Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng Kwalifikacyjny Białogard 2020
BIAŁOGARD, 12.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 Z/1500/16

TAK

329 NumerPDF 12.84 12.64/19 AZS-AWF Katowice 2020

2
STOMPOR Karolina 2002-08-22 Z/2342/18

TAK

118 NumerPDF 12.98 12.98/20 MKS-MOS Katowice 2020

3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

924 NumerPDF 13.15 12.94/18 MKS Agros Chełm 2020

4
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

470 NumerPDF 13.46 13.20/18 WKS Flota Gdynia 2020

5
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

52 NumerPDF 13.90 13.90/20 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

6
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

53 NumerPDF 13.91 13.66/19 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

7
PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 Z/3474/17

TAK

132 NumerPDF 14.14 14.14/20 MKS-MOS Katowice 2020

8
ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 Z/5588/19

TAK

66 NumerPDF 14.21 14.21/20 MKS-MOS Katowice 2020

9
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 14.29 14.29/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

10
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

31 NumerPDF 14.35 14.35/20 MKS Truso Elbląg 2020

11
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

869 NumerPDF 14.38 14.36/19 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

12
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 14.42 13.38/19 KL Bałtyk Koszalin 2020

13
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 14.58 14.58/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

14
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

230 NumerPDF 15.74 15.74/20 KL Iskra Białogard 2020

15
GONDEK Maja 2009-02-23 Z/4502/18

TAK

38 NumerPDF 15.82 15.10/19 MKS Święc Sławno 2020

16
JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 Z/4484/18

TAK

40 NumerPDF 16.56 16.50/19 MKS Święc Sławno 2020

17
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

18
KŁOSOWSKA Judyta 2007-01-02 Z/5125/19

TAK

10 NumerPDF 15.10/19 MKP Szczecinek 2020

19
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.02/18 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

20
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 13.44/17 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

21
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/4956/19

TAK

15 NumerPDF 13.01/19 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
22
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF 16.87/19 AL Międzyzdroje 2020

23
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 13.20/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

24
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2020

25
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

90 NumerPDF 14.67/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

26
KALINOWSKA Milena 2006-04-30 Z/2158/19

TAK

91 NumerPDF 15.26/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

27
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 12.17/19 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

28
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF 14.04/19 MKS Truso Elbląg 2020

29
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/4977/19

TAK

31 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

30
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

31
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

718 NumerPDF 13.89/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF 25.93 25.93/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

2
STOMPOR Karolina 2002-08-22 Z/2342/18

TAK

118 NumerPDF 26.31 26.31/20 MKS-MOS Katowice 2020

3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

924 NumerPDF 26.44 26.09/18 MKS Agros Chełm 2020

4
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

470 NumerPDF 27.24 26.81/18 WKS Flota Gdynia 2020

5
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 28.59 26.92/18 KL Bałtyk Koszalin 2020

6
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF 31.21 31.21/20 UKS MTE Milanówek 2020

7
KŁOSOWSKA Judyta 2007-01-02 Z/5125/19

TAK

10 NumerPDF 32.21 32.21/20 MKP Szczecinek 2020

8
CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 Z/1500/16

TAK

329 NumerPDF 27.88/16 AZS-AWF Katowice 2020

9
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

869 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

10
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 31.06/19 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

11
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

12
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/4956/19

TAK

15 NumerPDF 26.97/19 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
13
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

TAK

31 NumerPDF 28.63/19 MKL Maraton Świnoujście 2020

14
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2020

15
PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 Z/3474/17

TAK

132 NumerPDF 29.13/19 MKS-MOS Katowice 2020

16
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

31 NumerPDF 31.85/19 MKS Truso Elbląg 2020

17
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

90 NumerPDF 30.54/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

18
KALINOWSKA Milena 2006-04-30 Z/2158/19

TAK

91 NumerPDF 33.11/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

19
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

420 NumerPDF 24.33/19 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

20
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

21
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

53 NumerPDF 28.50/19 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

22
CIELESZ Izabela 2006-10-30 Z/2325/19

TAK

10 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

23
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

24
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

25
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

8 NumerPDF 33.49/19 UKS MTE Milanówek 2020

26
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

27
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF 31.57/19 UKS MTE Milanówek 2020

