 24:36 21:46/09 LKS Stal Mielec 2019

OK

NIE
4
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

275 NumerPDF 26:26 24:20.44/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

OK

TAK
5
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

241 NumerPDF 26:36 26:36/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
6
KALINA Natalia 1996-07-30 Z/1825/12

TAK

274 NumerPDF 26:38.23/12 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2019

OK

z limitu
TAK
7
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

221 NumerPDF 23:46.45/14 UKS Olimp Kozienice 2019

OK

TAK
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

74 NumerPDF 12.75 12.75/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
2
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

246 NumerPDF 12.82 12.82/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
3
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

273 NumerPDF 13.21 13.21/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

TAK
4
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

168 NumerPDF 13.35 13.35/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

192 NumerPDF 13.43 13.43/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

TAK
6
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

55 NumerPDF 13.46 13.46/19 MKL Toruń 2019

OK

TAK
7
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

147 NumerPDF 13.73 13.30/13 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
8
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

118 NumerPDF 13.75 13.67/18 AZS Łódź 2019

OK

TAK
9
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

224 NumerPDF 13.83 13.83/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

TAK
10
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

20 NumerPDF 14.02 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
11
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

178 NumerPDF 14.17 14.17/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
12
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

81 NumerPDF 14.31 14.31/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
13
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

219 NumerPDF 14.37 14.37/19 UKS Gepard Warszawa 2019

OK

TAK
14
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

101 NumerPDF 14.47 14.47/19 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
15
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

223 NumerPDF 14.59 14.59/19 UKS Otrębusy 2019

OK

B
TAK
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

8 NumerPDF 55.57 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
2
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

145 NumerPDF 56.94 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
3
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

214 NumerPDF 57.67 57.10/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
4
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

367 NumerPDF 58.97 58.42/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

OK

TAK
5
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

266 NumerPDF 59.34 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
6
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

304 NumerPDF 59.36 59.36/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
7
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

210 NumerPDF 59.81 59.81/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
8
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

256 NumerPDF 60.24 59.53/18 WKS Wawel Kraków 2019

OK

TAK
9
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

108 NumerPDF 61.22 61.22/19 KS Wisła Puławy 2019

OK

TAK
10
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

20 NumerPDF 61.59 60.40/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
11
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

395 NumerPDF 61.72 61.72/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
12
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

394 NumerPDF 61.89 61.09/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
13
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

190 NumerPDF 61.90 61.25/18 OKS Skra Warszawa 2019

OK

TAK
14
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

154 NumerPDF 62.35 60.43/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
15
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

413 NumerPDF 62.94 62.94/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

OK

B
NIE
 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KONIECZEK Alicja 1994-11-02 Z/4540/11

TAK

393 NumerPDF 9:36.09 9:36.09/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
2
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

346 NumerPDF 10:05.64 10:05.64/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
3
ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 Z/1324/14

TAK

428 NumerPDF 10:09.74 9:57.28/17 UKS Barnim Goleniów 2019

OK

TAK
4
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

269 NumerPDF 10:35.71 10:35.71/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

TAK
5
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

285 NumerPDF 10:45.90 10:45.90/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
6
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

272 NumerPDF 11:12.44 11:12.44/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

B
TAK
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. FORKASIEWICZ Agata
2. MIERZYŃSKA Jagoda
3. OCHOCKA Ewa
4. RAJEWSKA Alicja
5. LINKIEWICZ Joanna
1994
1998
1996
1999
1990
NumerPDF 44.50 KS AZS AWF Wrocław

TAK
2 1. JANOWICZ Adrianna
2. STEFANOWICZ Magdalena
3. KANTOR Weronika
4. SWOBODA Ewa
5. WĘGLARZ Natalia
1995
2000
1999
1997
1998
NumerPDF 45.89 AZS-AWF Katowice

TAK
3 1. LIPIŃSKA Julia
2. SOKOŁOWSKA Julia
3. MASZKIEWICZ Maja
4. ŻUROWSKA Julia
5. NOWAKOWSKA Marcelina
2001
2000
2001
2001
2002
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

TAK
4 1. BIAŁACH Marzena
2. GŁUCHOWSKA Kinga
3. SEŃ Martyna
4. ROMASZKO Monika
5. JACHYMEK Sabina
2000
2002
2005
2002
2004
NumerPDF KS Agros Zamość

