Internetowe zgłoszenia do imprezy: Puchar Marszałka Woj. Śląskiego w Biegach Anglosaskich
BIELSKO-BIAŁA, 8.05.2021
 
Bieg Anglosaski K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

9 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

2
BANASZAK Hanna 2008-11-02 Z/0925/21

TAK

700 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

3
KOBACKA Julia 2009-03-21 Z/4255/21

TAK

14 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

4
KRAWCZYK Natasza 2009-11-15 Z/4256/21

TAK

15 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

5
ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 Z/2624/21

TAK

13 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

6
SIKORA Alicja 2008-01-02 Z/5527/21

TAK

25 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

7
KAWULOK Iga 2009-02-17 Z/7645/21

TAK

7 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

8
SŁOBODZIAN Julia 2009-11-12 Z/7648/21

TAK

5 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

9
SWAKOŃ Milena 2009-08-05 Z/7649/21

TAK

6 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

10
SZURMAN Ada 2009-11-25 Z/7650/21

TAK

12 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

11
BARANSKA Amelia 2008-06-30 Z/7942/21

TAK

12 NumerPDF LKB Rudnik 2021

12
BUDKA Julia 2008-07-23 Z/1968/20

TAK

311 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

13
CZARNECKA Emma 2008-07-15 Z/7924/21

TAK

98 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

14
MACIEJOWSKA Dominika 2008-11-16 Z/0441/21

TAK

52 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

15
TALIK Jagoda 2008-04-28 Z/0445/21

TAK

53 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

16
SĘK Alessandra 2008-05-31 Z/9935/21

TAK

277 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

17
ZIĘBA Lena 2008-01-29 Z/3790/20

TAK

12 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

18
BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 Z/2905/19

TAK

136 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

19
URBAŚ Sara 2008-07-29 Z/2777/19

TAK

51 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

20
WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 Z/4567/19

TAK

37 NumerPDF MKS Żywiec 2021

21
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

24 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

22
MADEJCZYK Nicola 2008-12-11 Z/9396/21

TAK

732 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

23
KONIECZNA Liliana 2009-10-14 Z/9244/21

TAK

10 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

24
ŁUKASZEWSKA Judyta 2008-04-14 Z/9246/21

TAK

13 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

25
KURDZIEL Maja 2009-07-02 Z/9518/21

TAK

510 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

26
WOJCIECHOWSKA Milena 2009-01-05 Z/9387/21

TAK

274 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

27
KOSZANY Emilia 2008-07-22 Z/2084/20

TAK

32 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

28
SMYLA Julia 2008-09-06 Z/2086/20

TAK

39 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

29
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

312 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

30
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

31
STARZYCKA Liliana 2009-05-08 Z/9517/21

TAK

507 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

32
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

25 NumerPDF MKS Żywiec 2021

33
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

5 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

34
HAJLIGTAG Martyna 2009-12-25 Z/9260/21

TAK

76 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

35
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

505 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

36
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

502 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

37
NOWOTARSKA Blanka 2009-08-22 Z/9514/21

TAK

503 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

38
ORIAN Maria 2009-08-18 Z/4487/21

TAK

74 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

39
BIAŁKA Justyna 2009-08-28 Z/2615/19

TAK

368 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

40
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

703 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

 
Bieg Anglosaski K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FERDEK Julia 2012-01-31 Z/9950/21

TAK

728 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
BOLEK Nikola 2010-09-18 Z/4251/21