28
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

29
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

30
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

718 NumerPDF 28.52/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

31
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 27.85/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

122 NumerPDF 43.10 43.10/20 MKS-MOS Katowice 2020

2
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF 43.73 43.73/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

3
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

20 NumerPDF 45.41 45.41/20 UKS Wiking Rychnowy 2020

4
MUCHA Michalina 2007-09-03 Z/2343/20

TAK

711 NumerPDF 45.69 45.69/20 AML Słupsk 2020

5
RECKA Julia 2008-06-13 Z/4503/18

TAK

12 NumerPDF 48.13 48.01/19 MKS Święc Sławno 2020

6
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

7
KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 Z/3086/17

TAK

119 NumerPDF 48.37/19 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

8
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

232 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020

9
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 51.55/19 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

10
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF 57.82/19 AL Międzyzdroje 2020

11
ZYGMUNT Nela 2008-04-28 Z/4977/19

TAK

31 NumerPDF 57.93/18 AL Międzyzdroje 2020

12
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

13
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

317 NumerPDF 43.52/14 AZS-AWF Katowice 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

490 NumerPDF 57.35 56.86/19 MKL Szczecin 2020

2
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 59.84 59.84/20 UKS Wiking Rychnowy 2020

3
IWANEJKO Oliwia 2000-10-23 Z/1944/20

TAK

160 NumerPDF 61.11 61.11/20 OŚ AZS Poznań 2020

4
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 61.77 61.77/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

5
CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 Z/4946/18

TAK

6 NumerPDF 60.66/19 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

40 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2020

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Julia 2006-10-29 Z/3085/17

TAK

117 NumerPDF 1:52.06 1:44.43/19 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

2
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF 1:56.34 MKP Szczecinek 2020

3
MADAJCZYK Emilia 2010-08-17 Z/3048/20

TAK

233 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020

4
MLECZEK Natalia 2005-02-17 Z/1207/20

TAK

136 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2020

5
ZARĘBSKA Hanna 2005-10-14 Z/1951/19

TAK

127 NumerPDF 1:53.06/19 MKS-MOS Katowice 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANEJKO Martyna 2000-10-23 Z/1943/20

TAK

159 NumerPDF 2:18.61 2:18.61/20 OŚ AZS Poznań 2020

2
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

3
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

310 NumerPDF 2:17.37/16 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 11:00.46 11:00.46/20 LKS Lubusz Słubice 2020

2
NERĆ Patrycja 2003-05-01 Z/2816/20

TAK

22 NumerPDF 12:45.89 MKP Szczecinek 2020

3
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

81 NumerPDF 10:29.76/19 MKL Szczecin 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.70 1.71/19 AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 

2
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.65 1.66/19 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

3
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.65 1.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
MUCHA Martyna 2007-09-03 Z/2345/20

TAK

718 NumerPDF 1.45 1.45/20 AML Słupsk 2020

5
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

52 NumerPDF 1.51/19 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

6
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 1.25/18 UKS MTE Milanówek 2020

7
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

266 NumerPDF 1.20/18 UKS MTE Milanówek 2020

8
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF 1.36/19 UKS MTE Milanówek 2020

9
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF 1.33/19 UKS MTE Milanówek 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 5.50 5.50/20 MUKS Kadet Rawicz 2020  KNF   SKN 

2
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 5.08 5.12/18 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

3
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.96 4.96/20 UKL Ósemka Police 2020  ROSU 

4
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

TAK

204 NumerPDF 4.88 4.88/20 UKS Achilles Leszno 2020

5
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 4.75 4.75/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