TAK
5 1. KOŁDEJ Małgorzata
2. WRONA Alicja
3. DROZD Wiktoria
4. PIETRUCZUK Natalia
5. JAROSZEWICZ Elżbieta
1990
1996
2001
1999
1997
NumerPDF AZS UMCS Lublin

TAK
6 1. SKRZYSZOWSKA Pia
2. PALUCH Justyna
3. PALUCH Paulina
4. DUCHNOWSKA Natalia
5. BHEBHE Urszula
6. WOJCIESZEK Anna
2001
1997
1998
1996
1992
1991
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

TAK
7 1. DOBEK Anna
2. KOŁAKOWSKA Agata
3. MOREK Dominika
4. PIETRZAK Olga
5. WOŁOWICZ Wiktoria
1996
1997
1996
1998
2002
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

TAK
8 1. OSIŃSKA Martyna
2. WOSZTYL Natalia
3. SMOLIŃSKA Izabela
4. KOTWIŁA Martyna
2001
1999
1999
1999
NumerPDF RLTL ZTE Radom

TAK
9 1. POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
2. SOKÓLSKA Katarzyna
3. TUNIEWICZ Katarzyna
4. SUŁEK Adrianna
5. WEILAND Natasza
1988
1993
1995
1999
1997
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

TAK
10 1. BARTNOWSKA Weronika
2. MIKIEWICZ Dominika
3. KIRYLUK Aleksandra
4. GOLA Marlena
5. ŻEBROWSKA Magdalena
2000
2001
2001
1998
1996
NumerPDF KS Podlasie Białystok

TAK
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. GAJDA Diana
2. JANOWICZ Adrianna
3. ŁOZOWSKA Karolina
4. ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
5. WĘGLARZ Natalia
6. JÓŹWIK Joanna
1996
1995
1999
1992
1998
1991
NumerPDF 3:34.00 AZS-AWF Katowice

TAK
2 1. KACZMAREK Natalia
2. LINKIEWICZ Joanna
3. PAŁYS Anna
4. WIDAWSKA Natalia
1998
1990
1995
1999
NumerPDF 3:35.00 KS AZS AWF Wrocław

TAK
3 1. BARTOSIEWICZ Natalia
2. SARNA Angelika
3. ANKIEWICZ Emilia
4. MURASZEWSKA Dominika
5. WYKA Weronika
1996
1997
1990
1995
1994
NumerPDF 3:35.00 AZS-AWF Warszawa

TAK
4 1. GAWORSKA Aleksandra
2. CUBER Karolina
3. KARAŚ Mariola
4. WSOŁEK Aleksandra
5. CHRYCZYK Katarzyna
6. BRONIATOWSKA Katarzyna
1995
1997
1996
2001
1995
1990
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

TAK
5 1. WRONA Alicja
2. DROZD Wiktoria
3. PIETRUCZUK Natalia
4. JAROSZEWICZ Elżbieta
1996
2001
1999
1997
NumerPDF AZS UMCS Lublin

TAK
6 1. PALUCH Justyna
2. KOŁECKA Agata
3. PALUCH Paulina
4. GRYC Anna Maria
5. GAJDA Sylwana
1997
1996
1998
1999
1999
NumerPDF AZS-AWF Warszawa II

TAK
7 1. DOBEK Anna
2. KOŁAKOWSKA Agata
3. MOREK Dominika
4. PIETRZAK Olga
5. WOŁOWICZ Wiktoria
1996
1997
1996
1998
2002
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

TAK
8 1. KOWAL Weronika
2. ŁĄCZNA Urszula
3. BEKUS Joanna
4. WYCISZKIEWICZ Patrycja
1997
1998
1997
1994
NumerPDF OŚ AZS Poznań

TAK
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

40 NumerPDF 10.23 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
2
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

353 NumerPDF 10.37 10.23/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
3
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

96 NumerPDF 10.37 10.26/18 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
4
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

348 NumerPDF 10.43 10.43/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
5
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

113 NumerPDF 10.46 10.46/19 LKS Lubusz Słubice 2019

OK

TAK
6
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

251 NumerPDF 10.50 10.50/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
7
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

406 NumerPDF 10.54 10.47/12 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
8
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

392 NumerPDF 10.56 10.39/16 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
9
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

54 NumerPDF 10.57 10.57/19 MKL Toruń 2019

OK

TAK
10
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

391 NumerPDF 10.58 10.39/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
11
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

