Internetowe zgłoszenia do imprezy: 19. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim w stylu anglosaskim (U16, U18, U20, S)
BIELSKO-BIAŁA, 8.05.2021
 
Bieg Anglosaski K
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MORAWSKA Julia 2000-02-11 Z/0809/20

TAK

145 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

2
STELMACH Dominika 1982-02-28 Z/0458/12

TAK

100 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

3
NAWRAT Monika 1988-01-06 Z/1604/20

TAK

999 NumerPDF KS Prefbet-Sonarol 2021

4
KULIK Ewa 1976-12-24 Z/0768/21

TAK

76 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2021

5
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2021

6
FICNER Anna 1985-02-09 Z/2208/19

TAK

120 NumerPDF MKS Siechnice 2021

7
DUDEK Monika 1983-02-01 Z/2197/21

TAK

15 NumerPDF MKS Siechnice 2021

8
BYLICA Agnieszka 1976-03-23 Z/9172/21

TAK

791 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

9
KANTOR Martyna 1989-07-31 Z/2359/16

TAK

80 NumerPDF LKB Rudnik 2021

10
MATYSEK Agnieszka 1978-11-03 Z/1882/17

TAK

300 NumerPDF LKB Rudnik 2021

11
JANASIAK Agnieszka 1981-04-15 Z/6984/21

TAK

28 NumerPDF LKB Rudnik 2021

12
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021  ZKN 

13
PAPROCKA Urszula 1990-04-01 Z/9353/21

TAK

30 NumerPDF LKB Rudnik 2021

14
HAJDA Justyna 1994-08-01 Z/9206/21

TAK

98 NumerPDF KS Mafia Team Lubliniec 2021

15
NOGA Angelika 1994-10-27 Z/8588/21

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

16
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

39 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2021

17
CELIŃSKA Anna 1979-03-06 Z/1882/12

TAK

80 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

18
HASS-KALITA Joanna Anna 1975-04-17 Z/4023/21

TAK

125 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

19
MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 Z/0532/15

TAK

947 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2021

20
TOLASZ Ewa 1997-12-20 Z/1256/14

TAK

933 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2021

21
MOCZULSKA Małgorzata 1976-03-25 Z/8837/21

TAK

120 NumerPDF GLKS Świdnica 2021

22
WITEK Karolina 1991-01-30 Z/2637/21

TAK

12 NumerPDF LKS Żelazny Opoczno Running Team 2021

23
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021  ZKN 

24
JAŚKOWIEC Klaudia 1994-08-16 Z/2155/19

TAK

500 NumerPDF MKS Siechnice 2021

25
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

106 NumerPDF TS AKS Chorzów 2021

26
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2021

27
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

55 NumerPDF LKS Koluszki 2021

28
CIECHOMSKA Natalia 1999-08-08 Z/0425/15

TAK

79 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

29
Gumienny Magdalena 1978-01-29 Z/3771/16

TAK

73 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

30
OBSTÓJ Karolina 1990-09-15 Z/2496/19

TAK

76 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Bieg Anglosaski K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZADORA Julia 2003-12-19 Z/1799/20

TAK

274 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

2
BACHLEDA Joanna 2002-03-22 Z/2307/20

TAK

39 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

3
MACHA Aneta 2002-03-21 Z/2341/17

TAK

21 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

4
GŁÓWKA Oliwia 2003-05-02 Z/2439/18

TAK

45 NumerPDF LKB Rudnik 2021

5
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

6
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  OSU 

7
MASARSKA Weronika 2002-01-04 Z/1902/20

TAK

939 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2021

8
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

9
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2021

10
JARECKA Weronika 2003-06-11 Z/2998/18

TAK

16 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

11
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2021

12
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

 
Bieg Anglosaski K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021  ZKN   OSU 