6
RECKA Julia 2008-06-13 Z/4503/18

TAK

12 NumerPDF 4.20 4.20/20 MKS Święc Sławno 2020

7
GONDEK Maja 2009-02-23 Z/4502/18

TAK

38 NumerPDF 4.02 4.02/20 MKS Święc Sławno 2020

8
JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 Z/4484/18

TAK

40 NumerPDF 3.52 3.52/20 MKS Święc Sławno 2020

9
ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 Z/5588/19

TAK

66 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2020

10
KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 Z/3330/17

TAK

76 NumerPDF 4.37/18 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBISZ Michalina 2003-10-25 Z/1948/20

TAK

203 NumerPDF 10.18 10.18/20 UKS Achilles Leszno 2020

2
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

3
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

4
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU 

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 10.14 10.14/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
MUCHA Michalina 2007-09-03 Z/2343/20

TAK

711 NumerPDF 9.68 9.68/20 AML Słupsk 2020

3
MUCHA Martyna 2007-09-03 Z/2345/20

TAK

718 NumerPDF 8.94 8.94/20 AML Słupsk 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWIŃSKA Renata 1996-09-05 Z/3046/20

TAK

6 NumerPDF 8.22/18 GZSN START Gorzów Wlkp. 2020

2
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF MKL Szczecin 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020

2
KUŚ Konstancja 2005-03-16 Z/1948/19

TAK

117 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2020

3
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 38.61 39.30/19 MKL Szczecin 2020

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 34.07 34.59/18 AML Słupsk 2020

3
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

33 NumerPDF 30.97 30.97/20 MKL Szczecin 2020

4
KUŚ Konstancja 2005-03-16 Z/1948/19

TAK

117 NumerPDF 28.19 28.19/20 MKS-MOS Katowice 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 15.91 15.91/20 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚRUTEK Ewa 2004-06-05 Z/2902/18

TAK

137 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 11.05 10.79/19 UKS Achilles Leszno 2020  SKN 

2
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 11.07 11.00/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
NICPOŃ Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

49 NumerPDF 11.31 11.03/19 MKL Szczecin 2020

4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.45 11.45/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 11.52 11.52/20 MKP Szczecinek 2020

6
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

207 NumerPDF 11.58 11.58/20 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN 

7
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

454 NumerPDF 11.67 11.20/16 WKS Flota Gdynia 2020

8
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

203 NumerPDF 12.00 12.00/20 UKS Achilles Leszno 2020

9
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

225 NumerPDF 12.44 12.44/20 KL Iskra Białogard 2020

10
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

10 NumerPDF 12.51 12.51/20 MKP Szczecinek 2020

11
KŁOSOWICZ Stanisław 1957-03-03 Z/1087/19

TAK

295 NumerPDF 13.51/19 PZLAM 2020

12
WIĄCEK Stanisław 1955-05-13 Z/1480/20

TAK

1355 NumerPDF 13.98/16 PZLAM 2020

13
SZŁYK Michał 2005-03-01 Z/3049/20

TAK

224 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020

14
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 11.24/19 MKL Szczecin 2020  ZKN 

15
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.26/18 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

16
PLASKOTA Oliver 2006-06-05 Z/2930/20

TAK

109 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2020

17
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

11 NumerPDF 16.75/19 AL Międzyzdroje 2020

18
SZYMANIAK Szymon 2006-10-19 Z/5774/19

TAK

108 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2020

19
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 12.37/18 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

20
CABAN Kacper 2008-07-10 Z/4957/19

TAK

15 NumerPDF 14.83/19 AL Międzyzdroje 2020

21
NOWIKIEWICZ Kacper 2004-02-16 Z/2511/20

TAK

64 NumerPDF MKL Szczecin 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 22.39 22.19/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 22.46 22.12/18 UKS Achilles Leszno 2020  SKN 