257 NumerPDF 10.59 10.59/19 WKS Wawel Kraków 2019

OK

TAK
12
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

408 NumerPDF 10.67 10.31/13 UKS Achilles Leszno 2019

OK

TAK
13
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

390 NumerPDF 10.68 10.68/13 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
14
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

291 NumerPDF 10.68 10.68/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
15
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

370 NumerPDF 10.70 10.70/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

TAK
16
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

97 NumerPDF 10.72 10.72/19 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
17
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

TAK

337 NumerPDF 10.74 10.74/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

pre
TAK
18
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

89 NumerPDF 10.76 10.44/17 KS Agros Zamość 2019

OK

pre
TAK
19
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

235 NumerPDF 10.77 10.58/14 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

pre
TAK
20
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

402 NumerPDF 10.77 10.69/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

pre
TAK
21
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

407 NumerPDF 10.79 10.79/19 UKS Achilles Leszno 2019

OK

pre
TAK
22
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

94 NumerPDF 10.81 10.52/17 KS Agros Zamość 2019

OK

pre
TAK
23
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

361 NumerPDF 10.83 10.67/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

pre
TAK
24
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

83 NumerPDF 10.88 10.88/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

pre
NIE
25
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

77 NumerPDF 11.11 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

pre
TAK
26
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

71 NumerPDF 11.42/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

pre
TAK
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

353 NumerPDF 20.77 20.77/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
2
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

158 NumerPDF 20.99 20.95/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
3
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

12 NumerPDF 21.07 20.96/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

NIE
4
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

370 NumerPDF 21.14 21.14/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

TAK
5
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

54 NumerPDF 21.22 21.22/19 MKL Toruń 2019

OK

TAK
6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

96 NumerPDF 21.31 20.59/18 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
7
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

410 NumerPDF 21.38 21.05/07 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
8
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

402 NumerPDF 21.44 21.09/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
9
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

251 NumerPDF 21.45 21.45/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
10
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

51 NumerPDF 21.45 21.34/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
11
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

412 NumerPDF 21.51 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

NIE
12
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

406 NumerPDF 21.53 20.76/15 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
13
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

89 NumerPDF 21.55 21.18/18 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
14
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

94 NumerPDF 21.82 21.51/17 KS Agros Zamość 2019

OK

B
TAK
15
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

68 NumerPDF 21.90 21.63/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

B
TAK
16
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

291 NumerPDF 21.93 21.93/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

B
TAK
17
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

408 NumerPDF 21.94 21.08/10 UKS Achilles Leszno 2019

OK

B
TAK
18
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

361 NumerPDF 21.99 21.56/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
TAK
19
BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 Z/3168/15

TAK

383 NumerPDF 22.85/02 LUKS Orkan Września 2019

rez 1 (16)
TAK
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

362 NumerPDF 45.46 45.11/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
2
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

12 NumerPDF 45.81 45.14/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
3
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

172 NumerPDF 46.17 46.17/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
4
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

23 NumerPDF 46.24 45.65/14 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
5
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

31 NumerPDF 46.41 46.04/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
6
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

158 NumerPDF 46.50 46.06/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
7
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

66 NumerPDF 46.63 46.63/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

NIE
8
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

68 NumerPDF 46.91 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
9
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

117 NumerPDF 46.93 45.98/17 AZS Łódź 2019

OK

10
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

410 NumerPDF 47.16 45.24/10 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
11
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

24 NumerPDF 47.31 45.11/14 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
12
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

79 NumerPDF 47.53 47.46/16 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
13
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

25 NumerPDF 48.72 47.47/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
14
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

207 NumerPDF 48.99 48.99/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

B
TAK
15
BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 Z/3168/15

TAK

383 NumerPDF 52.98 51.50/15 LUKS Orkan Września 2019

OK

z limitu
TAK
16
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

TAK

331 NumerPDF 47.66/15 SKLA Sopot 2019

OK

TAK
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

127 NumerPDF 1:44.61 1:43.30/11 RKS Łódź 2019

OK

TAK
2
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

427 NumerPDF 1:46.03 1:45.32/18 UKS Barnim Goleniów 2019

OK

TAK
3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

126 NumerPDF 1:46.03 1:45.42/18 RKS Łódź 2019

OK

TAK
4
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

72 NumerPDF 1:48.99 1:48.99/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
5
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

379 NumerPDF 1:50.98 1:50.98/19 KKL Kielce 2019

OK

TAK
6
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

130 NumerPDF 1:51.09 1:51.09/19 RKS Łódź 2019

OK

TAK
7
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

232 NumerPDF 1:51.19 1:49.87/17 Kraków Athletics Team 2019

OK

TAK
8
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

80 NumerPDF 1:51.62 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
9
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