2
MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 Z/5738/21

TAK

23 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

3
MADZIA Zuzanna 2005-06-15 Z/2502/19

TAK

16 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2021  ZKN 

5
MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Z/4879/21

TAK

3 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

6
JMIELINSKA Pola 2005-05-21 Z/3079/20

TAK

3 NumerPDF LKB Rudnik 2021

7
KOWALSKA Klaudia 2005-10-13 Z/2625/19

TAK

65 NumerPDF LKB Rudnik 2021

8
KRZEWSKA Maja 2005-12-18 Z/5392/19

TAK

30 NumerPDF LKB Rudnik 2021

9
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/3849/20

TAK

22 NumerPDF LKB Rudnik 2021

10
ZARYCHTA Katarzyna 2005-02-24 Z/3894/20

TAK

17 NumerPDF LKB Rudnik 2021

11
KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Z/4300/20

TAK

15 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

12
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

149 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN   OSU 

13
LELEK Paulina 2004-11-14 Z/1982/18

TAK

29 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

14
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021  ZKN 

15
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

666 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

16
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021  ZKN 

17
Gumienny Lena 2005-12-03 Z/3476/16

TAK

71 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

18
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021  ZKN 

19
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

20
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

456 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2021

21
WERESZKA Oliwia 2004-02-26 Z/0906/18

TAK

31 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

 
Bieg Anglosaski K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 Z/3734/20

TAK

10 NumerPDF ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2021

2
MESSYASZ Amelia 2006-12-23 Z/3733/20

TAK

13 NumerPDF ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2021

3
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

801 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

4
JAREK Marianna 2006-01-11 Z/6094/21

TAK

7 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021

5
KULETA Wiktoria 2007-04-07 Z/6098/21

TAK

27 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

6
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/7639/21

TAK

278 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

7
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

8
KOŁTON Agnieszka 2007-09-07 Z/3247/20

TAK

50 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

9
SZMYTKIEWICZ Debora 2007-11-06 Z/0810/18

TAK

934 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

10
NOGA Olena 2007-02-08 Z/4302/20

TAK

33 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

11
RABIEJ Julia 2006-02-20 Z/4301/20

TAK

11 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

12
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

21 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

13
BANASZCZYK Maja 2006-12-13 Z/3078/20

TAK

20 NumerPDF LKB Rudnik 2021

14
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

15
GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 Z/3321/20

TAK

41 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

16
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

11 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

17
BĄK Adrianna 2007-04-14 Z/4565/19

TAK

34 NumerPDF MKS Żywiec 2021

18
BUKOWSKA Olga 2006-07-25 Z/1376/18

TAK

454 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2021

19
MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 Z/5534/19

TAK

1 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

20
TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 Z/4622/19

TAK

37 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

21
CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 Z/4617/19

TAK

25 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

22
PATER Weronika 2007-08-13 Z/8077/21

TAK

1 NumerPDF LKB Rudnik 2021

23
KOWRYGO Antonina 2007-08-03 Z/9245/21

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

24
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021  SKN 

25
DŁUGOSZ Maria 2007-08-27 Z/8215/21

TAK

741 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

26
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

715 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

27
CZYŻ Marlena 2006-03-17 Z/2077/20

TAK

37 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

28
KRAKOWCZYK Julia 2007-01-25 Z/2081/20

TAK

38 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

29
TYMAN Karolina 2006-04-12 Z/2078/20

TAK

35 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

30
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2021

31
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

32
OPIELA Katarzyna 2007-05-23 Z/1974/20

TAK

112 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

33
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 Z/3133/19

TAK

148 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2021  OSU 

34
PAWLAK Maja 2006-09-04 Z/2622/21

TAK

21 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

35
ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 Z/2412/20

TAK

42 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2021

36
SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 Z/2623/21

TAK

17 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

37
ZJAWIN Natalia 2006-10-10 Z/2704/20

TAK

10 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

38
JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 Z/0866/20

TAK

597 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

39
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

872 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

40
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF WLKS Wrocław 2021  OSU 

41
SZYMAŃSKA Daria 2007-08-28 Z/9248/21

TAK

19 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

42
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

43
HAJLIGTAG Justyna 2006-12-21 Z/9259/21

TAK

75 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

 
Bieg Anglosaski M
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKUŁA Sławomir 1990-10-06 Z/5725/21