3
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 23.07 23.07/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 23.32 23.32/20 MKP Szczecinek 2020

5
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

207 NumerPDF 23.35 23.35/20 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN 

6
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

203 NumerPDF 23.71 23.71/20 UKS Achilles Leszno 2020

7
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

10 NumerPDF 24.55 24.55/20 MKP Szczecinek 2020

8
KŁOSOWICZ Stanisław 1957-03-03 Z/1087/19

TAK

295 NumerPDF 27.88/19 PZLAM 2020

9
WIĄCEK Stanisław 1955-05-13 Z/1480/20

TAK

1355 NumerPDF 29.16/16 PZLAM 2020

10
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

55 NumerPDF 24.60/18 MLUKS Trzebiatów 2020

11
KOLPERT Jakub 2005-10-04 Z/5674/18

TAK

29 NumerPDF 28.56/19 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

12
NOWIKIEWICZ Kacper 2004-02-16 Z/2511/20

TAK

64 NumerPDF MKL Szczecin 2020

13
NICPOŃ Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

49 NumerPDF 22.55/15 MKL Szczecin 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIĄTEK Mateusz 2002-08-26 Z/2405/20

TAK

7 NumerPDF 39.01 39.01/20 GZSN START Gorzów Wlkp. 2020

2
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

203 NumerPDF 39.43 39.43/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

3
CIUKSZA Krzysztof 1997-11-29 Z/2406/20

TAK

2 NumerPDF 40.28 39.89/18 GZSN START Gorzów Wlkp. 2020

4
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020

5
BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 Z/3220/19

TAK

96 NumerPDF 45.50/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

6
CABAN Kacper 2008-07-10 Z/4957/19

TAK

15 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

7
SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 Z/4972/19

TAK

11 NumerPDF 55.09/19 AL Międzyzdroje 2020

8
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 40.24/19 AZS-AWF Katowice 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 50.65 50.65/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

2
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

23 NumerPDF 51.43 51.42/19 AL Międzyzdroje 2020  ZKN 

3
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 51.74 50.10/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

4
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

55 NumerPDF 54.03/18 MLUKS Trzebiatów 2020

5
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

4 NumerPDF 51.42/19 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

6
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 50.39/19 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

203 NumerPDF 1:35.58 1:35.58/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

2
RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 Z/1949/19

TAK

126 NumerPDF 1:38.60 1:38.60/20 MKS-MOS Katowice 2020

3
POLEHOŃSKI Tomasz 2006-01-31 Z/1562/19

TAK

3 NumerPDF 1:49.45 1:49.88/19 MKP Szczecinek 2020

4
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

99 NumerPDF 1:49.89 1:51.65/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

5
SIURDYNA Robert 2009-01-17 Z/1626/20

TAK

80 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

6
NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 Z/1624/20

TAK

81 NumerPDF 2:00.73/19 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

7
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

2 NumerPDF 1:44.59/19 KL Bałtyk Koszalin 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TEIXEIRA Jory 2005-01-01

4015 NumerPDF 2:05.71 LUXEMBOURG

2
DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 2:07.29 1:59.23/19 MLKS Lubusz Barlinek 2020

3
CICCARONE Giuseppe 1980-01-01

1 NumerPDF ITALY

4
USS Miłosz 2003-04-09 Z/5463/19

TAK

1 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020

5
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

39 NumerPDF 1:56.49/19 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN   SKN 

6
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

1 NumerPDF 2:03.21/18 KL Iskra Białogard 2020

7
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

326 NumerPDF 1:54.70/18 AZS-AWF Katowice 2020

8
KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 Z/4612/11

TAK

19 NumerPDF 2:12.95/17 PZLAM 2020

9
BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 Z/4430/19

TAK

70 NumerPDF MKL Szczecin 2020

10
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

79 NumerPDF 2:17.46/13 KL Bałtyk Koszalin 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARSKI Dawid 1995-08-04 Z/0360/13