279 NumerPDF 1:51.98 1:50.44/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

OK

10
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

399 NumerPDF 1:52.53 1:52.53/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
11
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

268 NumerPDF 1:52.65 1:52.65/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

OK

TAK
12
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

242 NumerPDF 1:53.44 1:51.46/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
TAK
13
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

122 NumerPDF 1:53.46 1:50.43/17 MKLA Łęczyca 2019

OK

TAK
14
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

240 NumerPDF 1:55.12 1:53.40/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

z limitu
TAK
15
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

45 NumerPDF 1:48.68/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

39 NumerPDF 3:34.14 3:34.04/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
2
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

204 NumerPDF 3:39.66 3:39.66/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
3
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

427 NumerPDF 3:40.85 3:36.37/17 UKS Barnim Goleniów 2019

OK

TAK
4
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

121 NumerPDF 3:42.59 3:42.59/19 AZS Łódź 2019

OK

TAK
5
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

126 NumerPDF 3:43.99 3:41.97/15 RKS Łódź 2019

OK

TAK
6
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

88 NumerPDF 3:44.61 3:44.61/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
7
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

181 NumerPDF 3:49.22 3:49.22/19 GKS Wilga Garwolin 2019

OK

TAK
8
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

254 NumerPDF 3:49.22 3:47.07/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

OK

TAK
9
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

364 NumerPDF 3:49.65 3:49.65/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

OK

TAK
10
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

TAK

344 NumerPDF 3:50.39 3:49.75/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
11
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

242 NumerPDF 3:50.70 3:49.72/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
12
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

232 NumerPDF 3:51.74 3:48.18/18 Kraków Athletics Team 2019

OK

TAK
13
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

399 NumerPDF 3:52.20 3:52.20/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

B
TAK
14
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

379 NumerPDF 3:52.60 3:52.60/19 KKL Kielce 2019

OK

B
NIE
15
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

240 NumerPDF 3:52.74 3:52.74/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
TAK
16
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

279 NumerPDF 3:53.26 3:49.48/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

OK

TAK
17
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

270 NumerPDF 3:53.86 3:53.86/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

B rez 1
TAK
18
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

200 NumerPDF 3:56.78/14 RLTL ZTE Radom 2019

BRAK MINIMUM
TAK
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

57 NumerPDF 2.27 2.27/19 MKS Inowrocław 2019

OK

TAK
2
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

125 NumerPDF 2.20 2.32/09 RKS Łódź 2019

OK

TAK
3
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

106 NumerPDF 2.15 2.15/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

TAK
4
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

319 NumerPDF 2.10 2.10/19 LKS Fenix Słupsk 2019

OK

TAK
5
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

64 NumerPDF 2.06 2.06/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
6
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

134 NumerPDF 2.05 2.05/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

OK

NIE
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LISEK Piotr 1992-08-16 Z/1183/11

TAK

425 NumerPDF 6.02 6.02/19 OSOT Szczecin 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

50 NumerPDF 5.87 5.93/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
3
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

17 NumerPDF 5.66 5.80/14 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
4
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

37 NumerPDF 5.51 5.51/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

41 NumerPDF 5.41 5.45/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
6
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

36 NumerPDF 5.00 5.00/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
7
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

131 NumerPDF 4.90 4.90/19 UKS 55 Łódź 2019

OK

TAK
8
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

176 NumerPDF 4.90 4.90/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
9
KUPCZAK Adrian 2002-01-27 Z/3514/16

TAK

375 NumerPDF 4.90 4.90/19 UKS Olimp Mazańcowice 2019

OK

TAK
10
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

159 NumerPDF 4.70 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
11
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

166 NumerPDF 4.70 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
12
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

173 NumerPDF 4.60 4.80/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
13
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

307 NumerPDF 4.45 4.45/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

rez 1 (12)
NIE
14
SENK Dominik 2002-03-26 Z/0575/16

TAK

312 NumerPDF 4.40 4.40/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

rez 2 (12)
NIE
15
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

35 NumerPDF 4.40 5.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

342 NumerPDF 8.05 8.18/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

253 NumerPDF 7.78 7.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

5 NumerPDF 7.70 7.70/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
4
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