TAK

25 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

3
STAŃCZYK Oliwia 2010-03-13 Z/4260/21

TAK

8 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

4
BOGACZ Milena 2010-04-22 Z/7601/21

TAK

19 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

5
DYBCZYŃSKA Amelia 2010-06-22 Z/5529/21

TAK

22 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

6
JAWORSKA Julia 2010-08-03 Z/7603/21

TAK

21 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

7
JAWORSKA Klaudia 2010-08-03 Z/7604/21

TAK

20 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

8
KADŁUCZKA Milena 2011-06-21 Z/2939/20

TAK

825 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021

9
NOWAK Zuzanna 2010-02-03 Z/2351/20

TAK

205 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

10
OPIELA Zofia 2010-03-26 Z/2349/20

TAK

155 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

11
CHMURA Zofia 2010-04-29 Z/9375/21

TAK

279 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

12
GŁOWACZ Nikola 2011-04-25 Z/9377/21

TAK

261 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

13
GRADOŃ Maja 2010-04-03 Z/3944/20

TAK

101 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

14
MAJEWSKA Emilia 2010-03-10 Z/3936/20

TAK

11 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

15
ANTCZAK Kalina 2012-05-28 Z/2802/21

TAK

19 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2021

16
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

17
MADEJCZYK Daria 2010-03-27 Z/8220/21

TAK

726 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

18
SMOLORZ Weronika 2012-01-03 Z/7673/21

TAK

31 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

19
BYLICA Antonina 2010-06-16 Z/4832/21

TAK

761 NumerPDF ULKS Lipinki 2021

20
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

21
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

22
SMYLA Amelia 2011-05-21 Z/7674/21

TAK

35 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

23
BUDKA Wiktoria 2013-06-12 Z/0936/21

TAK

311 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

24
GAJDA Klaudia 2010-01-02 Z/2089/20

TAK

33 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

25
ZICHLARZ Zofia 2010-02-02 Z/2087/20

TAK

36 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

26
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

27
KACZARA Jagoda 2012-10-24 Z/9501/21

TAK

500 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

28
PACŁAWSKA Aleksandra 2010-02-24 Z/9516/21

TAK

504 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

29
CZARNECKA Julia 2011-03-30 Z/1207/18

TAK

84 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

30
KŁECZEK Julia 2010-08-11 Z/9513/21

TAK

506 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

31
SAJDA Julia 2011-06-16 Z/0931/21

TAK

766 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

 
Bieg Anglosaski M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jan 2009-10-13 Z/2626/21

TAK

39 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

2
JASIULEK Bruno 2009-01-13 Z/5530/21

TAK

24 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

3
MACHA Adam 2008-02-06 Z/7647/21

TAK

945 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

4
TALIK Piotr 2008-10-09 Z/3250/20

TAK

19 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

5
SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 Z/1593/21

TAK

23 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

6
RYCHLIK Patryk 2008-06-29 Z/3788/20

TAK

12 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

7
KARWACKI Karol 2008-05-25 Z/3789/20

TAK

21 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2021

8
SMYRAK Karol 2009-06-24 Z/8222/21

TAK

731 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

9
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 Z/0873/21

TAK

289 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

10
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

315 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

11
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

501 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

12
BACHRYJ Wojciech 2009-12-24 Z/1208/18

TAK

72 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

13
KANSY Paskal 2008-02-21 Z/0383/16

TAK

80 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

14
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

2 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

15
KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 Z/5298/19

TAK

31 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

16
PACHACZ Sebastian 2008-12-07 Z/9382/21

TAK

264 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

17
ZAJĄC Samuel 2009-05-12 Z/9390/21

TAK

272 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

 
Bieg Anglosaski M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMPART Dominik 2012-01-27 Z/9949/21

TAK

730 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
FERDEK Mateusz 2010-01-27 Z/9948/21

TAK

729 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

3
LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 Z/4257/21

TAK

7 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

4
ZACZYK Piotr 2010-08-11 Z/3172/20

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

5
TROJANOWSKI Maciej 2010-03-27 Z/1975/20

TAK

512 NumerPDF KS Limanowa Forrest 2021

6
ŚWIERKOSZ Dominik 2012-04-24 Z/9393/21

TAK

727 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

7
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

242 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

8
CZYŻ Adrian 2010-08-16 Z/7670/21

TAK

37 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

9
BOGDAŃSKI Olaf 2011-06-02 Z/7669/21

TAK

31 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

10
KORNAŚ Jan 2010-06-14 Z/5299/19

TAK

32 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2021

11
DŁUGOSZ Bruno 2012-02-28 Z/8558/21

TAK

721 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

12
SŁOŃSKI Mikołaj 2010-11-23 Z/9385/21

TAK

268 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

13
KUBAS Wiktor 2012-09-15 Z/8218/21

TAK

725 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

14
SZYJKA Jakub 2010-09-27 Z/2821/21

TAK

11 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2021