TAK

1 NumerPDF 70:00.00 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

2
WITEK Andrzej 1992-07-13 Z/4828/19

TAK

555 NumerPDF MKS Siechnice 2021

3
HEBDA Adrian 1997-07-22 Z/10116/21

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021

4
CEREMUGA Marcin 1989-04-19 Z/10119/21

TAK

755 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

5
PIOTROWSKI Tomasz 1971-06-14 Z/7683/21

TAK

111 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

6
MROWIEC Bernard 1966-08-22 Z/6588/21

TAK

14 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2021

7
CHŁANDA Sebastian 1985-07-24 Z/9038/21

TAK

761 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

8
SAWCZYN Rafał 1988-03-19 Z/8993/21

TAK

782 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

9
MILEWSKI Dominik 1998-09-11 Z/8842/21

TAK

555 NumerPDF TKKF Płock 2021

10
SZCZECHLA Grzegorz 1987-01-15 Z/8902/21

TAK

941 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

11
BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 Z/3289/17

TAK

222 NumerPDF LKB Rudnik 2021

12
LACHETA Tomasz 1971-05-25 Z/9256/21

TAK

10 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

13
STEC Łukasz 1983-11-02 Z/7294/21

TAK

13 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

14
ŻUCHOWSKI Daniel 1988-06-18 Z/9354/21

TAK

31 NumerPDF LKB Rudnik 2021

15
BARANSKI Mateusz 1983-01-29 Z/3927/20

TAK

24 NumerPDF LKB Rudnik 2021

16
DORSZYŃSKI Grzegorz 1983-02-09 Z/0521/12

TAK

220 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2021

17
ŚWIERC Marcin 1985-08-16 Z/3378/11

TAK

119 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

18
JARCZOK Zdzisław 1987-05-21 Z/6382/21

TAK

11 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

19
SZMYTKIEWICZ Krzysztof 1983-03-21 Z/4955/18

TAK

932 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

20
JAŚTAL Piotr 1994-01-03 Z/4873/11

TAK

200 NumerPDF LKB Rudnik 2021

21
KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 Z/4355/20

TAK

11 NumerPDF LKB Rudnik 2021

22
KOBOS Tomasz 1988-09-30 Z/2631/19

TAK

17 NumerPDF LKB Rudnik 2021

23
LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 Z/4856/11

TAK

120 NumerPDF LKB Rudnik 2021

24
LIPIŃSKI Krzysztof 1992-10-13 Z/6985/21

TAK

27 NumerPDF LKB Rudnik 2021

25
JAGIEŁO Michał 1986-02-13 Z/4103/18

TAK

500 NumerPDF LKB Rudnik 2021

26
CZERNIAK Paweł 1985-06-06 Z/2151/19

TAK

109 NumerPDF Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2021

27
GRUND Marek 1989-08-08 Z/9189/21

TAK

99 NumerPDF KS Mafia Team Lubliniec 2021

28
DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 Z/2050/20

TAK

50 NumerPDF LKB Rudnik 2021

29
DUDEK Gabriel 1994-01-10 Z/6986/21

TAK

25 NumerPDF LKB Rudnik 2021

30
DUDEK Sylwester 1963-06-05 Z/1514/14

TAK

335 NumerPDF LKB Rudnik 2021

31
KUBIAK Tomasz 1981-03-22 Z/9459/21

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2021

32
MAREK Dariusz 1985-12-01 Z/5467/15

TAK

1 NumerPDF KB Sobótka 2021

33
BROJ Marcel 2000-03-20 Z/2047/20

TAK

14 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

34
TALAGA Michał 1979-09-27 Z/6600/21

TAK

264 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

35
BOCHNAK Maciej 1984-01-17 Z/6599/21

TAK

265 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

36
PIŁATOWSKI Andrzej 1964-06-09 Z/8814/21

TAK

22 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

37
JAMIŃSKI Adam 1990-02-16 Z/1604/14

TAK

68 NumerPDF SPLA Tychy 2021

38
CZAPLA Piotr 1990-11-04 Z/2436/11

TAK

401 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2021

39
LEŚNIAK Kamil 1993-06-27 Z/4955/15

TAK

1 NumerPDF Salco Garmin Team Toruń 2021

40
SKUPIEŃ Tomasz 1986-06-26 Z/9333/21

TAK

753 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

41
WITKOWSKI Marek 1983-03-11 Z/7295/21

TAK

752 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

42
KOŹMIŃSKI Józef 1981-01-06 Z/8741/21

TAK

751 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

43
STOPA Michał 1985-09-11 Z/5378/21

TAK

69 NumerPDF SPLA Tychy 2021

44
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

654 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

45
KORNAŚ Marcin 1978-08-11 Z/3072/20

TAK

65 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

46
KARKUT Bogdan 1970-06-01 Z/3031/20

TAK

710 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2021

47
KUBICA Marcin 1999-06-04 Z/1723/15

TAK

934 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

48
PYSZEL Florian 1995-03-24 Z/0205/11

TAK

666 NumerPDF Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 2021

49
NOSAL Tomasz 1989-09-18 Z/3770/19

TAK

277 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

50
GRZĄDZIEL Dominik 1983-03-06 Z/9115/21

TAK

355 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021

51
PIETRZYK Krzysztof 1979-03-18 Z/3018/20

TAK

79 NumerPDF LKS Koluszki 2021

52
BALIGA Cezary 1998-06-23 Z/9192/21

TAK

1 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

53
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

11 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

54
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

57 NumerPDF LKS Koluszki 2021

55
DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 Z/1530/18

TAK

15 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2021

56
SOBAS Jacek 1985-06-11 Z/3377/11

TAK

77 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

57
POŁEĆ Damian 1997-01-14 Z/1072/13

TAK

411 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2021

58
WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Z/5532/18

TAK

137 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2021

59
ZACZYK Marcin 1971-09-02 Z/8310/21

TAK

15 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

60
SEMPER Mateusz 1999-01-19 Z/0586/15

TAK

77 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

 
Bieg Anglosaski M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESIK Piotr 2002-11-06 Z/9460/21