107 NumerPDF 7.66 7.80/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

TAK
5
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

135 NumerPDF 7.63 7.76/16 UMLKS START Wieruszów 2019

OK

TAK
6
TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 Z/2974/11

TAK

374 NumerPDF 7.56 7.84/15 UKS Junior Kamesznica 2019

OK

TAK
7
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

281 NumerPDF 7.47 7.66/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
8
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

186 NumerPDF 7.46 7.61/15 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

TAK
9
UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 Z/2472/11

TAK

324 NumerPDF 7.39 7.71/10 MKS Sambor Tczew 2019

OK

TAK
10
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

151 NumerPDF 7.31 7.65/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
11
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

252 NumerPDF 7.21 7.21/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

TAK
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

28 NumerPDF 16.56 16.81/15 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
2
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

123 NumerPDF 15.88 17.16/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

OK

TAK
3
GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 Z/4506/11

TAK

119 NumerPDF 15.67 15.72/15 AZS Łódź 2019

OK

TAK
4
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

220 NumerPDF 15.55 15.67/17 UKS Kapry-armexim Pruszków 2019

OK

TAK
5
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

245 NumerPDF 15.54 15.54/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
6
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

33 NumerPDF 15.44 15.82/10 BKS Bydgoszcz 2019

OK

TAK
7
UWIJAŁA Krzysztof 1990-11-27 Z/2472/11

TAK

324 NumerPDF 15.40 15.85/12 MKS Sambor Tczew 2019

OK

TAK
8
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

205 NumerPDF 15.01 15.01/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
9
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

261 NumerPDF 14.94 15.38/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
10
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

415 NumerPDF 14.88 14.88/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

OK

TAK
11
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

170 NumerPDF 14.86 14.93/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
12
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

85 NumerPDF 14.72 14.72/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
13
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

76 NumerPDF 14.66 14.66/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HARATYK Michał 1992-04-10 Z/0084/11

TAK

366 NumerPDF 22.32 22.32/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

OK

TAK
2
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

409 NumerPDF 21.97 21.97/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
3
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

357 NumerPDF 20.99 20.99/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
4
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

416 NumerPDF 19.53 19.53/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

OK

TAK
5
NASZKO Andrzej 1994-05-09 Z/5061/11

TAK

417 NumerPDF 19.52 19.52/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

OK

TAK
6
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

226 NumerPDF 19.38 20.63/18 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

TAK
7
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

229 NumerPDF 19.03 19.33/17 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

TAK
8
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

323 NumerPDF 18.65 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

OK

TAK
9
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

78 NumerPDF 18.38 19.34/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
10
GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

260 NumerPDF 17.19 17.34/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
11
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

230 NumerPDF 17.11 17.11/19 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

TAK
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 Z/1679/11

TAK

26 NumerPDF 67.23 71.84/13 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
2
URBANEK Robert 1987-04-29 Z/1041/11

TAK

124 NumerPDF 65.81 66.93/12 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

OK

TAK
3
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

263 NumerPDF 62.25 64.64/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
4
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

18 NumerPDF 60.61 60.61/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
5
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

70 NumerPDF 59.44 61.72/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
6
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

14 NumerPDF 57.38 60.87/14 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
7
PAWELCZYK Krystian 1995-08-22 Z/1421/11

TAK

189 NumerPDF 56.26 57.81/17 MKS Pułtusk 2019

OK

TAK
8
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

84 NumerPDF 50.62 64.20/00 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
9
PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 Z/0961/13

TAK

351 NumerPDF 48.28 48.90/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

z limitu
TAK
10
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

98 NumerPDF 52.12/18 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

290 NumerPDF 81.74 81.85/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
2
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

91 NumerPDF 80.88 83.93/15 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
3
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

100 NumerPDF 72.32 73.10/15 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
4
WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 Z/1594/12

TAK

404 NumerPDF 69.85 69.85/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
5
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

421 NumerPDF 62.45 62.45/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

OK

TAK
6
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

99 NumerPDF 61.73 61.73/19 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
7
WALCZAK Mariusz 1971-02-27 Z/4412/11

TAK

177 NumerPDF 59.84 70.02/98 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
8
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