TAK

244 NumerPDF 4:11.35 4:07.87/17 MLKS Baszta Bytów 2020

2
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

10 NumerPDF 4:12.08 4:12.08/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

3
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

246 NumerPDF 4:16.85 4:16.85/20 MLKS Baszta Bytów 2020  ROSU   ZKN 

4
DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 Z/2811/20

TAK

19 NumerPDF 5:05.62 5:05.62/20 MKP Szczecinek 2020

5
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 NumerPDF 3:54.24/18 SKB Kraśnik 2020

6
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 3:57.90/15 MLKS Baszta Bytów 2020

7
LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

29 NumerPDF 4:27.01/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIZOŃ Karol 2002-03-15 Z/2212/19

TAK

130 NumerPDF 9:50.90 9:34.41/19 MKS-MOS Katowice 2020

2
CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 Z/4532/11

TAK

702 NumerPDF 8:46.95/14 AML Słupsk 2020

3
WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 Z/2898/18

TAK

120 NumerPDF 9:38.53/19 MKS-MOS Katowice 2020

4
HARĘŻA Maciej 2001-11-15 Z/1390/16

TAK

107 NumerPDF 9:39.47/19 MKS-MOS Katowice 2020

5
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

15 NumerPDF 8:33.32/19 MKL Szczecin 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIELUB Jakub 2003-09-09 Z/5098/19

TAK

736 NumerPDF 2.00 2.00/20 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

2
BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 Z/1765/16

TAK

50 NumerPDF 1.95 1.95/20 MKL Szczecin 2020

3
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

TAK

8 NumerPDF 1.95 2.22/13 GZSN START Gorzów Wlkp. 2020

4
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.90 1.90/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 Z/1708/18

TAK

226 NumerPDF 1.85 1.85/20 KL Iskra Białogard 2020

6
KOLPERT Jakub 2005-10-04 Z/5674/18

TAK

29 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

7
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

23 NumerPDF 1.54/19 UKS MTE Milanówek 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

72 NumerPDF 6.52 6.52/20 MKL Szczecin 2020

2
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 6.18 6.43/19 MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

3
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

225 NumerPDF 5.90 5.96/19 KL Iskra Białogard 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 13.62 13.62/20 MKL Szczecin 2020

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 12.72 12.72/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYSZKOWSKI Bartosz 1994-01-25 Z/2407/20

TAK

67 NumerPDF 13.58/17 GZSN START Gorzów Wlkp. 2020

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 Z/3473/17

TAK

118 NumerPDF 12.34 12.34/20 MKS-MOS Katowice 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEL Allan 2004-11-09 Z/1842/20

TAK

65 NumerPDF 13.37 13.37/20 MKL Szczecin 2020

2
GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 Z/5379/19

TAK

119 NumerPDF 12.24 12.24/20 MKS-MOS Katowice 2020

3
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF AML Słupsk 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 58.40 58.40/20 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 

2
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

52 NumerPDF 55.23 55.23/20 MKL Szczecin 2020  ZKN 

3
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

70 NumerPDF 45.60 56.77/19 MKL Szczecin 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKI Filip 2003-04-20 Z/3500/17

TAK

123 NumerPDF 53.12 53.12/20 MKS-MOS Katowice 2020

2
GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 Z/5379/19

TAK

119 NumerPDF 46.18 47.26/19 MKS-MOS Katowice 2020

3
WYKROTA Jakub 2004-02-08 Z/4351/19

TAK

117 NumerPDF 30.30 30.30/20 MKS-MOS Katowice 2020

4
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

92 NumerPDF 54.26/19 MKL Szczecin 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 15.83/19 MKL Szczecin 2020  ZKN 

2
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2020  ZKN 

3
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

874 NumerPDF 14.51/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

23 NumerPDF 18.11 18.11/20 UKS MTE Milanówek 2020

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

10 NumerPDF 56.46/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ZKN