TAK

14 NumerPDF 1.51 BiegamBoLubię Warszawa 2021

2
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

280 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021  ZKN 

3
ŚWIDER Maciej 2002-11-22 Z/7691/21

TAK

270 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

4
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

5
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2021  ZKN   SKN 

6
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN   OSU 

7
POKRYWKA Robert 2002-11-05 Z/9334/21

TAK

65 NumerPDF SKS Unia Swarzędz 2021

8
NIEDOBA Paweł 2002-06-23 Z/5719/21

TAK

32 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

9
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

504 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2021  ZKN 

10
MASARSKI Szymon 2002-01-04 Z/2163/19

TAK

946 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2021

11
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

21 NumerPDF UKS Piast Bolków 2021

12
PACHUT Jerzy 2002-01-27 Z/9177/21

TAK

198 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

13
PACHUT Maksymilian 2003-08-13 Z/9178/21

TAK

215 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

14
HUTNY Jakub 2003-03-04 Z/3750/17

TAK

69 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

15
DUDCZAK Kacper 2003-01-05 Z/3039/20

TAK

10 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

16
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

14 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021

17
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

24 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021  ZKN 

18
KACZOR Jan 2002-01-02 Z/7696/21

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

 
Bieg Anglosaski M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 Z/3449/19

TAK

885 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

2
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/1488/20

TAK

9 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021  ZKN 

3
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2021

4
KĘPA Jakub 2005-03-05 Z/2632/19

TAK

60 NumerPDF LKB Rudnik 2021

5
KOZIEŁ Karol 2004-10-01 Z/3299/20

TAK

23 NumerPDF LKB Rudnik 2021

6
PAWLOS Mikolaj 2004-05-24 Z/2456/18

TAK

212 NumerPDF LKB Rudnik 2021

7
SIKORA Dariusz 2005-10-03 Z/2626/19

TAK

6 NumerPDF LKB Rudnik 2021

8
ŚLIFIERZ Krystian 2004-03-26 Z/2441/18

TAK

9 NumerPDF LKB Rudnik 2021

9
WIECHA Jan 2005-12-29 Z/5391/19

TAK

33 NumerPDF LKB Rudnik 2021

10
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

467 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

11
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

25 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

12
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

453 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2021

13
FIJAK Tomasz 2004-01-20 Z/3749/17

TAK

18 NumerPDF MKS Żywiec 2021  ZKN 

14
PORADA Radosław 2005-05-26 Z/2445/19

TAK

125 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN   OSU 

15
SZROMBA Szymon 2004-05-08 Z/3432/18

TAK

5 NumerPDF UKS Gminy Brzeszcze 2021

16
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

17
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

950 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021  OSU 

18
KANSY Marcel 2004-07-10 Z/0372/15

TAK

70 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

19
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

20
CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 Z/2385/19

TAK

44 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2021

21
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1487/20

TAK

10 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021  ZKN 

22
MARAŃDA Kacper 2005-02-20 Z/3952/20

TAK

20 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021

23
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021  OSU 

24
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

25 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2021  ZKN 

25
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

246 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2021

26
KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 Z/1467/19

TAK

16 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2021

 
Bieg Anglosaski M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANTYKA Kacper 2007-07-10 Z/8554/21

TAK

41 NumerPDF LKS Brzezina Osiek 2021

2
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

857 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

3
LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 Z/3292/20

TAK

102 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2021

4
DUDEK Maksymilian 2006-09-08 Z/3612/20

TAK

2 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2021

5
KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 Z/7520/21

TAK

44 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

6
CIELUCH Dawid 2007-04-17 Z/2625/21

TAK

11 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

7
PACHNIK Jędrzej 2006-12-21 Z/8713/21

TAK

37 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

8
GĄSIOREK Adam 2007-02-03 Z/7519/21

TAK

26 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

9
KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 Z/2938/20

TAK

205 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021

10
LIPA Juliusz 2007-12-04 Z/7943/21

TAK

16 NumerPDF LKB Rudnik 2021

11
PAPUGA Kajetan 2007-08-08 Z/9251/21

TAK

15 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

12
URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 Z/2126/20

TAK

28 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

13
ZIĘTEK Leon 2006-06-21 Z/5011/18

TAK

2 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

14
KIELJAN Bartosz 2007-05-22 Z/5532/19

TAK

96 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

15
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18 Z/3408/20

TAK

730 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

16
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

17
KUSZ Marcin 2006-05-22 Z/0229/20

TAK

135 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2021

18
ZACZYK Łukasz 2007-03-18 Z/1407/20

TAK

77 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021  OSU 

19
LIPSKI Kacper 2007-01-10 Z/2621/21

TAK

10 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

20
PIEKARSKI Filip 2007-08-24 Z/3210/21

TAK

105 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

21
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

869 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021  OSU 

22
MARASZ Piotr 2006-08-26 Z/1378/19

TAK

883 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021  OSU 

23
GALICKI Bartosz 2006-10-12 Z/2620/21

TAK

12 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

24
SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 Z/5529/19

TAK

68 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021