193 NumerPDF 57.10 57.10/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

TAK
9
GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

372 NumerPDF 55.27 56.95/11 TS AKS Chorzów 2019

OK

TAK
10
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

27 NumerPDF 55.12 55.12/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

TAK
11
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

104 NumerPDF 53.91 57.09/18 KS Agros Zamość 2019

OK

TAK
12
JESZKA Wojciech 1994-10-01 Z/2353/11

TAK

373 NumerPDF 50.15 52.66/16 TS AKS Chorzów 2019

OK

TAK
13
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

110 NumerPDF 54.64/18 AZS-AWF Gorzów 2019

OK

TAK
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 Z/4887/11

TAK

185 NumerPDF 85.63 88.09/17 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
GRZESZCZUK Łukasz 1990-03-03 Z/2741/11

TAK

183 NumerPDF 82.82 84.77/14 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

TAK
3
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

301 NumerPDF 82.28 82.58/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
4
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

114 NumerPDF 79.76 79.76/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

OK

TAK
5
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

306 NumerPDF 78.52 78.56/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
6
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

321 NumerPDF 77.69 80.64/18 LKS Jantar Ustka 2019

OK

TAK
7
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

152 NumerPDF 77.43 78.30/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
8
BONDARENKO Krystian 1991-10-22 Z/4497/11

TAK

318 NumerPDF 77.06 78.06/15 LKS Fenix Słupsk 2019

OK

TAK
9
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

309 NumerPDF 76.40 83.89/12 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

TAK
10
OLESZCZUK Kacper 1994-05-15 Z/2405/11

TAK

414 NumerPDF 73.66 82.29/15 KS Polonia Pasłęk 2019

OK

TAK
11
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

52 NumerPDF 71.80 71.80/19 LUKS Start Nakło 2019

OK

TAK
12
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

58 NumerPDF 70.40 70.40/19 UKS Cyprianka 2019

OK

TAK
13
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

171 NumerPDF 68.31 69.17/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
14
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

292 NumerPDF 67.77 71.03/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 Z/2325/15

TAK

227 NumerPDF 40:23 40:23/19 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

264 NumerPDF 42:19 40:11/13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

TAK
3
AUGUSTYN Rafał 1984-05-14 Z/0572/11

TAK

276 NumerPDF 42:21 39:47/10 LKS Stal Mielec 2019

OK

TAK
4
JELONEK Jakub 1985-07-07 Z/4459/11

TAK

363 NumerPDF 42:27 39:49/12 CKS Budowlani Częstochowa 2019

OK

TAK
5
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

62 NumerPDF 42:48 39:33/10 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
6
SIKORA Rafał 1987-02-17 Z/0346/11

TAK

352 NumerPDF 43:05.31 40:30.80/10 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
7
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

TAK

222 NumerPDF 49:31.34 44:55.03/17 UKS Olimp Kozienice 2019

OK

TAK
8
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

59 NumerPDF 50:45.91 50:45.91/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

282 NumerPDF 13.49 13.28/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

TAK
2
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

83 NumerPDF 13.63 13.63/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

NIE
3
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

215 NumerPDF 13.69 13.69/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
4
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

330 NumerPDF 13.82 13.26/13 SKLA Sopot 2019

OK

TAK
5
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

34 NumerPDF 13.91 13.44/11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

NIE
6
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

169 NumerPDF 13.96 13.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
7
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

44 NumerPDF 14.06 13.96/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
8
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

156 NumerPDF 14.30 14.30/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
9
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

184 NumerPDF 14.59 14.59/19 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

TAK
10
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

15 NumerPDF 14.87 14.87/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
TAK
11
WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 Z/2612/11

TAK

368 NumerPDF 14.89 14.09/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

OK

TAK
12
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

4 NumerPDF 15.02 15.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
TAK
13
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

159 NumerPDF 15.07 14.80/16 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
TAK
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

423 NumerPDF 48.80 48.40/15 MKL Szczecin 2019

OK

TAK
2
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

TAK

196 NumerPDF 50.31 49.72/16 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
3
BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 Z/3806/11

TAK

386 NumerPDF 50.63 49.88/16 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
4
DUDEK Bartosz 1992-02-25 Z/3483/11

TAK

298 NumerPDF 51.95 51.63/16 MKS Juvenia Białystok 2019

OK

TAK
5
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

1 NumerPDF 52.09 52.08/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

TAK
6
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

398 NumerPDF 52.28 52.28/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

TAK
7
SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 Z/4683/11

TAK

211 NumerPDF 52.33 50.11/16 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
8
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

65 NumerPDF 52.34 52.34/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
9
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

67 NumerPDF 52.66 52.10/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
10
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

162 NumerPDF 52.66 52.66/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

TAK
11
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

249 NumerPDF 52.67 52.12/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

TAK
12
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

365 NumerPDF 53.10 53.10/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

OK

TAK
13